Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hypo
14. říj 2009

ahoj holky, tak jsem byla vcera na posledni velkem utz, amalka je v poradku jen je prej trochu mensi ale jen o tyden a dle tabulek je stale v norme, prej se bude aspon dobre rodit 🙂 vcera coz bylo 29+4tt mela 1370g, dle meho nazoru cvalik 🙂

hypo
14. říj 2009

jen nechapu kde jsem ja nabrala tech 12 kg 😀 😀 😀

svoja
14. říj 2009

Bre jistro zeny a deti...tady snezi jako svi*a

svoja
14. říj 2009

jitro jsem chtela rict...

blahovka.cz
14. říj 2009

no prostejko ona je vzdycky bebickarka,oni jdou 2x na velkou a uz maji prujem,ja chodivala 6x a nic mi nebylo,ze,oni veznou jeden prasek a uz umiraji,ja bravala pres 20 denne a samozrejme vysledek byl,ze mi nic neni prece a jen se za to schovavam 😀 😀 😀 😀 to uz zname 😀

zuzi a nechce za tebe i porodit??? a pak kojit???

no a prostejko nemej strach,ja jsem manzovi rekla,ze s ni nikdy uz sama nechci byt,takze spolecny traveni moji matersky opravdu nehrozi 😀

ver souhlasim a ta tmava se hodi pro kluka vic,cervena je pro holky 😀

zuzka.o
14. říj 2009

BLAHU: operaci nepřeju nikomu, ale tchýně se bude nudit a bude pořád u tebe!

PROSTEJ: tak to je děs, takhle rozhlašovat jména. Já už jsem poučená a jméno neřekneme, jenom co čekáme. Jak jsme tchýni oznámili, že čekáme dvojčata, to bylo večer v půl 9.... tak než jsme dojeli domů, tak to věděl švagr, kterému jsem to chtěla říct sama.... příbuzní a známí i na Šumavě.... A druhý den to věděla celá škola, kde pracuje!!!!!! Takže jména jí neřeknu!!!!!! 😠 😠

HYPO: moc gratuluju, že je Amálka zdravá. Toto letí, ty už jsi ve 30tt???? 😕 😵 Jé Amálka bude Vánoční dáreček 😵 😵 😵

prosteja
14. říj 2009

ahoooj HYPO 😵 😵 😵 no vidíš, hlavně, že je Amálka v pořádku a že je trošku menší nevadí 😉

BLAHU ježiš, tak aspoň tohle mi tchýně nedělá, to bych asi vraždila 🙄 ....

blahovka.cz
14. říj 2009

ahoj svoji

ahojky hypooooo,je ty se na nas prisla podivat,tak uz vas ceka posledni 10,neboj treba to mala jeste dozene a kdyz ne,jak pises,alespon se bude dobre rodit,a techa 12kg,to pekny a primereny tehu tydnum 😉

blahovka.cz
14. říj 2009

zuziz nebude,ja s ni o samote uz nikdy nechci byt,vzdycky se svedkem,pak chodi a vyklada co jsem ji udelala vsechno,takze tohle ja riskovat nebudu 😉

prostejko to je normalka 😉 na to si taky zvyknes za par let 😀

hypo
14. říj 2009

no jo nejak to leti, jak jsem porad doma tak mi cely tehu prislo desne dlouhy ale ted se mi zda ze je to nejakej fofr... jeste 10 tydnu a jetu prcek.....
pokojicek jeste nema zarizeny a taky nemam kocarek tak zatim spechat holka nemusi 🙂

blahovka.cz
14. říj 2009

hypo to dozenete,jeste mate 10 tydnu a pokojicek,stejne je miminko vetsinou nejdriv u maminky a tatinka v loznici,Ondrasek ma zatim taky provizorni,chodi se do pojiku jen prebalovat a oblikat

prosteja
14. říj 2009

ZUZI no jo, my jsme jména taky říkat nechtěli....... jen se nás ptali, jestli jsme se o jménech bavili, tak jsme jen řekli, že se nám docela líbí Eliška a Davídek.... no a ona už rozhlašuje všude, že čekáme Elišku 😖 .... jsme se o tom s manžou doma bavily, že se nám ještě líbí Adriana, ale tchýně už má prostě Elišku doma 😀 takže radši řekněte, že jména neřešíte nebo já nevím co 😀

BLAHU myslíš, že si zvyknu????? 😲

blahovka.cz
14. říj 2009

prostejko ja to myslela,jako ve sve osobe,ze jsem si zvykla,no co mam delat,ji nepredelam,ona me taky ne 😀

ten davidek se mi libil taky,lae jaksi neprosel pres tatinka 😀

prosteja
14. říj 2009

BLAHU tak třeba si taky zvyknu 😀 a Davídek je zatím jediný jméno pro kluka na kterým jsme se shodli oba a který se hodí k příjmení 😀

zuzka.o
14. říj 2009

BLAHU: tak to je správný přístup a je úžasný, že manža je s tebou 😵

svoja
14. říj 2009

Koukam, ze tady se zase jede v tchynich🙂 😀

svoja
14. říj 2009

Holky, varite doma kazdy den nebo jak?

