Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
15. zář 2009

s tím létáním je to asi hrozně individuální.... když sem přijde AMAL, tak vám řekne, jak dlouho lítala a nic se nestalo... podle mě se stát může, ale nemusí a ze zkušeností vím, že doktoři to obecně nezakazují, ale jak už jsem psala, ani moc nedoporučují 😖

hehena
autor
15. zář 2009

no ZUZI já bych to prostě vyměnila za čechy 🙂 třeba nějakej relaxační týden, nebo tak něco. na místo, kde se dá výletit, lenošit, masážovat se, prostě si užívat. .)

a až po prvním trimestru bych si dala třeba tu zimní Paříž. bych prostě v prvním trimestru vynechala i delší jízdu autem.

hehena
autor
15. zář 2009

já bych ale i řekla, že u AMALL je to něco jinýho. lítání je její práce a tělo je na navyklý úplně jinak než naše, když letíme jednou za uherák.

hehena
autor
15. zář 2009

no tak druhý jídlo jsem udělala děsivě pálivý :((((( buéééé a tak jsem se na to těšila...

hehena
autor
15. zář 2009

netušíte jak to trochu neutralizovat?

prosteja
15. zář 2009

holky a já budu mít padla, tak se loučím 😉 mějte se moc krásně a zítra ráno ahooojda 😵

hehena
autor
15. zář 2009

PROSTEJí páááá 🙂

CAT užij si ruštinu 🙂

😵

prosteja
15. zář 2009

HEHE jo tak jsem to myslela.... AMAL na to byla zvyklá, takže to byla úplně jiná situace, ale určo by třeba ZUZCe poradila něco jinýho.... to je hrozně individuální a taky kdo jak si troufne.... 😉

HEHE a co to je? třeba cukr.... 😉

hehena
autor
15. zář 2009

no je to takovej jako gulášek..... těžko říct. často vařím, co lednice dá. tentokrát vydala trošku masa, a hromadu rajčat, který potřebovaly zpracovat. trocha cukru by možná neuškodila, ale čoveče fakt jsem to přehnala... to je to tajemný koření, co mi prodal jeden blázen v tescu 🙂)) 😀 😀 😀

cat79
15. zář 2009

..jo málem bych zapomněla napsat, že Denísek má 31cm a 700g🙂)je to už kus chlapa🙂hihihihihihi

hehena
autor
15. zář 2009

tak mi přišli gatě a jsou mi velký :(((((((((((((((((((( já už bych se na to s prominutím vys*ala.... teď bude trvat minimálně dalších 14 dní než mi přídou menší...

má to neskutečně široký nohavice... no děsný! ale jinak by byly supr no. pohodlný to je jak blázen... já se pominu! už mi to leze na nervy tohle. v těhu obchodech nic moc neseženu co by se mi líbilo a když už něco objednám, tak je to buď malý nebo velký... by ty výrobci jako mohli líp uvádět ty rozměry.... to už fakt radši z mimibazaru, tam si dá aspoň mamina záležet s přeměřením tý věci.... ☹ ☹ ☹

hehena
autor
15. zář 2009

ty joooo... Denísek už je kus chlapa!!!!!! 😨

hehena
autor
15. zář 2009

achjo.. jsem z toho zas úplně přešlá :(((( to než mě zase přejde... 😖 😖 😖

baeszinka
15. zář 2009

Ahojky holky 🙂
tak mám CS 4,což prej dle slov doktora nic moc 🙂 ,ale do pátka když neporodím,tak mám jít do porodnice,tak mě škrábnou a do tří dnů by to mělo dopadnout 😉 😵 😵 😵

hehena
autor
15. zář 2009

BAE já myslím, že CS vůbec není před porodem odpovídající.... prostě někdo má vyšší CS a neporodí a někdo nemá nic moc a za další dva dny rodí... každý tělo se asi na to připravuje jinak. tak držím paluchy, ať už to jéééééé kruciš... 😅 😀 😵 😉

baeszinka
15. zář 2009

Jé Hehe,to je smůla ☹ Já teda na sebe nic z netu neobjednávám..mám normálně problém sehnat na sebe kalhoty....ale je fakt,že maminy z MMB ti to na požádání přeměří a nebo tam ty míry rovnou píšou...

baeszinka
15. zář 2009

No Hehenko,když to nedopadne do pátka,tak pak už určitě...kamarádky taky škrábly a do tří dnů vždycky porodily 😉 Už se docela těším a jsem taková napnutá 😝 😅 😅 😵 😵 😵

hehena
autor
15. zář 2009

no normálně mám s každý stany u kolen navíc 10 cm volný nohavice.... a tady na tom to vypadá jako lehce širší nohavice, což jsem chtěla a výrobce má cm jen v pase a nahoře ve stehnech... to z toho nemůžeš absolutně vytušit, že jsou až tak široký... jako mám ráda široký nohavice, je mi to pohodlenější, ale tohle je teda moc, člověk je v tom fakt jak v pytli... http://www.freya-shop.cz/zbozi/3760/Tehotenske-...

nejvíc mě teda štve, že jsem chtěla ten nízkej pas (tady u těch riflí je krásně měkkej a výborně pružnej), co tu u těch riflí je, bo mě ten pas až pod prsa hrozně vadí.... a to se v obchodě prostě sehnat nedá... :(((

amallie
15. zář 2009

Holky, já bych letěla 😉 Možná poletím ještě do Londýna příští měsíc, ale to už nevím, jestli to stihnu, páč se to smí jen do 34tt, pak už letecká společnost nevezme.

