Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
9. říj 2009

Ahoooj PRVUŠKY

Tak jsem se vrátila z kontroly, čekala jsem tam 1,5hodiny než jsem přišla na řadu! Bylo mi blivno, vydejchanej vzduch...bléééé..... ale vše je v pořádku, miminka jsou obě, mají víc než 21mm!!! a bouchají jim srdíčka jako o život. Takže jsem mooooooooooooc š´tastná. Jeden mimísek se schovával za druhým, takže jeden je vidět krásně, druhého musel vzít shora.
A odpovídá 8tt+5
B -//- 8tt+6
Takže vše v normě, dneska jsem 9tt+0

Fakt se mi strašně ulevilo.

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

elitera
9. říj 2009

Jů, Zuzka je těhu s dvojčátkama, no super! Gratuluju 😵

prosteja
9. říj 2009

ahoooj ZUZI 😵 😵 parááááááda, velikáááááánská gratulace 😵 😵

prosteja
9. říj 2009

a zdravím všechny co už odešly 😉

holky co tu zůstáváte, můžete mi poradit? jak si správně změřit stélku nohy? já jsem asi tatar, psala mi kámoška, že si objednává boty z netu a neví si s tím rady, tak ať jí blbě neporadím 😀

zuzka.o
9. říj 2009

Moooc děkuju 😵

prosteja
9. říj 2009

tak už jsem to asi zjistila 😀 doufám, že jsem jí blbě neporadila....

ZUZI a jak se cítíš? mamino????? 😀

a já jedu dneska zase na poštu, trošku překvapivě paní poslala balíček s plenkama, který jsem ještě nezaplatila, tak jsem to rychle napravila a balíček už je podle podacího čísla na poště, tak budem zase večer oblíkat panenku 😀 tentokrát SVOJI by měly přijít POPOLINKY 😉 už se moc těším

verled
9. říj 2009

ahojky zuzi🙂no gratuluju to je paráda, jen si zm´ěň název alba na tešíme se na prďolkY🙂))

zuzka.o
9. říj 2009

PROSTEJ: je mi fajn. Teď už jsem klidná. Musela jsem tam hrozně dloho čekat a bylo mi v čekárně pěkně blivno ☹

blahovka.cz
9. říj 2009

Ahojda holky dneksa vas opravdu nestiham,tak jen pisu z rychliku,navsteva u tchanovcu uchazejici,cekala jsem to horsi,snad uz tchanovci i zacli poslouchat,dens mamkou byl supr,ale rychle to uteklo,dovolila jsem si vcera kosmetickou upravu,nechala jsem si odstranit ¨tri znamenka v obliceji laserem,za 400 je to parada a bez jizvy 😀 no a malej nam spinka zatim porad celou noc,vydrzi i 12 hodin 😀 co vic si prat

prosteja
9. říj 2009

ZUZI ale to čekání stálo za to ne? 😀

BLAHU ahoooj 😵 tak super, že návštěvu tchánovců jste přežili a snad se to i blíží k tomu, že se ten vztah tak nějak celej zlepší 😉

hehena
autor
9. říj 2009

ZUZI moooooooc gratuluju nádhera!!!! jsou krásný!!! jsem z nich ouplně unešená!!! takoví malí krásní puprdmlíci... jé já se rozpustím 🙂)))) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
9. říj 2009

Stélku nohy??? to je nějakej chyták... ty jo taky bych nevěděla...

