Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
31. srp 2009

jo a k hodnýmu miminku gratuluju a držím paluchy, ať to tak už zůstane 🙂 😵 😵 😵

eeefffaaa
31. srp 2009

hehe ja vcera a Milan 1.cervna...jj doufam,ze uz tak zustane a bude takhle spat kazdy vecer...to uz se fakt nedalo ☹

hehena
autor
31. srp 2009

**********************************************

jé EFI tak všeeechno nejlepší!!!!! 🙂 ten největší dárek sis už nadělila, tak ať ti dělá jen samou radost a jste všichni zdraví 🙂 😵 😵 😵

**********************************************

eeefffaaa
31. srp 2009

hehenko ty jsi rychlik 🙂 dekuju 😵 a koukala jsem na vase miminko na UTZ...je nadhernoucky!!jak si tam hezky kempuje 😵

eeefffaaa
31. srp 2009

hehe diky za prani 🙂 no to byly prvni narozky,kdy jsem se neopila jak zakon kaze 😀 dala jsem si jedno pivo

hehena
autor
31. srp 2009

"kempuje" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😵 😵 😵

no šak mamko třeba první a poslední 🙂)) příští rok se zase picneš 🙂))

ty jo v bukurešti se narodilo skoro 7kilový mimino 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

hehena
autor
31. srp 2009

holky... mám takovej malej dotaz.... KDY VÁM ZAČLO TVRDNOUT BŘÍŠKO???

eeefffaaa
31. srp 2009

no ted uz nemuzu delat svymu diteti ostudu,takze uz se tak moc opit nemuzu 😀

jj hehe taky jsem na to koukala,na to dite!!ale nejvetsi dite ktery se kdy narodilo vazilo 11kg!!!to je hrozny!!! 😖 a s tim briskem nevim hehe...to si nepamatuju..

tak ja se pro dnesek loucim,jdu do sprchy dokud ten nas andilek spinka..ahojky a dobrou

hehena
autor
31. srp 2009

EFI brou noc moc!!! 🙂 😵 😵 😵

angetha
31. srp 2009

Hehenko je možný, že mě začlo tvrdnout takhle brzy...
A dnes jsem koupala sama, i bez diváků, malá byla napapaná a celou dobu na mě z vaničky spokojeně koukala 🙂 🙂 no paráda 🙂 🙂

hehena
autor
31. srp 2009

ANGE jéééé..... 😵 😵 😵

no snad je to jen moje představa, ale je to jen chvilkový, tak kdyby se mi to pod pupíkem tak prapodivně stahovalo... 😲

angetha
31. srp 2009

Stávalo se mi to hlavně ráno, měla jsem jen bouli pod pupíkem..místo celého břicha

carculka
31. srp 2009

ahooj holky...co je novyho??

zuzi,hrozne mooc ti gratuluju,mam obrovskou radost 😉

jinak zdravim smirajdy a manzel se tesi na dalsi anonymy..tak at mate co psat 😀 poradne smirujte a dokazujte svou blbost a neschopnost se pod to aspon podepsat 😀

hehena
autor
31. srp 2009

tak jsem dodala pupíky... ať sem furt nemusím vkládat odkazy.... 😉

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

svoja
31. srp 2009

HEHE jo, to jsem zapomnela...krasny fotecky z utz🙂 hezky si tam hovi...🙂 a to tvrdnuti...me zacalo nekdy pred dovolenou cili cca 17-18tt- myslim....

EFI 😵 😵 VSECHNO NEJLEPSIIIIII a drzim pesti, at to brouckovi dlouho vydrzi🙂

ANG sikulka jsi🙂

AMAL jeeee, ja chci videt amalkuuuu, narvi to taaaam🙂

CAR spravnej pristup, zdravim te!!!

