Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
21. zář 2009

Cat, to byla já s tou spirálkou, dávala jsem sem odkaz, je to odtud http://www.postylky.com/katalog.asp?kat=37 😉

hehena
autor
21. zář 2009

MONCI ahooj 🙂 krásný bříško.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
21. zář 2009

my tlustý můžeme jen závidět... 😉 🙂))

moncicak3
21. zář 2009

ahoooo Hehe mamino 😵 😵 😵 kuju, už je to pořádnej břuchanec, je čím dál tím těžší....mám víc jak týden tucha, že se Téra narodí dřív a ve čtvrtek mi to dr potvrdil, že mám hodně dráždivou dělohu, tak ať hodně odpočívám, ať tam ještě vydrží.....tak se necháme překvapit 😉 😵

však tobě Hehe už taky krásně roste 😵 😵 😵

já byla včera i dneska vzhůru už zase ve 4 jak Terez kopala, mi připadá, že včera vůbec nespala a jela v kuse a dneska to začíná zase 😅

holky musím jít na ten dortík, ať můžu jet s manžou, tak páááá, večer se tu ukážu 🙂

moncicak3
21. zář 2009

Hehe řekni manžovi, ať ti dá na holou....kde jsi vzala, že jsi tlustá!!!!

prosteja
21. zář 2009

ahoooj CAT 😵

ahoooj MONCI 😵 krááááásný břišánko 😉 😵

HEHE taky bříško nezapřu, už se mě i lidi v práci ptali, jestli nejsem náhodou těhotná a tlemí se, když řeknu, že jo... 😀 a to nosím volný oblečení.... 😉

prosteja
21. zář 2009

HEHE ty jsi tlustá jo? 😀 HEHENKO ty blázínku, máš krááááásný bříško a prcek už se vyvaluje, to je přece dobře 😉

prosteja
21. zář 2009

a MONCI ty nech Terinku pěkně ještě dopíct... a uvidíš, už jsem slyšela tolik holek, co jim doktor říkal, jak nevydrží nad 36 tt a pak ještě přenášeli, což doufám nebude tvůj případ..... a Terinka se narodí okolo termínu...... 😉

hehena
autor
21. zář 2009

ty jo MONCI, ale tak tak koukám na tvoje týdny a za chvíli tu Terezka bude... já to nechápu... mě se vždycky ztratí ten čas a najednou budeš rodit 🙂))) no ono to není najednou viď... ale hrozně to utíká....

no hubeňour nejsem no. a stačilo mi, jak se na mě lidi na oslavě dívali a jeden chlap se mě dokonce zeptal kolik jsem přibrala a děsně se divil, že jen dvě kila... :((( 😠

já si teda teď vzala uplý oblečení... já vám nevím... nějak mě to vzalo no... člověk si na ty změny zvyká (teda aspoň já nejsem z těch, co by to všechno šlo úplně automaticky, nějak se s tím rostoucím břuchem prostě srovnávám) a jak jsem přecitlivělá, tak je mi to líto no... ☹

prosteja
21. zář 2009

HEHENKO to jsou hormony, to je jasný 😉 podívej, pěkně se na bříško podívej, usměj se na něj, pohlaď ho a řekni prckovi dobrý ráno a uvidíš, že bude líp 😉

prosteja
21. zář 2009

jo a ještě se vám musím s něčím pochlubit 😀 došel mi v pátek od paní z mimibazaru kojící polštář, holky to je neuvěřitelná věc.... 😵 😵 😵 ten samý, co jsem si chtěla objednávat za 700,- bez poštovného, mám za 400,- i s poštovným, i náhradní kuličky tam jsou a 2 krásný povlaky..... polštář je jako novej, vůbec nechápu jak ho ta paní používala, ani ty povlaky nejeví známky praní a ničeho..... tak jsem to hned šupla do pračky a povlaky vyžehlila a večer už se na něm válela.... fakt parádička 😉

blahovka.cz
21. zář 2009

Ahojky holky!!!!!!Tak vikend je zase fuc,my ho meli aktivni jako hehe.

Cat to vis,vsechno uz se podrizuje ted miminku vid 😀 😀 😀

Monci teda ty jsi takova kucharky,porad pises jak delas nejaky laskominy,mnam mnam 😝 😀

Protejko vzdyt uz mate s mimiskem narok s takovym briskem na tehu gatky

No nas vikend,vezmu to hodne rYchle,jinak by to bylo na 100 stranek.

