Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
9. říj 2009

mě tvrdý nepřídou PROSTEJ. vozila jsem v takovým kočáru co chceš ty a to je teda docela síla - makačka... nechtěla bych ho už kvůli tý ovladatelnosti... ále s těma korbičkama máš teda recht.. je to strašlivě malinký :(((
ale co se týče tý další zimy, tak skoro všude vyčteš, že zhruba v půl roce už chce dítě sedět ve sporťáku, protože má výhled...

bych chtěla autosedačku Maxi Cosi, klidně použitou 🙂) ale na to Espiro myslím nejde uchytit... :(

svoja
9. říj 2009

prostej ty chces davat pristi rok v zime dite do hluboke korby???????? 😕

hehena
autor
9. říj 2009

jj ta židlička je dobrá BLAHU 🙂)) takovou taky asi pak koupíme.. 🙂))

blahovka.cz
9. říj 2009

prostejko ja mam diky dm karte na vyhodach kupon na 10% slevu na vyrobek jeden v Kika

prosteja
9. říj 2009

jo a HEHE s tou autosedačkou, vy máte přece už auto na ten isofix? jako připravený?.... tak bych to asi neřešila.... my jsme říkali s manžou (protože nemůžeme mít ten isofix, maximálně tu základnu easy base), že bychom šli do nějaké lepší sedačky jako vajíčka, ale bez té základny, protože jednak tak často autem jezdit nebudeme a jednak já jsem si říkala, kam tu základnu umístit... když pojedu s prckem já sama k doktorovi a tak, tak by se hodilo na přední sedadlo.... když ale pojedeme s manžou, tak mimi dáme asi dozadu...no a babo raď... koupit základnu a pak s ní furt šibovat, na to bych neměla nervy.... jasně, asi si řeknete, co to řeší, tak bude sedět vzadu ona a základna bude na předním sedadle... taky řešení.... ale nevím no, chceme nějakou lepší sedačku, ale zase vrazit do toho hned zezačátku 4000,- za sedačku a 3000,- za tu základnu a pak zjsitit, že s autem moc nejezdíme..... no to je ještě velká záhada 😀 😅

hehena
autor
9. říj 2009

no ta skříň z ikea - to je neskutečná cena!!!!!! páááni... 😲 😲 😲

jo holky mamky, chtěla jsem se zeptat, co sjte pořídili na přebalování? případně těhulky co plánujete? přebalovák? nebo jak?

angetha
9. říj 2009

Tak Vendulka zase hezky spinká..uuuffff...zase se řehtala když viděla závěs v ložnici..já nevím, co na něm vidí 😀 a když jsem ji položila na hrací deku, tak ne aby koukala na hračky, ona se koukala na tu konstrukci..a byla z ní naprosto nadšená..nechápu 😅 😀

hehena
autor
9. říj 2009

no já myslím, že na obojí potřebuješ tu základnu!!! jen ta přímo na isofix, se upevňuje přímo do auta a na to se pak nasadí sedačka a auta co nemají isofix tu základnu přidělávají pásama...

prosteja
9. říj 2009

HEHE korbičky malinký no... a co já třeba vím, tak děti jsou sice strašně aktivní, ale když se začnou brzo stavět a sedat si, tak to není dobrý... 2 moje kámošky teď kvůli tomu, že dítě si jim začalo brzo sedat a oni ho nechali byly i v nemocnici.... ☹ .... takže mají od doktora nakázáno nesedat.... děs.... no a co já vím, jak aktivní bude moje dítě že.....a jestli bude furt sedět a číhat ven nebo to bude lenoch a bude chrnět v kočáru 😀

SVOJI tak možná, že ne, možná že dítko bude natolik aktivní, že bude sedět a číhat ven a v hluboké korbičce se mu líbit nebude.... ale jako upřímně, dítě se mi narodí v březnu a představa, že ho od léta vozím jen ve sportovní sedačce...... no nevím nevím..... raději chci větší hlubokou korbičku a budu klidná, že do ní třeba v listopadu dítě ještě vleze 😉

