Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
2. říj 2009

jo a jakou autosedajdu jste vybrali CARCUL?

blahovka.cz
2. říj 2009

svoji aby z nej nebyl ten typ v kabate v parku 😀 😀 😀

carculko to chapu,ze cekate 😉

hehena
autor
2. říj 2009

to se nebojím BLAHU, mamka ho pořádně vychová .)))) žádnej úchyla! 🙂)) 😉

svoja
2. říj 2009

No co ja vim, tak ta autosedacka neni spatna, ale samozrejme jsou lepsi....ale i horsi....

Jaaaj, ja chci taky na utz🙂

carculka
2. říj 2009

no nejdriv sem chtela maxi-cosi a pak jsme vzali od teutonie-v testech je srovnatelne bezpecna a isofix nam jde jen do jednoho auta,tak mame bazi...a ete ta teutonie je sice tezsi,ale je lepsi na bocni naraz a taky se da trochu polohovat 😀 😀 😀 ...bezpecnost autosedacky pro me byla priorita

jinak utz,jsem moc rada,ze jsme ho zatim meli pokazdy(snad to tak bude i dal 😀 )...se mi to vzdy hrozne vlece a to vetsina holek ceka o dost dyl...

blahovka.cz
2. říj 2009

hehe no je fakt,ze jsem snad normalne fungujici rodina a ty ouchylove jsou vetsinou z nefunkcnich rodin 😀

carculka
2. říj 2009

svoji,ja resila aby autosedacka byla jedna z nejlepsich,jelikoz fakt budem jezdit hooodne...nerikam ze je spatna

carculka
2. říj 2009

blahu,no uz se snad ukaze,at muzu naplno nakupovat 😀

hehena
autor
2. říj 2009

CARCUL jj, já byla na UTZ naposled v 16. týdnu, ale to jen proto, že jsem špinila, takže trval asi 10 vteřin.

a na další jdu 16. 10. ve 22. týdnu... takže bych měla rozsah 8. týdnů, kdybych nešpinila a takhle půjdu po 6ti týdnech...

add autosedačka - co je báze???

blahovka.cz
2. říj 2009

holky tak ja se jdu taky konecne najist a hodit nozky hore,dobrou noc a at vas miminka nezlobi 🙂

hehena
autor
2. říj 2009

CARCUL my právě budem taky jezdit dost.. hlavně 150 km, 220 km... ale to asi víc až s tou větší autosedačkou, s ouplně malým prckem moc ne, to ať jezdí všichni radši za náma 🙂)) 😀

hehena
autor
2. říj 2009

BLAHUšKO páááá 🙂 brou noc moc i exhibouškovi 🙂))) 😀 😀 😀

svoja
2. říj 2009

CAR ja vim 😉 my toho zase az tolik nenajezdime, i kdyz nejakej sunt bych nekoupila teda....
A ty utz...to se mas, ze mas tak casto...ja teda klasicky, na zacatku, pak ten NT screening, pak kolem 20 tt, ted kolem 30 tt a nic...3D/4D jsme si zaplatili jinde extra....a premyslim, ze bych sla jeste jednou na ten 3D🙂

hehena
autor
2. říj 2009

taky se chci objednat na 3D/4D 🙂 😵

carculka
2. říj 2009

hehe..na isofix musis mit uzpusobeny auto(coz my jedno mame ale druhy ne),no a baze je zakladna kterou pripevnis a autosedacku nacvaknes(zkouseli jsme tu nasi a fakt se nehla)a super to mirny polohovani ..

no nas utz byl minule paradni a pani dr.nam vse pekne ukazala a nepospichala 😀

hehena
autor
2. říj 2009

takže když jde jen o isofix, tak to zacvakneš jako by to pásů toho auta... a báze je jako taková základna? jakoby podstavec? bože jsem ty vogo ouplnej debil asi...

hehena
autor
2. říj 2009

mě jen dr. řekl, že není příznivcem častýho UTZ...

svoja
2. říj 2009

No nam doporucili tu bazi proto, ze ji pripoutas pasama do auta, mas ji tam natrvalo a do ni jen nacvakavas autosedacku...jinak bys musela slozite pasat autosedacku pokazdy....isofix nevim, to bude asi neco podobneho, ale jeste bezpecnejsi a nejde to do kazdyho auta...si myslim

HEHE me neco podobneho rekla sestricka u meho dr

hehena
autor
2. říj 2009

SVOJI mě AMALLI psala, že isofix už je asi 5 let povinnou výbavou aut.... takže když máme 1,5 starý auto, tak by to tam mělo bejt 🙂))
díky za info...
😉

svoja
2. říj 2009

HEHE no tak to jo!

carculka
2. říj 2009

nene hehe...isofix-auto musi mit na to pripravu(kam to pripevnis-jako ke konstruki auta),bazi pripevnis pasama(ta nase je srovnatelna s autosedackou s isofixem)-vlasne baze i isofix-pripevnena zakladna na kterou autosedacku nacvaknes...pokud potrebujes dat nekomu mimo do auta na kousek-nemusis prendavat bazi-jen pripevnis klasicky jako normalni vajicko bez isofixu nebo baze...a pak je jen autosedacka kterou pokazdy poutas pasama...

hehena
autor
2. říj 2009

tady je nějakej test autosedaček... http://auto.idnes.cz/test-detskych-autosedacek-...

carculka
2. říj 2009

hehe-fakt nevim co je na tom pravdy s tou povin.vybavou....

svoji..na 4D jsme se taky objednavali jinam 😀

hehena
autor
2. říj 2009

CARCUL tak teď jsem se ztratila..... ale absolutně... píšeš, že i isofix je základna... není někde prostě obrázek???

svoja
2. říj 2009

Jo, ale ze ty novejsi auta jsou na to zarizeny na ten isofix, ale ty starsi nee, takhle to amal, potazmo hehe myslela, ne?

ono to bude skoro totez, akorat ze bazi poutas pasama, ale isoxix pripevnis "k autu", ne??

hehena
autor
2. říj 2009

takže chápu to správně, že isofix je něco v autě, na co se připevní část, na kterou se zas dává autosedačka...

a základna je taky část na kterou se dává jednoduše autosedačka, ale tahle základna je připoutaná pásama?

hehena
autor
2. říj 2009

SVOJI jsi to napsala jasně! tak jsem to teď pochopila z obrázků na googlu 🙂

carculka
2. říj 2009

hehe,obrazek nevim...proste baze i isofix-je zakladna na kterou autosedacku pokazdy jen nacvaknes a nemusis nak pripevnovat...akorat se kazdy prichyti jinak...a pak si muzes jen koupit vajicko ktery musis omotavat pokazdy tema pasama....

svoja
2. říj 2009

Podle me:

Mas 3 moznosti:
1. jen autosedacka, kterou pridelas pasama - coz je docela opruz v pripade, ze bys to delala vickrat denne
2. autosedacka s bazi- bazi pridelas pasama, autosedacku nacvakavas
3. isofix s autosedackou- isofix pridelas do auta a autosedacku nacvakavas

isoxix bezpecnejsi nez baze, ale ne kazdy auto ho "prijme"

...chapu to dobre?