Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
31. srp 2009

to je jasný EFI, nedokáže si to představit... jen ho pěkně zapoj aspoň o víkendu 😉

amallie
31. srp 2009

prostej: já jsem si objenala plenky z usa, nějake jsem i dovezla, ale vetisna mi prijde postou, tak ti pak povím, jaké jsou

stojej totiž úplně jiné peníze a jsou to kalhotkový, takze pohoda

prosteja
31. srp 2009

ANGET ta tvoje maličká je úplně zlatá fakt 😵 😵 😵

EFI jj, to je fakt, to hrozí prý u klučíků..... je to teda sto let za opicema, ale mýho prý nechali řvát 3 noci... a to prej řval skoro celou noc v kuse a vyloženě to doporučila doktorka... a nic mu teda nebylo, jen maminku museli odstěhovat, protože to logicky nemohla poslouchat, takže se zapojila babička a hlídala ho..... no a po 3 nocích prý spal jak nemluvně a zůstalo mu to teda dodnes 😀 no já už teda nevím co ti poradit 😖

eeefffaaa
31. srp 2009

no ja jdu ohrat obed..deda vozi,nebo spis hlida aby se malej nevzbudil v kocaru,jak se budi tak vozi 😀 tak mu jdu aspon ohrat obed..zatim ahojky

angetha
31. srp 2009

Efi, Petulka sem dávala odkaz na nějaký "růstový sprint" nebo tak nějak...že dětičky najednou potřebují víc krmit, nemůže to být ono? uklidní se u prsu?

prosteja
31. srp 2009

AMAL super, budu se těšit 😉

EFI zatím papa 😵

eeefffaaa
31. srp 2009

no prave prostej ja to nevydrzim a jdu hned k nemu a davam mu prso nebo ho nosim 😔 ja to nevydrzim ho nechat rvat 😅

amallie
31. srp 2009

anget: spurt 😀 ale to trvá jen týden

eeefffaaa
31. srp 2009

jj angeth prave ze by vecer porad pil,ale jen vecer po tom koupani,prave proto ho porad davam k prsu,on zacne pit a je klid...ale prave jen vecer...

no uvidime,treba se brzy srovna..doufam!!

tak uz fakt mizim..zatim

angetha
31. srp 2009

Asi půjdu žehlit plínky..

prosteja
31. srp 2009

EFI to je jasný, já bych to taky nevydržela..... ale asi bych někoho poprosila, jestli by to s ním jeden večer nezkusil 😔

angetha
31. srp 2009

Jo Amal to je ono 😀 😉 tak já taky jdu..papa

sacvi
31. srp 2009

holky my jdem papat..zatííím

blahovka.cz
31. srp 2009

EFI tak treba ma pretocenou den a noc,to mel maly taky chvilinku,nebo zkousela jsi davat sab???treba ma prdiky a boli ho brisko,ale jinak vetsinou deti po koupeli usnou,nas Ondrasek uz to ma jako ritual pred spanim,vykoupat namasirovat olejickem napapat a spat,dame ho do postylky a behem pul hodinky max. spinka

VER tak to je mi lito,ti chlapi jsou desny,to jsi silan zenska a ams alespon oporu v rodine,ne???

a zdravim vsechny co prisli

NITENKO dekuju,vsak fanousek vypada taky pekneho fesaka

HOLKY OTAZKA-olizunout dudla pred tim,nez ho date mimi do pusinky,nebo pokazde litat umyt??

