Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

lenka_bohousek
26. čer 2009

Ahoj holčinky, dobré ránko, konečně se za vámi dostávám. V práci hrůza, přes den nemám vůbec čas na net a včera jsem byla v Rakousku a vrátila se večer a to už jsem ani comp nezapínala.

Prostej, teda ty jsi fakt jasná těhulka 😵

Petulce a Efi se to fakt rychle blíží, ten čas tak letí. Ale věřím, že to bude v pohodě, jste ženské šikovné a krásně to zvládnete 🙂 A za chvíli už se budeme dívat na fotečky vašich mimineček 😵 Už se mooooc těším 🙂

Orchi, co ty, v jaké jsi teď fázi? U nás je to ovulka, takže snažilkujeme. Clostík nejspíš dobře účinkuje, bolí mě vaječníky, takže se tam něco děje. Večer to pro jistotu zase pojistíme 😝

prosteja
26. čer 2009

ahooooj Leni 😵 díky, snad jo 😀 a co ty? jak se cítíš? držím všechno co mám 😀 😉

eeefffaaa
26. čer 2009

no holky ja doufam,ze to na me prijde treba i driv a necekane je to fakt lepsi nez pak prenaset a aby me to vyvolavali...

ale uz se na neho strasne tesime....uz to zacina byt trochu dlouhy 🙂

a prostej jeste mas nejaky tehu priznaky?? 😵

orchi a jak jsi na tom ty??planujes testit??

eeefffaaa
26. čer 2009

ahoj leni!!tak to drzim pesti!!uz to ted musi vyjit 🙂 😵

prosteja
26. čer 2009

efi budu držet palec 😉

no chodím pořád na záchod a jsem hoooodně unavená, hlavně odpoledne 😉 k večeru mívám žaludek na vodě a pobolívá mě podbřišek.... 😉 a teď ty prsa... 😲 a jo a ještě těhu výtok 😉

eeefffaaa
26. čer 2009

no jo prostej tak to jsi jasna... 😵 😵 a v praci dobry??zvladas to??ty unavy jsou hrozny apak jestli zacnes zvracet to bude super 🙂

prosteja
26. čer 2009

efi v práci zatím dobrý.... je tu relativně klid 😉 pár dopísků denně, ale není nic moc k řešení, takže paráda..... horší to bude, jestli budu zvracet, to asi před kolegyní v kanceláři neutajím 😀 a únava mě většinou přepadne odpoledne, takže šupajdím domů 😉

eeefffaaa
26. čer 2009

tak to je dobre prostej...to ja se ted docela i nudim..jak se nemam co ucit tak to me to prijde hrozne divny 😀 dneska akorat udelam obed a doperu zbytek vecicek a nemam co delat,sice bych mohla uklizet,ale to si necham treba za dva tydny az budu uz chtit rodit,aby to na me necekane prislo 😀

p.e.t.u.l.k.a
26. čer 2009

ef taky se chystám na praní,a le když u nás chvilku svíti sluníčko a pak prší ☹ a včera jsem jela kplem Novojičínska a holky řeknu Vám, že nic horšího jsme nikdy neviděla, fakt jak v jiném světě a ti lidi a jejich výrazy na to že všechno ztratili- brrrrrrrrrrrrrrr ☹ 😖

orchidei
26. čer 2009

Ahoj leni tak to pěkně snažílkujte! Zuzi taky psala že snažílkujou že jsou v ovulační fázi! Tak ať těhulíte hned za mnou s vendel!
Já jsem teď v čekací fázi a už je to dlouhý! Testit budu až ve čtvrtek jestli nedorazí mrcha! Od ovulky mě pořád tlačí v kříží ale hodně dole! Jinak žádný příznaky nepociťuju! Ty první dny po ovu mě píchalo na pravý straně, takže jestli tam je tak byl je z pravýho vaječníku nejspíš! Projistotu k němu mluvím a manža pusinkuje bříško! Ať se nám krásně uhnízdí, k tomu by mělo dojít tak zítra! Tak uvidíme, co se z toho vyvine!
Prostěj super stránky děkuji!

p.e.t.u.l.k.a
26. čer 2009

Orchi ve čtvrtek tak to je coby dup 😉

prosteja
26. čer 2009

holky na to praní je teď fakt blbý počasí 😠 ale zmáknout to nějak musíte 😀

jj efi, v práci v pohodě zatím... není na mě nic znát, takže asi tak 😀 horší bude, až začnu lítat na záchod... utajit bych to chtěla co nejdéle, první tři měsíce by pro mě byly ideál....... po prvním trimestru bych to šla oficiálně oznámit ředitelce ať si hledá náhradu....tak doufám, že tělíčko i miminko budou natolik rozumní, aby to na mě nebylo znát 😀

eeefffaaa
26. čer 2009

petu to s tim slunickem me taky pekne stve 😖 ale kdybych mela cekat na nej tak nikdy pro prcka nevyperu 😀 😀 takze to davam vzdycky na susak pod strchu kde neprsi...s tema povodnema je to hrozny,si nedovedu ani predstavit,ze by nas neco takovyho potkalo ☹

