Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
21. zář 2009

presne...ty veci se daji prodat...ja sama uz jsem jich par prodala, kdyz me nesedely...a nebo naopak koupit pak treba noseny...bud v sekaci nebo v bazaci...kdyz si vyberes slusny, jsou za dobry prachy, ktery me nemrzej...

verled
21. zář 2009

svoja:to se mi líbí.........ale nechci dávat peníze....

blahovka.cz
21. zář 2009

ami kosmetika pro tebe

zadecek mazu rybylkou,bepanten je drahej,ale skvelej,takze jestli jsou fin,kupuj to

aviril olejicek na telicko

nejakou masticku pro tebe na bradavky po kojeni,to muzes mit i ten bepanten prej

urcite ve vybave mej kalciovku je setrna a hodi se na vsechno

meju v mydle babylove z DM,ted uz tam koupim i sampon stejne znacky

ubrousky mam na zadecek taky babylove

-ja hodne nakupuju v DM jsem tam v DM baby klubu,pioradila mi to tenkrat Petulka mam teda spoustu slev

a lih na pupicek + tamponky

😀 tak to je cca vsechno 😉

amallie
21. zář 2009

na infadolan si pamatuju, tím mě mazali, když jsem byla malá 😉

a mejdlo teda ne, jo? Takže jen vodou?

svoja
21. zář 2009

Jako kdyz to mimi bude posr*** az za usima, tak asi obyc voda stacit nebude ze....ja myslim, ze koupim nejaky to detsky "mejdlo" a OBCAS ho pouziju taky...

amallie
21. zář 2009

blahu: díky díky!!!!!!!!!! Nevím ale, co je rybylka a kalciovka 😖

jak se dostanu do baby klubu DM???

hehena
autor
21. zář 2009

ten bepanthem mi doporučila kamarádka... tak jak píše BLAHU, tak je i na popraskaný bradavky... 😉

svoja
21. zář 2009

BLAHU dm veci pry jsou dobry....nekde jsem slysela, ze det.lekari nesnasi kosmetiku johnson´s...tak nevim, co je na tom pravdy...

A ty vlhceny ubrousky jsou asi jedno jaka znacka ne? Tech bude podle me takova spotreba, ze pak uz budu koukat i po tech levnejsich 😀 😀

prosteja
21. zář 2009

AMAL do toho babyklubu stačí vypsat přihlášku, kterou mají v obchodech a odevzdat ji tam 😉

svoja
21. zář 2009

jesteze tady ty zkuseny maminky mame 😉

prosteja
21. zář 2009

o tom bepanthenu na ty bradavky jsem slyšela taky.... 😉

a SVOJI dm kosmetika prý dobrá a taky jsem slyšela, že Johnson´s ani omylem prý..... tak na tom asi bude něco pravdy...... no a ty ubrousky...... já myslím, že spotřebu omezím hodně tím, že když budu přebalovat doma, tak šup s mimi pod vodu 😉 prej je to taky lepší než furt ten zadeček třít těma kapesníčkama 😉

verled
21. zář 2009

svoja:skoro??já už je nezapnu, nebo zapnu ale jak to vypadá🙂))

svoja:místo mejdla
http://www.drmax-lekarna.cz/sebamed-syndet-dets...

amallie
21. zář 2009

prostej: aha a pak ti pošlou nějakou kartu, jo?

svoji: to věřím, ona většinou takle kosmetika za nic moc nestojí, prej jsou nejlepší ty obyč věci bez parfemace a různejch extra přísad

verled
21. zář 2009

jo holky na tom bepanthenu je to i napsaný....že na bradavky

prosteja
21. zář 2009

AMAL mě ještě nic neposlali.... ale myslím, že ti pošlou nějaký slevový kuponky 😉 a kartu na slevy si tam můžeš vyřídit taky.... 😉 ale ta platí na všechno 😉

svoja
21. zář 2009

Ja jsem se v DM zapsala do klubu a prisla me slevova karta, na kterou se ti pricitaji body a ty slevovy knizecky si muzes poridit prave za ty body...bud ty knizecky nebo jiny veci, zalezi kolik bodu tam mas.

