Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
24. zář 2009

cat...jjo ten hnedej s tamtimdesignem a akorat cernou autosedacku-pry aby se hodila k autu 😀

svoji,no ale to clovek nikdy nevi tak je lepsi vcas.... 😀

angetha
24. zář 2009

Prostějko já Fluffle teď neobjednávala, až někdy později objednám..

carculka
24. zář 2009

paaaa prostej a prostejcatko 😀

amallie
24. zář 2009

holky, já mám taky ten polsštář, ale asi za 400 kč. Zas jsem si ovšem koupila hrací deku za 3000 kč, teda spíš manžel jí koupil, to jsme zas neodolali my. A ten kolotoč za litroš a ještě hračku jednu za litroš.

Odsávačku teda asi potřebuju, co? Koupím po porodu teda. Elektrickou..............

cat79
24. zář 2009

..pořád casual play.-)))ještě si ho osaháme, aby nebyl na manžílka krátkej a uvidíme...ale jestli nám víc padne do oko Jané salomon ten do modra, tak ten a nebo ještě se nám líbí 3-TEC..nevím co je to za značku, mají ho i ve zlaté...ale nevím jistě jestli je dobrej na kvalitě.Ale casual play je tady na terén KV super, protože my bydlíme u lesa a bude trekovat a jsme dost aktivní, ještě to nastuduju, miláček zítra odlétá na týden na island, tak koupí beránkovej fusak a mě pončo pro těhule abych pak s pupíkem nemrzla🙂)))

cat79
24. zář 2009

Amal jakou máš hrací deku???🙂))za 3000 i mluví, ne?🙂hihihihihi
Odsávačku určo Amal, já si myslím že ta od aventu je super, říkala mi to nejedna kámoška

carculka
24. zář 2009

amal a jakou mate tu deku???jinak odsavacku chci taky elektrickou...

cat ,myslis abc design 3 tec 😀 je krasnej ten zlato cernej...

svoja
24. zář 2009

CAT jeee, ty se mas...poncatko a beranka🙂 Se ti bude stejskat vid?🙂 Island je zajimavy misto....takovy lakavy...jede sluzebne? JInak my na ten casual taky koukali...a nebyt v jednom obchode neochotne prodavacky, tak jsme si ho nechali i ukazat🙂 Vypada pekne. A na Janecko jsme koukali ted naposledy, kdyz jsme byli objednavat ten nas...Puvodne nam totiz Jane prisel nizkej, ale meli jsme Jane a ten nas vedle sebe a byli na vysku stejni...tak nas to trochu rozhodilo...nakonec jsme objednali ten nas, ale manzel me pak venku rikal...ze se mu ten jane moooc libil...bych ho zabila🙂

Do odsavacky asi taky pujdem do elektricky.

carculka
24. zář 2009

ta el.pry i napodobuje sani miminka

carculka
24. zář 2009

tak jdu neco delat a pak sup na cvico...tak vecer nakouknu...zatim paa

svoja
24. zář 2009

Ten ABC design 3TEC jsem videla na zivo u dvou mamin- hlubokej a s autosedajdou. Moooc se me na zacatku libil. Ale pry je poruchove to predni kolo, tak pozor!

cat79
24. zář 2009

Ty jo carcul tak to máme stejnej vkus🙂)))
No uvidím, hlavně že mám jen 3 favority, zbytek jsem vyřadila z různých důvodů...no uvidíme uvidíme uvidíme🙂

Jojo, se mi bude stejskat, jede pracovně, za naši cestovku jako delegat, bych jela hned, ale bude tam tak 0stupňu a prý jen 4h denně světlo, tak abychom s malym nenastydli.☹zato manžílek je od pondělka chorej, tak ho léčím slivovicí v čaji a medem s cibulí...chudák🙂))

Carcul hezky si zacvič.papapapa

cat79
24. zář 2009

No mě se právě ten ABC zdá takovej chatrnej...a to já bych ulomila na 1. překážce jak se znám🙂))tak to omrknu pořádně...