orchi tak drzim pesti aby se prcek poradne zakousnul 😵 😵

orchidei
26. čer 2009

Peťul nechtěla bych to vidět ve skutečnosti! Bohatě mi stačí ty záběry v telce a už mi naskakuje husí kůže! Tohle fakt nepřeju nikomu, vůbec nechápu kde ty lidí berou tu sílo jít to tam uklízet, vyvážet to bahno ....
Vážně noční můra ☹

prosteja
26. čer 2009

jj orchi ten babyweb je super.. a když se tam zaregistruješ, tak ti to vypočítá těhotenský kalendář a dává ti to tipy, kdy testovat a co jde kdy vidět a tak 😉 a hlavně je tam krásně popsaný ten vývoj v bříšku 😀

eeefffaaa
26. čer 2009

prostej treba nebudes zvracet vubec...coz bych ti moc a moc prala 😉

prosteja
26. čer 2009

jj holky, ty povodně jsou hrozný... včera mi z toho bylo úzko u zpráv 😔

efi no nevím, moc s tím nepočítám 😀 ale žaludek mám podrážděný zatím vždycky večer 😀

orchi ve čtvrtek si budem držet palec navzájem ju? 😉

orchidei
26. čer 2009

Děkuji holky nsad mu tam maminka připravyla pořádnej pelýšek!
Prostej taky bych to chtěla ty tři měsíce utajit, před všema-rodinou kamarádama a v práci! A v práci to asi kromě řetitely říkat nebudu jen ať si toho všimnou sami 😀 😀 😀
A rodičům bych chtěla udělat nějaký překvápko s fotečkou! Ikdyž taťka má 28.7 narozky a to jdu zrovna na gyndu. (Objednala jsem se k vůli vyšetření jestli je u mě pro otěhotnění vše OK!) Tak to bych mu mohla dát krásný dárek tak uvidíme jak se rozhodnem, ale nejspíš by jsme to oznámily je rodičům s tím že to nesmí vůbec neikde říct!

orchidei
26. čer 2009

Jasně prostej, na kolikátou jsi objednaná! Jen aby ta mrcha nepřišla dřív!

eeefffaaa
26. čer 2009

a holky vite ze umrel Jackson??me to byl Milan rano rict kdyz vstaval a dival se na telku...me se teda nektery jeho pisnicky libi a kdyz jsme byla mala tak jsem ho zrala a narodil se ve stejny den jako ja...ale ze by me to nejak vzalo,to zase ne

prosteja
26. čer 2009

orchi tak v práci to řeknu taky jenom ředitelce a asi kolegyni v kanceláři..... jinak nikomu, ať si škubnou rovnátkem... 😀 nemám potřebu to rozhlašovat do světa, nemám takovou povahu 😉

našim bychom to klidně řekli dřív než za 3 měsíce, ale bydlí 250 km daleko od nás, takže je to trošku problém 😅 budeme muset naplánovat cestu a nějak hezky jim to oznámit 😉

prosteja
26. čer 2009

orchi jsem objednaná až na 17:00 😖 nedorazí, nestraš 😀

efi slyšela jsem to, nijak mě to nevzalo, ale jeho písničky jsem poslouchala a poslouchám dál 😉 mám všechny jeho alba a ať si říká kdo chce co chce a ať to byl člověk jakejkoliv, tak písničky jeho mám opravdu moc ráda a poslouchám je...... toť vše... mě to spíš překvapilo, že to bylo tak zničehonic 😲

lenka_bohousek
26. čer 2009

Holčinky, vy jste zlatíčka, moc děkuju za držení palečků 🙂

Orchi, ta čekací fáze je nejhorší a hlavně se to hrozně táhne, taky to nesnáším. Já bych chtěla hned po ovulce, vědět, jestli to vyšlo nebo ne 😀

A jak píšete, až budu jednou těhulka, tak ty první 3 měsíce bych to taky chtěla utajit 😉

prosteja
26. čer 2009

Leni 😵 😵 😵 já držím i palce na nohou 😀 pro jistotu 😀

eeefffaaa
26. čer 2009

jj mel pekny pisnicky..no dostal pry infarkt,ja se ani nedivim,on byl docela dost po psychicky strance nemocnej a musel brat podle me i spoustu leku...i na to jak se pomalu a jiste rozpadal,mel takovejch plastik ze to normalni clovek nemuze ani snad vydrzet

prosteja
26. čer 2009

jj efi, až jsem slyšela, že mu selhalo srdce, tak mi to bylo hned jasný 😉 ale ráno jsem v rádiu slyšela jen, umřel Jackson...... tak si říkám, kruci, vždyť byl tak starej jako táta... 😔

eeefffaaa
26. čer 2009

Leni palce drzi i davidek...a to by bylo aby to uz nedopadlo 🙂

orchidei
26. čer 2009

Leni taky držím palečky, nám všem! Mě a vende že už jsme a tobě a zuzi že se vám teď zadaří nebo už taky zadařilo! A pak hned přijde na řadu zubajdík jeden zubatej a to když tu budem všechny těhulky a naše mimi budou taky držet palečky tak už jí to taky vyjde, navíc teď nastupuje do nové práce tak je to jasný! 😀

orchidei
26. čer 2009

Doufám že jsem na nějakou snažilku nezapoměla!

prosteja
26. čer 2009

holky vím, že se tu nedávno probírali porody doma, tady je docela zajímavej rozhovor 😉 :
http://www.babyweb.cz/Clanky/a2983-Chcete-rodit...