Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
30. zář 2009

ROMI cetla jsem tady nejakou diskuzi a holky, ktery taky nemeli narok na nic tak nechali tu materskou psat na tatinka ditete a nebo na vlastni mamu treba....bylo to teda na slovensku, ale zkus se na to nekde zeptat...ja tomu nevim hlavu ani patu teda....

prosteja
30. zář 2009

ROMI taky dobrý 😖 já nevím, v tomhle státě to jde fakt od 10 k 5....... a navrch toho jsem slyšela ráno v rádiu, že vláda už se nechala slyšet, že růst ekonomiky se zpomalí a rozběhne se možná v roce 2011..... když jim to každej říkal, že když seberou rodinám s dětma, tak tomu nevěřili a tvrdili, že to zpomalení ekonomiky bude o 0,2 nějakých těch bodů.... tak dneska ráno už to navýšili na 0,5 😀 😀 😀

svoja
30. zář 2009

HEHE jj...taky me to pripada sileny...ale je to prvni vnoucatko pro ne.... 😉 kocik by mel vydrzet i na dalsi bejbatko...snad...a rikali jsme si s manzelem, ze kdyz je ta moznost, tak co...i kdyby ho neplatili nasi, asi ho stejne koupime 😅 😅

prosteja
30. zář 2009

ROMI má každopádně jako studentka nárok na rodičák 😉 tak to má EFI.... taky jen studovala před otěhu 😉

nuki
30. zář 2009

Romi: tak to je jasný, člověk do toho nevidí a pak to tak dopadne..:( bohužel..

svoja
30. zář 2009

Jezis zas ty prachy...holky, nezanasejte si tim hlavy, stejne 1.se to jeste tisickrat zmeni a za 2.stejne to neovlivnime....budme radi za to, co mame....

prosteja
30. zář 2009

no a nejhorší je, že se v tom nevyznají ani lidi co do toho vidí 😅 z toho mám největší strach, nikdo nebude pořádně vědět, jak tu mateřskou počítat, takže to co se dnes běžně zpožďuje o 2-3 měsíce se bude zpožďovat ještě víc... jsme s manželem říkali, že se půjdeme asi pást 😀

prosteja
30. zář 2009

omlouvám se všem, co je to nezajímá.... už sem takový články vkládat nebudu 😔

hehena
autor
30. zář 2009

PROSTEJ koukám, že je dobře, že my se prostě teď spolýháme už měsíce jen sami na sebe.... člověku pak prostě příde, že mateřská nebo rodičák je příjemnej bonus. víme, že my si musíme sehnat práci, že bez fakturace nebude ani peníz. nemáme žádnej měsíční plat... teď jsme kupříkladu nemohli zaplatit nájem... jsem zvědavá, kdy nám přídou platby na účet... no peklíčko. já to teď prostě mám tak, že čert vem tu mojí mateřskou, ale na rodičák se upřímně těším, bo si vydělám víc, než doteď a bude mi to chodit měsíčně na účet 🙂)))) to mám v hlavně zmatky co?

hehena
autor
30. zář 2009

SVOJI je to od rodičů moc fajn. a když chcete takovej kočík, tak proč né, že jo, to je čistě vaše věc. kdyby kdyby .))) taky pořídím lepší. levnější nevybírám ani tak z postoje, že takovej drahej kočár teda ne, ale spíš prostě aby to nebyl pro nás teď takovej výdaj... ale kdoví, třeba se nám právě tohle přemejšlení nevyplatí a za rok budem pořizovat kočár jinej 🙂))

zuzka.o
30. zář 2009

AHOOOOJ PRVUŠKY 😵 😵 😵

To máme ale venku kosu, co?

prosteja
30. zář 2009

HEHE no nikde to není jednoduchý 😀 ...... hold každej má něco... a zmatky to nejsou, to je jasný, že tobě to pomůže tak se těš, to je jak EFI, ta si teď libuje, že má o několik tisíc navíc 😉 a to je dobře.... 😉

hehena
autor
30. zář 2009

mě ty články nevadí PROSTEJ... je to informace, akurát to holt tak musíme přijmnout, bo s tím fakt nic nenaděláme... lepší se tím zkusit nedrásat...

