Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
30. zář 2009

Z autosedacek bych vybrala asi vic barev, ale jak rikam, tam bych koukala spis na bezpecnost....

JInak ja mam za sebou test na cukrovku, docti....psala jsem o tom...

cat79
30. zář 2009

Holky díky🙂
Ještě na to mrkne drahá polovička a máme vybráno🙂))
Prý ta autosedačka je bezpečná, nic neříkali a to jsme se ptali...prý jsou vesměs ty autosedačky totéž, nejlepší je maxi cosi, to říkali, ale prej ty ostatní je to totéž a hlavně je to cca do 13kg a kamarádka jí měla do 4 měsíců a pak už byla malá a my v zimě nikam nepojedeme a na léto se kdyžtak už koupí ta větší stálá do auta od maxi cosi🙂)))

Ale jsou teda krááásný, fakt jsem to nečekala🙂)))jen ten V-cross má vyšší madlo a u toho Dorjanu mám strach že to na taťuldu bude nízké, ale říkali nám, že je to všechno polská výroba, včetně firkonu a že je to némlich totéž...ale ocenila jsem že mi nenacpali ten casual za 30tis a spíš mě od těch drahejch odrazovali, hodně chválili bebe comfort a bebe car...

cvachna
30. zář 2009

Ahojik.nechtěla by jste některá nastávající maminka ode mě koupit klokánku?je i v bazárku v odkazu klokánky na MK tak můžeš kouknout,je tam foto. .je zelené barvy,5 poloh dítěte a má kapucku proti větru,která jde vždy oddělat a přidělat.Jsme ji vůbec nepoužívali,tak je ještě zabalená.stojí 720+poštovné=tak 840,ale v obchodě stojí s poštovným tak kolem 900.tak ještě ušetříš.Je moc pěkná.

cat79
30. zář 2009

..tak jsem vás dočetla, teda bylo toho až až🙂 ten janota se asi pos...,ne?Chudák Ver!!!do prčic už s nima!!
No ikdyž se teda budu modlit aby se más to netýkalo, my nastupujeme na mateřskou už v půlce listopadu, tak nevím jak to bude..Ver ty možná porodíš ještě letos, ne???

S cenama tech kocíků je to teda síla, ale zase jestliže je člověk vnitřně rozhodnutý, že je to pro mimi to nej..taky bych cenu neřešila, ale zase když u toho casual play a jané se více méně platí jen značka tak je to vymáhání peněz....ale byla jsem přesvědčená že bude-li to to nej tak se uskromníme a drobečkovi to dopřejem, ale takhle nee🙂)))

Fotečky jsem omrkla, hodím sem pupendo🙂))jinak už s zadýchám ve fitku po 10min🙂)a začínám ňák otékat..divný pocit, no nic moc☹

Holky dobrou, zítra tu budu víc a doproberem ty kočárky, budu ráda za každý postřeh.🙂))papapapa

angetha
30. zář 2009

CAT já tu zítra moc nebudu, ale mám DorJan Danny sport 2009, tmavě oranžový..původně jsem chtěla V-travel, ale ten vůbec nemá polstrování hluboké korbičky 😕 😖 😖 Ten DorJan je na tom lépe, ale stejně je taky polský. Nicméně jsem s ním spokojená, manžel taky a to měří 190 cm..někdě jsem měla fotku jak stojí u kočárku, tak kdybys chtěla tak jí hodím znovu do alba..akorát má blbou tašku na rukojeť - jen jedna velká kapsa na zip a druhá šileně úzká, tam se nic nedá..

angetha
30. zář 2009
prosteja
1. říj 2009

dobré ránko holky 😵

teda mrkala jsem, že jste se tu zase včera handrkovaly a zase kvůli mě, já mám špatný výčitky svědomí..... 😔 takže děkuju všem, třeba BLAHU a HEHE, co mě pochopily, že jsem sem ten článek hodila ne proto, abychom tady o tom hodiny a hodiny debatovaly a snažily se to vyřešit, když všichni víme, že to prostě nevyřešíme, ale že jsem ho sem dala pro toho, koho to třeba zajímá a rád si to přečte... 😉 musím teda ale říct, že mě pak mrzí takový komentáře jako "proboha neřešte už ty peníze"........ někdo tu zase řeší kočárky, někdo tu řeší spaní miminek, někdo váhu a tak a to se tady za chvíli opravdu nebudeme moct bavit o ničem......... takže se ještě jednou omlouvám všem, co je to nějak pohoršilo, nebo jim vadí, že jsem sem takový článek vložila....... 😔

prosteja
1. říj 2009

CAT chválím kočárek, moc hezký 😵 s těma autosedačkama jen chci říct, ano určitě bezpečnost především, ale třeba nejbezpečnější jsou ty s tím "izofixem" nebo jak se ten bazmek jmenuje 😀 a bacha na to, ten nejde dát do každýho auta...... starší ročníky na něj nejsou připravený 😒 i když vím, že to se tady bude týkat asi jen naší stoleté berušky 😀 ......takže my už jsme třeba v tomhle směru ohledně bezpečnosti omezení.....na druhou stranu nebudu s dítětem brázdit 3x denně dálnice, spíš asi jen k doktorovi to využiju, maximálně 2 km na nákup do nákupní zóny, takže to budu muset oželet........