V sobotu oslava tchynina matka mela narozky,takze jsme si uzili mega trio,tchyne,jeji sestra a matka.No celkem jsem mlcela nechtela jsem delat sceny,nakonec jsme totiz rekli,ze si s ni budem muset promluvit,protoze mi opet sahala namaleho kdyz spal a opet ho libala tam kam nechceme 🙄 no paradni byxla i jeji sestra ktera sidela maleho sice potreti,ale samozrejme zna ho mnohem lip nez mi s manzou,takze jeji "rady" jsem proste bojkotovala vetou:My se ridime podle rad nasi pediatricky a bude to tak nejlepsi.

No lae radost mi udelala manza,konecne byl duslednej,oslava byla na dve casti - obed v restauraci a posezeni u babci

no a u babci pak si tchyne brla maleho,teda pred tim nechapu,my se snazime uspat maleho v lehatku a ona se natahovala pres manzu a porad na nej mlela,asi ji nedoslo,ze kdyz uspavame maleho,ze na nej nemluvime,aby se udyndal 😠

pak ho mela na ruce a zacala s nim pochodovat po byte,takze se nam i s jeji sestrou ztratily z dohledu,no a manza sel na zachod,tak mi rikal,ze prej kdyz sel na wc jeste mlcel,kdyz videl,jak malymu v byte kde je vedro shrnujou rukavy,ale pak videl,jak se priblizujou zase k tvaricce a rika:HLavne nelibat jo Tchyne:NO samozrejme ja vim Teta:No Ladiku???(si myslela,ze pred nim muzou delat co chce,ze je to se mnou jen nalevacku) Manza:No samozrejme,jako v ty restauraci co,nemysli si,ze jsem to nevidel! . . . . no pak uz jsme odchazeli,manza mi to rekl az venku a tchyne prej rvala jako marena,ale konecne se taky ozval on poradne

no a v nedeli jsme meli s manzou prvni vyroci svatby,strasne to utekklo,tak jsme si zajeli do mista oslavy na obidek a dostala jsem kytku a pak se priznam jsme sli odpoledne normalne s malym spat do postele 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cat79
21. zář 2009

Monči mooc díky díky.-)
Tak si moc užij rozlučku, to je super nástup na mateřskou, mě to čeká až za 2 měsíce🙂)))
Jdu objednat spirálku a vaničku, doplatit nábytek pro Deníska a musím dneska pracovat, tak se pak odpo ukážu🙂))))
teeda už jsme 26tt, to snad neni možný!!
Hehe já taky ulítávám na jogurtových mlíkách a jogurtech vůbec cokoliv vápníkem🙂))

blahovka.cz
21. zář 2009

Prostejko to je uzasna vec,pouzivame ho porad ikdyz uz nekojim,nez jsem sla do porodnice musela jsem ho chranit svym telem pred manzou 😀 😀 😀 a kdyz jsme prisli z porodnice maly nam v nem usinal,a pak jsme ho je prenesli,no a ted ho v nem v noci krmime,no je to paradni vec 😀

prosteja
21. zář 2009

ahoooj BLAHUŠKO... no ještě musíme vydržet, až nám je mamina zkrátí, protože jsem prcek a všechno je mi hrozně dlouhý 😀 ale jak je budu mít zkrácený, tak hups do nich 😀

víkend jste měli náročnej BLAHU, ale přežili jste 😀 to je důležitý... a manža se ozval a zapojil a to je to nejdůležitější...... ale psát ti, že teď už to bude lepší a kdesi cosi asi nemá smysl... sama vím, jak to vypadá, pokaždé je to stejný...... 😖 bohužel.... ale třeba se to aspoň trošku zlepší, když vidí, že se zapojuje i manža.... 😉

prosteja
21. zář 2009

jj BLAHU ten kojící polštář je fakt úžasnej... překvapilo mě teda jak je obrovskej a prva jsem se lekla, ale zjistila jsem hned, že je fakt úžasnej... a manža mi ho taky bere 😀

