Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
29. čer 2009

ahoj ange,no treba ted kdyz jsem jedla bylo mi lip a co jsem dojedla zas soufl...a japak vam je s mimiskem??

hehenko ahoooj....treba ti ani nebude 😀 nektery holky tehu ani nepociti...

angetha
29. čer 2009

Carculko já teď obědvám, mám lesní jahůdky, normální jahody, třešně, rybíz, angrešt 🙂 a ještě tam mám karbanátky, ale nějak se mi do nich nechce

carculka
29. čer 2009

ange,mnam angrest,lesni jahudky....angrest miluju....ty mi ale delas chute 😀

angetha
29. čer 2009

Vitamínky no 🙂 🙂

carculka
29. čer 2009

to je dobre,jen pekne papkej 😉

svoja
29. čer 2009

nazdar zeny....tak jsem zpet....novinky???

angetha
29. čer 2009

Ahoj Svoji..tak co?

prosteja
29. čer 2009

anget já si myslím, že aspoň na chvíli se uleví 😉

ahoooj carcul 😵 no ještě nikdo to neprokoukl.. není ani co, že? 😀 zatím..... volný trička jsem nosila a nosím a zatím mi není tak blbě, aby to na mě bylo vidět 😉

hehe no vidíš.... buď ráda, že ti není zatím blbě 😉 a jinak jsem trošku zmatená...... dívala jsem se do tabulky a carcul je teprve 5. týden? a my dvě 6. týden 😲 to čučím teda... já myslela, že carcul je z nás první 😀

carculka
29. čer 2009

ahoooj svoji..tak ty uz mas prazdniny,vid 😉 tak aspon uz mas klidek

holky,taak manza jel nakoupit,jsem zvedava co zapomene 😀 😀 😀

prosteja
29. čer 2009

a carcul kdy si dáš tt do pasu 😉

carculka
29. čer 2009

prostejko,ja prave ete nevim presne tt,az mi rekne doktorka...ja otehu nekdy ke konci cyklu mimo ovu...tak hned jak mi dr rekne🙂

prosteja
29. čer 2009

aha.... a co ti k tomu vlastně doktorka řekla? 😉 já právě myslela, že ti řekla přibližně kolikátej jsi tt..... když už to dala hehe do tabulky 😀 nebo hehe je zase rychlík? 😀

hehena
autor
29. čer 2009

PROSTEJí sím tě, jsem to tam nějako napsala, aby to měla stejně jako já, bo si myslím, že dle UTZ co zatím měla je tak stejný TT jako my dvě, asi měla opožděnou OVULI... ale to se uvidí dle další kontroly, pak to změním..... bo kdybych jí tam dala TT dle MS, tak by snad už byla v 8tt a to dle UTZ rozdhodně není.... no...

PROSTEjí a už mluvíš přesně jako ostatní těhulky - jak jsi vždycky říkala - jak já bych byla ráda, kdyby mi bylo kvůli mimi blbě... buď ráda, že jsi těhu a holt to musíš vydržet... na mě to třeba příde za pár dnů....
třeba EFI měla nevolnosti od 9tt .... takže tak... 🙂))

hehena
autor
29. čer 2009

CARCUL mimo OVU otěhotnět nemůžeš.... takže se ti prostě odsunula OVulajda..... já jí třeba mívala i 33 DC....

cat79
29. čer 2009

Ahooj holky, tak jsem si konečně zacvičila jako dřív, mimi už si evidentně zvyklo na můj styl života a přestalo protestovat🙂)))hihiih

Musíme teď na ten veliký nákup, ať to do manželek stihnu🙂 ale to miláček neví🙂 že chci stihnout ty manželky🙂
copa nového?nestíhám dočíst🙂
Zdravím Zuzku a Lenku, už dlouho tu nebyly🙂 a brzičko budou taky těhulky🙂))))moooc držím palečky🙂

Svoji tak hezký začátek prázdnin a celé 2 měsíce pohodičku a jen samé radosti🙂)))

hehena
autor
29. čer 2009

né PROSTEJ já jsem Pendolino.... prostě jsem to tam CARCUL jen odhadla...

