Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
18. zář 2009

já se dneska pojedu podívat do Tchiba na Chodov.... kolegyňka mi dala poukázku na slevu a měli by tam mít i nějaký dětský věci, tak uvidím, jestli slevu využiju nebo ne 😉 no a pro ty těhu kalhoty už bych se měla rozhodnout... neb se znám, pak bude pár dnů před výplatou a nezbudou na ně peňouzky a ze spořícího se mi nechce vybírat 😀

prosteja
18. zář 2009

SVOJI holky už nějaký sraz měly 😉 my se snad s HEHE někdy někde slezem 😀

svoja
18. zář 2009

Ja u sebe citila holcicku od zacatku....jen sjem to nemohla rict nahlas...s manzelem jsme vzdycky, kdyz jsme se o tom bavili jen rekli..."ja teda vim asi, co to bude ...ja citim..."...a manzel "ja taky..."...a oba jsme s tim tak nejak pocitali, aniz bychom to vyslovili....ted by byla prca, kdyby tam byl pindik schovanej🙂

Tchibo je dobry, driv jsem si tam kupovala sportovni veci....

No me prijde, ze porad tak jako kolem sebe krouzite...a treba ste se uz nekdy videly a ani o tom nevite....i s ostatnima...

svoja
18. zář 2009

...a ty tehu katata...ja doporucuju windstar...ostatni, ktere jsem mela nebo mam, tak prodavam. HaM se me hrozne vytahly (ony teda byly velky uz predtim) a posilam je dal, ty plataky uz jsou prodany a ty z mimace taky....takze me zbyvaji ty jediny, drazsi a ty jsou super...uz uz si objednavam jeste jedny, abych to mohla stridat

prosteja
18. zář 2009

SVOJI tak to nevím, třeba jsem se už s někým potkala a nevím o tom... ale pochybuju.... Praha je tak velká, že to by byla náhoda jako prase 😅

jinak jsem četla na netu, že v rámci toho snižování schodku státního rozpočtu chtějí sahat i na porodný a na rodičovský... no holky, to se máme na co těšit..... zatím jen ČSSD řekla, že s tímhle souhlasit nebude, ostatní strany to snad podporují... ☹

carculka
18. zář 2009

ahooj holky,pridala jsem bruch 😀

svoja
18. zář 2009

PROSTEJ no to mas pravdu, me prijde, ze se motate na podobnych mistech...ale me se to asi jen zda....to vis, jak sjem z malyho mesta🙂

CAR ahoooooj...a ja MAM ULOZENE to heslo...konecne🙂 jdu se podivat🙂

prosteja
18. zář 2009

SVOJI díky za tip 😉

jinak o tom pocitu, já se fakt necítím ani na jedno, myslím jako, že nijak necítím, jestli je tam kluk nebo holka..... někdo říká, že to prostě vycítí, já tomu moc nevěřím, ale třeba to tak je 😉

ahooj CARCUL😵

hehena
autor
18. zář 2009

PROSTEJ no klidně to manžovi přídu ukázat... to fakt stojí za to... aúúúúúúú

SVOJI my bysme se slezly, ale PROSTEJ nechtěla.... někdo chce zůstat prostě takhle anonymně no.

carculka
18. zář 2009

prostej,svoji ahooj

holky materska je mala,ale v cizine jsou na tom hur a jeste maminy musi hoodne brzy do prace

prosteja
18. zář 2009

SVOJI já jsem taky z maličkýho města a nedokázala jsem si to vůbec představit...... no ale teď co tu žiju, tak vidím, že to je fakt náhoda jako prase se s někým potkat 😀

HEHE na mě to tenkrát bylo hrozně brzo 😀 .... ale můžem zkusit něco naplánovat, aji bych přišla, ale nejlíp tak, až budu mít vyřízenou tu hypotéku, páč teď se scházím už 3 týdny s kámoškou 😀

svoja
18. zář 2009

U nas to spis bylo, ze holcicka byla vymodlena, takze jsme s tim tak nejak jakoby pocitali, ze to vyjde....🙂 Jsme se ridili i tim cinskym kalendarem...s nadsazkou teda samozrejme. A tolik jsme si ji prali, ze se to podarilo🙂

CARCUL ty hubenoureeeee!!!🙂 Je videt, ze se v brisku neco deje, ale jinak krasna postavicka....

