Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
13. říj 2009

tak to je dobře PETUL 😉 a jak se máte s Vítečkem? už máte po křtinách že?

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

Prostej jj máme, bylo to krásné jen kameru jsme nechali doma. ale někdo to tam myslím fotil tak snad mi dodají foto

prosteja
13. říj 2009

tak hlavně, že jste si to užili 😉 a fotečky nějaké budou, neboooj... a jak se jinak máte? 😉

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

včera mi psala Sacvi že taky budou mít křtiny myslím 25.10.

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

Prostej máme se dobře právě dokojuju 🙂 Vítek je vážně moc hodný a doufám že i zůstane
Ale sere mě moje segra chce vyplatit milion.Dneska se to bude řešit 😠

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

A jak se máš ty s mimískem?

prosteja
13. říj 2009

PETUL milion???? 😲 za co? doufám, že to nějak vyřešíte ke spokojenosti všech 😉

vy máte všechny tak hodňoučký miminka..... já doufám, že to moje bude taky hodňoučký, abych se u toho zvládla třeba učit trochu a tak 😉 ale jak se znám, tak při mé smůle budu mít pěknýho křiklouna 😀

PETUL my se máme fajn.... mimísek o sobě dává pěkně vědět, jeho ťukance jsou čím dál častější a čím dál zřetelnější 😵 😵 😵

prosteja
13. říj 2009

když tě tu mám PETUL, ty jsi myslím jedna z těch co mají doma knížku "Něžná náruč rodičů"... že jo? praktikujete z toho něco? 😅

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

PROSTEJ celkem dost mi ta knížka dala i teď si v né ještě někdy u kojení čtu 😉

Nojá tay dofám, že se nějak domluvíme, celou dobu mi tvrdila, že nebude nic chtít, věděla jsem, že jí něco budu muset dát ale s tímto jsem nepočítala, ale na to jí navedl ten její přítelíček.... NENAŽRANEC

To je dobře že mimísek dává o sobě vědět. To těhu je super!!!!!!!!!!!!!!

prosteja
13. říj 2009

PETUL a to je jako za baráček nebo za co s tou ségrušou???? fakt doufám, že se nějak domluvíte..... přítel do toho nemá co mluvit 🙄

tak já už knížkou listuju, přijdou mi ty rady hodně dobré a chtěla bych se tím řídit, aspoň něčím, tak doufám, že mi to vydrží..... takže můžeš říct, že něco ti to dalo a snažíš se třeba malého brát do náruče tak jak to tam popisují? 😅 já si to totiž nedokážu moc představit..... 😀

jinak souhlas, teď si těhu užívám, nic mě nebolí, zatím ani žádné velké těhu neduhy, jsem asi v tom nejhezčím období, tak si to snažím užívat 😀 a prťousek už s náma začíná komunikovat, tak to bude zase lepší 😉

cat79
13. říj 2009

Dobré ranko!!Ahooj petulko a Vítečku🙂))jsem vás tu dlouho nechytla🙂)

Díky za názory na ty vitamíny, já teda jím i ovoce i zeleninu a tak ty vitamíny teda doberu jak jsem brala, nám to právě říkali na tom těhu kurzu..tak to se člověk lekne, že jo🙂)

Jinak včera jsem ještě večer nečekaně šla do hospůdky na oslavu Marcela-svátelk a tam jsme byli do půlnoci, takže můj lenošivý den se změnil až k večeru🙂)hhihihihi, ale malej pak vyváděl, jančil a ne a ne usnout...takže asi radši pařit už chodit nebudem🙂)))

Dneska mám těhu cvíčo a ruštinu, obídek s kámoškou a zítra už jupí pro kocík...strašně se těším🙂
Svoji koukala jsem na mutsi, ale nic moc🙂ještě se mi líbil baby confort high treck ten bílý, ale to by bylo asi hned jak prasátko🙂)

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

Prostej jjj ohledně baráčku
Jinak mě ty jejich polohy příjdou že jsou dobré jak pro mimi tak i pro maminku 😉

Zatím se loučím jdu se podívat co buidu vařit , M za chvíli přijede z rehabilitace , tak budeme všichni spolu, je to super mám ho dom od poloviny srpna 😀

prosteja
13. říj 2009

ahooj CAT 😉 no člověk se krapet vyděsí, když na něho někdo něco takového vybalí 😀 a rodit čtyřkilovýho broučka tu asi nechce nikdo dobrovolně 😀 ... myslím, že když si občas zobneš nějakej vitamin tak to bude ok..... myslím, že kdyby ti něco extra chybělo tak ti doktor poradí, co brát 😉