svoja
21. zář 2009

teda ne slevova karta, ale nejaka clenska karta nebo co

prosteja
21. zář 2009

SVOJI ale to je ta klasická fialová DM karta ne? tu mám taky... ale zvlášť jsem přihlášená do toho babyklubu..... a tam měli napsaný, že ti pošlou nějaký slevový kuponky... víc o tom asi bude vědět blahu 😉

amallie
21. zář 2009

Super, tak tu DM vyřídím 😉

blahovka.cz
21. zář 2009

rybylka je mast na zadecek,stojicca kolem 50,- a ja tepve ted nacala druhou tubu a kalciopvka,je kalciova mast,je takova vseobecna na vsechno a pro miminka setrna

svoji nezlob se,ale teda nedokazu si predstavit malyho nemyt mydlem 😖 i nepokadenyho,poti se jako kazdej

nechce to to moc pouzivat v sestinedeli parfemovane mydla a olejicek radsi po sestinedeli

AMI v drogeriich DM si reknes o registraci do pampers klubu,vyplnis par udaju a dostane sekovou knizku se spoustou slev na veci pro tebe a malou,po porodu tam pak zaneses rodnej list,teda kopii a pak ti prijde jeste dalsi knizka na slevy

ja mam jeste takovou fialovou kartu na slevy,tu predkladam u kazdeho nakupu a za kazdou dvacetikorunu mam jeden bod,body se ti scitaji a pak je oplatnujes na vyhody,treba knizky,sekovy knizky,nebo pak hodne bodu mas myslim,nejaky celodenni vstup do aquaparku v praze

ja nakupuju vsechnu kosmetiku tam,takze body se mi jen a jen toci,a sekovy knizky maji 25 a 50% slevy takze se to vyplati

prosteja
21. zář 2009

taky si myslím, že miminku mýdlo neuškodí.... však ho BLAHU nematleš tím mýdlem od hlavy až k patě každej den, aby nebyl vidět ne? 😀 prostě ho trošku namydlíš a opláchneš a pak natřeš olejíčkem a je to......

blahovka.cz
21. zář 2009

ja mela na bradavky mast babylove,vlastne pouzivam v 80% kosmetiku z DM babylove

a kdyz uz tam budes kup si cajik pro kojici a fenyklovy pro malou,kdyz prijdou prdiky at jsi pripravena,ten caj je od dvou tydnu,ale nejlepsi je mit doma holky SAB SIMPLEX,na prdiky uzasny

svoja
21. zář 2009

prostej jj, to je ona...takze ten babyklub je jeste neco novyho? to budu muset pozjistovat jeste...

blahu vsak ja jen rikam co jsem slysela..."mydlo" taky nejaky zakoupim...ale spis neco z lekarny ne moc parfemovany, protoze ty detsky rady me prijdou jen komercni...

nuki
21. zář 2009

holky je dobře, že se máme od koho spoustu věcí dovědět..🙂))

prosteja
21. zář 2009

jinak k tomu oblečení holky, tak počítám s tím, že do práce budu chodit do konce roku a pak asi vylezu tak akorát na prochajdu, na nákup a k doktorovi...... a kabát teda pořizovat nebudu, páč na další zimu po porodu si chci koupit novej, budu potřebovat... takže se mi prachy do toho vrážet nechtějí ....... a co jsem viděla, tak hodně maminek v zimě chodí tak, že jsou prostě pod kabátem nabalený a ty knoflíky přes bříško mají rozepnutý...... tohle fakt neřeším... radši dám víc spodních vrstev 😉

verled
21. zář 2009

svoja:já tu knížku se slevama už mam a zas to neni nic závratnýho🙂ale asi se hodí....já si jeden ten sebamed koupila

prosteja
21. zář 2009

SVOJI jj, ještě mimo tu kartu, tak mají ten babyklub, kam přihlásíš miminko případně se tam můžeš přihlásit ty jako těhulka 😉

blahovka.cz
21. zář 2009

porstejko ony se teda miminka nemaji myt kazdy den v sestinedeli,jejich pokozka si zvyka na nove okoli,ale myli jsme obden a posestinedeli normalne kazdy den a je fakt olejicek jsem zacala pouzivat koncem sestinedeli 😉 ,ale jak pises namydlis a oplachnes,ted Ondraskovi dopravame kazdej den masaz olejickem,milujete,navic mu ve smeru hod.rucicek jezdim kolek pupiku - to je dobry na strevni peristaltiku a koliky,vzdycky se na me culi a kreni,jakoby rikal-me je dobre maminko 😀

svoja
21. zář 2009

A co by se stalo, kdybys to delala proti smeru hodinovych rucicek?? 😲

prosteja
21. zář 2009

blahu jasně, nekoupeš miminko hodinu v mýdlové vodě že... mě hodně komerční přijdou takové ty sady jako že máš šampon a mýdlo a jednu mast na tohle a jednu mast na tamto.... myslím, že nějaké obyč dětské mýdlo šetrné a ten olejíček a pak šampon bohatě stačí.... 😉