Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
30. zář 2009

BLAHUško já se teď musím zastat SVOJI... já to taky spíše pochopila tak, že to nemáme řešit, bo to prostě nevyřešíme. a pokud vím, tak Svoja nakupuje na malou i v sekáči 🙂
na značkový je spíše CAT - i když teď jí taky nechci křivdit!

tady je to blbý, občas se to psaný slovo blbě pochopí no.

já třeba zas měla včera nějakou hrrr náladu, tak jsem to tu taky rozvířila .))) no prostě pecka se mnou! .))))

mno a ještě - ještě před rokem jsem chtěla kočár Jané Slalom... děsně se mi líbily tříkolky a taky měly Jané skvělý barevný kombinace. furt jsem na to čučela 🙂)) a o Peg Perégu jsem pak vyčetla, že je kvalitnější a lépe se ovládá než Jané. takže jsem zase chtěla to co teď přesně SVOJI...

ony ty kočárky jsou i o prioritách (ostatně jako všechno)... i lidi, co nemají moc peněz si pořizujou lepší, protože se jim to jeví jako dobrá investice (pak ho třeba ještě prodají... dívala jsem se na net a prodávají se třeba kolem 10 tisíc komplet z druhý ruky, takže Svoja za něj nakonec dá třeba "jen" 16 tisíc a dobře jí poslouzží na tři děti🙂)), jen tady se to trochu bere tak, že ten co si kupuje lepší kočár je na tom finančně o dost líp...

u mě se to teď trochu změnilo, nějak mi to už nepříde tak důležitý. nevím proč, těžko to vysvětlit... jak se vám postupem času mění vkus, tak se mění vlastně i pohled na pořizování různých věcí... ale i tak do toho neinvestujeme zrovna nejmíň - bo chci rozhodně lehčí a halvně skladnej kočár na cestování, bo cestovat budem dost a dost... jen teď vybrat... nejradši bych, abysme se vlezli do 15 tisíc a to nejlépe se vším 🙂)) ale se uvidí...

jéééžiš AMALLI dočítám...... to je mi líto... je to asi nápor na nervy ty pohřby co? já jsem te'd určitě víc citlivá, takže mi jen stačí ta situace u manžovi babi a nemohla jsem tam ani jet... jeli se v podstatě rozloučit, i když trvat to může ještě dlouho.... ale dr. jí dali maximálně 12 měsíců...

angetha
30. zář 2009

Amal, tak snad už vás nic smutného nepotká ☹

hehena
autor
30. zář 2009

SVOJI taky nemám ráda na tělo, ale teď mi to dost plandá na zadku a to právě pak působí dost obnošeně a pytlovitě, jak jste tu psaly s VER... no nevá... 🙂 spíš abych teď řešila svetry... já totiž furt chodila v mikinách a ty už mi nejsou... musím pak časem něco pokoupit. abych neumrzla... já jsem totiž schopná chodit nabalená i v létě 🙂)))

amallie
30. zář 2009

hehe: no, dvě babičky za jednu těhu, to je síla, ale je to příroda, co víc říct........... My se na ní byli podívat v pondělíi v šest večer a v osum umřela........já jsem to věděla, že se to stane, ani nevím jak..........Jak zvonil telefon, hned mi to bylo jasný 😲

jinak tu kárku bych si asi koupila právě z druhé ruky nějakej hehe, ne? že bude pořádnej a ne drahej

amallie
30. zář 2009

zítra jdu poprvé na monitor a taky na utz ve 32tt, to už je prý poslední

a vážím 95 kg, to je neuvěřitelný!!!!!!!!! aspoň, že si z toho manža dělá prču, že brzo už dosáhneme magického metráčku 😀 😀 😀

hehena
autor
30. zář 2009

no je to síla... si to nedovedu představit. jestli to s manžovou babi nedopadne, jak dám ten pohřeb. bych tam nerada udělala scénu. .( tak na tebe budu myslet AMALLI... je fajn, že jste se takhle ještě viděli... mě vlastně babi celou dobu vidět nechtěla (asi se na to necítila, víc si myslet nechci 🙂 a v týhle situaci jsem respektovala, že nechtějí abych přijela...

a z druhý ruky o tom uvažuju... tady na čerňáku by měl být bazárek s kočárkama, tak to tam půjdeme pak omrknout .)

