Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
13. říj 2009

svoja:já se do toho začetla a docela mě to zaujalo, jenomže si ho nemůžu dovolit a nikdo kolem mě neni aby ho půjčil:-/

sacvi
13. říj 2009

jo jo monci..tak třeba se už vážně pomalu chystá.. 🙂 Já už se těším na fotečky Tvojí malé princezny 😵

moncicak3
13. říj 2009

Sac, telefon na mě má Hehenka, tak ta dá určo hnedle vědět 😉

verled
13. říj 2009

cat:no když si pořečteš tu diskuzi tak ty holky tam to fakt chválej🙂

verled
13. říj 2009

monci:ty rodíš??.-)

sacvi
13. říj 2009

verled a ty by sis chtěla epi-no od někoho půjčit??

svoja
13. říj 2009

Holky tady sneziiiii ja se pos*ru 😲 😲

sacvi
13. říj 2009

monci vy ste ségry všechny stejný 😲 😀 A máš kráásnej pupíček 😵

verled
13. říj 2009

sac:no tak za pokus to dycky stojí ne??prej se na to dá koupit jen ten baloonek a jedna tam psala, a zas jako víš co když se to umeje, vyvaří a třeba si na to můžeš dávat kondom nebo tak tak to neni přece nehygienický ne?

sacvi
13. říj 2009

teda svoji to nezávidím 🙄 U nás svítí sluníčko ale mrzne tu i tak 😝

verled
13. říj 2009

svoja:tady taky😀D

verled
13. říj 2009

sac:když nad tim moc nepřemejšlim teda 😀

carculka
13. říj 2009

svoji tady taky snezilo 😠

holky ete se vratim k tem prinkam ,myslite ze teda kdyz vemu ty vetsi do maly postylky tak v pohode?nebo mam vzit mensi(120x90)....chci to dnes objednat

verled
13. říj 2009

sac:sluníčko jo??tak to je nespravedlost....

svoja
13. říj 2009

No jako svitilo taky, ale ted se zatahlo a zacalo snezit a do toho i dest...hrozny, fuj. Jesteze nikam nemusim....

A Baru se me v brise pekne vyvaluje....me prijde, ze chce ven nebo co🙂

verled
13. říj 2009

carcul:já myslim že no problem🙂

svoja:tak takhle to tu vypadá celej den, ale slunce nikde🙂

moncicak3
13. říj 2009

Ver néééé ještě ne 😀

Sac to nám říká každej, že jsme stejný 😀 se proto odlišujeme barvou vlasů 😉 😵

svoja
13. říj 2009

CAR ja mam kalhoty z normalniho kramu s mimi vecma...windstar nebo jak je ta znacka...v ca jsou jak na tehotny duchodkyne...v hm docela hezky...chce to zkusit ale
A ty perinky neviiim, my mame ty vetsi, vsak jsem ti psala...ale my mame i tu vetsi postylku, ze ktery pak bude palandicka, takze my je vyuzijeme i potom.

sacvi
13. říj 2009

já si myslím že ne..já ho mám doma koupenej od jedné holky..měla na to speciální desinfekci z lékárny a tu mi k tomu taky poslala..já teda vyzkoušela jen párkrát..kdyby jsi fakt chtěla tak Ti ho půjčím..jako mně tu stejně jen tak leží..bez užitku.. 😉

svoja
13. říj 2009

CAR jestli mas tu mensi postylku, tak stejne pozdejc budes kupovat vetsi a s ni i vetsi perinky...

carculka
13. říj 2009

svoji...prave ze na tech strankach maj jen vetsi perinky i vetsi povleceni..a lakaj me uz proto ze je mas doma(a mensi nemaj) a pochvalilas,takze bych neriskovala ze prijde buhvi co...ale pak si rikam aby tam ta perina nebyla moc namuchlana...takze tvuj nazor??

ver..a fakt je to v pohode v ty maly?

jinak svoji,asi vyrazim do prahy do nakych tehu kramu..vite tam o nejakych??

verled
13. říj 2009

sac:jo ty ho máš??.-).......hmm.....to bysme se mohly domluvit, já si myslim, že za pokus nic nedáš........a třeba to pomůže🙂

verled
13. říj 2009

carcul :joo prostě jí přehneš🙂))))a dýl ti vydrží🙂..nad timhle bych zas tak moc nepřemejšlela.-)

carculka
13. říj 2009

svoji..no oni tu co chci(aby se hodila k ty komode)maj jen maly rozmer...a pak prcek prejde do veliky postele a asi i s velikou perinou uz,ne?

amallie
13. říj 2009

Car: já mám gatě Next, maximální spokojenost 😉

Ver: půjčit ten balonek nevím holka teda 😖 Ale hele, já ho taky nemám a mít nebudu, tak ti pak řeknu, jak se rodilo "bez přípravy"

sacvi
13. říj 2009

no mám ver.. 🙂

carculka
13. říj 2009

ama..a kde si je kupovala???pres net si netroufnu

sacvi
13. říj 2009

malá se budí tak jdu za ní..kdyby jsi chtěla ver tak písni třeba do IP..zatím holky ahooj

verled
13. říj 2009

amall:to je právě to co nemůžeš nikomu říkat, páč každá to máme jiný...někdo zmákne 4kilový dítě bez přípravy i bez nástřihu a někdo při 2,8 je potrhanej zevnitř i zvenku...😀D

cat79
13. říj 2009

Carcul na jeany doporučuju MH, mají krásný a fakt sednou, už jsem je doporučovala několikrát a myslím, že i hehenka si je tam byla koupit, mají fakt slušivý barvy.
Jinak s těma peřinkama nevím, já to měla v balíku spolu s mantinelem a povlečením a celou tou sadou do postýlky z mimáče...ale sama nevim, ale myslím, že je to těch 120x90...

Sněží!!no to neee, nemám ještě zimní gumy.-(
Holky jedu na ruštinu tak zatím appapaappapapaap

Ver tak já to promyslim🙂) co ty na to?Budeš trénovat???