Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
14. říj 2009

AMALLI ahoooj... jsem tu dlouho nebyla... ani nevím, jaks zvládla to rozloučení s babi?

hehena
autor
14. říj 2009

holky jaký máte odsávačky na mlíčko? kamarádka mi psala, že kupovala nějakou v lékárně za 150.- a ouplně jí stačí...

moncicak3
14. říj 2009

Hehe no to snad né zítra snad né 😀 zítra ráno jdu na první kontrolu do porodky, tak doufám, že si mě tam nenechají 😉 ale pro jistotu jsem si překontrolovala tašku, připravila do autosedajdy věci pro manžu až pro nás pojede a ještě chci dneska radši vyžehlit 😉 😵 jinak já mám asi taky takovou jako tvoje kamarádka, klasická pístová odsávačka v lékárně, já ji mám asi za 170,- ale prý úplně stačí, mě to poradila ségra, ta už jedno dítko má 😉

Amal díkes moc 😵 jj máš pravdu hnedle je veselejc 😉 😵 😵 😵

amallie
14. říj 2009

hehe: zvládla dobře, byla teda zima jak v p............, já málo oblečená............ no nic, každej akorát trousil poznámky, že mysleli, že nepřijdu, tak jsem si tak říkala, že jsem teda doma zůstat měla, ale nakonec jsem ráda, že jsem se byla rozloučit a je to 😉

odsávačku jsem si koupila elektrickou medela mimielectric, koupila jsem jí novou na mimibazaru, ale se slevou 😉
Já plánuju jít do práce na pár dní v únoru a pak na měsíc někdy po létě, tak ať můžu odsávat 😉

monci: to víš, že jo, já znám pár lidí, co byli chvíli bez práce a je to děs na psychiku, teď jsou z nich zas ti veselí človíčci 😵 😵

amallie
14. říj 2009

jinak blahu k té rybí rybilce 😀 😀 😀 já myslela, žes to sem psala ty, že smrdí jako ryby 😀 😀 😀

svoja
14. říj 2009

MONCICICI gratuluju moc, to je skvela zprava...hned jste vic v pohode, ze? to je super...takze nohy k sobe a cekej🙂

AMAL na kolik te vysla ta odsavacka?

amallie
14. říj 2009

svoji: 1400

moncicak3
14. říj 2009

Amal no právě manža z toho byl takovej přešlej, teď alespoň máme k dobru 3 odstupný platy, takže je hned veseleji 😵 😵 😵

Svojí díííík 😎 rozkaz nohy mám překřížený a čekám 😉 😀

svoja
14. říj 2009

amal ja furt nevim...ja doufam, ze ze me to mliko bude strikat samo...

moncicicici 😀

amallie
14. říj 2009

monci: tak to jsem moc ráda, tři platy se hodí 😵

svoji: já si to taky myslela, ale co mám kamarádky s miminkama, tak je všechny používaly, jednak na "rozkojení", že třeba z jednoho prsa bylo míň mlíka a pak hlavně na odstříkávání mlíka pro hlídání a tak........... a to určo využiju, neb předpokládám, že občas budem chtít s manželem někam jít, tak aby měla třeba babička mlíko a pak plánuju jít do práce na chvíli a to bych měla ještě kojit 😉 Já jí kdyžtak pak prodám zase
jo a prej, když děti z kojení blijou, tak je lepší jim to dávat z flašky, že jako nelokaj vzduch, nebo co

amallie
14. říj 2009

já právě dlouho váhala, pak jsem si ale řekla, že třeba koupím nějakou z druhé ruky a narazila jsem na mimibazaru na jednu novou, která jen neměla obal a místo 2500 stála 1400, takže jí pak snad i kdyžtak za litr prodám, to mi za ten sichr stojí, abych jí měla doma připravenou 😉

svoja
14. říj 2009

jezisi to sou veci...s tim kojenim jako myslim...no tak asi taky zainvestujem jeste teda...