svoja
24. zář 2009

CAR paa a zas prijd🙂 bedarova poradkyne🙂

svoja
24. zář 2009

CAT jezisi med s cibuli...fuj... 😖 Tyjo, ale na Island bych se taky podivala.... No az se vrati, tak budes mit pupina zas o kousek vetsiho🙂 Ten ABC jako nekde do mesta do nakupnich center asi dobry, ale do terenu bych se bala...fakt.

amallie
24. zář 2009

cibule s medem, no fůůůj.........................

svoja
24. zář 2009

no ale prej je to fakt lecivy...ale ja bych to teda nedala

cat79
24. zář 2009

že jo, hnuuus🙂 ale nejlepší antiseptikum🙂)snad mu to zabere, mě to jen nadýmá🙂)hihihihiih

amallie
24. zář 2009

mně jednou máma dala směs česneku s medem, jako blila jsem okamžitě................. 😖 😖 😖

já musím mít vždycky chemku akorát, páč tyhle babský věci mi přijdou nehcutný, ač věřím, že účinný

ještě mi jednou máti dala mlíko s vincentkou, fůůůj, to byl taky hnus fialovej

svoja
24. zář 2009

no me doktorka doporucila kloktat slanou vodou...to sem taky blila...

amallie
24. zář 2009

svoji: to je na blití účinné 😀 😀 😀 To mi doporučovali, když je ti zle a právě se chceč vy....... 😀 😀 😀

angetha
24. zář 2009

No a při požití alkoholu je dobrý vypít turka ze studený vody, kterýho vám udělají kamarádi 😀 hlavně když nahoře plave ten logr 😝

svoja
24. zář 2009

AMAL kecas 😲 me to doporucila na skrabani v krku... 😲 ...no ale ucinne to fakt je 🙄

ANG tak ja bych blila i z turka tepleho🙂 😉

amallie
24. zář 2009

svoji: na škrábání v krku to je také, ale tam se té soli nedává tolik 😉

Jak si jí tam dáš ale hodně, tak stačí jeden lok a vše je venku 😀

ang: no, i teplej turek musí stačit 😀 😀 😀 brrrr

svoja
24. zář 2009

Ahaaa, tak proto...ja ji tam dala dost...sem si rikala, at me to vydezinfikuje poradne...a ani jsem to nemusela spolknout a .... fujtajbl... uz nikdy vic!

moncicak3
24. zář 2009

Ahoj holky 🙂

že se tu bavíte o tý cibuli a medu....mamka nám to taky vždycky dávala, tu šťávu z cibule a med, byl to hnus fialovej, ale pomáhalo to 😉

jinak jsem dnes byla v poradně, dneska mi poprvé natočila sestra monitor, no byla to nádhera 😵 😵 😵 Terez si hrála s tím bubínkem na snímání srdíčka a pořád do něj kopala 🙂 ale bylo to krásný 😵 .....dr mi řekl, že mám dráždivou dělohu, tudíž můžem očekávat porod dřív, tak uvidíme no....váha zůstala stejná jako před 14 dny a příští týden mi bude brát kultivaci na toho streptokoka.....jinak žádný novinky....jo a ještě mi sestra říkala, že za 14 dní mám jít do nemocnice na sepsání porodopisu....

tak dobrou a sladký sníky 😎

carculka
24. zář 2009

jee tak uz asi vsichni spinkate 😀 tak brou

moncicak3
25. zář 2009

Dobré ráno 🙂

včera jsem zapoměla pozdravit Bae a Kryštůvka 😉 tak ať se vám daří, to je dobře, že už jste doma 😵

prosteja
25. zář 2009

dobré ránko, všechny zdravím.... 😵 konečně pátek 😀

a my dneska měli naplánovanu návštěvu u tety a mě nějak pobolívá bříško 😖 to je fakt zákon schválnosti....... 🙄

prosteja
25. zář 2009

ale tak kafčo tam snad zvládnu....... už si to slibujeme strašně dlouho, že se navštívíme a vždycky z toho sejde.... 😅