BLAHU jdu to omrknout 😉

angetha
9. říj 2009

Hehnko já mám skříňku s přebalovákem, nad tím poličky a na nich mám pověšené hračky, tak Vendulka občas kouká, když s nima chrastím 😉 a hlavně tam mám vše položené vedle sebe..
Prostějko my tu základnu nemáme, ani isofix, navíc v jednom autě máme vepředu nevypínatelný airbag, takže je to jasný, když jedeme "velkým" autem ve třech, tak sedím s Vendulkou vzadu ( přeci jen je maličká) a když s ní jedu sama třídveřákem, tak je blbost dávat jí dozadu

blahovka.cz
9. říj 2009

hehe ale jeste me zajima jak bude vypadat v realu a ta skrin z ikeki se nam taky moc libi a ta cena super,ale kdyby se to dalo zkombinovat s botnickem 😀

a k prebalovani holky ja zdedila prebalovak,takze u me to bylo rozhodnuto hned 😀

ange ondrasek ted taky lezi na hraci dece 😀 😀

prosteja
9. říj 2009

HEHE no ale tu základnu si nemusíš kupovat 😉 můžeš sedačku upevňovat pásama 😉 je to míň bezpečný, ale zase si říkám, jestli mi vůbec pro to malinký mimi co jezdí ve vajíčku tu základnu nějak využijeme.... ale možná, že natrefím někde na akci nebo tak a koupím ji 😉 jak říkám, sedačka to bude ještě větší porod než kočár 😀

BLAHU židlička parádní 😵

hehena
autor
9. říj 2009

ANGE takže připínáš pásama?

prosteja
9. říj 2009

ANGE takže připínáš pásama jo? no já si právě říkám, že nejvíc s mimčem pojedu k doktorovi a to v tom třídveřáku budu asi umisťovat sedačku dopředu že jo.... a když pojedem všichni, tak si zase sednu s prckem dozadu.... takže to máš podobně, jak si to představuju 😀

a přebalování HEHE, já odstěhovala do ložnice starý stůl pod počítač, akorát se tam vlezl, na to koupím takovou tu podložku přebalovací a pod to nějaký košíky, kam si nacpu věci a hotovo 😀

prosteja
9. říj 2009

BLAHU ta předsíňová sestava se mi líbí..... jen by to chtělo tu skříň k tomu ještě to je fakt 😉

svoja
9. říj 2009

No ja nevim, nejak si neumim predstavit ze skoro rocni dite bude lezet v hluboke korbe v zime...to asi neee, ne? Nikdy jsem se s tim nesetkala....
Ja ziju s tim, ze cca v pulroce jde dite do sportaku a do hluboke uz se nevraci....

HEHE mame jen tu gumovou prebal.podlozku, kterou si budu davat tam, kde bude zrovna potreba...pravdepodobne na postel v loznici nebo kamkoliv...nic to nevazi a je to mobilni....i kdyz pokukuju po takovem stolku na koleckach...jen jakoby takova kostra to je ze dreva...

hehena
autor
9. říj 2009

BLAHU ta sedačka vypadá ouplně stejně jako na obrázku. jen se nelekněte, jak tam na ní každej sahá, tak působí trochu vratce, ale podle mě je to jen v utažení při sežroubování... taky je ta židlička přímo v Ikea restauraci přichystaná pro děit, tak jí tam ozkoušejte...

PROSTEJ tak nevím teda, ale myslím, že po půl roce si dítě má tendenci sedat... v osmi měsících, tj v říjnu, už určitě budeš vozit ve sporťáku... si teda myslím, že na hluboukou korbu je zvědavý málo který dítě...
asi bych nekupovala kočár kvůli korbě, ale spíš bych právě řešila, jak dobře se s ním bude jezdit...

ANGE a vy jste měli skříňku, nebo jste to kupovali jako přebalovák???

mě ten přebalovák pěkně štve, ty ceny jsou příšený...

blahovka.cz
9. říj 2009

rpostejko soji,ja asi zvolim podle toho jak bude malej velkej a jak vydrzi,myslim,ze jeste pres zimu bude v hlubokym ,ale po zime prestavime na sportak,uvidime

jo hehe a jeste jsem videla v kika nanetu fusak za 449,coz je asi nejlevnejsi co jsem videla,takze jestli bude teplej tak ho vezmeme hodim ho sem taky 🙂

http://www.kika.com/cz/katalog/m/deti-studenti/... ale neni tam o nem moc napsano

prosteja
9. říj 2009

SVOJI a jak vozily vaši tebe 😅 já co vím, tak kámošce se narodila holčička na začátku dubna a celou další zimu s ní jezdila v hluboké korbě 😅 jednou ji zkusila dát do sporťáku a říkala, že neee, že ji raději dá do té hluboké korby, kde je jí teplo.. .navíc teda já zase žiju v představě, že dítě v té hluboké korbě může sedět 😀 a když chce spát, tak si hajne a je to.... chráněný ze všech stran... ale nevím no, je možný, že budeme mít nějakýho aktivního čertíka, co se mu v té hluboké korbě nebude líbit a přesedláme na zimu na sporťák.... každopádně to nechci riskovat, takže vybírám kočárek s větší korbičkou 😉

hehena
autor
9. říj 2009

mno tak nějak bych to taky brala PROSTEJ, stůl a na to přebalovací podložku, ale jelikož tu není moc místa (dole už se nic nevleze a nehoře jsou zkosený stropy že jo), tak budem určitě potřebovat komodu... tož s tímhle jsem bezradná... a všechny ty komplety jsou drahý, i většina komod teda... :(((

hehena
autor
9. říj 2009

BLAHU a fusak se neprodává s kočárem???

