Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
11. zář 2009

jsem tu jen na chvilku, půjdu si lehnout, jsem nějaká unavená 😒 odpoledne jedeme na oslavu 50tin, to tam asi usnu....dneska mi volal dr, že krevní obraz je špatný na železo, takže ho mám brát každý den 2 tablety, to strávím celý dny na záchodě, protože na mě to působí to železo teda projímavě 😀

moncicak3
11. zář 2009

Blahu ahoooooj 🙂 já budu dneska dělat oběd dýl, budu dělat těstoviny s tuňákem a sýrem 😉

moncicak3
11. zář 2009

ale jak jste se tady bavily o snižování všeho....to snad ještě není schválený nebo jo? četla jsem něco, že by to "mělo" platit jenom v roce 2010......jsem ráda, že aspoň stihnem to vyšší porodný teda, jsou to teda pěkný hajzlové, sami mají plat jako nikdo a ještě si budou takhle vyskakovat 🙄 😠

blahovka.cz
11. zář 2009

No monci ja to mam bez prace,manza mi ho priveza jako vzdy,jo taky jsem nemela rada moc rodinny sleziny ke konci tehu,ona uz je zenska dost unavena potom,vid...

akorat se vzbudil maly,ale lezi v postylce a kouka,mozna jeste usne 😀

tak to zelezo uz vydrzis,ne 😉 ono to je taky vysokym stupnem tehu,to kadeni,jak se Terezka hybe,mas vic v pohybu streva 🙂

moncicak3
11. zář 2009

Amali, no jo to už bys tu postýlku měla vybrat 😉 pro všechny případy, ať to máš připravený 😉
já jsem dneska četla, že Aichmajerová porodila a to byla těhu tak nastejno se mnou 😉 🙂

nuki
11. zář 2009

blahovka: někdo musí povídat s maminkama..🙂 to je jasné ...) o zprávách a snížení mi ani neříkejte, je o děs..:(

moncicak3
11. zář 2009

Blahu jj, samý oslavy teď, v neděli jdeme na další, protože mamka je Marie, slaví to dohromady s babičkou.....no a na konci září má ještě mamka narozky, v říjnu má ségra 30tiny, ale ještě neví, kdy je bude slavit, aby nebyla v porodnici a v listopadu má narozky tchýně, neteř,druhá ségra, bratránek, svátek v listopadu má ještě neteř a švagrová....už aby byly ty vánoce a byl klid se zamknem a nikomu neotevřem 😀
to železo vydržím Blahu 😉 Ondrášek je hodnej, že tě nechá chvilku v klidu sedět tu s náma, já jsem na to zvědavá, kdy se tu po porodu ukážu já 😀

moncicak3
11. zář 2009

musím jít, nebo fakt usnu....zatímky ahooj, snad se tu ještě dnes stihnu ukázat 😉

nuki
11. zář 2009

moncicak: tak si hezky odpočiň..🙂

zuzka.o
11. zář 2009

Ahooj Prvušky 😵

Jdu na vás juknout....

nuki
11. zář 2009

Ahoky Zuzi: tak jak se vede a jak se cítíš.🙂

zuzka.o
11. zář 2009

SAC...teda Janička ale roste jako z vody.

CAT: krása...jenom Deniska moc neusmaž. Hezky si dovču užívej 🙂

HEHE: už máš počítač nebo to bude ještě měsíc trvat?

angetha
11. zář 2009

Ahoj děvčata a Ondrášku 🙂
Zuzi máš krásné testíky 😉 😵

zuzka.o
11. zář 2009

MONCI: ježiš to se uslavíte..... my to tak máme taky! Nic nic a najednou mají snad všichn všechno! 😀

zuzka.o
11. zář 2009

AHoj Ange....moooc děkujuuuu ...to víš, snažím se. Čárka se tam objeví mnohem dřív než ta testovací.... a pak sílí a je tlustší. Už se těším na příští týden na kontrolu.

zuzka.o
11. zář 2009

Ahoj NUKI 🙂 Ale jo, jenom mi teda berou záda v kříži. To je hnus! Co budu dělat na konci těhu fakt nevim.... Musím začít s nějakým protahováním....ale zase nevím, co můžu a co ne.... JInak blivno mi není, břicho bolí už jen občas....takže si to moc užívám. Už mám ty knížečky, "Jak na prevíte.... rady pro babičky a dědečky"... a už bych to moc ráda našim oznámila. Se asi picnou!

zuzka.o
11. zář 2009

NUKI: a jak ty? Co snaženíčko....

nuki
11. zář 2009

Zuzi: přeji, ať hezky zvládnete kontrolu

Cat: at na Vás dává manžílek hezky pozor, at se neusmažíte..🙂

angetha
11. zář 2009
amallie
11. zář 2009

ange no krása!!! ty už teda máš ale věcí, stihnete to unosit?

efi: u toho pressovače hodně záleží na rozpočtu 😉 jsou různé kategorie řekněme, tak to chce si stanovit cenovou relaci a pak podle toho vybírat fuknce

angetha
11. zář 2009

Amalko jsou to různé velikosti a když to neunosíme, tak to předám švagrové pro její holčičku.. 😉
My teď budeme vybírat myčku, Amalko jakou nemáme kupovat 😅

zuzka.o
11. zář 2009

ANGE. krááása...teda ten pytel je nádhernej. No a ta vestička.... to bude Vendulka krasavice nesmírná 😵 Doufám, že časem přidáš oblečky i s náplní 🙂

zuzka.o
11. zář 2009

S presovačem neporadím. Ale myčku bych už nedala. Je to super pomocník. Já mám ekzém na rukou a nemusím se máchat v saponátech. Naši mají AEG a jsou max spokojení. My máme Zanussi, levnější, máme jí 3,5roku a maká bez jediného problému. Nemá display,ale to mi fakt nevadí. Hlavně si nekupujte tu poloviční.... velká je akorát.

angetha
11. zář 2009

Jo Zuzi, my máme díru v kuchyni na tu větší 😉

nuki
11. zář 2009

Zuzi: no tak hlavní snažení bude až příští týden, od středy si budu dělat ovu testíky, tak uvidím..🙂 a co třeba chodit plvat, to by mělo pomoct a neublížit..🙂

eeefffaaa
11. zář 2009

amal tak asi do 3000,- Kc vic ne...vy asi mate doma presovac..poradis mi??

nuki
11. zář 2009

Ange: nádhera..🙂 ten pytel je báječný..🙂

angetha
11. zář 2009

Nuki jsem zvědavá, jestli vám to vyjde..

eeefffaaa
11. zář 2009

zuzi ty mas teda uz poradnou tlustici!! 🙂

no my mycku nemam...myckou jsem doma ja 🙄

zuzka.o
11. zář 2009

Nuki: moc budu držet palečky, ať se ke mně příští měsíc připojíš .... a můžeme si tady stěžovat spolu 🙂

Ange: tak to je vyřešený 😀