Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
29. zář 2009

Jo a HEHE...tchýni pošli do pr...!!! 😠

prosteja
29. zář 2009

HEHE já pohyby nějak neřeším 😅 obecně prvorodičky cítí pohyby až po 20. týdnu, takže já se ani nijak moc nepozoruju...... jen večer (skoro každý den) cítím jakoby tam uvnitř praskla bublinka, nebo jak to mám popsat 😅 😀 ..... ale není to nic závratnýho, tak to přisuzuju pořád trávení... navíc si myslím, že teda kopanců si užijeme až až, takže mě to ani nijak nemrzí.... 😅 a jináč se máme fajne..... 😵 jinak teda add babi, doufám taky kvůli ní, že se to nebude nijak protahovat, když už to může mít jen jeden konec, tak proč se trápit 😔

ZUZI ahoooj 😵 takže už tě potkalo seznámení se se záchodovou mísou i z té opačné strany 😀 chuděro, doufám, že to nebude moc častý 😉

hehena
autor
29. zář 2009

PROSTEJí i já děkuju za info... s tím sterilizátorem souhlasím. dřív nic takovýho nebylo. je to fakt jeden velkej byznys... myslím, že když lahvičky vyvařím jednou za 14 dní v hrnci, tak to ouplně stačí. navíc po mytí můžeš přelýt lahvičky vroucí vodou z varný konvice... to snad taky musí stačit no ne?

u těch plýn jsem se ještě pořád nerozhodla... :(

ZUZI na TCH prdím z vysoka 🙂)) ona neví co plácá (navíc má teď stres)
já se teď cítím dobře, bříško už je fakt bříško, takže si nikdo nemůže myslet, jestli náhodou nejsem jen "tlustá" - už je prostě jasný, že jsem v tom 🙂 kéž by vydrželo ještě chvíli takový počasí... to byla fakt paráda se o víkendu pyšnit bendžem 🙂))) 😀 😀 😀

zuzka.o
29. zář 2009

HEHE: krásná romantika, paráda!

Já teda děsně mizerně spím. Taky jste to v začátcích tak měly???
Převaluju se celou noc a ráno se probudím jak zbitej pes! A ty sny!!! Už 2x se mi zdálo, že jsem na kontrole u gyn a ten mi řekl, že tam je už jenom 1mimi!!! No a dneska, to teda byl gól.....zdálo se mi, že k řeznictví uteklo malé selátko, fakt miminko.... bylo oholené, pořezané a potřené v nějakém grilovacím nálevu. Bylo mi ho strašně líto, tak jsem ho vzala, umyla, cucalo mi palec...... a nakonec se to z toho řeznictví dozvěděli, že ho mám, musela jsem ho vrátit a ještě mě obvinili, že jsem ho ukradla! No a pak ho zabili...fuj!!! Jsem bulela ze spaní... 😢 ☹

prosteja
29. zář 2009

ZUZI no probíraly jsme to tu nedávno s holkama, jednat ty sterilizátory a jednak ty vibrační lehátka, tak někomu to třeba pomůže, když slyší názor zkušené mladé maminky... 😉

HEHE to je dobře, že vás mimísek sbližuje, to je přece krásný 😵 😵 😵

blahovka.cz
29. zář 2009

Ahojky hehe,jeje teda,ty tchyne si to snad fakt uzivaji,ne????ne asi budes vychrtla v tehu,jo podoba je opravdu tatkova,to ja se nechytam 😀

Prostejko ja jelikoz nekoim,tak bych ho nedala ani za nic,je to rychlejsi nez vyvarovani,ale kazdy podle sveho 😉 😀

Ahojky Zuzi,teeeda,tak tyhle premiery si odpustit,co . . . teda odpocivala jsi vubec???sama prace koukam 😀

hehena
autor
29. zář 2009

no mě ty pohyby taky nijak nemrzí a nijak se nepozoruju, jen se na to prostě už těším...

hehena
autor
29. zář 2009

no BLAHU je fakt, že když nekojíš, tak to určitě usnadní práci!

