Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
5. říj 2009

HEHE tak tys to omrkla, tak musíš vědět, jestli by ti vyhovovaly materiálem a tak, jinak to zní tak jak to popisuješ dobře... jen nevím jestli by ti 10 plen stačilo 😖 když budeš používat jen tyhle tak doporučují mít tak kolem 20 plen..... 😉

blahovka.cz
5. říj 2009

to verim prostejko,tyhle lapalie s vyrizovanim kolem bytu jsou hrozny a nejlepsi je,ze na to kazdej ma milion casu 😔 coz miluju,urcite vam to dobre dopadne 😉 ve stredu jdem ke tchynovcum,to bude zas tocoooo,manza zase rikal,ze mela pindi,ze nam prababicka dala pleteny ponozticky - tak ty mi neva,na zimu se hodi a prece nebudes chodit a kazdymu neco zakazovat,o pletenem jsme reklli babickam,protze od tech je nejvetsi pravdepodobnost,ze koupi oblecky,prej kdyz se stehovaklo,tak ji urazilo,ze pletej koplet co koupila malymu k mym narozeninam byl mezi bordelem (coz v tom jsem nevinne ja byla v porodce),tak prej byl drahej a kdyz jsme ho nechteli meli jsme rict - asi neslysela kdyz jsme ji o pletenych vecech nejmin 5x rikali 😀 😀 😀 tak uz se musim jen smat,fakt,nemuzou rozdychat,ze malyho oblekame moderne,jako ze ma kalhoty na ven,nebo mikinu s kapuckou atd.protoze oni tak deti neoblikali 😀

svoja
5. říj 2009

HEHE no vidis, me to napadlo ted, jestli nahodou nejsem v jinem stavu 😀

Ty pliny...ja teda tomu jeste moc nehovim, ale nejsou to ty AIO? Jako vse v jednom? Tak ty mame taky...dve....se zviratkama imse vimse. Jsou sice drazsi, ale zas je to pohodlny...ale myslim, ze pokud bys mela jen tyhle, tak 10 ti jich stacit nebude rozhodne...jako celkove....muj nazor.

blahovka.cz
5. říj 2009

ver no prece z reklamy na tehu 😀 😀 😀 😀 prejedena nevypadas 😀

verled
5. říj 2009

jo tak s plínama neporadim🙂))heeee, já nejsem takovej odvážlivec jako vy, my budem mít jednorázovky🙂

prosteja
5. říj 2009

BLAHU jj, nejhorší je, jak se to hrozně táhne, být na mě, tak to mám do týdne vyřízený 😀 😀 😀 ale je to na dobré cestě, teď jen dnes ten odhad a rozjede se to naplno a už bude probíhat jen papírová válka mezi 2 bankama 😀 😀 😀

s těma tchánovcema si nadále užíváš sleduju...... 😀 to je jak moje tchýně a její převlíkání 7x za den 😀 mě přijede tchýně teď v sobotu a tchán slíbil manžovi, že s ním odstěhuje do dětského pokoje velkou skříň.... takže ji budu muset vyklidit a mám v tom už věci na mimčo, tak je mi jasný, že jak to uvidí někde položený, tak se v tom bude hrabat 😖 ...... no ale pokojík jsem úspěšně vyklidila, tak aspoň za to sklidím úspěch... a čekám, kdy bude psát, že máme Elišce dneska popřát k svátku 😠 😀

blahovka.cz
5. říj 2009

no a dalsi perla z moudra tchanovcu holky,vsechny co oblikame deti moderne je oblkikame samozrejme studene,protoze ta moderni moda neni vubec tepla 😀 😀 😀 😀

prostejko koukal jsem,ze je dneska Elisky 😀

prosteja
5. říj 2009

teda BLAHU to jsem vůbec netušila 😀 vidíš to, jaký jsme zaostalý, ani neumíme děti oblíknout 😀 😀 😀 no já se picnu.......

jj, Elišky a manžel už tchýni nenápadně do telefonu říkal, když pozdravovala Elišku 😠 , že jako máme ještě jedno jméno v záloze a ona prý jaký, tak jí řekl, že Adrianu a ona že to je taky hezký, to se jí taky líbí, no čuměla jsem jak puk....... 😀 ale Eliška je prý hezčí 😀 a ona už je na ni zvyklá..... 😅

verled
5. říj 2009

blahu:nevypadam, ale připadam si tak🙂))))

prosteja
5. říj 2009

HEHE k těm plenkám:
http://www.latkovepleny.cz/node/68

to je doporučení, kolik plenek budeš asi taky potřebovat 😉

svoja
5. říj 2009

ver tyyyyyjo...ty jsi taky v jinaci ne?🙂

blahovka.cz
5. říj 2009

no prostejko vitej do klubu naprosto neschopnych matek s modernim oblecenim 😀
holt oni davasli pleteny a my davame treba flisku mikinku,no

prostejko a co jmena pro kluka,to se nepripousti? 😀

ver,jsi tehule,Tadik je utlacuje kde se da,bojuje o misto 😀

verled
5. říj 2009

svoja.no asi jo ty bláho, koupim si test🙂))))

svoja
5. říj 2009

VER no, ale pocurej ho az rano, to byva nejspolehlivejsi 😉 kdys to mela dostat? 😕

prosteja
5. říj 2009

BLAHU no oni se nás samozřejmě ptali na jména a to jsme řekli, že se nám líbí Eliška a David, ale že to je ještě v jednání, že to jsou takový první nástřely, co jsme se s manžou shodli.... tchýně uslyšela Eliška a už nechtěla nic jinýho slyšet 😀 no a pak se nás ptali jestli si to necháme říct, to jsme řekli že ne a všichni že jéééé, to je hezký... no a tchýně vždycky když teď mluví s manžou po telefonu tak se ptá, jestli si to přece jen nenecháme říct..... 😠 ..... no a taky se ptali, co bychom chtěli, tak jsme řekli, že nám je to úplně jedno, že manža si myslí, že to bude holka 😀 a já bych asi raději prvního kluka, ale jinak že nám to je fuk.. a tchýně na mě vybalila, že když si budu přát kluka, tak to bude určo holčička, že ona to měla naopak, že si dvakrát přála holčičku a měla 2 kluky..... tak si teď BLAHU asi pro sebe vysnila vnučku nebo co 😀 😅

hehena
autor
5. říj 2009

jj to mi paní říkala, že na plenkový období je dobrý mít 20 plen...