jak poznam kolik z ktereho prsa vytece? to prece nepoznam, kdz to vypije ne? ja furt ziju s tim, ze mlika bude dost a porad a mimi bude pit, az bude plny rekne dost a za par hodin znovu 😀 😀 😀

cat79
14. říj 2009

Ahooj🙂

Amal, gratulace manžílkovi, to je supeer!!S babičkou mě to mrzí, jsi statečná že jsi šla, já pohřby nerada☹((ale rozloučit se člověk musí, to joo🙂

Tak hlásím že MÁME KOČÁREK!!!!!Jupíí, no holky láska na 1. pohled, přesně jak jsem chtěla, paní prodavačka byla strašně ochotná, všechno nám vysvětlila, ukázala (podotýkám v němčině, takže to byla trošku škola) ale rozuměli jsme všechno.
A holky podržte se, vyšlo nás to celkem o 7tisíc levnější než mi nabízeli v Plzni!!Chápete to??Včetně děštníčku, fusaku, tašky na pleny, síťky proti hmyzu, bezpečnostní síťky, všech serepetiček a ještě jsme k tomu dostali dárek a slevila na konci ještě na celou sumu...no já byla v šoku!!!

Opravdu doporučuju krámek baby Truhe, nebo Betten Muller v Marktredwitz, je to Braunstrase 10-12, ale stojí to za to, ty ceny jsou fakt o něčem úplně jinym!!!!

Takže za 3 týdny nám dorazí a pojedeme si pro něj a tam dokoupíme i vaničku a blbiny co mi na seznamu chybí jako manikůrka, termotaška na lahev, lahve (avent) kosmetika a tak..o mám strašnou radost:🙂)))))

svoja
14. říj 2009

CAT skvely!!!!!!!!!!! ja to tusila🙂

carculka
14. říj 2009

ahoooj holky...tak gratulace veeeelika ke kocarku cat...
a jak se jinak mate?nedocitam...

jo a cat kde jste byli nakupovat?chystame se taky do nemecka-na hadriky pro prcka,vanicku a dalsi kravoviny a nevime kam

eeefffaaa
14. říj 2009

monci gratluju taky k nove praci...ono je to v dnesni dobe s praci na prdlacku,takze to musi byt pro vas velika uleva

jinak ja asi ztracim definitivne mliko...dneska jsem malymu dala z obou prsou a porad rval,tak jsem mu sla udelat 60ml nutrilonu a cely to vyzahnul a to jsem mu davala jeste z obou prsou,takze je to jasny...a ja to na tech prsech i citim...no jo co se da delat,tak aspon chvili jsem ho kojila,tak aspon neco...ale jsem z toho smutna ☹

svoja
14. říj 2009

EFI nevzdavej to!!! zabehni do lekarny, cetla jsem tady na konikoj diskuzi, ze na tvorbu mlika uzasne pomahaji homeopatika(nevim ale presne ktery, ale oni ti poradi)!!!! za pokus nic nedas, fakt to pry zabira...hlavne to porad zkousej!

svoja
14. říj 2009

jo a jeste pry TOP TOPIC je na to dobry!!!

cat79
14. říj 2009

Carcul v Marktredwitz, je to od Chebu asi 20km, celkem z varů 45min, takže pohoda a vyplatí se to.

Effi zkus ještě tu lékárnu, můžeš mít jen tu laktační krizi, to se prý stává☹
Holky jdu koukat na přešlapy🙂 jak dodržují nesexovat v šestinedělí🙂))
papapapa zítra a děkuju ke gratulacím ke kočárku, bude se mi o něm stopro zdát🙂))

carculka
14. říj 2009

cat a je tam velky vyber??