hehena
autor
29. zář 2009

PROSTEJ mě to až příde neuvěřitelný (to sbližování) - já myslela, že to už víc nejde.... 😵

zuzka.o
29. zář 2009

Chichi....napila jsem se čaje, namazala si topínku máslem a šla blindit.... a teda konstatovala jsem, že máme pěkně zasratej záchod, když to člověk vidí takhle z blízka...blééééé.....tak jsem honem vzala kachnu a trochu to přečmouchla. 😀

svoja
29. zář 2009

Dobre jitro prvnicky🙂

Tak jsem po trech dnech premysleni dospela spolu s rodinou a manzelem k zaveru, ze vzhledem k hnusnemu dojizdeni a pribyvani ruznych "tehotenskych libustek" radeji uz dustanu doma na PN. Ted jsem byla u dr a ve ctvrtek to spolu sepisem. Pripadala jsem si sice jako nejvetsi podvodnik a vrah...nerekl mi na to totiz jedine slovo, vubec to nekomentoval, nic...ale uz se na to tesim. Mmch, na to tvrdnuti bricha me predepsal neco jineho, tak doufam, ze se po tom zase nepos...🙂🙂🙂

Jinak hlasim podzimni pocasi☹

hehena
autor
29. zář 2009

ZUZI 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prosteja
29. zář 2009

HEHE tak to se máš, u mě pořád bříško ještě není bříško 😀 😀 😀 když si sednu a trošku mě stáhnou kalhoty vypadám opravdu jen jako přežraná 😀 .... ale neřeším to, mimís tam je a co si myslí ostatní je mi šumák 😀

jinak nemáte zač s těma informacema....... já ten sterilizátor nakonec kupovat taky nebudu, dost jsem o tom uvažovala, ale tady ho nemá nikdo snad kromě BLAHUŠKY a když jsem se tak bavila s tou manžovou sestřenkou, tak většina věcí je opravdu jen o byznysu...... hodně doporučuje nakupovat věci z druhé ruky, třeba z mimibazaru, klidně i oblečky, protože mimi z toho fakt strašně rychle roste.... malýho měla jak ze škatulky a prý má na sobě dupačky za 15,- z nějakýho bazárku 😀 😀 😀 jsem čučela.....

k těm plínám HEHE mi třeba zrovna ona říkala, že by to nedala, že už u prvního se rozhodovali a po hodinové debatě s manželem došli na to, že na to prostě nemají, že si to ani nedokážou představit..... ale je teda fakt, že při té naší návštěvě malýho nakojila a on potom dvakrát prcnul do plínky a šla se převlíkat i ona 😲 no papírovky...... 😀 a taky je fakt, že se mi moc nelíbilo, že neměl nožičky od sebe, prostě ta plínka tenká mu to vůbec neroztáhla...... ale jak říkám, ona má dvě děti tak malý, to by ty látkovky byly na nic asi moc 😅

ZUZI taky jsem v začátku blbě spala... 😖 a teď si připadám trošku jak ANGETKA 😀 😀 😀 se mi tak 2x týdně zdá o porodu holky....... 😀

zuzka.o
29. zář 2009

BLAHU: odpočívala, měla jsem to rozdělený do 3dnů, takže paráda! Jenom teda mi včera manža nakrk..... podíval se na mě a politoval mě, že prej vypadám hrozně unaveně, strhaně,..a prej ty vlásky...chudinko... (Hm... a to jsem byla namalovaná, učesaná....takže potěš noha!!!) 😀 😀 😀

hehena
autor
29. zář 2009

SVOJI tak to je fajn. nepřipadej si jako vrah. jdeš na PN ve 27. týdnu. dojíždění ti nedělá dobře. nestresuj se tím nijak. hlavně, aby ti bylo fajn a užívala sis těhulení! 😉

prosteja
29. zář 2009

ZUZI ale to nejsou sny, to jsou spíš noční můry 😅 😅 😅 neboooj, to se spraví 😉 já třeba 2x týdně rodím a holky to je paráda, nic mě nebolí, mimi je hned venku 😵 😀 😀 😀

BLAHU jasně, každý na to máme trošku jiný názor.... vím, že třeba SAC taky nekojí snad a nemá ho..... a ani nevyvařuje, jen vyplachuje horkou vodou 😉 je to ale o názoru....