prosteja
1. říj 2009

jo a holky hlásím možná první kopaneček 😵 😵 😵 ještě spíš potichoučku, bylo to takový nesmělý, dvakrát včera večer, když už jsem ležela, ale zažívání to stopro nebylo a nebylo to ani žádnou šplouchání ani nic takovýho, bylo to úplně jiný, tak uvidíme........ co bude dál 😀

a ještě se chci holky zeptat, ale to asi budu směřovat, až tu bude nějaká zkušená těhule, jak poznáte tvrdnutí bříška???? a pak taky jestli užíváte magnézko a jestli jde koupit i bez lékařskýho předpisu...... kuju a ještě se zeptám, jak tu někdo bude 😉 zatím pa, jdu si dát kafčo a makat 😔

verled
1. říj 2009

dobrý ránko, nemam sílu dočíst🙂

cat79
1. říj 2009

Ahooj a dobré ranko!!!
Ange strašně mooc děkuju, jsi mi pomohla, ani jsem si nevšimla že ten V-cross nemá to polstrování, to ještě omrknu, s tou autosedačkou to dneska všechno zjistím🙂)

Prostějko gratulace k 1. minipohybům, teď se to bude stupňovat🙂)můj malej je zlatíčko, vždycky si řekne že si jako chce povídat🙂)a pak se uklidní🙂))
To magnézko je bez předpisu, šumivé a nebo si denně vypij 1 magnezii a vyjde to na stejno🙂)určitě si ho pořiď!!!

Ver nazdárek, jak se ti spí?Já dneska překvapivě spala bez přestávky až do půl 8🙂))

prosteja
1. říj 2009

dobré ránko VER.... 😵 no holky toho zase nakrafaly 😀

dobré ráno CAT... 😵 děkuju, snad to byl nějaký minikopaneček 😅 tak uvidíme co dál, už se blížíme k půlce, tak by snad i mohlo se začít něco dít 😀 a děkuju za radu ohledně magnézka, magnezii piju, ne každý den, tak si dám raději každý den magnezii a už ho nebudu kupovat....díky 😉

verled
1. říj 2009

prostej:jeee gratuluju...jinak tvrdnutí břicha poznáš.-)))nebude jenom jakože pevný, ale fakt tvrdý a docela to bolí a pne🙂
cat:hojky, no včera večer jsem se smála, chystaa jsem se na kutě a Tadeáš začal se mljet a kopak, no ale jak až jsem se nahlas rozesmála🙂))ale jinak taky teďka spim v klidu, ani nechodim moc čůrat, no ale to je tim že já taky prd vypiju:-/neumim se donutit:-/

blahovka.cz
1. říj 2009

Ahojky holky,tak dokud mi Ondrasek vydrzi si povidat v postylce vas jdu zdravit 😀

Prostejko tak to je parada,uvidis jak to bude od simranicka krasne silit a silit a neni zac 😀

Cat ja mam taky Dorjan Croscauntry a Monci ho ma taky,a nemuzu si opravdu stezovat a ty kytickove vzory se mi silene libili taky 😀 jenze u manzi to neproslo,poradim ti,jukni na stranky detatka na cenu kocarku a trvej na te cenen,garantujou nejnizsi cenu z netu,jakou na netu na tenhle kocarak najdes,my tak usetrili tisicovku,protoze na prodejne ho meli draz a krasny brisko,tak akorat 😀 😀 😀

zdravim ver a tadika

ange a apresne jak pises ty,muj mamnza ma 192 a nemusi se k nemu chrbit 😀

prosteja
1. říj 2009

VER děkujuuuu 😵 no mě jak teď pobolívá to bříško, tak jsem si říkala, jakpak se asi pozná to tvrdnutí, který se musí trošku hlídat....... takže bříško fakt ztvrdne, super.... poznávací znamení mám 😀 a ještě mě to teda nepotkalo...... 😀