BLAHU no to teda... co víc si přát... snad to nečte EFI 😅

prosteja
9. říj 2009

HEHE no jako stélku boty..... ale jak si to má změřit, když boty nevidí a potřebuje to napasovat na svoji nohu 😅 ale už jsme to vyřešili, snad to bude ok 😉

hehena
autor
9. říj 2009

PROSTEJ co váš kočárek?

prosteja
9. říj 2009

HEHE kočárek? 😀 velká neznámá.... 😀 máme jakous takous představu..... chceme se jet do Plzně podívat na ten Bebetto Murano a uvidíme..... pak ještě tady v Praze na Smíchově mám vyhlídnutou prodejnu, tam chci omrknout Roan Marita a Roan Cortina.... uvidíme no..... 😉 stejnak skončíme u něčeho úplně jinýho 😀 se znám.... ještě se mi líbí ten co má SAC, ale trošku mě zarazilo, že jim po dvou měsících nefunguje brzda 😖

blahovka.cz
9. říj 2009

vyuzivam,ze malej spinka a pisu - hehe,no vsak my si taky uzili chozeni s Ondou,kdyz nam 14 rval jako tur a nechtel si zvyknout ve sve postylce,ony si ty deti hrozne rychle zvyknout spat s rodicema 🙂

prostejko to se jeste uvidi,zatim to byla jen 1 dobra navsteva z mnoha spatnych 😀 u toho kocarku,to muze byt vada kusu u sac 😉

a zuzi gratuluju k mimisdkum a bijicim srdickum!!

hehena
autor
9. říj 2009

PROSTEJ s tou brzdou to prostě může být smůla na kousek, to se může stát i u nejdražšího modelu...

jinak ten ROAN vypadá dobře. ten první taky a navíc má koukám krásný barvy na výběr...

no já jen vím, chci určitě ty přední kola otočný s možností aretace, bo jsem to zkoušela v krámě a naprosto skvěle se s tím manipuluje... jednoduše kočár odsuneš na jakoukoliv stranu jednou rukou...

my rozhodně pofrčíme do bazárku tady na Pze 9 a pak se prostě uvidí...

jo a jinak si dneska nebo zejtra jedeme pro sedačku... v Kice teď mají velký slevy, takže za rohovou, skvěle rozkládací 15 tisíc... tak snad ještě bude. no tom futonu se nedá žít, manža si nemá kde pohovět a jak je to nízký, tak jak dosedám, tak ouplně cítím, jak na to dítě zatlačím :( no ale hlavně to chce trochu prostor, když už se člověk chce uvelebit u telky... na tom futonu si lehnu jedině se skrčenýma nohama..

hehena
autor
9. říj 2009

no BLAHU vidíš... a možná je to v tom, že jste ho rychle učili spát ve svojí postýlce, možná díky tomu teď tak v klidu spí....

prosteja
9. říj 2009

BLAHU jasně, čas napoví, jak to bude, ale myslela jsem to tak, že doufám a věřím, že se to aspoň trošku zlepší 😉

k tomu kočárku co má SAC, jasně, může to být vada kusu, neodsuzuju ho hned, každopádně nejvíc se mi líbí asi ten Bebetto Murano, četla jsem na něj samé dobré recenze, taky vychází nejlépe finančně... 😉 jen ho u nás prodávají jen v Plzni, tak ho musíme omrknout 😉

každopádně HEHE ten kočárek budu chtít asi vyřešit do konce roku, někde ho aspoň zamluvit...... jednak po novým roku nevím nevím, kam se mi bude v té zimě chtít a jednak si říkám, nač čekat se zvýšeným DPH taky na zvýšení ceny 😅 takže snad se nám to podaří do konce roku vyřešit a někde ho zamluvit aspoň a zaplatit zálohu 😉

hehena
autor
9. říj 2009

PROSTEJ jj taky chci kočárek mít vyřešenej, i co nejdřív to půjde, bo mě to hledání a přemejšlení a vymejšlení neba. takže chci mít větší starost z krku... kdybysme nenašli nic zajímavýho v tom bazárku, tak jsem asi pro to Espiro GTX

prosteja
9. říj 2009

HEHE tak doufám, že vyberete dobře, taky se tam chceme jet podívat 😉 ale my nesháníme nutně, takže spíš jen podívat.... 😉

k tomu kočárku, potvrzuju, ty přední kola otočný se řídí strašně dobře..... 😉 fakt super..... co mě na tom trošku vadí, je odpružení, kočárek se prostě nehoupe ani trošičku, ale četla jsem, že právě ten co má SAC by snad měl mít to odpružení nastavitelný, tak ho chci taky omrknout 😉

hehena
autor
9. říj 2009

PROSTEJ myslím, že i těch kočárů s předníma otočnýma kolama se najdou nějaký s odpružením... asi jich nebude moc, ale budou. netuším jak moc je to houpání třeba...