carculka
29. čer 2009

prostejko,prave ze mi rekla ze je tam zatim jen bublinka a mne doslo az kdyz jsem byla venku ze jsem se nezeptala kolikatej jsem,no byla jsem rozhozena,protoze jsem si nesla krev do laborky a sestricka mi zas desila ze nic neni jisty ze kdyz to bude pod tisic tak to bude blby (jako ze by se mrne blbe vyvyjelo)a tak...takze jsem byla vystresla do ty doby nez jsem se dozvedela vysledky....

hehena
autor
29. čer 2009

tak jsem to tam CARCUL opravila, aby byla stejně jako já... a pak se uvidí...

prosteja
29. čer 2009

hehe 😀 jj, to já nevěděla, že jsi v předstihu před carcul 😀 já právě myslela, že už ti carcul dala info o svých tt 😉

a s tím blinděním...... říkám jen, zatím buď ráda, že se ti to vyhlo a to jsem říkala vždycky, že určitě je lepší když těhulce není blbě..... jediný co jsem říkala, že si nebudu stěžovat a to si zatím nestěžuju 😀 😀 😀 kvůli prckovi to klíďo vydržím až do porodu 😀

hehena
autor
29. čer 2009

sím tě CARCUL tě stresujou ouplně zbytečně.... je jasný, že otěhulit může i holka, která má delší cykly, že OVulace může být mnohem později než 14 DC.... takže být sestrou tak mlčím.... a dr. ti příště řekne jasněji kolikátý TT jsi... kdy vlastně jdeš na další kontrolu???

prosteja
29. čer 2009

jj hehe, už to chápu 😀

angetha
29. čer 2009

Cat oni už Zoufalky odpoledne nedávají..

prosteja
29. čer 2009

hehenko taky si myslím, že carcul zbytečně stresují 😖 někteří doktoři to dělají rádi no 😲

hehena
autor
29. čer 2009

no tak jestli ti to udělá radost... tak jsem fakt ráda... zatím jsem ani nenaznačila, že bych si snad přála, aby mi bylo blbě 🙂)))) a fakt i doufám, že to na mě nepříde a když, tak jen malilinkatoooo ....

no četla jsem, že kolem toho 8-9 tt se zvyšuje objem krve - to asi teprve bude mazec...

carculka
29. čer 2009

hehe..ale ja ovu mela 15DC,tak by musela byt ete jedna...pry je mozny otehu i mimo ovu,malinka pravdepodobnost ale je tam

cat,ahujky....a co vsechno tam cvicis za cviky???ja nevim jestli mam dal chodit na power jogu,s nasi cvicitelkou je to veeelikej zahul...a na pilates budu urco chodit dal...

prosteja
29. čer 2009

hehenko tak já jen kdysi řekla, že když tu holky popisovaly jak je jim hrozně blbě a kdesicosi, takže bych byla strašně ráda, kdyby mi mohlo být špatně právě od těhu 😀 😀 😀 a jelikož vím, že teď jsem těhu, tak pokud jsou nevolnosti nevyhnutelné, tak ať jsou tu klidně se mnou 😀 hlavně, že bude prcek ok 😉

jj hehe a ještě jsem četla, že těm co čekají kluka tak bývá později blbě, právě tak od toho 9tt 😀 😀 😀 ale to jsou jen takový ty babský pověry 😉

hehena
autor
29. čer 2009

CARCUL kdybys měla OVU 15 DC, tak jsi teď mnohem dál v TT... a mimo OVU prostě otěhotnět nejde!!! prostě pokud se neuvolní vajíčko, který může spermie oplodnit, tak je to nemožný, co by tam asi spermie oplodnila, že jo.... a co se týče dvojí OVU, tak to jde, ale v rozmezí asi 48 hodin.... toť vše!

z čeho soudíš, žes měla OVU 15 DC.... ????

já třeba měla při OVU až 33 DC taky bolesti od zhruba půlky cyklu.....

hehena
autor
29. čer 2009

teda od půlky normálního cyklu, takže od 14 DC... až do těch 33 DC...

prosteja
29. čer 2009

carcul já bych se v tomhle přilonila k hehe 😉 musela jsi mít ovu později.... kdybys měla ovu 15 DC, tak už by teď miminku i bilo srdíčko a bylo by to na utz krásně vidět 😉

prosteja
29. čer 2009

a otěhulit mimo ovulku fakt nejde 😀 to by jsi byla snad druhá panenka Maria 😀