Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
13. říj 2009

no svoji oni to totiz urtcity lidi u nas v porodkach kradou,taK TO NECHTEJI POSKYTOVAT,holt jsem to musela mit sebou no a jasne ami doklady sebou,ja se zamerila na osoni veci

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

Blahu Ondrášek je nádherný 😵 😵 😵

I my už paseme krásně koníky musím vyfotit a vložit vám to sem 😉

blahovka.cz
13. říj 2009

ahojky petulko dekujem,no honem jsem vloz toho vaseho vlasacka 😀 at muzu zase zavidet,nam se ted meni vlasky,takze mu vypadavaji a vzadu nema zhola nic,alesponm,ze nahore ma uz vlasky novy 😀

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

Holky s tím šišláním mám perličku
Moje babička řekla Klárce "ty moje šikulko " a její vnučka ( dětská Dr) milé babičce řekla ať nešišlá 😀 Tak jsme jí řekla, že babi za to nemůže, že v tom slovéě je "š" 😀

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

Blahu dneska večer vyfotím 😉

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

Blahu my za chvilku budem dělat culiky 😀

blahovka.cz
13. říj 2009

safra peti zavidim kojeni a vlasky 😀 my vcera sli nakoupit a ja nechala v DM 1145kc za tri Beby a vlhceny ubrousky a jedny tablety do mycky,to je parada,co,tak snad vydrzime do vyplaty,mame jednu bebe cca na tyden 😀 a za chvilku zaciname uýz prikrmama,pani to uteklo 😀

prosteja
13. říj 2009

PETUL na fotečky se těším 😉 takže budete culíkatí jo? 😀 😀 a s tím šišláním to je dobrej zážitek 😅 nemoc z povolání co? 😀

BLAHU tý jo, to je síla.... domů nic moc neneseš a necháš tam majlant 😖 😲

blahovka.cz
13. říj 2009

no prostejko a to jsem mela jeste skoro 350kc slevy,jinak bych tam nechala o to vic 😖 silenost,jeste ze mi ta petulka tekrat poradila DM karty,moc na to usetrime 😀 ddddddeeeeeekkkkkkkkkkkuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prosteja
13. říj 2009

BLAHU ale to je fakt šílený...... takže bys tam vlastně nechala tak 1500,- 😲 no dobrý..... 😅

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

Blahu já jsem fakt ráda že kojím a baví mě to, vždycky h opři tom hladkám a pusinkuju, ale zase na druhou stranu mi příjde, že se tím kojením na mě začíná fixovat, no co bude maminčák 😀 . Blahu je to drsné s penízkami , fakt je všechno tak drahé ☹ Strašně rychle to letí i Vítek má za 8 dní 3 měsíce

Prostej no za chvilku asi jo, protože mu budou padat vlásky do očí 😀

amallie
13. říj 2009

holky, díky díky!!!!

tak k mudře jsem volala a prej mám teda zavolat po porodu. Stačí to???

Blahu, díky za seznam, asi si zabalím nějak tašku a radši ať se tam toho víc, že jo......... A když bych to nepotřebovala, tak se to zase odveze.

Prostej: díky, jdu to přečíst 😉

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

Blahu to jsme ráda, že jsme ti trošku pomohla, já těch slev ani tolik nevyužiju, teda zatím ....

blahovka.cz
13. říj 2009

no nechala,beba je holt draha,ale tak zase ma malej kvalitni mliko,vzdyt je to to jediny co basti a kdyz mu ji davali v porodce,nechtela jsem to menit,mliko mu mozna zmeni me az po pul roce,to konci jednickova beba,jeste se poradim s mudrou

prosteja
13. říj 2009

PETUL 😀 😀 😀 bude stříhanda 😀 ... a s tím kojením buď ráda, že můžeš tahle krásně kojit a neboooj, té fixace ho zbavíš.... pokud ho nebudeš kojit ještě ve 3 letech, tak to bude ok 😉

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

Holky co nechápu, jak jsme ležela ve Zlíně ten 1 den na gynekologii tam měli porodní vložky a na šestinedělce neměli, trochu divné 😖

prosteja
13. říj 2009

AMAL tak když to stačí mudře, tak snad to stačí 😉 a nemáš zač 😉

BLAHU jasně, když už nemůžeš kojit, tak mu chceš koupit kvalitní mlíčo, to je pochopitelný...... jen si říkám, že je to prostě strašně drahý... ale co dneska není že? 😖

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

Blahu já to taky říkám, co by jsme pro naše mazlínky neudělali ....