prosteja
30. zář 2009

ZUZI ahoooj 😵 tak co jak je? 😉

HEHE jj, však ten článek byl jen pro info 😉 já to tak brala.... rozčilovat se nad tím opravdu nemá smysl, musíme to brát tak jak to je... jen jsem myslela, že to třeba někoho bude zajímat 😉

prosteja
30. zář 2009

ZUZI tobě už se blíží kontrola ne? 😵

zuzka.o
30. zář 2009

Potřebuju od vás poradit. Chci si koupit ten koj.polštář a váhám, jakou velikost. Mají mini (ten asi neeee), normoš a XXL..... A jsou lepší ty kuličky nebo klasická náplň???

Jukala jsem tady na mimibazar....poraďte....prosííííím 🙂
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=399981

hehena
autor
30. zář 2009

ahoj ZUZIIII 🙂 😵 😵 😵

nuki
30. zář 2009

Zuzi: Ahojky🙂)) jak se máme 3v1..🙂))
Už je dobře?🙂

zuzka.o
30. zář 2009

Ahoooj PROSTEJKO....blíží, ale teda šnečím tempem....až od pátku za týden 9.10.

prosteja
30. zář 2009

ZUZI já mám ten s těma kuličkama a jsem s ním spokojená 😉 a rozměr ti zjistím 😉

zuzka.o
30. zář 2009

AHOJ NUKI: Dneska se nějak motám, tím počasím či co, mamka to hlásila taky...mám i nižší tlak.... ale jinak dobrý.
Mooooc ti gratuluju ty naše ATESTANTKO 😵 😵 😵

AHOJ HEHENKO 😵 Japa se má Rozulka?

prosteja
30. zář 2009

ZUZI ale příští pátek už je za dveřma 😉 ..... budu na tebe moooooc myslet, teda vlastně na vás 😀

ten polštář mám ZUZI délku 190 cm a šírku 34 cm v nejširším místě a jsem s ním nadmíru spokojená 😉

zuzka.o
30. zář 2009

Ahaaaa....tak to jdu ještě znova ojuknout...když já radši nakupuju přímo, ojuknu to, osahám...když to neznám,jsem bezradná. Díky PROSTEJÍ 🙂

verled
30. zář 2009

prostej:to dotkne oni si to přepočítaj, to se vsadim🙂

verled
30. zář 2009

prostej 4.1.2010 budu zrovna rodit🙂

zuzka.o
30. zář 2009

Hm...tak mají buď 170x30 nebo 210x30 ...jsem z toho magor 😅

prosteja
30. zář 2009

ZUZI ale u těch podoma šitých (jak jsi sem vkládala ten odkaz) zkontroluj si dotazem u paní, jestli ten vnitřní povlak jde prát..... já ho mám tak, že ty kuličky jsou ve vnitřním povlaku, ten je na zip, takže ty kuličky vysypeš a povlak vypereš a zase tam ty kuličky nasypeš... kámoška si totiž stěžovala, že si na to nedala pozor, taky si ho nechala takhle ušít a pak nemohla ten vnitřní povlak vyprat... a když se jí maličká poblinkala, tak to z toho nijak nedostala 😖

VER prej nedotkne....... nic přepočítávat nebudou 😉 aspoň tady v práci to mzdovky říkali 😉

prosteja
30. zář 2009

ZUZI mám tenhle:
http://www.rajmaminek.cz/akce/kojici-polstar-te...

taky z mimibazaru po jednom dítěti 😉

zuzka.o
30. zář 2009

PROSTEJ: tak je to tam "Ve vnitřním vaku je jednoduše uzavíratelný otvor, kterým je možné přisypat nebo ubrat náplň." Tak super.

prosteja
30. zář 2009

VER 😀 😀 😀 aby se Táda nenarodil ještě letos 😉