Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
16. zář 2009

BLAHU my vydržíme.... 😀

MONCI v pohodě 😉

hehena
autor
16. zář 2009

hurááááááááá, se hlásím od svýho šicího stroje.... jupijahéééééj jsem online 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
16. zář 2009

novinky ze světa zvířat::::

dneska megapupek + himaláje na levý straně 🙂))) nějak se mi tam ten prcek šprajcnul :D 😀

blahovka.cz
16. zář 2009

urcite monci udelas dobre,kdyz to reknes mudrovi,ale jinak je to koncem tehu naprosto normalni 😀

moncicak3
16. zář 2009

Bae tak jo, je to ono, přesně jako ty 🙂

moncicak3
16. zář 2009

Blahu já vím, je to normální, ale víš co, já potřebuju ještě stihnout dodělat pár věcí, tak abych to stihla 😀

ahoooooj Hehe 🙂 himaláje 😀 😀 😀

jdu si chvilku dáchnout děvčátka, tak páčko zatím 😎

prosteja
16. zář 2009

ahooooj HEHE 😵 tý jo, himaláje 😀 😀 😀 vyfotit, vyfotit, vyfotit 😀 😀 😀

blahovka.cz
16. zář 2009

bae ja ke konci nemohla vydrzet tu bolest rodidel,ta byla asi ze vseho nejhorsi 🙂 ale uz se tesim az se narodi ten dalsi chlapak do party 😀

ahojky heheeeeee!!!!!!asi se tam mimiskovi libi na te strane 😀 😀 😀 😀

prosteja
16. zář 2009

BLAHU to by jeden nevěřil, že sis taky užila takový poslíčky 😅 ... no my jsme o tobě neměly info, když jsi sem nechodila 😀

blahovka.cz
16. zář 2009

prostejko bricho mi tuhlo,poslicci az tesne pred porodem,mozna kdybych mela cekat na normalni porod presli by do pravidelnich kontrakci . . .kdo vi,ale nic hezkyho to nebylo 😀 ty pred porodem,ale ty po porodu byly teda vetsi sila 😒 🙂

prosteja
16. zář 2009

tak jasně BLAHU tvoje tělo jaksi nevědělo, že ho budete s doktorama oblehávat a Ondrášek půjde jinou cestou 😀

blahovka.cz
16. zář 2009

to zkousel o osm hodin driv spodem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blahovka.cz
16. zář 2009

teda holky supr stranky,davala je sem myslim svoja,supr rady a informace

www.maminkam.cz

zvlaste pribehy o bezpecnosti ditete,ony teda konci smrti,ale nechapu rodice,ktere daji treba dite do mekkeho sedaciho pytle,nachaji samotne ve vane,nebo zvlast nebezpecne jse i teda kojeni v posteli,kdy u toho oba usnou,nebo nechat se volne pohybovat dite po zahrade a to kdyz mam batzen

baeszinka
16. zář 2009

Tak mě rodidla teda zatím nebolí,i když včera jak mě mudr. vyšetřoval,tak zrovna moc šetrnej nebyl,jsem i trošku krvácela a i ten spodek trochu bolel 😒 No docela se bojím v ten pátek,četla jsem něco na doskuzím o tom hmatu a někoho to bolí trošku,někoho šíleně a někdo říká,že je to jen nepříjemný,tak uvidíme,třeba si dá Kryštůfek říct a přijde se na nás podívat dřív 😉

Jéé Hehenko,gratuluju k pc a ke kotrmelcům v bříšku 😵 😵

baeszinka
16. zář 2009

Blahu a co Ondášek?spinká vám přes noc?

hehena
autor
16. zář 2009

holčiny jsem se musela zas zdejchnout :D

mno himaláje už tam nejsou, byly tam ráno 😀 ale fakt jsem tak koukala, že jsem volala na manžu, ať se jde hned podívat 😀 tak mě ošmatával ouplně ledovýma rukama... brrrrr 😀

vás snad nedočtu... jak mám konečně počítač, tak musím dohnat... naštěstí toho teda není moc! uf uf .)

