Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
9. říj 2009

holky a já jsem za půlkou... a už chci ty pohyby safraaaaaaaaaaaaaaaa 😖

prosteja
9. říj 2009

SAC ahooooj, gratulace k takové malé berušce šikovné 😵 a vy jste měli pokažený monitor dechu? 😖

HEHE tak to je taky řešení, koupíš si 2 plíny, zjistíš, jestli ti to vyhovuje, když ne tak půjdeš do papírovek, když zjistíš, že AIO jsou ok, tak dokoupíš 😉

prosteja
9. říj 2009

HEHE a mrňous se nehýbe? ten můj dělá v břuchoňu dneska divy 😀 😀 😀 dneska ho cejtím asi nejvíc za celou dobu....... 😵 ale nekope, cítím jen hemžení 😉

hehena
autor
9. říj 2009

jj přesně PROSTEJ! 🙂 ráda bych teda, aby nám to vyhovovalo... ale zase teď nechci kupovat balík za 4 tisíce, abych ho pak prodávala pod cenou....

hehena
autor
9. říj 2009

ale možná se to ještě do porodu všechny vyvine jinak a budu rozhodnutá pro látkovky... už jen kvůli penězům no...

prosteja
9. říj 2009

HEHE jasně, jak říkám, taky je to řešení a myslím, že docela super, když nejsi pevně rozhodnutá, jestli tak nebo tak 😉 koupíš ze 2 plíny, zkusíš to a buď je hodíš po psovi, nebo dokoupí nový 😀

hehena
autor
9. říj 2009

PROSTEJ ne já ho vůbec necítím.... 😢 😢 😢
včera probíhalo nějaký oťukávání, ale jak říkám - furt nevím jestli je to jako ono nebo pořád to trávení :(

sacvi
9. říj 2009

prostejko děkuji 🙂
Pokažený ne ale jak malá ze začátku jen malinko dýchala a eště byla zabalená v závince tak to asi špatně snímalo. První noc co sme byly doma to řvalo jednou a další den za 3/4hodiny 3krát!!! 😲 A Janička vždy spinkala a byla v pohodě. Jen mně to teda nepřidalo 🙄 Dlouhou dobu sem ho teda nepouštěla pře sem na to neměla nervy. Až asi nějak před 10dny muž že to vyzkoušíme a od té doby je to fajn..asi jak je větší a i se víc vrtí tak to snímá líp. Taky už nespí v závince jen leží na rychlozavinovačce.

sacvi
9. říj 2009

hehenko šak brzo už prcíčka budeš tak cítit že budeš ráda když bude chvilku v klidu 😀 Neboj 😉

prosteja
9. říj 2009

aha SAC, já myslela, že jste ho měli nějakej pokaženej........

verled
9. říj 2009

śac:jeee pochvala pro Janičku🙂)))

verled
9. říj 2009

holky ten monitor...to už je věc kterou si nebudu moct dovolit:-//ach jo........ale snad to nějak dáme i bez něj......

sacvi
9. říj 2009

Holky já abych Vám pravdu řekla tak jsem taky nad látkovkama přemýšlela..ale já se v tom vůbec neorientuju..třeba angethka je fakt frajerka jakej v tom má přehled 😉 . To já bych potřebovala aby mi někdo řekl kup toto a toto 😅 😨

prosteja
9. říj 2009

VER některý porodnice ho půjčují.... za nějakej poplatek 😉

hehena
autor
9. říj 2009

SAC mno už jsem 21. týden... zajímavý je, že nejvíc se hemžil v 17. týdnu.. to jsem fakt cítila jak tam cestuje... pak ještě párkrát, ale poslední dva týdny nic...

