Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
8. zář 2009

MONCI ahooooj .... jaký odběry... jsem myslela, že už se nic nedělá... ?

hehena
autor
8. zář 2009

tak koukám na mapy a praktickou a dětskou dr. tu máme kousek... tak snad nás tam pak vezme 🙂 😵

moncicak3
8. zář 2009

ahoooj Hehenko 🙂 jj ještě se dělají odběry na konci těhu, nebo v tom 32 týdnu opět na žloutenku, syfilis a HIV a ten, kdo má negativní RH faktor, jako třeba já, tak ještě poslední odběr na protilátky 😉 zatím po druhým odběru v mý krvi nebyly protilátky prokázaný, tak to vypadá, že nebudou ani po třetím odběru 🙂 tzn. Terezka má RH faktor po mě 😉 🙂

moncicak3
8. zář 2009

jo Hehe a jak jsi se tu ptala na toho praktickýho dr, prohlídka u praktickýho dr je povinná, musíš mít v průkajdě razidlo...můj praktickej dr mi navíc vypsal žádanku na EKG, jinak by mi do průkajdy razítko nedal...nevím jak je to u jiných dr....

moncicak3
8. zář 2009

a ten odběr krve ve 32 týdnu taky slouží k tomu, aby zjistili, jestli máš dost železa, jestli nemáš anémii...podle toho by ti zvedli dávky železa.....

moncicak3
8. zář 2009

jdu se chvilku prospat, zatímky pá....stejnak jsem tu teď sama.....odpolední siestka 😎

hehena
autor
8. zář 2009

tož jsem si ohřála šlichtu a jdu na to, nebo se z toho hladu zjevím 🙂)))) 😀

aha MONCI, ten RH faktor a železu chápu, to ostatní moc ne, ale asi je to pro jistotu... .)
no tak to abych se zaregistrovala k praktický hned co.... chjo, mě to neba ty dr. 🙂))) 😅

moncicak3
8. zář 2009

tak usnout se mi nějak nedaří...neva

Hehe, na to ostatní, jako je ta žloutenka a tak už ti taky krev brali a to v 10 nebo v 11 týdnu (už přesně nevím) a tyhle odběry pro jistotu dělají ještě v tom 32 týdnu 🙂
mě ty dr taky nebavěj, v tom s tebou plně souhlasím....já jdu teď zas do poradny tenhle čtvrtek, se mě taky nechce 😒

hehena
autor
8. zář 2009

jj já právě vím, že mi to už odebírali, tak se jen divím, že se to odebírá znovu...

příde mi třeba komickej případ mojí kamarádky, který až po porodu zjistili, že není RH negativní, ale pozitivní a že to zaměnili s jinou paní... takže jí celou dobu sledovali kvůli protilátkám a paní byla bez dozoru a nikdo to nevěděl zřejmě ani u porodu...

hehena
autor
8. zář 2009

(ne)zajímavosti ze světa::::

tak jsem si udělala kapučíno, dala jsem tam toho půl hrnku a stejně je to břečkoidní 🙂))) divný...

hehena
autor
8. zář 2009

MONCI tebe bolí záda a mě bolí záda a z toho hlava... ta hlava bolí teda víc než ty záda, takže ty záda není ani čas vnímat 🙂)) to jsme teda holky rozhrkaný.. ach ach... jsem se rozhodla, že budu chodit na tu gravid jogu, jak tu psala Amalli 🙂 snad to trochu pomůže - bo jinak snad ani nemůžu porodit přirozeně....

amallie
8. zář 2009

Jógu vřele doporučuju!

hehena
autor
8. zář 2009

AMALLI tenhle pátek snad už konečně vyzkouším 🙂 a těším se těším... stačí mi obyč tepláky a tričko? co nějaký tendy? nebo na boso?

