Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
2. zář 2009

no já bych šla do osvědčený značky... to jako jo...
jen mi příde šílený to - miminku to nevyhovuje??? v čem probůh? dyť jsou to látkovky? u jednorázovek to taky nikdo neřeší???

a samo bych nejradši nakoupila tak, jak tu psala ELI...

prosteja
2. zář 2009

HEHE, co tu psala ELI nevím 😅 moje hlava děravá si zase nic nepamatuje 😀

a jinak maminky udávají HEHE, že některé typy kalhotek nemusí tomu danému miminku vůbec vyhovovat..... 😉 takže s čím je jedna maminka hrozně spokojená, tak druhá u toho třeba nadává, že to miminku nedrží nebo protíká nebo bůhvíco..... já bych řekla, že ty látkovky jsou trošku běh na dlouhou trať, ale zase se třeba podívej na ANGE, má svrchní kalhotky ve velikosti S patery, každý jiný a všechny jí vyhovují i maličké 😉

nuki
2. zář 2009

prosteja: moc díky🙂

hehena
autor
2. zář 2009

PROSTEJ no ona psala, že holčiny u ní na diskusi pořídili plenkovou výbavu za zhruba 5000.- z druhý ruky teda, ale to je fuk... tak nějak bych si to samo představovala i já 🙂))) 😅

prosteja
2. zář 2009

joooo HEHE už si vzpomínám....... ideální třeba i pro mě 😉 tak já to chci třeba udělat tak, že koupím dostatečnou zásobu obyč čtvercových plen (já nevím, cca 70ks) a to mě vyjde za nové plinky tak do 1000,- a k tomu si přikoupím v té nejmenší velikosti tak ty patery svrchní kalhotky a co jsem se tam mrkala na ceny, tak průměrná cena kolem 300,- tzn. do 2000,- se vlezu..... 😉 jinak se udává, že ty svrchní kalhotky té nejmenší velikosti by měly být tak na 3-6 kg...... no a pak uvidím, asi koupím nějaké svrchní kalhotky ve větší velikosti a pak podle potřeby zkusím i nějaké ty 2v1 (kam už nedáváš čtvercovou plenu).... 😉

prosteja
2. zář 2009

jinak HEHE taky mrkám na aukro a mimibazar a budu asi plenkové kalhotky pořizovat z druhé ruky 😉 to je ta cena naprosto reálná 😉

angetha
2. zář 2009

Hehenko, opravdu používám jen ty čtvercové - ty se kolem miminka obtočí, to je v pohodě, ale ty svrchní kalhotky mají jiný tvar. Proto některé jsou fajn na hubené mimi, jiné na baculaté...Některé kalhotky jsou "bokové" jiné až přes pupík..
Já si teď objednala dvě "hotové" plínky ( nemusím motat ten novosklad)
http://www.branakdetem.cz/baby-lucy-bambusova-p...

a tuhle

http://www.branakdetem.cz/bamboozles-suchy-zip.htm

Maminky si je chválí, tak uvidím...k tomu pár vkládacích plenek ( abych nemusela skládat tu čtvercovou)
http://www.branakdetem.cz/baby-lucy-vkladaci-pl....

Já dávám totiž čtvercovou složenou na ten novosklad a do toho ještě jednu plínku 😉

Hehenko a zrovna ta značka Tots Bots i Haipa Daipa mají takové balíčky..

http://www.branakdetem.cz/denni-sada-bamboozle-...

http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/zvyhodn...