HEHE na pohyby se taky těším, to jo..... jen to zatím nehrotím, asi jakmile mi naskočí v pasu 20tt a já nic neucítím, tak se na to budu taky dívat jinak... ta 20 je pro mě asi mezník nebo co 😀

ahooj SVOJI 😵 😵 😵 proč jak vrah? 😲 no tak ti není dobře, tak než bys zase za 14 dnů letěla na nemocenskou, tak už na ní zůstaneš, co je na tom 😉 takhle budeš aspoň v klidu......

zuzka.o
29. zář 2009

SVOJI: vůbec si nepřipadej blbě .... zkrátka to dojíždění je na tebe už moc, tak proč nevyužít PN? V život se napracuješ až moc! 🙂

PROSTEJKO: a do kdy ti to trvalo, myslím to špatný spaní? Já abych se už těšila na dobu, kdy se krásně a dosytosti vyspinkám.... jo a taky mi holky radily koupit si kojící polštář a chrupnout na něm, že je bájo pohodlnej.

hehena
autor
29. zář 2009

ZUZI 🙂)))) ale manža to přeci určitě myslela dobře 🙂)) 😀 😀 😀 achjo, ti muži někdy......... 🙂

mě tohle zas říkal tchán 🙂))) asi ve 13. týdnu... "no když tě vidím teď, vypadáš čím dál líp... ty předchozí dvě návštěvy jsi vypadala tak unaveně a strhaně, že jsem si říkal, že tě to těhotenství strašně vyčerpává..." 🙂))

prosteja
29. zář 2009

ZUZI manža je taktní 😀 ale zvykej si..... ze začátku se na mě i můj manžel díval tak jakoby se soucitem nebo jak to mám říct a říkal mi, tobě asi není dobře viď.... a já na něj čučela třeba a říkám, ne je mi naprosto fajn, proč? a on na to, že vypadám strašně 😀 😀 😀 ale to se spraví neboooj

prosteja
29. zář 2009

ZUZI asi tak do 10. týdne.... pak se mi spalo jako miminku a ani se mi nic nezdávalo 😀 a teď asi tak od toho 16. týdne se mi zdají samý věci o miminkách 😀 a kojící polštář ti doporučuju taky..... u nás v posteli už má svoje místo 😀

zuzka.o
29. zář 2009

Chichi.... hezky napsaný HEHENKO....ach ti muži.....hihi..... 😀 😀 😀 JJ, myslel to dobře, ale teda jak to řekl, ...já si teda nepřipadám nějak jinak, maluju se stejně, češu se stejně..... ale asi muži vidí víc 😅 😀

A tchán je dobrej, že ti to předtím neříkal, že se mu zdáš strhaná.... ale že tě pochválil, že vypadáš skvěle... za to mu dávám 1 s * 🙂

zuzka.o
29. zář 2009

PROSTEJKO: jj...přesně tak, dívá se na mě se soucitem, ptá se, jak mi je, jestli mi neni blbě.... je to prostě zlatíčko ..... to jenom jsem vás tady chtěla pobavit 🙂
A ten polštář teda kupuju.... A do 10týdne už je to jenom chvilka .... a pak chrupnuuuuu jako miminko.

Mně se teda o porodu zdálo, když jsem těhu nebyla. Teď se mi zdá o prasátku, o vraždě,..... fuj!

blahovka.cz
29. zář 2009

Sac nekoji???ja myselal,ze jsem jedina,to mi uteklo,chjo jak tu dochazku flakam,jsem mimo misu

Zuzi to bylo dobry od manzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pockej az se do tebe pusti hormony,to ho za tohle pretahnes hadrem 😀

