Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
2. říj 2009

holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 mě kopl ten náš prťousek.... asi teda 😀 ... ale fakt kopaneček, žádný šimrání ani nic nesmělý, normálně asi fakt kopanec 😅 😵

hehena
autor
2. říj 2009

jé PROSTEJKO huráááááááááááááá 🙂 no jen mi hlas další čutance 🙂 😵 😵 😵

prosteja
2. říj 2009

HEHE já zatím nic kupovat nebudu, uvidím až se prcek narodí..... třeba SAC si myslím ten šátek nakonec koupila, protože říkala, že malé je nejlíp u ní... tak já uvidím, jaký bude ten náš prcek, jestli se mu bude líbit lehátko nebo tak.. kdyby se chtěl nějak extra nosit, tak bych šla asi do šátku 😉

prosteja
2. říj 2009

no HEHE já jako doufám, že to je fakt ono 😀 😀 😀 a zase.... no asi fakt jo holky... 😅 😵

svoja
2. říj 2009

Tak o co jsem prisla?
U nas neni az takova zima, ale uz to neni babi leto....

Sem se aspon umyla a prevlekla, at nejsem v pyjamu cely den🙂 Vecer mame sraz s gymplem, ale strasne se me nechce, ale nepujdu....

Prostej jeee, to je hezky...me Barusa kope cely dopol, potvurka🙂 Tam snad tancuje nebo co🙂

VER kde seeees??? Pijes????

hehena
autor
2. říj 2009

jo mě kamarádka psala, že se to malýmu taky líbilo a mohla s ním takhle i pracovat víc u počítače... byl spokojenej, že je s ní a nebudil se..

hehena
autor
2. říj 2009

jééé tak to je fakt ono PROSTEJ 🙂)) 😵 😵 😵

prosteja
2. říj 2009

HEHE ono jak který mimi no...... kolegyňce tady z práce v tom zase malá řvala.... 😅

už to tak asi bude....... a je to zvláštní teda 😅

cat79
2. říj 2009

Čus Svoji, Denísek normálně celou dobu jak cvičím tak spinká, ono když jsiv klidu tak to člověk víc vnímá..jdu na tu pedikůru, oběhnu ty zákazníky a pak si hajnu a budu vychutnávat kopanečky🙂)))

Hehe teda nevím ale asi takovýto nosítko, dělá na to reklamu Klára Medková, zatím nevím..je toho zase až až co ještě musíme dokoupit, jeda.-(

Jo a holky v letňanech je výstava hraček a kočárků a všeho a je to tam prej nááářez, tak tam určo jeďte, my taky pojedem, včera mi volala kámoška a koktala do telefonu jak z toho byla hotová🙂))

hehena
autor
2. říj 2009

no je mi jasný, že to má každý mimčo jinak... proto se ptám, i na zkušenosti maminek... jako obojí stojí kolem 2 tisíc, což je teda hrůza...

hehena
autor
2. říj 2009

u šátku to nějak nechápu... :-O

prosteja
2. říj 2009

SVOJI já teda hlásím, že tady je zima jak v Rusku 😔

hehena
autor
2. říj 2009

jj jdu taky do letňan. mám volňasa 🙂 😵 manža tam dělal stánek 🙂

hehena
autor
2. říj 2009

zima jak v rusku? doufám, že mi tam neumrznou papoušci... 😖

prosteja
2. říj 2009

HEHE no je to dost drahý, proto to nechci kupovat hned.. navíc jsem četla, že takový ty nosítka strašně ničí miminkům páteř... že prý pro malé mimi je lepší ten babyvak anebo přímo už ten šátek 😉 ....... a ta cena.... no asi taky záleží jak kde seženeš.... 😉

prosteja
2. říj 2009

HEHE jako ráno jsem klepala kosu šíleně.... a teď se rozhodla kolegyně, že vyvětrá, prý tu máme smrádek a museli jsem to zavřít....... fuj 🙄

svoja
2. říj 2009

No tech veci na noseni je silene moc...nejlepsi je asi nejdriv vyzkouset u nejaky kamosky, protoze ne kazdymu mimi se v tom libi a je to celkem i drahy, tak at to nejsou vyhozeny prachy. satky, nositka, manducy, vaky, ....uaaaa

prosteja
2. říj 2009

hlavně si myslím SVOJI, že se dá vyžít i bez toho 😉 jako někomu to fakt vyhovuje, třeba HEHE si fakt dokážu představit, jak sedí u PC a chová v tom prcka..... ale sebe teda, když budu doma a nebudu nic dělat a budu si moct s prckem udělat pohodlí, tak si myslím, že to nevyužijeme.... ale třeba se prcek bude chtít pořád chovat a budu hledat jako SAC, co koupit 😉

verled
2. říj 2009

prostej:tu som.-)a piju už druhou půllitrovku a mam ji skorem v sebe🙂)))

mě se líbí tuto.-)
http://www.aukro.cz/item758663793_active_infant...

a tuto🙂
http://www.aukro.cz/item759720451_carrycot_infa...

verled
2. říj 2009

já to chci hlavně kvůli rannímu vynčení psa....

svoja
2. říj 2009

VER ja jsem se na tebe ptala, ty trubko....takze litranek jo? no pridej, pridej!

verled
2. říj 2009

ježíííš.-) samozřejmě to bylo na tebe Svoji.-))já asi jak jsem to četla postupně tak mi tam vlítla prostej🙂)))těhudemence🙂
svoji:no když dam ještě dvě lahve a z toho jednu si necham na doma, tak to mam denní limit🙂

svoja
2. říj 2009

ne, ty das jeste dve v praci!!!!!!!! 😉

prosteja
2. říj 2009

VER musím tě pochválit jak dodržuješ pitný režim 😉

prosteja
2. říj 2009

tak se nám tu ve vedlejší ulici propadly stropy 😲 4 dělníci zavalení 😔

svoja
2. říj 2009

jezisi prostej

verled
2. říj 2009

svoja:uff to se pak nehnu🙂
prostej:díky, ty jo tak to je mazec, jak se něco takovýho může stát??

prosteja
2. říj 2009

no hukot fakt..... je to tady těsně za rohem 😖

svoja
2. říj 2009

ver ale jo, neboj

prosteja
2. říj 2009

VER no jak, jsou to tady starý budovy, jsem v centru Prahy a opravuje se tu fůra baráků.... tak takhle někdo opravoval a opravoval a jak je to starý, tak tam hňáply prej tři patra..... 😖 už tu jezděj sanity a hasiči, no pěknej zmatek tady bude