jinak materiál toho byla bavlna a bambus. jestli si to pamatuju dobře. mě se to moc líbilo, všechno na patentky, oddělávací, aby to dobře proschlo a u svrchní části i nepromokavá část, takže nepotřebuješ další věc a to vrchní kalhotky... takže jako matroš bych vyhodnotila kladně, dokonce to nebyl ani mega velkej balík a paní teda tvrdila, že teď se nejvíc kupuje tohle, protože je to prostě nejjednodušší na údržbu a bez problémů ti tak přebalí i babička třeba... jedinou věc bych měla k tý univerzální velikosti... no nevím jestli je to dobrý no. zase patentkama posuneš velikost a je... no a jinak všude kolem nožiček gumičky, vzadu na zádíčkách taky. a jinak plíná na suchej zip... takže vlastně téměř totéž co jednorázovka...

verled
5. říj 2009

svoja:eeee někdy 25.dubna:-DDDD....

hehena
autor
5. říj 2009

já vím, že nebude stačit 10 plen ženy 🙂 😉 😉 😉 jen jsem psala info o ceně...

blahovka.cz
5. říj 2009

prostejko jsi na tom jak ja,akorat,ze u nas podle tchana musel byt prece kluk,ja nevim,ze nedkokazou jednou rict,prala bych si . . . ,ale je jedno co to bude,hlavne at je to zdrave ,no oni si nadiktujou i to vnouce 😀

svoja
5. říj 2009

HEHE tak jeslti se bavime o tech "vse v jednom-AIO", tak ty jsou fakt nejpohodlnejsi...takova latkova jednorazovka🙂 Je fakt, ze minimalne 20 bys jich mela mit. My mame 20+jeste sadu vicevrstvych ctvercovek pro jistotu. A ty velikosti...my zvolili ty dvojvelikostni...ze si koupis jednu velikost a pak druhou. Me prijde (MUJ NAZOR PROBOHA), ze kdyz mas jednu plinu cele latkove obdobi a prizpusobujes ji tu velikost, tak za 1. mimi ma vetsi balik, protoze na uplne male se to ruzne ohrnuje a prizpusobuje apod. a za 2. se plinka rychleji opotrebuje, kdyz ji chces pouzit pak treba i na druhe dite...jinak co se tyka tvaru, tak je dobry, ale nebyla moc uzka a "tesnila" kolem nozicek dobre🙂

svoja
5. říj 2009

...VER no kurna toz....v tom neco bude....

verled
5. říj 2009

jeee Táda řádí🙂

hehena
autor
5. říj 2009

tady vkládám odkaz.. třeba o tom ANGE něco ví... myslím, že to je ono...

http://www.mamaja.cz/kompletni-sady/multipack-p...

prosteja
5. říj 2009

HEHE tak pokud sis to omakala a zdálo se ti to super, tak do toho jdi 😉 .... ty AIO jsou určitě super v tom, že ti miminko přebalí opravdu každej, jinak když mrkneš k ANGE do albíčka, tak hodně plenek je na patentky, jen ANGE říkala, že manželovi se hůř zapínají 😀 co si teda pamatuju..... no a ta univerzální velikost, o tom jsem se tu bavila s ANGE ráno, když jsem mrkala na Vendulku v jednovelikostní POPOLINCE...... že mi přijde, že v ní trošku plave 😅 a ANGE potvrzovala, že je jí trošku větší, ale nikde nic neproteklo, a to je podle mě důležitý 😀 zkus si HEHE najít nějaký recenze od maminek na tyto plínky 😉 to hodně pomůže 😉

svoja
5. říj 2009

hehe barvicky hezky, i kdyz to je jedno🙂

hehena
autor
5. říj 2009

jo já taky myslím, že jednovelikostní se dost oddělají a miminku to vůbec v určitých obdobích nemusí sedět... paní mi teda tvrdila, že tyhle vše v jednom se dělají jen univerzální velikosti :( .... tak to je asi teda mylná informace co?

hehena
autor
5. říj 2009

PROSTEJ ty patentky jsou jen uvnitř, na uchycení plínky, a všechno se to dá vlastně rozdělat, patentkama se posouvá i velikost... ale samotný zapínání plíny při přebalování je sucháč .)

prosteja
5. říj 2009

tak to jo HEHE, já myslela, že jsi zrovna jako psala, že bys jich koupila těch 10 😉 no mám dneska delší vedení 😀 promiň

BLAHU taky dobrý, sleduju, že jsme na tom opravdu stejně 😀

jé holky vy si pamatujete, kdy jste to měli dostat 😀 😀 já teda ne 😅

SVOJI no možná na tom něco bude s těma univerzálníma velikostma 😉 a ty máš teda velikosti 2 jo?

hehena
autor
5. říj 2009

jj o barvičky nejde, na tom veletrhu měli jen žlutý, takže jsem ani nevěděla, že by se daly koupit takhle...

svoja
5. říj 2009

hehe delaji se ruzne velikosti
napr (jako dukaz, ze jsou v ruznych velikostech)
http://www.branakdetem.cz/imse-plena-2v1-biofro...