Hehe do albika pridavam jednu fotku pro tebe,to tu podobu uz snad uvidis 😀

Ahojky svoji,no je to na tobe,ale mudr je dobrej,ze ti da ne????nevim jak moc dojizdis ,ale ja dojizdela 7km 20min. busem az skoro do porodu a mela jsem toho dost a dost,zvlast pred porodem me teda autobus nebavil ani trochu,kord kdyz jel ten se dvema radama sedadel a uzkou ulickou

zuzka.o
29. zář 2009

BLAHU: neboj.....se mnou už hormony doslova mlátí. Bulim u zpráv, za vteřinu nadávám manžovi za všude se válející fusky..... pak chci hned zase podrbat záda..... prostě magor! Dřív by manža třeba taky po chvíli vylítnul, ale teď néééé...... je jako milius, zlatíčko, moc si mě ňuňá. 😵

prosteja
29. zář 2009

ZUZI hlavně, že to bereš s humorem 😀 já jsem právě manžovi říkala, hlavně aby se takhle soucitně na mě nedíval u porodu 😀 😀 😀 že bych ho asi něčím praštila..... 😀

BLAHU no jestli SAC kojí, tak strašně málo a víceméně dokrmuje... a řekla bych (ale to fakt nevím jistě), že už možná nekojí vůbec 😖 měla s tím taky problémy ☹

blahovka.cz
29. zář 2009

zuzi ja kdyz si vzpomenu na svuj 8. a 9. mesic,to jsem byla jako rozbuska 😀 ale manza to vydzel,vis jak jsem se dokazala vztekat u pitomiho natazeni ponozky a manza se mi jen od srdce smal a pak mi tu ponozku natajnul 😀 😀 😀

zuzka.o
29. zář 2009

PROSTEJKO..... 😀 😀 😀 .... myslím, že se teda soucitnýmu pohledu nevyhneš..... a já asi taky ne..... ale co, budeme v agonii a nějaký sprostý slovo nebo šťouchanec se v tom ztratí, ne? 😉 😀 😀 😀

svoja
29. zář 2009

Tak jsem vas docetla🙂

No ja jsem rada, ze jsem se k te PN rozhoupala, ale pred tim dr si vzdycky pripadam fakt jako bych provedla neco strasnyho, on je takovej "drsnak" celkem, ale jako profesional a odbornik dobrej, jen se s tim moc nemaze no...

Jinak diky PROSTEJ za info...sterilizator-to se me jen potvrdilo🙂 A ty pliny...mam kamaradku, ktera ma holcicku (neco pres rok) a cerstvyho chlapecka a latkuje...je fakt, ze ma teda kalhotky, ne ctvercovky, coz je uspora casu jako blazen, ale nestezuje si. Je to proste jiny zpusob no...

Jo a pred casem se mamcine zname narodila holcicka...holky, ona mela 4,16kg a pres 54 cm!!!!!!!!!! Pomooooc🙂

BLAHU Ondrasek je fesak sikovnej a...ja teda podobu nikdy u nikoho nepoznam, ale u vas je to celej tatka, to tam vidim i ja🙂

NUKI DRZIM VSECHNY PESTI, ktery mam!!!!!!

BAE kraaaasnej mimous Krystufek🙂

ZUZI jajaj poblionek 😅 ....treba to byla vyjimka! Ja blila za cele tehu 2krat (tuktuk), ale nevolnosti teda sileny...to jsem si kolikrat rikala, ze bych radsi blila a mela klid nez trpela cely den...tak at je dobre! Jinak sny mas teda dobry....
jo a s tim spanim....to si zvykej....ja jsem ted uplne vyrizena...jedina poloha, kterou me dovoli dite je na zadech, ale v te se dusim, takze se taky celou noc prevaluju, funim u toho jako lokomotiva a hekam, protoze me boli zada a kope miminko🙂

HEHEs babi je mi to lito, ale jak rikas....brzky konec by byl vysvobozenim...clovek se na to musi koukat rozumne...jinak jsem rada, ze se postupne smirujes s briskem a tch posli do prdele...aspon v duchu🙂 😉

hehena
autor
29. zář 2009

BLAHU tak teď je mi to jasný!!!!!!!!!!! 🙂))) no fakt otisk!!! 😀 😉 😉 😉 😵

svoja
29. zář 2009

BLAHU 50min jedna cesta busem, ve kterem me je odjakziva blbe 😖

ZUZI manzel dobrej 😉 Ze me si muj dela spis prdel🙂 Ja teda taky to beru s humorem....