Holky ja ted spala od sedmi a jdu zase spat, dnes jsem uplne KO🙂
Tak brou...

svoja
31. srp 2009

HEHENKO nadherny brisankoooo...co furt povidas o speku, ja ho nevidim🙂 krasny brisko vidim🙂

hehena
autor
31. srp 2009

SVOJI díky 🙂 už se s pupíkem cítím líp, huš mi příde víc těhulenský, než špekáčkový, tak brý 🙂

ale to tvoooje břuško... no mlask! překrásný!!!! 😵 😵 😵

carculka
31. srp 2009

hehe,cos nas tu krmila ze mas spek...si hubenour podle fotek a ted vykukuje krasny tehu brisko...

svoji..ahuuuj...tak si pekne odpocin 😉

ef.vse nej a at je prcek furt hodnej

hehena
autor
31. srp 2009

no hubeňour nejsem CARCUL... v pase mám 80 cm a přes pupík teď 100 cm... z boku to ujde, ale jinak jsem široká... takže i před těhu mi sedla velikost 40-42... :( navíc nejsem ani vysoká...

no ale doufám, že porodu zhubnu na tu svojí ideální váhu 55... teď jsem měla startovní 62 :( nějak jsem po vysazení HA dost nabrala... :(((

cat79
31. srp 2009

Carcul jaký anonymy?Tebe někdo jako hledá na koníkovi?
Mě minule napadlo, že bychom si tuhle konverzaci, teda to naše téma mohly zamknout, co myslíte?
Protože sem může prakticky každej a píšem tu docela intimnosti a taky občas názory...a kde kdo co...mám poslední dobou strach o soukromí, jak mi vykradli to auto, tak se mi to potvrdilo, musíme si chránit soukromí..a facebook už mě taky pěkně štve....mažu dost lidí, nechci aby můj život byla věc veřejná...souhlasíte?

Minule mě jedna paní dala do vyhledávače, páč jsem měla dělat přehlídku a našla můj dotaz na gynekologa tady na netu...chápete to?to je sprostýýýý!!!

hehena
autor
31. srp 2009

no CAT tady diskuse uzamknout bohužel nejde... :((( to jde tak zamknout, že do ní nejdou přidávat příspěvky.... ale nejde to udělat tak, že by se lidi do diskuse logovaly... ono je to jako logický, bo jak by sem chodily nový prvosenky???

carculka
31. srp 2009

cat tady na konikovi diskuze asi zamknout nejde...bysme museli se presunout jinam...

hehe.me prijdes hubena

hehena
autor
31. srp 2009

vím, že to jde na serveru dama.cz - teda myslím....

carculka
31. srp 2009

jojo na dame to jde,chodila tam pry kamoska,jelikoz tady ji smirovali a pomlouvali po vsi(ale totalni scifi)...kdo tam chce vejit musi byt zaregistrovany..je to o dost lepsi

cat79
31. srp 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24107815&tab=1

Holky supeer vanička!!!!

Jinak já myslela že ty debaty tady kde je ten zámeček jsou jako soukromé...nebo?Co napsat správci koníka?
Je pravda, že to co tady občas proberem je celkem zneužitelné a některé kočky co tady píšou z práce by mohly mít sakra problémy...

cat79
31. srp 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20369702&tab=0

...doporučuju koupit, jen nevím kterej z těchhle košů si vybrat..je jjich plno, nevíte některá?

hehena
autor
31. srp 2009

CAT tak ta vanička je super luxus... 🙂 😉 😵

ten koš na plíny - fakt myslíš, že je to potřeba??

cat79
31. srp 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2608686&tab=1

Hehe teď jsem byla u kámošky co má mimi a říkala, že by bez toho koše už nedala ani ránu...přečti si o nich, je to pohodička a já teda trpím na pachy, takže já do něj jdu 100% a do vaničky hned zítra🙂)))

carculka
31. srp 2009

cat,kos na pliny taky chci a netusim jakej..a vanicka krasa 😀

hehena
autor
31. srp 2009

no tak mě ty koše na plíny přídou až nemravně drahý... i ta vanička... já jsem prostě z rodu skrblíků a myslím si, že mimoušovi postačí obyč vynička za 170.- a koš netřeba, ale třeba ho doobjednám až v provozu. zatím mi to příde jako, že to fakt nepotřebuju... navíc pořád uvažuju nad těma látkovkama... nežehlí se to a se separačkama je to dle ANGE pohoda, vyhodíš do záchodku a je to...
zatím jsem to samo nevymyslela, ale opět bych chtěla ušetřit no... takže kdyby sehnala nějaký plínečky z druhý ruky, tak tu ELI psala, že za to holky z jiný diskuse daly 5000.- a je to... žádný vyhazování prašulí za jednorázovky mno...