prosteja
9. říj 2009

jj HEHE i na ten Espiro GTX jsem koukala... to je prostě můj styl 😀

hehena
autor
9. říj 2009

já si akorát nejsem jistá, co s tou autosedačkou...

prosteja
9. říj 2009

HEHE tak mě přijdou ty kočárky takový hrozně tvrdý a to se mi nelíbí...... nejde mi o to, že potřebuju houpací kočárek jako byli kdysi, to ne 😅 to nutně mít nemusím, ale je fakt, že spoustu dětí to jednak uklidňuje a jednak mi přijde, že když takovej kočárek co má "houpání" řídíš, tak není takovej tuhej nebo jak to mám říct 😀

to "houpání" mají ty Roan, u těch se mi hodně líbí, že jsou veliký...... protože já potřebuju, aby ta hluboká korbička na mimi vydržela do další zimy 😅 a to většina kočárků nesplňuje ☹

prosteja
9. říj 2009

co jsem si ochytala kočárky MUTSY, tak ty by mi vyhovovaly, protože mají dobrý odpružení, ty přední kola otočný..... ale co mi nevyhovuje je malinká korbička, ze které mi dítě do 4 měsíců vyroste a cena je trošku vyšší no 😅

HEHE s tou autosedačkou taky pořádně nevím ☹

blahovka.cz
9. říj 2009

hehe taky je to mozny,ale teda rval jako tur vzdycky a presne jako psala efi a taky si myslim,ze uz mu tenkrat nestacilo moje mliko,ktery mi slablo,kazdopadne asi to je dedicny,ja prej spala taky vzorne,ale nebojim,ze to dlouho vydrzi,za chvilku holky prijdou zoubky a to bude mazec 😀

holky ja musim rict,ze me kika prekvapila sortimentem a to i pro dedi 22 jedem do Prahy,tak berem utokem ikeu a kiku,uvazuju o jedny vysoky zidlicce na krmeni na pozdeji,prece jen je levna a do prahy se moc nedostanem hodim odkaz a taky musime porit predsin a obrazy,takze nas cekaj velky nakupy 😀

hehena
autor
9. říj 2009

BLAHU mno hoď židličkuuu 🙂 se ráda inspiruju 🙂 😵

prosteja
9. říj 2009

BLAHU tak vás čekají taky pěkný nákupy 😀 IKEA super, ta KIKA mi přijde na ty dětský věci dost drahá 😅 jako na internetu jsem třeba viděla že mají mít dětskou vaničku asi za cca 200,- a když jsem tam přišla, tak neměli levnější než 500,-.... to stejný postýlky.... pod 2000,- nejdou..... mi přijde že v IKEA mají větší výběr co se týče cen a podle toho samozřejmě i kvality...... přijde mi, že v KIKA mají všechno takový na jedno brdo, nebo jak to mám říct.... 😀 ale mluvím konkrétně o dětským..... třeba sedačky se mi zase líbí v KIKA 😀

blahovka.cz
9. říj 2009

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/4014... to je ta zidlicka

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/2009... do tehle skrine jsme se zamilovali,ale bohuzel neni k ni botnik,nebo predsinova stenam,uvidime co bude na miste

http://www.kika.com/cz/katalog/m/predsine/preds... tashle se nam libi ale chce to skrin jeste

http://www.kika.com/cz/katalog/m/loznice/satni-... mozna tuhle,nebp dne tyhle
http://www.kika.com/cz/katalog/m/predsine/preds... ty patri primo k te stene