Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

orchidei
25. čer 2009

prostej teď už budeš čekat jen na to až toho andílka dostaneš do náruče a jediný napjetí který v tom bude bude jestli je to kloučík nebo holčička! 🙂

prosteja
25. čer 2009

orchi 😵 😵 😵 kéž by bylo všechno tak ok, jak to popisuješ 😉

orchidei
25. čer 2009

Tak tady je sluníčko http://p-a-a.rajce.idnes.cz/Amalka/#album
Nejste tu některá spisovatelka, potřebuju vymyslet nějakou hezkou říkanku k narození miminka!

hehena
autor
25. čer 2009

jj PROSTEJ... teď budem napjtatý od kontroly do kontroly... to bude něco... až předročím ten první trimestr a budem mít za sebou nt screening tak si opravdu oddechnu, aspoň na chvíli 🙂)) 😵 😵 😵

ale prostě už chci vidět, jak si tam to naše svišťátko pěkně plave a bouchá mu srdéčko... 😵

orchidei
25. čer 2009

Prostej musíme v to věřit!
Co tvůj děda, je mu líp? Sem ani nepsala že můj je tam taky pořád zvracel a prý od srdce a dneska se prý zhořšil tak je na jipu! Za to může ta baba co si jí vzal ta se ho snaží pořád uhnat 😠 !

hehena
autor
25. čer 2009

ORCHI komupa se narodila AMálka??? kamarádka má taky čerstvou Amálku .))) 😵

prosteja
25. čer 2009

orchi ta je kráááááásnááááá 😵 😵 😵

orchidei
25. čer 2009

Viďte je nádherná!
Hehe mojí kamarádce a sestřenka má taky Amálku!
A dneska na obědě jsem viděla takou roztomilou holčičku! byla hrozně vlasatá ta snad měla víc vlasů než já a to jí byly tak odhadem 4 měsíce! a nádherný zářivý modrý očka Aaaaaaaaaaaaaaaaach

prosteja
25. čer 2009

hehenko tak jsem na tom podobně 😉 k doktorovi se strašně těším, ale zároveň mám obavy, aby bylo všechno ok... ale snažím si to nepřipouštět a jen se těšit 😀

orchi zítra půjde na operaci, budou mu dělat plastiku 😉 ale prý to není tak složitý a je to ok 😉

hehena
autor
25. čer 2009

se s Amálkama roztrhl pytel či co .)))) ORCHI je krásná - jak jinak!!!!!! 😵 😵 😵

orchidei
25. čer 2009

Vám musím říct jak jsem praštěná! Projistotu mluvím k bříšku a večer musí tatínek bříško pusinkovat kdyby tam náhodou byl embrýsek tak aby se mu dobře spinkalo a aby se nám dobře uhnízdil! Jen nevím jestli mě to pak víc nesebere jestli to nevyjde! Ale jestli tam je tak ať ví jak moc ho chceme!

hehena
autor
25. čer 2009

PROSTEJí tak to je skvělá zpráva!! .) tak snad bude dědovi jen líp........
manža má zas babi v nemocnici - zlomila si kotník a nehojí se to ani trochu...

hehena
autor
25. čer 2009

ORCHI 😵 😵 😵

já si často v noci hladila břicho preventivně dva roky předem 🙂)))) sice si s miminkem nepovídám, ale to je čistě obranná reakce... až ho uvidím, tak začnu... 🙂)) 😵

prosteja
25. čer 2009

hehe snad jo 😉 díky 😉 u těch starších lidí je to prostě v pytli takovýhle úrazy 😖

orchi to je krásný 😉 manža to ze začátku snažení taky dělal, ale je fakt, že pak nás to mrzelo docela oba 😖 takže to tak nějak utichlo, já si o to neříkala a on sám taky nechtěl, ale teď už pusinuje bříško každý večer 😀 a včera si s ním povídal a říkal mu, že maminka je zlobivá a dostane na zadek, protože se rozčiluje 😀

orchidei
25. čer 2009

Prostej tak ať mu to dobře dopadne!
Já mám docela strach, jak to s tím mím dopadne! Nedávno mu dávali budík na srdíčko a už je tam zas, ale to je tím že nedokáže být v klidu, že musí pořád něco dělat!
Jojo hehe my jí původně měli taky v seznamu jmen než jí tak pojmenovala ta sestřenka! A jsem ráda že ta kamáradka jí dala tohle jméno protože jako další měla Emičku a tu bych asi chtěla já ale jestli nebudem mít holčičku jako první tak mi to jméno zbalí zase druhá sestřenka!

orchidei
25. čer 2009

Prostej 😀 😀 😀 😀

prosteja
25. čer 2009

orchi díky, snad bude ok 😉
věřím že tvůj děda bude taky v pořádku.... v takových přpadech to chce odpočívat no 😖

vendelinka1
25. čer 2009

holky, já si tu píšu přes icq s kamarádkou, která je z Valaška...včera tam měli drsné povodně.... poslala mi i odkazy na videa no děs, fakt...

orchidei
25. čer 2009

To by ale nesměl mít tuhle babu! Já si stejně od začátku myslim že o tohle jí šlo-vzít si ho a pak oddělat! 😠
Mám hlavně strach o mamku jak by to vzala kdyby to dopadlo špatně! Je to teprv dva roky co nám umřel Alešek - bráška! Ale zase má teď doma vnoučátko a to asi hodně pomáhá!

orchidei
25. čer 2009

Vendel já na to taky od rána koukám na netu a mrazí mě z toho! U vás je to OK?

hehena
autor
25. čer 2009

jsem vám něco poslala holky... .)

angetha
25. čer 2009

Holky já jsem usnula...a už máme díru do ložnice 😀
Orchi tobě umřel bráška? ☹ ☹ ☹

prosteja
25. čer 2009

orchi to je jasný 😖 snad to dobře dopadne, musíte tomu věřit 😉

ange díru do ložnice 😲

vendel ty povodně jsou strašný 😖

hehena
autor
25. čer 2009

ORCHI... vždycky mě u tohohle cos teď napsalala hrozně zamrazí... je mi to moc líto!!!!!!!! 😢 😢 😢
vůbec si nedokážu představit jak tohle zvládáte... miminko už bys potřebovala...

hehena
autor
25. čer 2009

VENDEL... no ten druhej odkaz.. to je masakr... na vysočině jsme nikdy moc povodně nezažili... jen jednou se totálně zaplnili kanály a voda se valila po silnici.. ale soused u potoka má věčně podmáčenej barák...

angetha
25. čer 2009

Jsem si poslechla inženýrku Kačenovou 😀 😀 7
Jo rozšiřujeme bydlení, budeme mít novou ložnici 😉

orchidei
25. čer 2009

Ono už mu bylo 20 ale byl postižený takže pro nás byl pořád jako tříletý dítě! Moc jsme ho milovali! Byla jsem u toho když přestal dýchat a musela jsem to oznámit rodičům! Asi to uvím do konce života před sebou! 😢 😢 😢

Vendel tak sned to už ustane! Tyhle živelný pohromy fakt nemám ráda! Fakt mě z toho mrazí!

angetha
25. čer 2009

Orchi, to mě mrzí ☹ ☹

prosteja
25. čer 2009

vendel ty videa jsou fakt drsný 😲 😲 😲

anget aha 😀