Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
15. zář 2009

to je prostejko vid,ony si ty tchyne pak neuvedomujou,ze si ten vztah se synem samy poslapou 😒

teda holky,ja kdyz vidim ty vase tehu tydny,klidne bych si to tehu znova prozila,tak snad jednou - jeste chci tu holcicku,ale zatim nam staci tenhle spunt 😀

svoja
15. zář 2009

Tak jsem taky pridala pupek🙂 VER mas pravdu, uz to taky cejtim, ze prede mnou je neco, co tam nebylo🙂 Dokonce jsem si ho uz trochu spalila pri vareni🙂...no a ty kila, co jsem pribrala mam taky na zadku a v nohach.... 😒 😠

svoja
15. zář 2009

...chichi...mam tam slinec🙂

nuki
15. zář 2009

Blahu: tak to Tě chápu a zároveň lituji, někteří lidi nedokáží určité věci pochopit a nevysvětlíš jim to, přeji hodně trpělivosti..🙂

blahovka.cz
15. zář 2009

hoky teda dekuju vam,vykecat se tu je vzdycky tak super,cloverku se hned ulevi a jsem rada za vase uprimne nazory 😀 😀 😀

svoja
15. zář 2009

NUKI a co je noveho u nas?

prosteja
15. zář 2009

VER 7 kilo ještě není tak moc a neboooj, ještě porosteš, teď teprve miminko začne nabírat.... 😉

prosteja
15. zář 2009

a SVOJI pěkně marod v pyžamku 😀 😀 😀

blahovka.cz
15. zář 2009

nuki diky o nic jineho se ani nesnazim,jen trpelivost 😀

tak ondrase uz je vzhuru tak tu se mnou kouka jak pisu 😀

svoja
15. zář 2009

PROSTEJ nojo...ted tady sedim u pc, zabalena do deky🙂

verled
15. zář 2009

Blahu:no jo, holt se s tim musíš naučit žít.-)páč aspoň budeš mít klid... 😲 ...a myslim si že ta oslava se všema je dobrej nápad....
svoja:to je prča jak jsou teď hrbolatý jak máme dělohu teprv v půlce břicha.-)))...no a ohnout se a navlíknout si fusekle je pro mě teda tělocvik🙂)...ale tka snad se to nějak vyběhá🙂
😎

blahovka.cz
15. zář 2009

ver no u ditete mi to prijde hezky,tak uvidime co bude az se bude blizit prvni rok 😀

svoja
15. zář 2009

BLAHU ja bych taky asi delala jakoby nic a aspon Ondraskovu oslavu delala spolecnou...kvuli nemu...

VER no me nekdy prijde, ze mam tu delohu pres cele bricho....🙂🙂 Vcera jsem lezela u TV a misto na tv hledela na bricho jak se hejbe...to bylo jako kdyz se jezdi rukou pod dekou treba...jak vetrelec🙂

verled
15. zář 2009

nuki:no s tim novym miminem se snad čeká na tebe ne??.-)
svoji:ty už nepracuješ??jsem asi nějak přehlídla🙂
prostej:i tak mi přijde že mi pupek roste každym dnem, cejtim to na kalhotách fakt je že tři dny jsoiu znát.-)

nuki
15. zář 2009

Svoja: tento týden předěláváme střechu..jinak já začnu testit na ovulaci a pak skočím na manžílka, chtě nechtě..🙂)) ne musím udělat, chtě..🙂))

prosteja
15. zář 2009

SVOJI teda takhle se marodí, v dece u počítače? 😀

BLAHU no já už vidím naše rodiny jak pořádají společný oslavy 😀 😀 😀 jsi mě normálně rozesmála...... 😀

prosteja
15. zář 2009

VER no teď to právě začne nabírat grády 😀 😀 😀 ne dělám si srandu, ale doteď rostlo miminko sice rychle, ale teď začne teprve to hlavní tóčo, začne nabírat jen a jen a na vázet, tak 3 dny musí být znát 😉

svoja
15. zář 2009

VER mam nejakou virozu jen....

NUKI chichi...no jasneze chte🙂 my kdyz jsme pocinali, tak jsme vedeli kdy zhruba asi a uz jsme si z toho delali srandu, manzel rikal, ze si prijde jak odplodnovac🙂 chichi...pak se trochu zlobil, ze me byl dobrej jen na "to" a pak ze jsem ho odkopla🙂 😀 😀 😀 Ale me bylo na zacatku blbe... 😅 Jsme to vzali s humorem 😀 😀

amallie
15. zář 2009

Ahoj holky, dobré ránko!

