Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
13. říj 2009

Ahojky holky,kouzkam,co jste dneska dopsaly a docela me pobavila debata o rybilce protoze ji pouzivam,kde jste vzali,ze je z ryb???ja fakt nebyla lina jit cist to slozeni o rybicce ani zminka 😉

tady taky hnusnooooo

je cat,tak liliska taky pozdravuj taky jsem ji psala seznam do porodky co chce Varska a taky se pry tesi na Zejdovou 😀

efi jsem moc rada,ze si ted uzivas klidek,az na to spani,hele a zkouseli jste to zvyknout jen na postylku,nam malej vubec nechtel spat v postylce,az mi jednou rekli,ze ho to neodnucime a tak jsme ho zacali davat do postylky,sice asi 14 dni brecel nez si zvykl,ale ted ho tam polozim a za 5 minut je tuhej,ikdyz byl to des,nez si zvyknul,cloveku to rve srdce

hehe ty jsi ale nocni suvicka,vid 😀

nitence drzim palecky,aby si to fanousek rozmyslel

vybavicka stala 16tis. i s kocarkem a hadrikama,meli jsme stesti,ze mi kamoska prodala prebalovak,sedajdu a postylku za 1500,coz je usetreni jako blazen 🙂

k debate o citeni,ja tedy bohuzel necitila pohlavi 😒 chtela jsem holku a byl to kluk jako buk 🙂 nas finance omezovali,ale,zase musim rict,ze treba jsem poridila sterilizator do mikrovlnky,coz neni standart vybavicka,ale nemuzu si ho vynachvalit,takze zase vsechno nejlevnejsi nemame,spis jsme vychytali slevy

hehena
autor
13. říj 2009

CARCUL já ti nevím, ale myslím, že zrovna ty teda tlustá nebudeš..... myslím, že to sama musíš dobře vidět, že má jeden z nejmenších pupíků.... kolik jsi teda přibrala ty tlustice?

BLAHU jsem noční sůvička... já ještě musím pracovat...

NITENce taky držím palce! 🙂

a huš je tu zimááá... na horách vánice 🙂)) a já se těším normálně na vánoce 🙂))

jo a ta sedačka je božíííí nechutně si jí užíváme... konečně si můžeme oba pohovět... 😀

carculka
13. říj 2009

hehe mam pres ctyri kila navrch

hehena
autor
13. říj 2009

CARCUL no já mám určitě přes pět kilo víc 🙂 a myslím, že průměr máme prostě dobrej i tak... bude hůř, musíme si zvykat... 😀

carculka
13. říj 2009

hehe..a tay uz obcas funis kdyz neco delas 😀

hehena
autor
13. říj 2009

jo 😀 😀 😀 hlavně když se mám víckrát sehnout pro něco 🙂))) a někdy nemůžu vstát 🙂)) no mazec... a když si sedám na wc, tak mi příde, že při tom sehnutí si tlačím na pupík a říkám si u toho "ježkovo oko, co budu dělat za pár tejdnů..." .))) no krása co to těhulení? .)))) 😀

svoja
13. říj 2009

Cau zeny🙂 a deti🙂

hehena
autor
13. říj 2009

huš snad budu končit.... začínají mě brát záda... achjo k tý práci začínám mít pěknej odpor teda... 😠

hehena
autor
13. říj 2009

čau ženo a dítě 🙂)) 😀 😀 😀

svoja
13. říj 2009

Ja uz idu asi do perin taky...jsem napapana, dite me dloube do boku (nekdy mam pocit, ze snad vylezla z delohy a rejdi me az na zadech)...

hehena
autor
13. říj 2009

holky dělo se dneska něco? nějak nemám vůbec sílu dočítat.... huš jsem poslala práci a za chvíli se přesunu na sedajduuuu hurááá 😀 😀 😀

hehena
autor
13. říj 2009

SVOJI 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hehena
autor
13. říj 2009

třeba máš děložku extra elastickou 🙂))) 😀 😀 😀

jo a můj muž je nemocnej... hurá jako 🙂)) teď u nás bude asi pár dní veselo... teda né, že by byl ten klasickej nemocnej chlap, co se klátí z rýmečky... ale nechci to chytit a asi to stejně neovlivním, bo se mi zdá, že mě škrábe v krkoni... 😠

hehena
autor
13. říj 2009

ty jo SVOJI za chvíli máš v pase 30tt

hehena
autor
13. říj 2009

teda v pasu .)))

carculka
13. říj 2009

hehe..no taky si rikam ze kdyz uz ted funim jak duchodce,co bude pak...ta sedajda se vam fakt povedla 😉

ahoj svoji a Barunko

svoja
13. říj 2009

HEHE no tady se dely veci...to bys koukala 😲 😀 ...no a v pase 130 😀

Ja jdu spat....cago belo....matky🙂

carculka
13. říj 2009

brou svoji 😉

hehena
autor
13. říj 2009

CARCUL 🙂)) díky, dali jsme si s manžou záležet :D 😀 😀 😀
no bylo to hnedle... přišli jsme do Kika, byla ve slevě, manžovi zasvítili očička a byla z toho jasná praktická láska jako trám 🙂))) a zatím jsme spokojení... sezení asi bude fajn, jen se trochu bojím, co udělá po čase ta látka... uvidíme 🙂

holky jdu též odpočívat... kdybych měla noťasa, tak klidně ještě píšu, ale jak tu celej den sedím, tak už musím změnit polohu... 🙂 tak pááá. opatrujte bříška, SVOJI ty záda 🙂))) a brou noc!!! zítra snad budu mít trošku času za váma zaskočit 🙂 😵