hehena
autor
16. zář 2009

na ty stránky jsem jedním okem už koukla a vypadá to zajímavě... 🙂

blahovka.cz
16. zář 2009

treba 18.na svuj svatek baes by mohl prijit,vid 😀

spinka,psinka JAKO POLENO!!!!!!v 8 vecer ho ulozime,behem 10minut usne,nekdy do pulhodky,ulne sam ve sve postylce,mame jne pootevrene dver a v 90%pripadu statecne bez dudliku,od 4 tydnu spinka a budi tak mezi 2-3 na krmeni,pak ho dame postylky usne hned a vydrzi do rana,nekdy do sedmi,nekdy nakrmime v uz v 5 a pak vydrzi v postylce i do deviti

rekordy:prvni prmeni az v pul seste
spanek do 10 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nechavame ho az si o jidlo rekne,nebudime ho,takhle hodne dite vam preju vsem,vzdycky si rikame,ze si to ani nezaslouzime s manzou 😀

hehena
autor
16. zář 2009

BAE já myslím, že to záleží asi na šetrnosti dr., ale důležitý je, aby ti to pomohlo.... ale kdoví, jak to tak čtu, tak to třeba ani nebudeš potřebovat a místo u dr. budeš v pátek už pěkně v porodnici 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
16. zář 2009

ale zasloužíte BLAHU.... to je krása, jako sen... chci taky... ale asi jako všichni rodičové 🙂))

baeszinka
16. zář 2009

Jéé Blahu,tak to je fajn,já bych taky chtěla tak hodný miminko 😵 😵 😵 Jak se člověk vyspí,hned je ten den lepší,co? 😉

No uvidíme Hehe,ale myslím,že v pátek klušu do porodky,nějak se na porod pořád necítím 😀 😝 😀

blahovka.cz
16. zář 2009

urcite holky,navic se s manzou spravedlive stridame,jednou vstava on,dneska mam sluzbu zase ja 😀 ale to jedno prebaleni a krmeni ani moc prace neni 😀

jako malej ma stejne jako kazdy sve dny,nekdy ho prospi,nekdy se hodne smeje a je vzhuru nekdy ma taky plactivou,ale je to v poradku 😝

prosteja
16. zář 2009

HEHE no dočítej, jsem tu popisovala zážitek z dnešní kontroly, těš se na příští týden 😀

prosteja
16. zář 2009

na ty stránky jsem taky mrkala, vypadají dobře 😉

BLAHU takový hodný miminko bych chtěla taky, jako každá 😀 😵

prosteja
16. zář 2009

jinak teda už jsi online HEHE na svým jo? to je dobře 😉

hehena
autor
16. zář 2009

tý jo PROSTEJ... dočetla jsem zážitek z kontroly.... no to je krásný... já se táááák těším!!!!!!!!! 🙂 jé a kéž by nám už řekli, co se nám tam schovává... hlavičkou se kopal do čela??? no to je gymnasta :D
😀 😉 😉 😉

hehena
autor
16. zář 2009

no jsem to neměla číst 🙂)))))) se nedočkám.. nedospím :D 😀 😀 😀

prosteja
16. zář 2009

já napsala hlavičkou? 😀 😀 😀 nééé nožičkou samozřejmě.... prostě leží napříč a nohy má nad hlavou 😀 na fotce z utz to jde vidět 😉

hehena
autor
16. zář 2009

jj na svým.. hurááááá... už snad pofrčí, máme tam ouplně novej disk! ten starej je v servisu... kdybysme nekoupili novej a nenechali ho vyměnit, tak si myslím čekáme další minimálně týden...a to prostě nejde. 😒 😵

prosteja
16. zář 2009

HEHE fakt se těš 😉 opravdu jsem si to tentokrát užila, asi nejvíc za celé těhu 😉

a nám by prý pohlaví řekl, si troufal, že kdyby mrknul a přiblížil si to, že by to bylo vidět... ale je možný, že by bylo vidět prd 😀