BLAHUŠKO ahoooj a děkujuuuu 😵 😵 😵 uvidíme, třeba teď týden nic a pak se rozkope.. ale včera to byl takový první pocit, že tohle opravdu zažívání není 😀 a ty jsi chtěla vidět mýho pupka že? jsem vyfotila, i krapet zepředu, už mám pěkný bubínek.... 😀

svoja
1. říj 2009

DOBRE RANO....a hned zkazena nalada☹

PROSTEJ ja teda nevim, nechci to zas omilat, ale zas jsi asi necetla komentare holek, ktery se me zastavaly, ze jsem to nemyslela ve spatnym, ale spis jako podporu, ze at si tim nezanasite(me) hlavy...to uz jako asi nic, ze jo. Pak se do me pusti blahu skrz prachy, ted zas ty delas ublizenou, ze to sem davas. Vubec z toho tohle nemuselo bejt, ja jsem nerekla nic adresnyho na tebe ani nic ve smyslu at to sem nedavas a at se o tom nebavime...jen jsem vyjadrila podporu, ze at uz se tim netrapime (te).

Uz toho zacinam mit fakt dost. Chodila jsem sem vzdycky rada, tesila jsem se na to, co se tady zase dozvim noveho, ale v posledni dobe je tady na moji sobou trochu moc husto. Uz nevim, o cem teda tady mam mluvit. Protoze kdyz neco reknu ja, je to mysleny spatne, kdyz neco rekne nekdo jinej, je to v poradku. Mam se tady snad omlouvat za to, ze mame drahej kocar? Mam se omlouvat za to, ze jsem chtela vyjadrit podporu jako at uz se netrapime tema prachama?

Fakt skvele me ten den zacal. Tak se mejte.

prosteja
1. říj 2009

SVOJI promiň, já už se k tomu nechci vyjadřovat....... máš pravdu, je tu poslední dobou dusno a proto k tomu nebudu nic říkat..... jen ti řeknu, že jsem si to nevzala osobně, jako že bys to adresovala mě, ale uvědom si, že já jsem byla ta, která sem ten článek hodila, aby si ho ostatní (=ti co mají zájem) přečetly..... a pak se tady o tom začalo diskutovat.... a přišla (promiň) konkrétně tvoje poznámka, abychom to už neřešily...... takže na co jsme měla reagovat???? na CAT? na HEHE? na koho?...... ten článek jsem sem vložila já a trošku za to teda pak cítím zodpovědnost a ano mrzí mě (a nestydím se za to), že se tady o tom něco napíše a pak přijdeš třeba ty (ale příště to může být třeba HEHE nebo CAT nebo BLAHU, to je přece úplně jedno kdo) a napíše, už se o tom nebavte.... ale já už se o tom bavit nechci......... nemusíš se nikomu omlouvat, já se taky nikomu omlouvat nebudu...... ale tu moji ranní poznámku sis zase vzala k srdci ty a já nechápu proč....tož asi tak

verled
1. říj 2009

prostej:promiň,. ale měla bys už přestat bejt věčně ublíženě dotčená, nikdo tu neřekl ani nenapsal nic proti tobě!!!nemusíš se ani z ničeho obviňovat!!!

.....panebože........tohle mě fakticky se*e.....připadá mi to tady zase dosti povrchní, páč tyhle tyjátry co se tu dějou mě absolutně deptaj.....snad si každá můžem říct co chcem a respektovat se navzájem, ale ne jedna druhou o něčem poučovat!!!nikdo tu nikoho nenapadá, Svoja jenom utrousila poznámku o tom ať už se na to vyprdnem, že stejně nemá smysl se rozčilovat a v tom má pravdu, já nechápu proč se tady musí o všem takhle diskutovat a rozebírat!!!taky si myslim že si to svoji s blahu mohly normálně vysvětlit jedna druhý a šmitec.....my ostatní už se do toho zapojovat nemusíme!!ani nikomu vysvětlovat jak to druhá myslala!!

tak konec!!

cat79
1. říj 2009

Blahu díky🙂
Jojo, o té cenně na netu ví, už jsem našla o tisícovku levnější na heurece🙂)takže cenu si ohlídám🙂))
Jen pořád váhám V-travel nebo Dorjan, je to prej téměř totéž dokonce i vzory korbiček mají stejné, mě se ale nejvíc líbí ty velké kytičky a ty má V-travel (V-cross) tam je rozdíl jen v kolečkách ale já teda chci ty 4 nafukovací, lépe se to ovládá a na ty 3kolky jsem slyšela za poslední dobu dost kritiku.