blahovka.cz
14. říj 2009

Dobry vecir 😀

tak monciiii moc a moc gratuluju,to je uzasnej uspech na dnesni dobu,to jste si urco oddechli a mete vystarano,hlavne at se mu tam taky libi 😀 😀 😀

cat holka,no nemohlas to rict,kdyz jsem jeste byla tehu,ze v "Markratu" maj takovej obchod 😀 my tam jezdime vzdycky kolem vanov mrknout na trhy a dat si u Freye klobasku u okynka,maji tam skvelou 😀

Ami,ja to urco nerikala,jelikoz ja jsem cichotupa v tomhle po otci,tak to necitim,to manza rika,ze mu smrdi,me ne a treba mamine taky,ne,ale tak to je na tobe co vyberes 😉 no a k tomu pohrbu,vybodni se na reci,dulezitej je tvuj pocit a ze jsi se sama rozloucila,to miluju,kdyz je nekdo chytrej,je to tve rozhodnuti 😉

efi,tak jak psala cat muze to byt laktacni krize,muze ti mliko dochazet,no uvidis co bude dal,ja chtela neco od mudry na podporu,ale rekla,mi,ze bohuzel,jestli o to mliko mam prijit,tak o nej prijdu a vsechno je jen kratkodoba zalezitost,ale za zkousku nic nedas,jestli veris homeopatikum a beres je nekdy,tak proc ne . . . znas to -vira tva te uzdravila 😉 uvidis co davidek,ja to mela tak,ze jsem si vsimla,ze malej polykal na prazdno

angetha
14. říj 2009

Efi určitě kojení nevzdávej..ty homeopatika se jmenují nějak Rhinus...a dál ještě něco..A bude to asi tím, že Davídek roste, tak má větší hlad, ne že máš málo mlíčka 😉 i když máš prsa prázdnější, tak se mlíčko tvoří během kojení 😉

hehena
autor
14. říj 2009

CAT moc gratuluju, jj už v německu jsou ceny jiný... známám mamky byla tuším v rakousku a koupila tam 6 kousků ouplně nových oblečků, body, overal, mikinu - dokonce oboustrannou, tepláčky... a zaplatila za to 200.- no nechápete... já tady šla do sekáče, koupila jsem 15 kusů a zaplatila 1000.- takže nic výhodnýho teda.

mamina se tam právě chystá pro nás něco koupit, tak asi vyrazíme pospolu.

CAT jak jste zvládli tu cestu v tomhle počasí?

EFI držím palce, ať je to jen dočasnej stav.

a já už jsem taky nemocná holky :((( manža mě nakazil ...

hehena
autor
14. říj 2009

PROSTEJ koukala jsem na pupíka.. už se krásně kulatí a máš ho už dost před prsama... 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
14. říj 2009

ty jo já mám aktivní dítě hlavně v noci... tj zajímavý.. 🙂)) asi taky bude sůva po mě 🙂))

hehena
autor
14. říj 2009

brou noc moc holky 🙂 😵

hehena
autor
14. říj 2009

ty jo... 22tt 😲

moncicak3
15. říj 2009

Dobré ráno 😎
tak dnes jsem tu první jo 😉 pomalu se chystám do poradny, se mi tam vůbec nechce v takovým hnusným počasí teda 😒

Prostejko pupíno krááááásně roste 😵 😵 😵

hehena
autor
15. říj 2009

MONCI ahoooj 🙂 jj taky koukám jako blázen. i v PZE sněží...

já už nemůžu ani polykat. dost mě to bolí. nevíte, co v těhulenství můžu užívat???? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

prosteja
15. říj 2009

dobré ránko všem 😵

MONCI paráda k té práci strašně mooooooc gratuluju....... úplně mám husinu jak jsme se o tom včera bavily, že na vás myslím 😵 a děkuju za pochvalu pupína 😵 😵 😵 a držím palec do té porodky 😉

ahoooj HEHE...... 😵 děkuju za pochvalu pupína.... no jo, už roste dopředu 😀 a na ten krk BIOPAROX můžeš určitě, to mi potvrdil i doktor a je to okamžitá úleva... aspoň pro mě teda 😉