Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
22. zář 2009

a PETI krásný fotečky, Vítek už je kus chlapa 😵

ahoooj BLAHUŠKO 😵 a pozdravuj Ondráška 😵

ZUZI tak sleduju, že s tchýní tady má problém snad každá druhá..... to je fakt děs..... 😖

prosteja
22. zář 2009

a řekli jste jí ZUZI ať to nikde nerozkecává, že to ví málo lidí a že si jim to chcete oznámit sami? bože můj, nevím proč si tchýně myslí, že mají patent na rozum 😠

angetha
22. zář 2009

Dobré dopoledne...dnes odjíždíme od babičky, brzy by měl dorazit manžel... 🙂
Prostějko k těm plínkám 😎 Fluffle strašně moc chci, objednám si jí ale až v M....Určitě si objednej Baby Lucy Bambus, má jí snad každá maminka a každá jí chválí ( i já, mám jí v XS/S)
http://www.branakdetem.cz/baby-lucy-bambusova-p...

a od Popolini čekám na tyhle dvě Prostějko, tak dám info

http://www.branakdetem.cz/ultrafit-frote.htm
http://www.branakdetem.cz/ultrafit-bioflanel.htm

Strašně se na ně těším... 😎

prosteja
22. zář 2009

jééé PETUL a jak jsi tu psala o tom pejskovi, to je fenka a jmenuje se Adrianka? docela mě to zaskočilo, já tohle jméno schovávám jako svý nejoblíbenější pro holčičku, sice rodina je z toho na větvi hlavně manžové se to nebude líbit, ale mě se zdá, že je přeEliškováno 😀

angetha
22. zář 2009

Ahoj Zuzi,Blahu, Prostěj, Petulko, Ondrášku, Vítečku, dvojčátka, Verli, Tadeášku, Svoji, Barunko... 😵

blahovka.cz
22. zář 2009

tak docteno

zuzi tchyne - tomu rozumim,reakce moji byla okamzite,ze si vezme tyden dovolenou po poordu -asi si myslela,ze se k nam nakvartyruje 😀 😀 😀 a trojcatka by chtela,koukam to je jak u nas,nikdy jim to neni dost dobry 😉hele to chce poustet hlavou pryc,ja teda rozumim je to trezky samotne mi to nejde,ale tak pockej,to jeste uslysis rad 😅moje tchyne byla hotovej gynekolog a ted je hotovej pediatr 😀

prosteja
22. zář 2009

ANGE ahoooooj 😵 ty moje rádkyně 😀 jééé tak to je super, takže s paní se na tu Fluffle domluvím a ty Baby Lucy Bambus chci taky takže dobrá volba 😎 ........ to jsi mě potěšila..... a na tyhle Popolini jsem se dívala taky, tak počkám, co na ně budete říkat 😉 😀

prosteja
22. zář 2009

BLAHU tak mrkám, že tvoje tchýně je taky odborník na všechno 😀 😀 😀 nejlepší bylo, když mi tvrdila, že hader potřebuju 3 skříně, protože ona převlíkala 7x denně minimálně 😲 😲 😲 se mi to nezdálo a když jsem to řekla před mamkou, tak mamka na mě, proboha co s těma dětma dělala jako? 😀 😀 😀 no takže tchýniny rady beru s rezervou o to víc...... jak říkám, tchýně mají všechny zdá se patent na rozum 😀

angetha
22. zář 2009

Převlíkala 7x denně 😅 😅

zuzka.o
22. zář 2009

BLAHU: já jsem věděla, te ty mě na 100% pochopíš. Co jsem tady četla o tvý drahý tchýňce, mi naprosto stačí, abych si o ní udělala obrázek! Já se s tou mojí snažím vycházet, tak držím hubu a krok....ale občas to prostě nejde! Chjochjo! Tak co se dá robiť? NIČ! ....chichi....a gynekolog s pediatrem...to jsi mi teda pobavila.