hehena
autor
31. srp 2009

ANGE hoooj.... zaregistrovaná jsem v Podolí 🙂 😉 😵 😵 😵
sice nevím, jestli je to ta nej volba, ale aspoň to mám z krku... 😉

prosteja
31. srp 2009

BLAHU tak to nevím, ale lítat ho pokaždé umýt, to snad ani nejde 😅

HEHE já myslím, že budeš v Podolí spokojená 😉 jen teda nebudeme ležet spolu na pokoji 😀

blahovka.cz
31. srp 2009

no prostejko prave,ze me zajimal vas nazor,prtoze ja ho teda vetsinou oliznu,pokazdyho neletim umyt,ale samozrejme sterilizuju

hehena
autor
31. srp 2009

PROSTEJKO i jsme si pořídily stejný oblečky do porodky a já to tak zkazím tí výběrem co??? 🙂))) no jen doufám, že rodit budeme v noci... jako jet do Podolí v dopravní špičce, tak nevím nevím teda.... 😅

prosteja
31. srp 2009

BLAHU tak dle mýho lajckýho názoru to děláš správně 😉 malej si taky musí zvykat, že všechno není omytý vodou a sterilní 😉

hehena
autor
31. srp 2009

BLAHU našla jsem v chytrý knize, že ho nemáš dávat do pusy - ber to samo s rezervou... u mladšího miminka je fakt, že bych bála... u třeba ročního už bych to neřešila... ale fakt nevím...

blahovka.cz
31. srp 2009

no hehe asi jak psala prostejka,vsechno kolem sebe nema sterilni a nic se nema prehanet,ale prave ze mi to teed zkritizovala ta tehu teta,ajk ji 34,a kouri,no a kdyz jsem videla,ze si po obede dava pivo a pak kafe,tak si rikam,no ono ty to taky nedelas 100% v tehu vsechno jak ma byt,tak mi ten dudl neprijde tak strasnej,ja vim,ze to tam ma byt,ale ruku na srdce kdo dela vsechno presne podle knizek,neco jineho je,kdyz ho vyplivne na zem

amallie
31. srp 2009

blahu: těhule kouří??????

blahovka.cz
31. srp 2009

no jo ami,taky nechapu i vzhledem,ze ve 34 mi na prvni ditko prijde pozde,ale budiz nebyl tatinek,ale asi tak 3 si da,taky me to sokovalo

prosteja
31. srp 2009

no HEHE jsi to teda zkazila 😀 😀 😀 hlavně, aby jsi tam byla spokojená 😉 a rodit v noci snad budem, většina miminek se rodí v noci, nebo se aspoň v noci do porodky jede 😉

BLAHU asi tak nějak, všechno určo podle knížky dělat nejde a Ondrášek zase není týdenní miminko...... 😉

amallie
31. srp 2009

blahu: tak to mě vážně dostává................ 😠 😠 😠 😠 asi není nic horšího, co můžeš pro dítě udělat, než mu poštět do krve nikotin a dehet, to je fakt husa debilní 😠 😠 😠

amallie
31. srp 2009

a prostej, ty kde?

blahovka.cz
31. srp 2009

tak rpostejko delame to tak od zacatku,nebudu tu ze sebe delat,ze jsem msterilni matka

no ami nehlede na to,ze to dite pak ma problemy pri porodu s dychanim a urci mi jednou pro vzdy zavislost na nikotinu,tak taky nechapu

teda holky vcerta jsem se bavila o prikrmech a cestou domu koupila casak s tematem a musim rict,ze jsem si myslela,ze kojeni je veda,ale ty prikrmy pokud chcete i varit doma taky zadna prca teda nejsou

amallie
31. srp 2009

blahu: a řekla třeba, proč to dělá????

blahovka.cz
31. srp 2009

ne ami,ja vim,ze mudri doporucujou silnym kurackam pouze koureni omezit v tehu,ale ona silan kuracka neni,nevim asi to potrebovala,nebo ja nevim,kazdopadne pak mi nemuze kazat neco o dudliku,ja jsem ji na to rekla,ze my to proste tak delame a tecka

amallie
31. srp 2009

blahu: ona to asi bere podle sebe, že když ona olízne dudlík, má to mimi jak cigáro 😀 😀 😀 😀 😀

fuj, nechápu

silné kuřačky mají dva roky před těhu přestat a basta 😠