Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
8. zář 2009

No skolaci me davaji trochu zabrat....abych byla uprimna....

hehena
autor
8. zář 2009

ahoooooooooooj.... ty jo AMALLI a můžu se zeptat kolik ten floating stojí? .)

SVOJI nedivím se, já myslím, že každýmu dospělákovi stačí ty jeho třeba dva vlastní školáci, natož celá zdivočelá tlupa... jen ta představa a už mi stojej vlasy na hlavě ....

svoja
8. zář 2009

HEHE no vidis to...a me to nikdy neprislo...az ted v tom mem stavu...jinem🙂 tohle treba zezacatku nemohl pochopit ten muj gynekolog...ze jak vubec muzu bejt ze skoly rozhozena...HAHAHA, zlaty voci...

carculka
8. zář 2009

ahooj holky 😀

svoja
8. zář 2009

CAR ahojky....

Pridala jsem fotecky Barunce do alba. Zitra jdeme do poradny....skoda, ze bez utz☹

A zase jsem se prezrala...mam bricho jak pred porodem....a to se budeme zitra vazit...no potes☹

carculka
8. zář 2009

jakto bez utz?

carculka
8. zář 2009

krasny vecicky svoji-postylka,osusky,vseeeeeckooo 😀

amallie
8. zář 2009

hehe: já platím 700 kč za hodinu floatingu a hodinu masáže, takže parádička 😉 Jinde jen masáž stojí 500 a tady to mám za 700 i s vanou

carculka
8. zář 2009

ahooj amal 😉

bajdulka
8. zář 2009

Ahoj, moc ráda bych se zeptala - je možné, že se cca před 8, 10 dny zadařilo a mohu být těhotná. Už asi čtvrtý den mě pobolívají prsa a jak jsem všude vyčetla, je to jeden z hlavních příznaků na začátku. Zatím mě pobolívají jen trošku, žádná "nesnesitelná" bolest... zejména z podpaží k bradavkám a okolo bradavek, vystouply mi silně žíly na prsou, zejména ty svislé a tmavnou mi bradavky. Jak říkám, ale není to vlastně žádná bolest, jen pobolívání. Zatím mi test nic neukázal, ale na ten je hodně brzy. Sama se cítím trošililinku jinak, zvláštně. MS mám ovšem dostat až 16.8., takže bych se chtěla zeptat - měli jste takovou tu bolest prsů ze začátku malou, která postupně zintenzovňala?

Díky za odpověď a všem přeji hodně štěstí 😉

svoja
9. zář 2009

😵 😵 DOBRE JITRO 😵 😵

CAR diky, taky se nam to libi🙂

BAJDUL ahoj, vitam te tady...ta bolest prsou je individualni, nekdo ji nema vubec, nekdo ji ma i pred MS, u nekoho je to priznak tehu. Asi se to podle toho neda posoudit. Me treba prsa pobolivaly, ale ne nejak extra, vlastne skoro vubec. A carku na testu jsem mela uz 25DC vecer. Hodne stesti!!!

nuki
9. zář 2009

Dobré ránko všem..🙂))
jdu se kouknout na nové vecičky od Barunky..🙂

verled
9. zář 2009

dobré ránko všem.-)

venyska
9. zář 2009

Ahoooooooj

verled
9. zář 2009

ahojky veny, jak jde snažení??
bajdul......no ještě bych bejt tebou chvilku počkala, nikam nekvaltuj a počkej si na ms.....jestli dorazí nebo ne...

venyska
9. zář 2009

Včera jsem byla na gyndě,lehký zánět,nasazeny čípky,to vše bylo tím hnusným tvarohovitým výtokem.Díky tomu se ani spermíky nedostali tam kam měli

venyska
9. zář 2009

Sexovat můžem,tak se budeme dál snažit,ovu asi ještě nebyla,jsem 13DC řekla jsem si že kašlu na ovu testy,většinou ovu poznám,počítám že bude tento víkend

venyska
9. zář 2009

Jinak chtěl manžela poslat na vyšetření v říjnu pokud s tím budeme souhlasit,ale zdá se mi to zbytečný vyšilování,vždyť teď začínáme 4 měsíc.není to samozř.povinnost

venyska
9. zář 2009

takže jsme si s manžou žekli do konce roku když se nezadaří půjde...

venyska
9. zář 2009

řekli jsem chtěla napsat 😀 😀 😀 😀

venyska
9. zář 2009

Vlastně jsem 14 DC,ale to je jen o den 😀 😀 😀 😀 😀

nuki
9. zář 2009

Ahojky holky🙂
Venys: tak at jde hezky snažení..🙂 jojo člověk to nemá moc hrotit, 4 měsíce je pohoda..🙂 to přijde..🙂

nuki
9. zář 2009

tak dneska mám hodně práce a vidím, že nejsem sama..🙂)))

angetha
9. zář 2009

Brý den...já mám dnes taky hodně práce...zase úklid 😀

nuki
9. zář 2009

ang: Ahojky, ty pořád jen uklízíš, pilná to žena..🙂

angetha
9. zář 2009

Jsem si včera nadělala bordel..a zítra čekám návštěvu no.. 😉

nuki
9. zář 2009

ang: to už se tak někdy stává...Vendulce to moc sluší v maskáčcích..🙂

svoja
9. zář 2009

Tak mame po poradne, na tvrdnuti briska mame nejaky recept, nejaky pytliky rozpustny nebo co. Jinak asi vsechno v poradku...Dr toho moc nenapovida...za tri týdny na cukrovku a za ctyri tydny do poradny🙂

hehena
autor
9. zář 2009

ahoj holky 🙂 jak se máte? 🙂 😵 😵 😵 mě dneska zase pekelně bolí hlava, tak jsem teď půl hodiny hopsala na míči.... :(((( doufám, že se to nezhorší.....

taky musím uklízet... zítra dorazí naši. líp si to naplánovat prostě nemohli no.
máte rádi návštěvy, který si sednou k televizi a pak spí??? navíc ve všední den... dovalí v 1. mno doufám, že to nějak přežijem a že drahý nebude muset moc telefonovat... 🙂))) i když doufám, že jo a taťkovi dojde, že by se jako mohl chovat jako návštěva, né jako zpruzelej důchodec... 🙂)))

hehena
autor
9. zář 2009

SVOJI tobě tvrdne bříško? .... to ti dal asi magnesium...