Jinak moooc zdravím všechny Prvušky 😵

Jůůů, koukám, že SVOJA jede pro rodiče, to jsem ale zvědavá, jak se měli 🙂 🙂 🙂

prosteja
22. zář 2009

a ANGE na tu Baby Lucy Bambus patří ještě svrchní kalhotky? 😉

verled
22. zář 2009

tak díky holky, já jí objednám.-)

prosteja
22. zář 2009

ANGE jo 😲 😀 já jsem si totiž u nich přebírala věci po dětech a říkám třeba to mi tam nedávejte, to už je takový hodně jetý, stejnak toho mám už plnej pytel a tchýně na mě hned, že co si myslím, že mi budou stačit třeba patery dupačky, že to ani omylem, že to spotřebuju za jeden den 😲 no fakt vtipný 😀 a když jsem jí řekla, že pak si chci taky koupit nějaký věci třeba nový, protože teď se nosí úplně něco jinýho a budu chtít mít prcka vyfešákovanýho jako každá máma, tak na mě hodila ksicht, že to je úplně zbytečný 😖

ZUZI já tě taky chápu, mám to podobný 😉

zuzka.o
22. zář 2009

PROSTEJKO: hm, tak koukám, že ty tchýně zlobí snad všechny! JJ, taky mi čeká několik pytlů oblečení po manžovi a jeho 2 bratříčků. Uj, to bude mazec a hádanice, že to nechci. Už teď se toho sakra bojim!

Jo ..... a pobavila jsem jednoho švagra, řekla jsem mu, že určitě bude hodnej strejček a bude své synovečky nebo neteřinky řádně rozmazlovat. Tak se chechtal, že mám pravdu a proč to strkat do ženskejch, když to může dát rodince 😀

angetha
22. zář 2009

Prostějko ty tchýně jsou fakt děsný..
Na Baby Lucy Bambus patří svrchní kalhotky - jakékoliv 😉

prosteja
22. zář 2009

ZUZI tak já třeba jsem vděčná, že jsem si ten pytel mohla probrat a je tam třeba fůra klasickej dupaček, naprosto zachovalejch a na doma fakt super.... 😉 samo takový ty šílený věci, který se buď už nenosí anebo bych je i mohla oblíkat, ale byly třeba už pozašívaný nebo zaflekacený nebo už fakt hodně jetý, tak ty používat nebudu..... ale určo se nebraň tomu si to probrat, myslím, že na doma ideální, aspoň něco..... ale probírej si to raději sama, tak jsem to nakonec udělala já.. vzala jsem pytel a řekla, že si z toho vyberu a jí nic říkat nebudu a pak jí ten pytel zase vrátím....... a basta 😉

prosteja
22. zář 2009

ANGE ani mi nemluv 😀 ale já ji už moc neposlouchám.... asi jako BLAHU 😀 to jinak totiž nejde... no teď se k nám chystají na návštěvu, prý u nás dlouho nebyly, tak jsem zvědavá 😀 co zase bude vymýšlet.....

takže je to plenka kalhotková a na to ještě svrchní kalhotky tak jako na tu Fluffle 😉 super, díky za info 😉

zuzka.o
22. zář 2009

To já se tomu nebráním, ale je mi jasný, že mi bude vyčítat, proč si toho beru tak málo....proč si nevezmu tyhle....ale já si z mini bytu nechci udělat skladiště! Ale to je dobrej nápad, nebudu to probírat u ní, ale u sebe doma! SUPER 😉

blahovka.cz
22. zář 2009

to vis prostejko ony nam prece chteji jenom predat dobre minene rady,ale beda jakmile neposlechnes 😀

angetha
22. zář 2009

Jo jo Prostějko..škoda, že tu Fluffle vyzkoušíš až po mě..

