Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
15. říj 2009
moncicak3
15. říj 2009

Hehe ta je hezoučkáááá 😵 😵 😵

holky budu se muset rozloučit, jdu se chystat do tý poradny, tak se tu mějte krásně a odpolko se tu ukážu 😎 ještě tam budu muset sepisovat porodopis....tak zatímky páááááá 🙂

hehena
autor
15. říj 2009

holky 🙂) to je parádní žínka 🙂)
http://www.babymax.cz/fehn-zinka-pejsek-ahoy-de...

hehena
autor
15. říj 2009

MONCI páááá 🙂 a odpoledne určitě ahoooj 🙂 😵

prosteja
15. říj 2009

tak jsem zpět i s kafulem 😀

HEHE no já čučím taky jak puk...... už jsme fakt za půlkou... a náš prcínek je vzhůru a kopká..... 😀 tak ho musím pozdravit 😀

prosteja
15. říj 2009

HEHe přesně tuhle mám, tu zelenou přebalovací podložku 😉 myslím tvarově, ten vzor je samozřejmě jinej 😉

hehena
autor
15. říj 2009

no ale příde mi to divný, že to tak uteklo 🙂)) před chvíli jsme si tu psaly, jak jsme se otestovaly 🙂)) a teď už ty naše miminka kopají, břuchoň roste...

prosteja
15. říj 2009

MONCI papa a díky za odkaz s tou odsávačkou, určo chceme tu na vysavač, taky jsem to viděla, vypadalo to děsivě, ale pomohlo během chviličky 😉 a přijď nám říct, jak jsi dopadla 😀

prosteja
15. říj 2009

HEHE hrozně to letí fakt...... 😲 já když si uvědomím, že jsme včera to důležitý nakopupili, čeká nás ještě kočárek, ale pak už spíš jen takový blbinky... a že za chvíli budou vánoce a po vánocích už se do práce nevrátím a budu doma..... 😅 no letí to hrozně, za chvíli budem rodit 😀

HEHE ta žínka je úžasnáááááááá 😵 😵 😵

blahovka.cz
15. říj 2009

Dobre rano tehulky 😀

Jdu vas docitat,tak hlasim,ze mame nemocnyho tatku,cekam,jestli to nechyti malej,obcas odkasle,ale teplotu nema a porad se culi,tak jsem volala mudre a mam teda jen sledovat 🙂 to nam to zacina

hehena
autor
15. říj 2009

ahoooj BLAHU... tak snad to malej nechytí. ty nemoce se daly v tomhle počasí čekat, huš jsem se na to psychicky pár dní připravovala 🙂))

prosteja
15. říj 2009

ahoooj BLAHUŠKO 😵 tak snad bude malej ok.... je fakt, že jak píše HEHE tohle počasí k tomu vyloženě nahrává... no a já budu mít teď toho svýho broučka na nějakým slavnovnostním nástupu, prej tak 3 hodiny budou stát v tomhle počasí venku 😠 😠 😠 doufám, že něco přivalí domů 😀 😅

blahovka.cz
15. říj 2009

Tak dosteno,hehence jsem koukla na odkazy,vsechno vypada dobre,hlavne ta komoda 😉

hehe a jinak jeste vim,ze muzes v tehu Septisan,jsou to pastilky,co se cucaji a dezinfikuji krk,to jsem mela ja kdyz me to prepadlo v tehu 😉

prostejko a co v albertu vybrala jsi neco??????ja tam vcera jeste byla a koupila 4,5 l lovelu na prani za 199kc,normalne v DM maji 1,5l za 149,takze supr,akorat to pianko pro malyho nemeli,pry jim jeste prijde teprve 🙂fuj 3 hodky nastup v tomhle pocasi,jo 😲 😒

monci tak hlavne at vam dobre dopadne ta kontrola,treba uz se to bude hybat smer porod,alespon trochu 😀

prosteja
15. říj 2009

BLAHU však jsem to sem psala 😀 koupili jsme postýlku, matračku, chránič na matraci, chůvičky, přebalovací podložku, peřinky do postýlky no a pak nějaký bryndák, ponožky, dudlana....... a koupila jsem si i jeden balík newborn plenek a k tomu jsme dostali zdarma vlhčené ubrousky... no jeli jsme jak ježíšci a už snad jen kočár a můžeme rodit 😀 😀 😀 takže děkujuuuuu za tip 😵 😵 😵