ty jo, já si to snad taky budu muset všechno napsat... 😠

prosteja
9. říj 2009

HEHE tak kočárek samo vybírám hlavně s tím, jak se bude dobře řídit, ale zároveň se dívám po větších korbičkách.... a třeba ten MUTSY měl korbičku malou a ještě dost drahej, takže od toho jsem ustoupila hned, protože měl už 2 minus... musela bych ho asi sehnat z druhé ruky 😉 a souhlas s tím, že dítě si sedat začne a taky si řekne samo, kdy chce sedět, ale to může prostě i v té hluboké korbičce..... asi chci být v tomhle prostě nachystaná na každou variantu a ne zjistit po 4 měsících, že mi dítě do kočáru nevleze 😀

angetha
9. říj 2009

Jo poutám pásama..
Hehenko mě ten přebalovák dělal kamarád, takže dola skříňka, nahoře deska s těma okrajema ( dá se oddělat)mám možná foto v albu

prosteja
9. říj 2009

BLAHU jen na to fakt pozor u té KIKA, protože na netu vidím vždycky fůru věcí a pak je v obchodě nemají 😅

HEHE fusak zvlášť podle mě... možná nějaký dražší kočárky ho mají už v základní výbavě.... já jsem mrkala po Emitex 😉

blahovka.cz
9. říj 2009

hehenko fusak se da objednat primo k tvemu kocarku asi jak u ktere znacky,dorjan to nedela,nenasla jsem to,on je to taky kocarek za 6200,tak ja jsem to videla spis u kocarku okolo 10tis,ze se k nim dal objedat i fusak primo do toho kocarku,takze ty jsi tu zidlu videla,tak diky,jak znam manzu ten by prave tak babral kvuli tomu

no holky at si to kazda na zimu udelame jak chceme,ne,stejne jeste nevime co na to nase ditka

hehena
autor
9. říj 2009

mno to je super přebalovací místo ANGE!!! 😵 😵 😵

PROSTEJ už se v tom nechci samo moc šťourat, ale ve 4 měsících by se do korby nevešlo snad jen obroidní dítě... já myslím, že do září - října ta korba i menší vydrží v pohodě...

a MUTSY jsem neviděla naživo, tak vůbec netuším, jak moc je ta korba malá...

svoja
9. říj 2009

No tam me to tak bylo podavano i ve vesech obchodech, kde jsme byli na kocarky...ze zkratka po cca pul roce (jak kdo) jde dite do sportaku...asi i proto se delaji sportaky do lehu...ja jen ze jsem s tim nikdy nikde nesetkala, ze by skoro rocni dite bylo v hluboke....ale nerikam, ze mam 100pro pravdu....jako kdyz se nekomu narodi dite pred zimou, treba na podzim nebo i v lete, tak musi koukat na to, aby hluboka byla co nejvetsi, protoze tam v zime jeste bude a bude nabalene a mit fusak. To chapu. Ale jestlize se dite narodi na jare, tak bych uz s hlubokou nepocitala na dalsi zimu, spis bych hledala prostornej sportak, kterej jde do lehu. Muj nazor ....

hehena
autor
9. říj 2009

PROSTEJ nahoď Emitex fusak... sííím

prosteja
9. říj 2009

HEHE to jsem samo přehnala 😀 😀 😀 to bylo jen pro příklad, že asi na tu zimu chci být připravená a rozhodnout se podle potřeb miminka a taky podle toho, jak moc velká ta zima třeba bude a nenechávat to jen tomu, že od 8. měsíce musím přesedlat na sporťák.... doufám, že jste mě trošku pochopily, se asi vyjadřuju jak tatar 😅

a ten MUTSY, možná taky jak kterej typ, mě se jeden (ale přesně ti taky neřeknu kterej) v obchodě líbil a když jsem oddělala tu slídu co je na tom a mrkla dovnitř, tak jsem zjistila, že korbička je fakt malinká ☹

svoja
9. říj 2009

Jezis ja pisu jak tatar, sorry