hehena
autor
30. zář 2009

AMALLI krásná váha! a manža je skvělej, že tě tak podporuje! 🙂 😵

moje mamina přibrala 25 kilo, tak se připravuju, že teď to přibírání taky nabere na rychlosti 🙂

hehena
autor
30. zář 2009

ty jo už na monitor? fofr.... 😕

svoja
30. zář 2009

HEHE dekuju 😵

Jinak ja docela nosila ty zavazovaci svetriky nebo treba jen na knoflicek a nebo ty dlouhy...tak ty ted unosim snad🙂 A jinak s tim oblikanim...to znam...manzel chodi po byte v kratasech a tricku a ja mam tlusty ponozky, teplaky, tricko a mikinu a piju horkej caj🙂 Takze chapu🙂

AMAL no hledej, smudlo🙂🙂🙂 A nebo mozna bude lepsi, kdyz si koupis novy...chichi🙂

Jinak je to fakt psycho ty pohrby...tisickrat si clovek muze rict, ze to k zivotu patri, ale....zvlast v tehu...to s clovekem proste zamava no. Tak se drzte!

😀 😀 magicky metracek 😀 😀 😀 Jako bych slysela toho sveho vtipalka🙂

svoja
30. zář 2009

Monitor? Ty vogo, dyt ty uz za chvili fakt rodis🙂

Hele treba to nabirani...uz jsem to tady psala...mamky znama porodila holcicku (!!!!) 4,16kg a pres 54 cm...a asi do osmeho mesice by nikdo nerekl, ze byla tehotna...ja ji videla nekdy v sedmem a neverila jsem, uplna plostice...to me reknete, kde to dite mela!

hehena
autor
30. zář 2009

jo tak zavazovací jsem si nekoupila ani jeden a na jeden knoflík jsem si teď koupila v sekáči, ale má to zas jen krátkej rukáv... já prostě nevím, proč jsem si nekoupila už dřív něco slušnějšího 🙂)))) teď musím do šatníku o to víc doplnit 🙂))

hehena
autor
30. zář 2009

tak já si myslím, že to těhulení a růst břuchu je často o tělesný konstituci... prostě někdo má takovou kostru, že se mu tak to dítě líp poskládá... jsem tu psala, že já mám třeba divně krátký tělo oproti nohám, takže mě se to dítě nemá kde schovat .)))))) teda aspoň takhle si to nalhávám. no a pak dost udělají hormony...

mamina mi taky teď říkala, že potkala těhulku v 7 měsíci a bříško měla hrozně maličkatý...

no a pak je tu jedna známá, co byla potřetí těhotná a prý to třetí těhotenství na ní bylo právě nejmíň vidět. což je teda zajímavý... tak nevím, jak to tam ty miminka dělají 🙂))

amallie
30. zář 2009

Na ten monitor se těším 😵 😵

A za chvíli rodit nemůžu, mám doma bordel!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

Jako kamarádka taky v těhu nabrala jen 8 kg a ty nechala hned v porodce, no jak to ti lidi dělají nevím 😀 😀 😀

Hehe: tak 25, to už mám za sebou 😀 Moje máma nabrala 16, jsem já její vůbec???? 😀 😀 😀

amallie
30. zář 2009

já mám břicho taky malé, já mám díte na prdeli 😀 😀 😀

angetha
30. zář 2009

Ale Amal 😀

hehena
autor
30. zář 2009

AMALI sím tě, jsem tě chtěla otravovat s tím 3D nebo 4D... kam jsi to v podolí volala? 😵

hehena
autor
30. zář 2009

na prdeli 🙂)))))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amallie
30. zář 2009

hehe: já tam volala nějak z té Francie, mě přepojili na ultzrazvuky z nějaké ústředny......

svoja
30. zář 2009

Porod je prej otazka autosugesce 😀 😀 😀 Tak Amalce vysvetli, ze teda az uklidite ten bordel, tak muze 😀 😀 😀

hehena
autor
30. zář 2009

ha... už jsemt o našla AMALLI... tam píšou, že potřebuješ doporučení od dr. 😅

hehena
autor
30. zář 2009

jo, to jsem tu psala já s tou autosugescí 🙂)))) to je z Báječných let pod psa... a příde mi to hrozně vtipná hláška 🙂)) 😀

hehena
autor
30. zář 2009

jsem si to jen blbě přečetla já standa trotol.... žádný doporučení nepotřebuju 🙂)) sem telé.