Blahu: teda ta tvoje tchýně, to je ježibaba 😠 Já bych tam nechodila a když ani manža nechce, tím lépe 😉 A dítě bych jim nesvěřila ani na koupání, když to neumí, ať na něj nesahá.........úplně se mi dělá blitno z toho jak popisuješ to její ocicmávání, no fuj, já jsem na tohle háklivá 😖 Ať mu rdaši místo toho koupí hezké hračky a tak, aspoň to bude ku prospěchu

holky, budu dnes jen nakukovat, mám hodně práce doma

nuki
15. zář 2009

Verled: Ahojky🙂)) tak to určitě..🙂 já myslela narozený..🙂))

Svoja: o víkendu jsme měli děti a taky přijela ségra s neteří, takže jsem toho měla až až, ale bylo to v poho, v sobotu jsme byli v Zoo a na bobové dráze a všem se to líbilo....jen se musím učit na atestaci a moc mi to nejde..:(

amallie
15. zář 2009

nuki: ty seš mudra?

verled
15. zář 2009

svoja:no já to vim, kde mi to končí, tobě to nejde poznat??...ale jinak malej se taky furt mrská večer, a jak říkáš o tý ruce pdo kobercem tak to u něj nehrozí on si prostě hraje na fotbalistu a to jsou rány......tak většinou vidim kopance, jinak se mi hodně točí takhle kolem pupku🙂)mam jí asi tak 3cm nad pupkem...ahaa, tak snad budeš brzo v pohodě...
prostej:já vim, ale snad ještě i povyroste, chtělo by to kousek
😀 😀
nuki:tak to ráda čtu🙂

prosteja
15. zář 2009

ahoooj AMAL 😵

NUKI a na jakou atestaci se připravuješ? 😉 mě bude čekat taky zase učení, ale jen na zkoušky na vysoké, tak snad to s prckem nějak zmáknem 😀

svoja
15. zář 2009

NUKI no ty si teda uzivas🙂 taky u nas bylo dite na "vikend"...v sobotu odpol si ho odvezl dedecek, protoze manzel jen v nedeli do prace, mladej mel v nedeli fotbal a pak uz se ani neozval 😒

svoja
15. zář 2009

VER me teda prijde, ze me konci dal...vcera jak jsem lezela, tak me na chvili ztvrdlo bricho, udelala se z toho uplna koule (jako mic) a koncila teda dal nez 3 cm nad pupkem...jen jsem si rikala, kam se do toho balonu veslo tech jeho 30cm🙂 ...no fakt, je to jak z tech filmu, jak treba lidem pod kuzi cestujou nejaci cervi nebo tak neco...

nuki
15. zář 2009

amal: já jsem MVDr.

prostej: jsem ve státní správě a dělám druhou atestaci v oboru hygieny🙂 určitě to zvládnete..🙂

Svoja: no jo musíme to zvládat, že ? 🙂)))
s tím oplodňovačem to je přesné, říká to stejné..🙂)

verled
15. zář 2009

svoja:to by ti ale nemělo, to by mělo bejt tak nějak u všech stejný.....myslim růst tý dělohy.......jako nahoru 😀 mluvim jak tatar🙂)))....ty ale mě teď taky hodně často tvrdne břicho a občas v noci , když se chci otočit z jednoho boku na druhej, tak mě tam minule uplně píchlo a zabolelo a bylo to jak kdyby se mi tam něco utrhlo...fuj to byl hnusnej pocit.....

amallie
15. zář 2009

nuki: ty jo, tak to byl kdysi můj sen 😵 😵 😵 Ale teda chápu správně, že neléčíš zvířátka? ☹ Státní správa?

prostej: ahoj 😉

blahovka.cz
15. zář 2009

ahopjky amal,tak uz mas v tehu tydnech 3 na zacatku,teda,pockej,ted uz to bude utikat,dekujuze nazor,ja to citim stejne a manzu fakt na navstevu nenutim,proste jejich minus,kdyby do nej nehustili i v praci sve rozumy z vychovou tak by tam chodil rad 😀

my si vzdycky tak slastne oddychneme,ze uz je navsteva za nama a nejdulezitejsi jsme my tri,teda ctyri i se pserm 😀

nuki
15. zář 2009

amall: neléčím, to mám spíš jen tak pro sebe...dělám na Městské veterinární správě, kontrolujeme výrobu všeho živočišného původu a taky prodejce, včetně řetězců..🙂