amallie
8. zář 2009

na boso 😉

teploně a triko ti v poho stačej, taky nosím 😉

a ještě hodně moc doporučuju plavání, to je na záda úplný labůžo 😵

EKG v pořádku, takže průkajda je zaplněná, hurá, mám něco z krku

angetha
8. zář 2009

Ahoj holky...mě taky bolí záda...jak zvedám a chovám malou..chci masáž 😵

hehena
autor
8. zář 2009

jééé paráda AMALLI... to je fajn, že máš razidlo a všechno OK 🙂 😉 😉 😉

mno od plavání mě hrozně odrazuje ta moje spolutěhotná kamarádka, že jí to gyndař vůbec nedoporučil... že mu tam teď přišla paní z Podolí s nějakou nemocí a i přesto nehodlala přestat s plaváním - prý když jsem to tam chytla já, tak ať si to ostatní užijou... tak jsem jí říkala, že veřejnej bazén, je přeci jen něco jinýho.. ale ona nechce jít tady do toho klubovýho - tak se cvičí aquaerobik a co si myslím, že snad nějak čistit musí ne? jinak by tam nikdo nelezl...

mno každopádně v tom holmes place je pár hodin pro veřejnost, tak bysme mohli občas manžou... ale jako plavu ala paní Radová, tak si nejsem jistá, jestli je to tak prostěšný na záda 🙂))) 😀 😀 😀

hehena
autor
8. zář 2009

jo a taky tam masážujou.. jsi mi to připomněla ANGE... i těhotenský masáže dělají... nebylas AMALLI?

no musím cvičit, nebo zhebnu už ke konci těhu a pak ani nemluvím... ach ach.. 😔

hehena
autor
8. zář 2009

jé ANGE nová fotka 🙂 jste kočky!!!!! 😵 😵 😵

amallie
8. zář 2009

hehe: na masáže chodím k fyzioterapeutce, kde je i floating, tak jednou za 14 dní, je to úplně bohový 😵

plavání mi zrovna můj gyndař doporučil

ad ty choroby) dost jsem trpěla na záněty a furt jsem si myslela, že něco chytnu v bazénu, ale dle odborníků je to tak, že bazén akorát oslabí to poševní prostředí a rozjedou se kvasinky, který tam máme každá přirozeně

je dobrý si pak dojít na záchod, dát si sprchu, někdo i používá třeba femigel, taky vřele doporučuju, na vyčistění no a u mě je to v pohodě, jsem ok a to jsem dříve měla problémy furt

no a chodit do čistejch bazénů, podolí je zrovna takový hodně frekventovaný, tak radši někam do menšího, nebo do nějakýho klubu

hehena
autor
8. zář 2009

AMALLI co je floating??? tady v tom holmes place jsou taky terapeuti, tak snad jsou dobrý... .)
takže jednou za 14 dní masáž stačí? a necháš se masírovat celá???

amallie
8. zář 2009

hehe: floating je takový jako obrovský vejce naplněný vodou z mrtvého moře a tam se na hodinu zavřeš, ta voda je tak slaná, že ležíš na hladině a ono tě to uvolňuje 😉
miminka to milujou

masírovat celá se nechám, záda, nohy, ruce...............

amallie
8. zář 2009

http://www.floating.wz.cz/floating.html

tady je odkaz, ale k tédle bábě nechodit!!!!

hehena
autor
8. zář 2009

ty jo a to tě tam zavřou? to né ne? 😕

amallie
8. zář 2009

běžně se to zavírá, ale když chceš, můžeš si to nechat otevřené......... 😉

já chodím už několik let a zavírám se tam 😀

svoja
8. zář 2009

Ahoj holky

amallie
8. zář 2009

ahojky svoji

moncicak3
8. zář 2009

ahojte princezny 🙂

Amali téda to bych si dala říct na ten floating 😵 to musí být bájo, musím kouknout jestli to u nás někde v blízkosti je 🙂

Svoji tak co školáci, nezloběj tě?

amallie
8. zář 2009

monci: to by ti pomohlo na ty záda a tak

většinou je to ve zdravotnickejch zařízeních 😉

už máš Terezku otočenou?

moncicak3
8. zář 2009

Amali to máš pravdu, že by mi to pomohlo na záda 😉 ale už jsem koukala na netu, že nikde u nás v blízkosti to není a asi to taky bude nad rámec našich finančních možností 😒
jinak Terez už je otočená, už před 14 dny mi to říkal dr na poslední utz 😉 a co Amálka už je taky otočená? už jste byly na posledním utz?