http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-5-61

amallie
30. zář 2009

Však to musí sama vidět, že nemá ani kde spát, ne??? 😀 😀 😀

hehe: nene, nic nechtěli, jen 13 stovek

Našla jsem v pračce zapomenuté manželovi fusekle!!!!!!!!!!!!! Už je mám oblečené

hehena
autor
30. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amallie
30. zář 2009

A jsou teda i čisté, díky bohu, i když, bylo by mi to asi jedno 😀

Večer, až dorazím do bytu, projdu krabice ještě jednou, jak bych zejtra šla ke gyndaři, že..........

svoja
30. zář 2009

Ti to normalne skoro zavidim to stehovani...ne teda ty krabice a tak, ale takovy to zabydlovani v novym...a zvlast tak hezkym novym🙂 Si vzpominam, kdyz jsme na zacatku leta malovali, to bylo taky jak po vybuchu...a pak si to hezky usporadat podle sveho...to bylo zuzo...i kdyz uklizeni toho bordelu uz min teda...

HEHE me to rika porad manzel, at si vsugeruju, ze chci rodit na Vanoce...strasne by si to pral...

amallie
30. zář 2009

Svoji: není co závidět, teď je to děsný.................... 😖 😖 😖 ale jasně, až to bude hotové, resp. aspoň zabydlené, bude to o něčem jiném. Hotové to bude tak za pár let, neb teď si nemůžeme moc toho dovolit.......... ale neva, důležitý bude a zbytek počká 😉

eeefffaaa
30. zář 2009

ahoj holky!!

tak jsme dneska byli na kyclickach a mame zatuhly svaly ☹ 😢 takze musime cvicit s nozickama,masirovat to a davat dve latkovky...chudak ma to jak nejakej krunyr,ale co se da delat...prave ze se divil ze davam latkovky a stejne to ma takovy takze pry mam davat dve..jsme z toho byla docela spatna,ale pry to neni vec,ze ktery se mam hroutit,ze svaly se rozcvici,ze horsi by bylo kdyby mel spatny kosti,ale to ma v poradku...jsem si rikala,ze si vsechno vyzerem,nejdriv zloutenka a ted zase tohle ☹

a normalne stal se zazrak!!!uz jsme zjistili proc Davidek v noci brecel-mel jeste hlad po kojeni...vcera jsem mu zkousela davat z obou prsou a spal uplne nadherne...vecer usnul od pul 8,pak jsem ho kojila o pulnoci a pak az o pul 6 a v 8...behem pul hodiny byl vzdycky prebalenej,napapanej a odrihnutej...a adala jsem ho do postylky,dala jsem mu dudlik na muchlani plinku a uz jsem o nem nevedela 🙂 Milan akorat pry v noci parkrat vsatl a zkontroloval ho a dal mu dudlika...ale chapete to ani jsme ho nemuseli nosit,vozit nic,dala jsem ho do postylky a spal..ani netusite jak krasne jsem byla vyspala,vstavala jsem ve ctvrt na 8 a malej jeste spinkal...spis jsem byla prespala 😀 protoze to byl hroznej nezvyk...tak jsem zvedava na dnesek,navic kdyz ma jeste tu plinku navic..jo a hrozne se mu libi ve spacim pytli,takze davam misto zavinovacky

jsem se trochu rozepsala 😅 se omlouvam...ale ty kycle me fakt stvou ☹

a co je tady novyho??jdu to zbezne aspon trochu docist

amallie
30. zář 2009

efi: to mě mrzí ☹ ☹ ale hlavně, že jsou v pořádku kyčle, svalíky se rozcvičej!!!! Jedna moje kamarádka dává malého na plavání ve vaně, přijede instruktorka, ty napustíš vanu a ona tam s prckem dělá nějaké cvičení. Od 6. měsíce pak může chodit do bazénu, ale do 6. měsíce leda ve vaně a prej je to dobrý!!!!!!!!!!!!!! Tak nechceš to zkusit????

To krmení je super a i se ti odlehčí od mlíčka 😉

svoja
30. zář 2009

EFI tak supeeeer, parada, ze se to spani zlepsilo (tuktuk)!!!! A s tema kyclema...svaly jsou asi fakt ta"lepsi" varianta, to rozcvicite🙂 Jinak teda opravdu si to uzivate, nejdriv ten porod, zloutenka ated tohle. Ale zase pak uz bude klid. Moje babi vzdycky rikala, ze spatny veci chodi vzdycky 3. To uz mate za sebou!!!