prosteja
21. zář 2009

doufám, že stejně hojně ho budu využívat i s mimískem 😉

blahovka.cz
21. zář 2009

No prostejko vsak se muze tchnye tesit,protoze se chystame na rozmluvu,protoze jako nebude ignorovat,co ji jako rodice rikame,to prehnala - je majetnicka,nechtela maleho nikomu dat na oslave pochovat - NASE DITE,tak ji ho pak u babicky nechtel dat manza a dal ho do naruce svymu tatovi

ja vam nevim holky,ale ja mam pocit jakoby snad alni nemela deti,vubec nepremysli,tak je logicky,ze kdyz spi dite,ze na nej nasaham,protoze to neni hracka,kdyz se uspava,tak nanej nebudu zvatlat a blbnout aby se nerozptyloval a kdyz reknou rodice nelibat na ruce a oblicej,tak to snad pochopim,ikdyz co chci,kdyz ho chtela uz olizovat v sestinedeli,takze koncime se slusnosti,protoze ji to nebudeme rikat vsechno 100 krat 😠 🙄

prosteja
21. zář 2009

BLAHU no je to takový divný chování....... hlavně, když vidí, že ho uspáváte a mluví na něj nebo tak...... to že ho chce pořád olíbat, no hold babičky jsou hodně takový a já myslím, že tchýně na tom bude podobně.... ale třeba ne, třeba se pletu a zalekne se a nebude si chtít mimi ani pochovat.... 😖 to mi teď říkala sestřenka, že její známé se narodil chlapeček a tchýně se ho normálně bojí i pochovat 😒

blahovka.cz
21. zář 2009

no prostejko to ja doufam taky,hlavneti preju abys dlouho na nem kojila 😀 oni delaji ruzne velikosti,ja ho kupovala v tescu za 500,jinak vim,ze ho kupovali i za 900,-

jo manza se ozval a sam byl nastvanej,ze jsme tu solavu rozebirali jeste dlouho doma,coz on normlane nema rad,no uz se dlouho schylovalo k hadce,takze priste az se s nima uvidime,tak asi teda upresnime pravidla,protoze ona neni nic extra,aby pro ni neplatilo,to,co neplati pro ostatni,uz toho je dost

prosteja
21. zář 2009

a s tím olíbáváním a tak, mám strach právě, že budeme mít taky problém... určitě nechci, aby mi dítě v šestinedělí někdo hned ocicmával 😖 a je možný, že se o to půlka lidí bude pokoušet 😀

verled
21. zář 2009

ahojh holky....nedočítám...něco nového??Bae pořád 2v1??

prosteja
21. zář 2009

BLAHU to by jste právě mohli narazit, že by si ostatní mohli stěžovat, že oni ty pravidla dodržují a tchýně ne.... 😉

a jinak já mám BLAHU přesně tenhle: http://www.rajmaminek.cz/akce/kojici-polstar-te...

prosteja
21. zář 2009

ahoooj VER.... no to bys měla dočítat... BAE se hned v pátek ráno ve 4 narodil chlapeček 😀

hehena
autor
21. zář 2009

holky vložím zas pupíno... vím, že jsem vkládala v pátek, ale to musíme vidět 🙂))) 😀 😀 😀

prosteja
21. zář 2009

HEHE vlož 😵

blahovka.cz
21. zář 2009

no prostejko chce to opravdu odhodit slusnost a hned od zacatku si urcit pravidla co chte a nechcete,to neni divny chovani to je SOBECKY A MEJETNICKY chovani,malej fakt potreboval spat,ani jsem uz na to posezeni nechtela jit a jit nejdriv malyho dat vyspat do postylky,protoze uz byl protivnej a ospalej a bylo tam na nej moc lidi,tak jsem ho uklidnovali a hopali a on uz skoro zabiral a do toho prijde tchyne a zacne na nej mluvit,tak to mi uz dochazela trpelivost,ona mysli jen na sebe a ne na potreby malyho . . opravdu nechapu

blahovka.cz
21. zář 2009

hehe tak honem at se pokochame

ver ahojky,nene uz je Krystufek na svete,pise sem jeji manzel,a v albicku ma fota mrkni 😀

blahovka.cz
21. zář 2009

Prostejko koukla jsem ,tak ten je paradni a ulevi i zadum,je dobry se v nem valet,ale hlavne pro me byl uzasnej na kojeni,kdyz jsem mela ty svoje mega prsa 😀 😀 😀 😀