prosteja
2. zář 2009

ANGE na ty Baby Lucy jsem se taky dívala, tak jsem zvědavá jaký s nima budeš mít zkušenosti 😉

a jinak pro HEHE, jak tu ANGE vkládala ty balíčky, tak dají se ty balíčky pořídit i z druhé ruky 😉

prosteja
2. zář 2009

a ANGE na to budeš ještě dávat ty svrchní kalhotky že? 😉 myslím na ty 2, co jsi si objednala 😉

nuki
2. zář 2009

Ang: TY jsi naše odbornice a rády tvé rady bereme..🙂

prosteja
2. zář 2009

ANGE mrkala jsem na fotečky maličké, je fakt úžasná 😵 😵 😵 a řekla bych, že strašně podobná na tebe 😅

prosteja
2. zář 2009

no vidíš HEHE 😉

hehena
autor
2. zář 2009

teda PROSTEJ nic nevidím, já su z toho zmatená jak lesní včela.... vůbec nevím, co všechno je jako potřeba... dyž tu píše ANGE ještě o vkládacích plenkách... kolik těch vrstev je sakriš třeba? a ještě separačky... no ouplně se ztrácím...

nemáš ANGE někde nějakej návod 🙂))) ? 😀

prosteja
2. zář 2009

tyhle stránky mám od ANGE a hodně mi pomohli se v tom zorientovat 😉

hehena
autor
2. zář 2009

PROSTEJKO, ANGE díky moc! 🙂 😵 😵 😵

prosteja
2. zář 2009

HEHE nemáš vůbec zač.... ono to chce nějakej takovej jednoduchej návod no..... já se v tom docela zorientovala, jsou tam i názory maminek, určo na to mrkni 😉

prosteja
2. zář 2009

teda mě dneska pálí žáha holky, to je hrozný 😠

hehena
autor
2. zář 2009

mě taky PROSTEJ... poslední dny je to naprosto strašný... i po zelenině a už mě to nebaví... já prostě nechci furt jíst zeleninový večeře...

no ale už jsem vyčetla, že těhulkám nejvíc zabírají Rennie... no a taky jsou dobrý mandle! .)

prosteja
2. zář 2009

HEHE už cumlu 😀 😀 😀 mě teda žáha moc nepálí..... dneska je to vlastně asi nejhorší 😖

jo a HEHE upravila jsem si konečně ty týdny v pasu, ať jsme sjednocený.... a můžeš mi klidně do tabule dát datum porodu 3.3.2010, že to je dle utz na screeningu 😉

hehena
autor
2. zář 2009

holky my tu normálně máme stážistu.... no ten vám je "milej a komunikativní" 🙂))))

prosteja
2. zář 2009

HEHE nějakýho fešáka? 😀

zuzka.o
2. zář 2009

jůů, hehe....vyprávěj ..... přeháněj ..... 😀

hehena
autor
2. zář 2009

ale tak je pěknej že jo, ale je mu 16 🙂)))))))) no a je takovej nemluvnej, zpruzelej, ráno sotva pozdravil...
studuje uměleckou a asi si představoval, že se mu tu někdo bude věnovat a učit ho v programech... jenže tak to nechodí, já myslela, že má v programech minimálně základy a on nic... takže mu nemůžem dát ani žádnou práci nebo tak něco... tak tu dělá databázi kontaktů z netu... 🙂)) no prostě nevím no...

včéra jsme mu ukázali portfolko, o něčem debatili a tak... má na stole knížky, takže si může študírovat, skajp a icq má povolený, tak nevím no... asi se třeba jen stydí nebo co... každopádně když se ho na něco zeptáš, tak odpovídá docela podrážděně... no to byla blbost... stážisty už fakt ne... 🙂)))

nuki
2. zář 2009

hehe: dokečně pozitivní téma🙂)) povídej, přeháněj..🙂 🙂

prosteja
2. zář 2009

HEHE já myslím, že to sebou nese ten věk 😉 nezapomeň, že on vás ve svých 16 vidí jako stařešiny, má možná pocit, že ho chcete poučovat a asi se taky stydí no..... to je asi normální 😉

hehena
autor
2. zář 2009

PROSTEJ opraveno a konečně jsem ti upravila i věk 🙂 😅

prosteja
2. zář 2009

jé HEHE, no vidíš.... děkujuuuu 😵

zuzka.o
2. zář 2009