HEHE s tou protivnosti se potykam taky....manzel se me ptal, jestli jsem nekdy protivna i sama sobe treba ne jen jemu🙂 😀 😀 😀 😀

hehena
autor
18. zář 2009

CARCUL ahoj.. já myslím, že mateřská je super, i rodičák a porodný.... pokud by to měli snížit, tak by se rodičák snížil o necelou tisícovku na cca 6800.- což je pořád dobrý... sice z toho nikdo nebude nadšenej, ale pokud to schválí, tak nenaděláme nic...

prosteja
18. zář 2009

CARCUL mrkala jsem na bříško, takový pidibříšánko 😵 😵 😵 a taky tipuju kluka 😀

jinak k té mateřské, já mám spočítaný, že mateřskou budu mít slušnou, od platu se mi hýbne, ale jen o kousek...... s tou rodičovskou to bude horší ☹

hehena
autor
18. zář 2009

já to nechám na tobě PROSTEJ 🙂 😉

SVOJI já si teda protivná rozhodně jsem. hlavně mi prostě vadí, že jsem v nepohodě no...

prosteja
18. zář 2009

SVOJI díky za odkaz 😉

a jinak vymodlená SVOJI? proč vymodlená? je to přece vaše první...... pochopila bych vymodlená, kdyby jste měli doma 3 kluky 😅 a vyšlo ti to podle toho čínskýho kalendáře?

carculka
18. zář 2009

svoji...no tos mi nevidela vecer,to je bruch poradnej 😀 😀 😀
jinak vsem doporucuju tehu podprdu na spani(kdo ma vetsi prsa-je mooc pohodlna a nebyla vubec draha-v cerny ruzi na vaclavaku)

hehe...ja si to taky myslim..fakt tu mame mat.jeste dobrou,kdyz se koukne clovek do zahranici

svoja
18. zář 2009

Ja nemam spocitaneho nic...ja tomu stale moc nerozumim🙂 😅

Je to tak, ze v idealnim pripade: budu pracovat... a 6-8 tydnu pred porodem jdu domu...to je ta materska (?)...ta se vypocitava z platu (?) a trva pul roku-takze i po porodu (?) a dava me ji socialka. Po pul roce prejdu na rodicovskou, ktera je na 2, 3, 4 roky a vyse je dana a plati me ji taky socialka (?)??? A porodne je jednorazovy prispevek, o ktery se zada.

prosteja
18. zář 2009

jj HEHE mateřská je u nás dobře udělaná.. a když to srovnáš s ostatními státy tak i rodičovská je dobrá 😉 jen to snižování mě štve kvůli tomu, že vždycky kvůli škrtům v rozpočtu šáhnou na peníze těm nejpotřebnějším 😠 a těm, co by mohli tak mnohdy ještě přidají... to vidím tady v práci 😔

hehena
autor
18. zář 2009

CARCUL téda, kde schováváš toho drobečka... už přeci jen není nejmenší 🙂 )))

carculka
18. zář 2009

prostej,uvidime 😀 😀 😀 😀 snad nam uz pani drpristi tyden povi 😀

hehena
autor
18. zář 2009

CARCUL sím tě vykládej někomu jakej břuch máš večer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vám vyfotím večer to moje 🙂)))) 😀 😀 😀

prosteja
18. zář 2009

SVOJI chápeš to dobře 😉

HEHE ok, se nějak domluvíme, ale teď to je fakt nějako napresovaný 😉

svoja
18. zář 2009

HEHE a tak me to taky stve no....🙂 Ale treba kdyz jsem mela nalady pred otehu, tak ty me drzely delsi dobu....tohle je takovy, ze me neco vytoci, jsem protivna a za chvili dobry....driv me to drzelo dyl....a naopak mam ted i opacne stavy...to bych se zas rozdala, na vsechny jsem mila a vsechny miluju a se vsemi soucitim🙂

PROSTEJ a proc bych nemohla mit vymodlenou holcicku???? 😲 😲 Nekdo si prece muze prat jedno pohlavi ne?? 😲 Martin ma syna, i kdyz ho vida malo a maji takovy "preruseny" vztah. Taky si ale pral holcicku...a ja odjakziva. Nevidim na tom nic spatneho. Samozrejme, kluka bych milovala stejne, to je jasny....

carculka
18. zář 2009

hehe,to rika ta prava,jsem koukala na tvy brisko a mas tam pekny prd 😀 😀 😀 jinak vecer poradne napucnuta,to je pak bruch 😀

svoja
18. zář 2009

CAR vecer je vzdycky vetsi🙂...i kdyz u tebe tomu moc neverim🙂 Ale mas hezky prsa...teda...pardon...me se libi stihly holky s prsama...doufam, ze to nezni blbe... 😅

prosteja
18. zář 2009

ale ne SVOJI, my se poslední dobou špatně chápeme 😀 já to pochopila z toho tvého příspěvku tak, že máte vymodelnou holčičku jako že prostě kluka ne a ne a ne.. jasně, že kdyby tam byl, tak ho budeš mít ráda stejně... ale vyznělo to opravdu tak, že máš 3 kluky, takže teď už chceš opravdu holčičku....... jo teď jak jsi napsala, že manža si "přál" holčičku, to už chápu.... takže to bylo prostě přání, mít raději holčičku....... mě tam to vymodelný přišlo jako by jste na tu holčičku čekali 10 let... promiň 😔

svoja
18. zář 2009

huraaaa, ja to chapu...i kdyz moc nechapu proc se jeste po porodu pobira ta materska a ne uz rovnou rodicovska...ale asi to bude vic ze?

carculka
18. zář 2009

svoji,dekuju..no uvidime jak budou vypadat za rok 😀 😀 jinak fakt doporucuju tu tehu podprdu na noc