angetha
9. říj 2009

Ahoj holky..
tak jsem včera zkusila klasiku zavinovačku, no pak jsem jí radši sundala, Vendulka řvala i v rychozavinovačce i když jsem jí přidržela, to až když nastoupil tatínek, tak se zklidnila..Dnes ráno to opět zabralo..A už zase začala kakat, včera třikrát, dnes dvakrát a už je to pořádně slyšet 😀
Sac, Janička je moooc šikovná holčička, že by po mamince?? 😎
Verli bez monitoru dechu se určo obejdeš 😉
Hehenko tvoje miminko určitě čeká na pořádnej kopanec 🙂
Prostějko, taky při zapínání patentků si ten spodní přidržuju, to vy Vendulka řvala, kdyby ne 😀
a všechny ostatní zdravím, Orchi, Svoju, Cat..

hehena
autor
9. říj 2009

holky k těm zavinkám.... takže vy máte klasickou zavinovačku i rychlozavinovačku???
jsem si mysela, že mi stačí ta rychlozavinka...

angetha
9. říj 2009

Hehenko asi stačí jen rychlozavinka, v případě potřeby jí obvážeš ..třeba šálou 😉

elitera
9. říj 2009

čááááááu, holky, jak je? 😀

hehena
autor
9. říj 2009

jééé ELI ahoooj... jak se máš,???? 😵 😵 😵

amallie
9. říj 2009

ahoj holky moje zlatý!

hlásím, že už jsem on line!!!!!!!

nicméně, ležím už týden s nějakou chřipkou či co a pořád je mi na chcípnutí a to jdeme dneška na ten pohřeb, možná bude i můj 😖

moncicak3
9. říj 2009

tak jsem zas tu 🙂 zdravím všechny 😎

Sac Janička je šikulinka 🙂 🙂 🙂

Anget tak ani klasická zavinka nepomohla? já je teď vyvářím a vyhodila jsem ven peřiny i s peřinkama pro Téru 🙂 venku je náááádherně 😎

Ver určo ty monitory dechu půjčují, např. v kolínský porodce na půl roku 800,-, ve středu se tam nějaká mamina na tom předporodním kurzu ptala 😉

manža dneska monitor dechu přiveze a jel zaplatit kočárek, už nám přišel, ale přiveze ho až nás přiveze z porodky 😵

prosteja
9. říj 2009

ANGE ahoooj 😵 ty patentky to chce asi cvik 😀

HEHE rychlozavinka by měla stačit, ale co tady holky říkaly, tak se miminkům líbí i v klasické...... ale pokud ji nemáš třeba po dětech z rodiny, tak to nesháněj 😉

amallie
9. říj 2009

ver: já bych si sice monitor dovolit mohla, ale rozhodně ho nechci a nebudu pořizovat, tak neboj, budem v tom dvě bez něj 😉 😉

elitera
9. říj 2009

Mám se dobře a dobře mi tak 😀 Nějaký novinky tady? 🙂

Mám práci (v oboru, kterej jsem vystudovala), zítra se mi vrací Lišák z bubákova a přiveze mi nějaký dobroty a něco pěknýho z Victorias Secret 😵

hehena
autor
9. říj 2009

AMALLI a nechceš radši zůstat doma???

prosteja
9. říj 2009

no a já včera kvůli těm zavinkám volala babičce, tak budu mít nachystaný 2 na parádu a 2 jsou takový obyč, tak si je nechám na doma 😉 a chci koupit jednu tu rychlozavinku.... tak jsem zvědavá, jak se našemu prťousovi bude líbit v zavinovačce 😀

ahoooj ELI 😵 jak se máš? 😉

ahoooj AMAL 😵 teda chřipajzna jo, tak to by chtělo spíš vyležet 😖

amallie
9. říj 2009

holky a přišla mi bílá vanička ovšem v oranžové barvě 😠 😠 😠 😠 😠

verled
9. říj 2009

hehe:já taky měla od prvních pohybů pauzu a pak až ve 22tt začal kopat, ale už tak že se mi hejbalo břicho🙂takže normálka

ange:já vim že jo, ale abych taky spala🙂)))
hehe:rychlozavinka stačí, ale klasika je prostě něco krásnýho🙂
amal:koukám že to řádí všude:-ú

monci:aha tak já se zeptam...

hehena
autor
9. říj 2009

ELI tak to je fajn, žes spokojená 🙂 a co vaše snaženíčko?