blahovka.cz
14. říj 2009

no zuzi opn je rad,protze pak by musel stat mezi nama a poslouchat dve verze 🙂 to uz tu bylo a tak prece nemuze me nutit byt s ni osamote,kdyz nechci 🙂 a on je taky rad

blahovka.cz
14. říj 2009

svoji manza chodi na obedy a me ho vozi,takze zatim ne,nehlede na to,ze obed bych za 60kc i s polivkou doma neuvarila

svoja
14. říj 2009

Hm hm hm....no s tim, ze bys ho neuvarila...to je diskutabilni...jako jednu porci treba ne, ale kdyz varis, tak varis tech porci vic, takze vareni doma se podle me hooodne vyplati...Ale me jen zajima kdo varite, tak co varite....? Taky tocite porad cca 10 jidel dokola? 😅

blahovka.cz
14. říj 2009

svoji nevim jak tvuj manzel,ale ja mam doma dvoumetrovyho chlapa,kterej by jednou denne asi tezko snedl trerba jen omacku,za par korun,nebo jinej levnej obed

blahovka.cz
14. říj 2009

myslela jsem to tak,ze za 60kc ma dve púolivky a dve hlavni jidla

hypo
14. říj 2009

ja varim kazdy druhy den pokud se jeste nedojidaji zbytky 🙂 varim vecere, manzel je pres den stejne pryc a mam to tak nauceny od mamy ta byla chodici vyvarovna, porad muselo byt doma navareno..... tak u nas doma to neni zas tak zhavy ale snazim se
nekdy veceri odbydu jen parkem nebo vajickama 🙂

svoja
14. říj 2009

Ja mam taky doma dvoumetrovyho chlapa, kterej je zvyklej na poctivou kuchyni nejlepe s masem....Myslela jsem to tak, ze kdyz varim napriklad kure na paprice (ingredience stoji tak 200 urcite), tak ze z toho je x porci, ze se to jako vyplati...

A jestli mate za 60 Kc dve hlavni jidla a dve polivky, tak to je dobry...to bych taky brala🙂

Spis jsem to smerovala jako ze kdo vari tak co....

blahovka.cz
14. říj 2009

hypo ja taky varim spis tu veceri,stridam to se studenyma,no zachvilku bude zmena,to pomalu vudem varit uz malymu 🙂

prosteja
14. říj 2009

tak u nás se taky dojídají zbytku, o víkendu navařím víc, protože já nechodím v práci na obědy tak abychom s prckem měli co baštit...... no a manža chodí na obědy, takže večer něco ďobne se mnou, ale už to není tak jako že by měl druhej oběd.... a to mi vydrží tak do středy a ve středu si večer si většinou uvařím polívku a něco jednoduchýho aby mi to zase vystačilo na čtvrtek a pátek....... 😉 ale já chodím do práce, tudíž to vypadá jinak, než když je někdo doma.....

jinak BLAHU to máte super za 60,- 2 obědy a bez práce.... do toho bych šla taky 😉

svoja
14. říj 2009

HYPO jj...to ja taky🙂 Obcas takhle odbydu i obed 😅 😅 😅
Manzel pracuje tak, ze je treba tri dny doma a pak je na denni a na nocni, pak zas tri dny doma....v praci obedy nemaji (pokud si nekam nezajdou do hospody), takze si casto bere uvarene jidlo z domu....Takze mam takovej pocit, aby porad doma neco bylo....i kdyz teda to rozhodne neni porad 😅 Jen me dochazi fantazie....asi vezmu kucharku a pujdu stranku po strance 😀 😀

prosteja
14. říj 2009

a když se ptáš co, tak to je různý...... nějakých 10 jídel se u nás točí hodně, ale snažím se i hodně experimentovat o víkendu, aby to nebylo jednotvárný 😉

svoja
14. říj 2009

PROSTEJ takze pockej...ty uvaris o vikendu treba dve jidla....ty jis pak jeste do stredy, ve stredu zase uvaris a to jis do patku?

Kdyz jsem chodila do prace, tak to bylo jiny, to jsem klasicky jidlo uvarila tak jednou v tydnu (vetsinou to bylo na nekolik dni)+o vikendech dalsi treba dve jidla nebo jedno na cely vikend....my si obcas i zajdem na obed nekam...

blahovka.cz
14. říj 2009

no holky mame stesti,ze ma manza obedy pres znamyho,takze nekdy jen za 30,polivky si nanda kolik chce,knedliku si taky muze dat kolik chve,je to perfektni,ale az budu varit malymu,tak domu uz vozit nebude

svoji tak napis jidla co varis,muzem hodit tip,tak at ti nepisem treba to co varis