PETUL tak budu na tebe moc myslet, aby jste to fakt vyřešili, to jsou nepříjemnosti pak v rodině ještě 😔 s tou knížkou, díky za radu, prostuduju pořádně 😀 a užívejte si s manžou, máš super, že je doma a jste vlastně pořád spolu 😉

angetha
13. říj 2009

Ahoj holky, tak já jsem včera dopoledne byla v posteli, nebo spíš v ložnici, když jsem tam i přebalovala a krmila, ale večer už jsem se nudila, tak jsem šla vyzkoušet pláštěnku na kočárek..takže jsem venku chodila v dešti, zabte mě ženský 😎 😀
Carcul, tak mimi se neukázalo jo? To asi bude holčička 😉

verled
13. říj 2009

ange:jenom nepovídej to jsi říkala i mě🙂))))že se stydí a koukni an něj🙂 😉

prosteja
13. říj 2009

ahooj ANGE 😵 teda tobě není dobře a chodíš v dešti po venku 😀

svoja
13. říj 2009

Dobre rano zeny🙂

verled
13. říj 2009

svoja:no ahooj paničko🙂

prosteja
13. říj 2009

SVOJA ahooj 😉

svoja
13. říj 2009

Sem byla vzhuru uz o pul paty, kdyz vstaval manzel, tak jsem si cetla a pak me v devet probudil nabytkar 🙄

angetha
13. říj 2009

Jsem se netrefila Verli 😎 😀
Vendulka řádí, nechce být sama, chce si povídat tak papa 🙂

verled
13. říj 2009

ange:hehe:-)))

svoja:no aspoň budeš mít delší den 😀

amallie
13. říj 2009

Dobré ráno!!!!

Holky, musím asi malou registrovat u nějakého mudra před porodem????? Jako už teď třeba?

verled
13. říj 2009

holky teď přewmejšlim nad tim lehátkem a napadá mě že to se dá nahradit autosedačkou ne??na to se daj dát taky hračky a je v tom v bezpečí ne??

prosteja
13. říj 2009

ANGE papa 😉

SVOJA to naštve 🙄

AMAL ahoooj 😵 jj, pediatra musíš mít vybraného před porodem 😉

svoja
13. říj 2009

AMAL u nas to je tak, ze jeste pred porodem musis mit dite zaregistrovany u detsky

VERLED v te autosedacce je vic stocene do klubicka, rika se, ze by v te poloze nemelo byt dele nez 5 hodin (nekdo rika 2!!!), v lehatku neni tolik stocene a da se polohovat i do lehu, takze tam muze podle meho nazoru byt dyl a nevadi to pateri

prosteja
13. říj 2009

VER teoreticky asi jo 😉

verled
13. říj 2009

amall:ty jsi legračně "natvrdlá" stejně jako já v těchhle věcech 😀 😀 ...jsem ráda že nejsem sama 😝

svoja
13. říj 2009

VER jo, vic casu na valeni, internet, tv a zrani...bomba🙂 kdo spi nezlobi a nezere, to neznas🙂 😀

blahovka.cz
13. říj 2009

Dobre rano zeny,vcera jsem uz nemela silu dojit,vecer mi potrapil crohn,tak jsem byla rada,ze jsem rada,bhoze jak ja se tesim do prahy do centra,aby mi s tim neco udelali,venku je peknej hnus 😒

PRO CAT DO VARSKE PORODKY:mit sebou hlavne pleny happy 0 ,jinak te serve detska mudra Zejdova,opravdu bez nich si tam neskrtnes,jinak obleceni pro tebe a malyho,ale kdyz budes mit miminko u sestricek,treba tesne po porodu,tak ti ho daji i do eraru,jinak je dobry mit sebou odsavacku,oni ti ji i vysterilizuji a dudlik bych nechala doma,ja udelala chybu,ze jsem to nevedela a dala jsem ho malymu uz tam,ono je to pro deti odlisny zpusob sani a dudlani,tak pro kojeni je lepsi nechat ho doma 😉

ange koukam,ze uz na terbe leze materstvi,vid,ja mam nekdy pocit,ze nedelam celej den nic nez zvatlani 😀 😀 a blbnuti a mazleni - to je zase prijemny 😀

protejko u nas hnus a zimaaaaaaa

a vitaminy,me mudra doporucila je brat,takze jsem brala babyplan a a pak calibrum mammi

a s briskama holky vydrzte,jeaste budete rady vzpominat na 29 tt,pak to bude horsi a zapnout si boty bude nejvetsi prca,vubec vam nezavidim tu zimu a snerovani