angetha
22. zář 2009

Tchýně přeci všechno ví, když už mají děti velké 😉 😎

prosteja
22. zář 2009

ZUZI já si to taky nechtěla zapráskat a víš jak jsem to vyřešila? vzala jsem ten pytel, ten je skladnej, z toho jsem si vybrala, co jsem chtěla a dala do skříně, kam budu dávat mimi věci a zbytek naházela zpátky do toho pytle, ten pořádně zavázala, aby se na to neprášilo a zastrčila ho nahoru na tu skříň, kde není vidět 😀 nejdřív jsem jí to chtěla vrátit hned, že tohle nechci, ale pak jsem si říkala, kruci, mám já zapotřebí, aby mi ona zase říkala a proč to nechceš, takový krásný věci a tak, tak jsem se rozhodla, že jí to pak dám, tak jak mi to půjčila.... doma to mít 4 roky nebudu, mimi z toho brzo vyroste, tak to pak poletí zpátky ke tchýni a já si nechám jen věci, který si koupím sama 😉

BLAHU dobře míněné rady by ti ale dával kdekdo 😀

ANGE jak škoda? 😅 jsem to asi nepochopila... já všechny plenky vyzkouším až po tobě 😀

blahovka.cz
22. zář 2009

jo ver k te postylce me se na pohled libi ta prostredni jako vetsine 😉

zuzi my bysme je snad meli seznemit 😉 😀

tak prostejko ja teda od tchyne nemam veci jelikoz nema vkus,navic dala malemu jen jednu jedinou vec a to byla pletena souprava ackoliv vedela,ze zadny pleteny veci opravdu nechceme,ze ven ho chceme oblikat moderne,jinak Ondrasek doma taky nosi podedene veci,ale ne teda po manzovi,ale od kamaradek 😉 je fakt,ono se toho namaze hodne za par dni a rezerva se hodi 🙂

prosteja
22. zář 2009

holky zpráva od HEHENKY:

"Tak utz nedelal az 16.10. sem zklamana jak mraky!"

to je škoda, chudina, se tak těšila a ono nic 😖 😠

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

Angeth jak to že převlíkáš 7krát

právě kojím malého už měl hlad 😀

prostej to jsi mi teda poradila 😀

M není doma pomáhá kámošovi na stavbě tak mě stačí nějaká polévka a udělám pak teplou večeři a je to

zuzka.o
22. zář 2009

Chichi....tak PROSTEJKO, já jsem teda přemýšlele o sklepě 😅 😀 ... ale uvidíme, jak to dopadne. Já jí toho hodn vrátím, protože manža má ještě 2bráchy.... no a co kdyby se to pak hodilo pro další vnoučátka ..... 😉 Já si vyberu to nejhezčí

angetha
22. zář 2009

Prostějko jako že bys mi napsala tvoje zkušenosti, jsem na tu plínku fakt hodně zvědavá.. 🙂
Chudák Hehenka...takový dlouhý čekání
Verli já osobně bych si vybrala tu první, ale záleží opravdu jen na tobě

prosteja
22. zář 2009

BLAHU já mám věci jak od tchýně a její rodiny, tak i po dětech z naší rodiny 😉 probrala jsem si to a je fakt, že taková ta klasika, dupačky a tak, to je pořád stejné, takže to fakt neřeším..... a ven samozřejmě budu kupovat něco nového 😉 jinak já jsem zase po tchýni, která je vášnivá "pletařka" chtěla, jestli by mi pro mimi neupletla třeba bačkůrky nebo nějaký hezký svetýrek nebo tak a bylo mi řečeno, huš, to se vůbec nenosí 😖 😲 ..... no tak vostrouhala, ona mi to uplete buď moje babička a dokonce bačkůrky tady kolegyně s kterou sedím v kanclu 😀 a tchýně ať si škubne rovnátkem.... já se jí chtěla krapet zavděčit, že bude ráda, že teda může být užitečná a že ji o něco prosím a ona mě s tím vyhodila...... ☹

blahovka.cz
22. zář 2009

Holky tak jsem to konecne po skoro 12 tydnech po porodu dostala,uz jsem se bala,ze uz ta mrcha ani neprijde,tak zacinam brat zase antikoncepci a za chvili muzeme zas radit,ale uz jsem se bala,ze je neco v neporadku,vetsinou se tu modlime aby neprisla,ja chtel aby uz prisla 😀

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

je tak to mě mrzí že neviděla prcka ☹ taky jsem se vždycky těšila 🙂