Prostej stříhat nebudu, jsem toho názoru , že až po roce 😉

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

amal jestli myslíš k dětskému Dr, tak já jsme taky volalal až po porodu 😉

prosteja
13. říj 2009

aha PETUL... a máš pro to nějaký důvod? 😉 a s těma poporodníma vložkama je to teda divný 😖

blahovka.cz
13. říj 2009

petulko trochuuuu???????!!!!!!!!!strasne moc,vis jak rychle sbiram body na vyhody,vcera jsem zrovna kupovala tablety do mycky s 50%slevou 😀 😀 😀 😀

ami neni zac,bohuzel u nas napsali vemte vse,brala jsem vse,ikdyz jsem neco nevyuzila a musim rict,ze na ocistky nam davali vlozky jejich sterilni a ty byli uplne nejlepsi 😀 z buneciny

prostejko ja nekojim a taky si rikam aby z nej nebyl mamanek,ale pak padne pul pata prijde manza a je z nej razem tatanek 😀

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

prostej tady u nás se to tak říká, tak já se budu toho držet 🙂

amallie
13. říj 2009

holky, co je tohle? Dupačky, košilku, 1 přízový kabátek, 1 kabátek teplejší (nebo kombinézku) ???? dupky chápu, ale ten zbytek??? netuším, jak vypadá ani košilka, ani přízový kabátek, kombinéza snad jo 😀

a jako jaký lehátko tady řešíte??? takový ty fischer price sedačky, co třeba i vibrujou? doufám, že to zatím nepotřebujeme, další krám do baráku nechci 😖

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

blahu tak to jsme fakt moc ráda 🙂

blahovka.cz
13. říj 2009

ami ja mam lehatko teda nevybracni,normalne houpaci,stalo teda 780kc,ale vyplatilo se to,malej v nem je ,pripoutam ho tam a vim ze muzu odbehnout z pokoje,je v tom spokojenej

a obleceni si vem jaky chces pro malou,kalhoty,body,mikinku,bundu,nebo kombinezku,uplne co chces 😀 tim se nerid co pisou,kosilku nemame ani jednu,to jsou ty s volankem a vazanim vzadu 😉

prosteja
13. říj 2009

BLAHU 😀 😀 ale tak to je super... že to má tak krásně rozdělený 😀 😉

PETUL jasně, jen mě zajímalo jako proč konkrétně...... 😉

AMAL to je podle mě z dob kdy se nosili klasický košilky... já bych nabalila dupajdy a bodynko nějaký....... no a samozřejmě něco na to, buď kombinézku nebo nějaký svetýrek, samozřejmě čepičku a tak... taky uvidíš, kdy budeš rodit a jak bude..... ale manžel toho může vzít určo víc, když ti to poveze přímo v den, kdy budete odcházet 😉

prosteja
13. říj 2009

s tím lehátkem taky váhám 😉 nejprve jsem si říkala, že počkám, až bude mrněti nějakej pátek..... pak vidím, jak je v tom spousta dětí spokojená..... tak nevím 😅

blahovka.cz
13. říj 2009

jo prostejko ja byla ted v tesco a koupila jsem tam malymu na zimu kombinezu za 273kc,zlevneno z 390 o 30% 😀 jsem nadsena,ze tam maji porad slevy,jeste ten fusak a zima muze prijit 😀

prosteja
13. říj 2009

BLAHU takže v Tescu vládnou pořád slevy jo? 😀

blahovka.cz
13. říj 2009

jj prostejko porad,sla jsem tam cilene pro tu kombinezku,moc se mi libila,samozrejme modra,jak jinak 😀