Nevím co myslela Ange tou vložkou do korbičky, já na to včera koukala a přišlo mi to stejné🙂 je to tak těžký, kurnik🙂))no ale teda to že mě casul play vůůbec neosloví jsem nečekala v nejmenším🙂)vůbec se mi nelíbil a strašně špatně se s ním jezdilo, to přední kolo navíc klape, divný..

Svoji nečerti se, nikdo to nemyslel zle, holt se holky musíme naučit nekritizovat jedna druhou, jsou to jen názory nejde o život, jsme každá jiná a nemá cenu se tu hádat, vždyť jde o prd, jsme těhulky a to je jediné co máme společné, jinak bychom asi jedna druhou nikdy nenašli, tak se na to vyprdnem a názory těch druhých se prostě NEBUDOU kritizovat, jo??není to hezký, a hlavně je to jedno, ne?

verled
1. říj 2009

cat:taks e rozhodni podle velikostu hluboký korby🙂)))budem mít zimní mimi🙂)))

prosteja
1. říj 2009

VER však už mlčím 🤐 🤐 🤐

CAT taky jsem na ty tříkolky slyšela kritiku, ale zase někomu to vyhovuje, to je těžký 😅 ale hodně si prej teď pochvalují právě takový kočárky jak sis vybrala ty, 4 kola a ty přední se protáčejí 😉 ale souhlas, výběr kočárku je pěkně těžkej, se nechci vidět, až se do toho obujeme my 😅

cat79
1. říj 2009

..a když už teda jedna má něco proti druhý, tak si to napište do IP a není třeba aby se tady někdo stavěl za jednu z nichh..to není objektivní a hlavně je to trapný, už jsem se tady taky párkrát cítila blbě, ale naučila jsem se to přehlížet...ale musíme taky brát v potaz že máme ty hormony rozhozené a že se tady prostě na jednom názoru jen těžko shodneme všechny, ale rozebírat blbosti a nedorozumění je fakt škoda, pojďme to zkusit na novo🙂)))stejně mám estránku 600, co začít novou debatu ať se mám líp listuje🙂))a načisto🙂)

prosteja
1. říj 2009

CAT a neznáš někoho třeba kdo má ten kočárek tmavé barvy (černý nejlépe)??? mě jedna paní v obchodě říkala, že si myslí, že to v létě bude přitahovat sluníčko a miminko se bude pařit, tak nevím.... mě se totiž ty tmavé barvy v kombinaci s kytičkama taky líbí 😉

eeefffaaa
1. říj 2009

ahoj holky!!

dneska mam zase takovy stavy,ze nic nezvladam a ze uz se ze vseho asi zblaznim ☹ jsem hodne presla z tech svalu na nozickach u Davidka...stve me ze mu musim davat ty dve vicevrstvy plinky,prijde mi ze ho to musi skrtit ☹

blahu chtela jsem se zeptat,kdyz musite taky masirovat a cvicit s nozickama,kolik plinek musis davat??me totiz nejde do hlavy proc mu musim davat tolik plin,kdyz to ma svaly,kdyz kycle ma v poradku

prosteja
1. říj 2009

CAT já třeba nemám potřebu začínat nanečisto, pro mě je to vyřešená věc, taky už se pomaličku učím různý věci přehlížet a nereagovat, ale občas to prostě nejde a jak píšeš, pak se tady člověk cítí blbě nebo ho něco zamrzí a už to jede.... ale klíďo, když se založí nová diskuze, tak proč ne....... stejnak se zase něco vyvrbí... jak říkáš rozhozený hormony........ 😀 😀 😀

verled
1. říj 2009

holky já si myslim, že když má tříkolka širokou stabilní konstrukci a vepředu třeba takový to dvojitý a dost velký nafukovací kolo, že to může bejt uplně v klidu🙂....

cat:no zkusit se to může.-)
prostej:hele já si o těch barvách myslim že je to jedno, jde o to jak bude prcek oblíknutej a odkrytej ne??stejně mu budeš stínit plenou.-)

prosteja
1. říj 2009

EFI ahoooj 😵 četla jsem, jak jste dopadli u doktora, tak snad se to brzo zlepší....... 2 vícevrstvý plínky jsou teda fakt dost.... a Davídek si stěžuje? myslím tím, jako jestli třeba pláče a má nepohodlí....... 😅

verled
1. říj 2009

efi:jeee ahoj efi a moje oblíbený mimino.-))))...efi:-úneřeš a poslouchej doktora, to bude dobrý🙂mávám na Davídka.-)

prosteja
1. říj 2009

VER možná je to jedno, nevím....... mě tím trošku zarazila ta paní v obchodě..... já bych nad tím asi taky dalece nepřemýšlela..... 😀