carculka
13. říj 2009

tak teda taky paaa hehe

prosteja
14. říj 2009

dobré ránko všem 😵 zdravím od ranního kafíčka, než se vrhnu naplno do práce 😀

včera jsem toho naprdolily ženský, že jsem to jen tak přelítla 😅 viděla jsem, že tu byly naše maminy a že se mají fajn, tak to je dobře 😉 a ANGE já chci taky odkaz s oslavou Vendulky 😵

jinak jsem mrkala, jak jste se bavily o těch nákupech, o tom, že dítě všechno strká do pusy.... no tak souhlas, dítě strčí do pusinky opravdu všechno, ale upřímně teda si asi u malýho dítěte i když s ním do obchodu pojedu pohlídám, jestli mi olizuje košík nebo ne 😲 to ať se na mě nikdo nezlobí, vím, že všechno neuhlídám, to se nedá, ale zrovna tyhle věci si asi hlídat budu..... viděla jsem to na malým bratránkovi a vidím to na dětech od kamarádek, že tohle uhlídat v pohodě jde, stačí dítě něčím zabavit, něco mu dát žmoulat do pusinky a tak.... ale jinak souhlasím s tím, že přehánět všechno a jít do krajností to asi nemá cenu, protože dítě toho za svůj život asi olízne docela dost..... 😀

prosteja
14. říj 2009

a k těm podprskám holky, tak já si třeba u tohohle zainvestovala a koupila jsem si těhotenskou podprsku a nemůžu si ji teda vynachválit.... nejprve jsem ji nechtěla, jenže se mi zvětšily prsa a to tak, že mi ze všech mých podprsek doslova vypadávaly 😀 .... chtěla jsem si teda koupit větší ale normální, ale taky jsem četla někde to upozornění, že takové ty vycpané a push-up by se v těhu neměly 😖 jak tady psala ANGE přímo o kosticích to nevím, já to četla jen o těch vycpaných..... no a tak jsem se rozhodla, že když už to mám kupovat, tak přímo těhotenskou a nemůžu si teda holky stěžovat, celej den o ní nevím, dá se v ní dokonce i spát, perfektní materiál, dokonce je taková, že jak se ty prsa ještě zvětšují, tak je poddajná, takže se jakoby "zvětšuje" taky a paní v obchodě slibovala, že s tímhle vydržím až do porodu a zatím to tak teda vypadá 😀 mám teda jednu a asi ji za to těhu docela oddělám, protože fakt nic jinýho nenosím, doma jsem občas bez nebo mám ještě jednu takovou obyč, tak tu občas na doma použiju, ale jinak je to pro mě pohodlí no 😖 😖 obdivuju AMAL, že může bez podprsenky......

prosteja
14. říj 2009

jo a jinak teda pak nevím, kde koupit ty kojící podrpsenky, tam si asi s jednou nevystačím co?..... tuhle těhu mám fakt kvalitní a nebyla zrovna z nejlevnějších, ale kolik asi potřebujete těch kojících maminy? ať vím pak kde to shánět 😀

verled
14. říj 2009

BRÝ RÁNO HOLKY ASI SI ZAJEDU PRO TU AUTOSEDAČKU🙂

moncicak3
14. říj 2009

Dobré ránko 😎

Prostej já si koupila dvě kojící podprdy, bílou a černou, nekoupila jsem jí teda v obchodě, ale na mimibazaru, ale je teda úplně nová 😉

moncicak3
14. říj 2009

mám tuhle bílou a pak úplně stejnou černou http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25128687&tab=0

moncicak3
14. říj 2009

jinak jak jste se tady bavily o tom kolik koho vyšla ta výbavička, tak nás vyšla na plus mínus 7000,-.....postýlku nám kupovala moje mamka, peřinky babička, kočárek a monitor dechu tchýně s tchánem, nějaké oblečení a hračky jsme mimču kupovali sami, ale fakt toho nebylo moc, zbytek jsme dostali....máme spoustu oblečení na malou od tety, která je šila doma a je to nošený všechno sotva jednou 🙂 my jsme koupili tu komodu, povlečení do postýlky a ohrádku 😵 teda ale nepočítám plíny, těch máme asi 8 balení, ty jsme kupovali taky sami...

prosteja
14. říj 2009

ahoj VER, tak dobře pořiď 😉

ahoooj MONCI 😵 ještě nerodíš? Terezka čeká na svůj zítřejší svátek? 😀 jinak ta podprda vypadá dobře 😉 díky za odkaz....... já právě tu těhotenskou kupovala v obchodě, je to Triumph, jsem s ní teda hrozně spokojená, říkala jsem si, že když je to jediná za těhu, tak do ní ty prachy investuju..... ale kojící budu potřebovat aspoň 2 a to už by byla docela pálka 😖

prosteja
14. říj 2009

MONCI tak to jste měli s výbavičkou super 😉 závidím tu pomoc rodiny.... i když já mám od rodiny aspoň oblečení nějaký a přispějí nějakou finanční částkou, tak jsem tady ráda...... 😉

moncicak3
14. říj 2009

Prostejko jj my jsme véééliká rodina a všichni jsou na prcka natěšený, to ještě dostaneme takových věcí....každý kdo přijde na návštěvu, tak prý přinese balík plín, už taky všichni volali, co mají přinést dalšího, tak někdo přinese froté prostěradla, pak povlečení do postýlky, nějaký hračky, prostě toho bude mít mooooc 🙂 takže už fakt nic kupovat nebudeme 🙂 za tohle jsem fakt ráda 😎

ještě nerodím 😉 uvidíme co mi řeknou zítra ráno v porodce, to bych se teda vyděsila, kdyby si mě tam zítra nechali 😕 ale jak jsem řekla, tenhle týden ji prostě ven nepustím 😀