V I. trimestru a ve II. nemá létání na těhotenství vliv, jen se člověku může třeba udělat šoufl a poblije se, no.......... Já pracovala do 12tt (proti předpisům teda) a dost jsem v práci blila 😖

Nic jiného to neudělá.........

Baes: jako jako škrábly??? Jako Hamiltona udělají???

hehena
autor
15. zář 2009

co to je škrábly BAE????? vím akorát, že se na urychlení porodu dělá hamiltonův hmat.....

hehena
autor
15. zář 2009

AMALLI jsem zas vyčetla, že létání se v prvním trimestru nedoporučuje... to je fakt jen kvůli nevolnostem?

svoja
15. zář 2009

Cau holky...
HEHE to je pesek s tema riflema....vidis to a ja oboje z mimace taky prodala dal....proste me nepadly...asi je fakt lepsi si to zkusit... 😒 😒
BAE jaky skrabnuti proboha???? 😲 😲 To zni strasne desive!!!! 😲 😲

Ja bych teda neletela...ne proto, ze bych verila tomu, ze to ohrozi tehu, ale ze bych proste nechtela v tomto rizikovem obdobi byt tak daleko...no...

CAT kraaasa 😵 tesim se na zitra jak mala holka🙂 a miry jsou myslim adekvatni 😉

amallie
15. zář 2009

hehe: co já vím, tak nemůže ublížit, páč v letadle se nic jiného, než na zemi neděje. Je tam sice nadmořská výška jako na horách, ale to vůbec nevadí.

leteckej personál nesmí lítat proto, že kosmické záření ve větší míře poškozuje plod a jelikož nalítáš strašně hodin, bylo by to nebezpečný............. Dle norem by těhotná neměla nalétat více, jak 190 hodin za celou graviditu, což je naprosto nemožné jako soukromá osoba.........

Já nesmím lítat kvůli tomu záření a kvůli biorytmům a možnosti zranění, ale to všechno padá, když letíš jako cestující.

Dívala ses na těhu gatě v nextu????

baeszinka
15. zář 2009

Tý jo,holky já ani nevím co je to vlastně to"škrábnutí",ale u nás se tomu tak říká 😕 😅 .Možná to bude ten Hamiltonův hmat...

amallie
15. zář 2009

Uvolnění vaku blan............. to je hamilton

baeszinka
15. zář 2009

jj tak to je ono na 100%..

cat79
15. zář 2009

..jéé Bae ty už budeš rodit!!!🙂)))to snad ani neni možný!!to to uteklo!!
jejda a za chvilku jdeme my..teda to je neuvěřitelný🙂)moc držím palečky!!

Děkujem za pochvaly🙂
Jinak ruština byla super, ale azbuku se budu muset teda našrotit🙂)))
Holky hezký večer, jdu lenošit a dát si papáníščko u zpráviček🙂)
Svoji moooooooooooooc si to zítra užij, těším se až uvidíme Barunku🙂)))

hehena
autor
15. zář 2009

AMALLI tak v nextu jsem se nedívala... sím tě doporuč mi rovnou shoppingmall kde ses dívala. nechci zas běžet někam kde budou mít jedny rifle... :( achjo, to je fakt síla. člověk je v Praze a nic moc tu teda není :(

k tomu lítání - taky uvažuju jak SVOJA... prostě já začala krvácet samozřejmě z ničeho nic a bejt na dovolence, tak zmatkuju daleko víc... dít se prostě něco může a tak bych se na to radši vybodla. ale to je samozřejmě věc každýho, takže pokud se na to někdo bez problémů cítí, tak proč ne.

jj SVOJI máš pravdu, z tý fotky pozná člověk akorát tak starou belu...
tyhle rifle co jsem objednala, měly navíc dost tenkou látku, takže na podzim i zimu bych řekla docela nevhodný...

hehena
autor
15. zář 2009

jj SVOJI užij si to zítra. jde i PROSTEJKA... tak to bude rušno zítra 🙂

BAE držím paluchy.

holky pá, za chvíli dorazí návštěva, tak hezkej večer. 🙂 😵

amallie
15. zář 2009

hehe: já je mám z UK, ale Next je myslím na chodově a v OC nový smíchov.............

co se toho krvácení týče, to je věc druhá, to nesouvisí s lítáním, ale s tím, že někde jsi na dovče daleko od domova, na to mám stejný názor 😉

však já taky jela až ve II. trimestru a když jsem někde byla pracovně, bylo na na jednu, dvě, maximálně 4 noci a to ve městě, ne nikde na pláži 😉