jj, 3 hodiny nástup..... budou tam stát jak tvrdý y 😀

prosteja
15. říj 2009

jo a BLAHU viděla jsem tam i to pianko... 😀

blahovka.cz
15. říj 2009

no ja doufam,ze tam piankop bude v patek jestli ne ☹ tak to je supr,ze mate tiliik veci ze vcera,ja koupila malymu skvely dudliky,tim jsem potesila tatinka,limitovana edice,jsou fotbalovy 😀 a ke vsemu latexovy a ortodonticky,ty se dost blbe shanej v tyhle kombinaci 🙂 tak jsem rada

hehena
autor
15. říj 2009

PROSTEJ mě nakazil manža... bo je blb (pardon) a ještě před pár dny běhal jen v tričku... prostě to člověk nepochopí! já pro sichr chodila už nějakou dobu s šátkem nebo šálou, aby mi netáhlo do výstřihu nebo na krk a i když jsem mu kolikrát říkala, že kvůli němu budem nemocný, tak prostě on svetry nosit nebude že jo.. :(((
no takže je dva dny nemocnej a te'd to mám já! :(((

hehena
autor
15. říj 2009

BLAHU díky, píšu si!!! 😵

prosteja
15. říj 2009

BLAHU bych ti ho kdyžtak mohla koupit a poslat 😉 jsem fakt nadšená, dudlana jsem koupila jednoho, zelenýho 😀

HEHE u nás je to vždycky tak... nechci manžu nijak obviňovat, on se snaží i chodit oblečený, ale přijde mi, že prostě on chytne nějakýho vira a dotáhne to domů, za 2 dny je v pohodě, jen smrká a já to pak chytnu tak, že mám horečky a ležím 😖 proto mě ten jeho nástup nijak netěší 😠

blahovka.cz
15. říj 2009

hehe jo tam muj manza to byl v tehu to same,ted uz si vzal bez reci neco na to chrchlani ,kvuli Ondovi 🙂

prostejko brisko kraaaaasne roste,jukla jsem,uz se tesim az tam das i vcerejsi nakup 😉

verlis
15. říj 2009

Ahojky holky jen jsem si vas docitala a koukam na odkaz na odsavacku hlenu na vysavaaaaaac, z hlediska zdravotni sestry na ORL nedoporucujuuuuuuu 😖 😖 😖 😖

I moje Dr. zamestnavatelka rikala v zadnem pripadeeeee 😒 Muze to vic uskodit, rekne vam to kazdej doktor, bacha na to prosim 😉

blahovka.cz
15. říj 2009

Jezis ahojky Veruuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jak se mas a co vase snazenicko??????

verlis
15. říj 2009

aHOJKYYYYYYYYYYYYY sARIIII 🙂

No holka slintam tady po vsech tehulkach a zatim nic, jdeme na zacatku listopadu na laparku takze se pak uvidi co se tam ve me odehrava a co bude 😉 at jsme moudrejsi , jinak vsechny vas moc zdravim a myslim na vase tehulkovani a mimiskyyy 😀

prosteja
15. říj 2009

BLAHU jak bude trocha času, tak to vyfotím doma a vrznu na net 😀 .... no manža už si včera hrál s chůvičkama, protože nám řekli, že nám záručák potvrdí zpětně do 14 dnů, že to máme prva doma vyzkoušet, kdyby to nefungovalo....... 😉 a jak bude trocha času, asi o víkendu, tak složíme o postýlku, protože taky chceme zjistit, jestli náhodou někde něco nechybí nebo něco a dáme ji do šatny a budeme do ní házet všechny věci co máme pro prcka, takže taky vyfotím 😉 a ještě jednou díky BLAHU 😵 😵 😵

ahoooj VER 😵 aha, takže na vysavač odsávačku ne? 😖

verlis
15. říj 2009

Nene, muzes udelat vic skody nez uzitku a stejne jinak pokud se rymecka nekde zasekne neni to ryma ledajaka a musi se to odsat po dohledem a to by ti mela kazda Dr. detska nebo na ORL udelat kdykoli, je to chvilicka, sestricka podrzi hlavicku a neublizi se tolik jak kdyz to dela maminka treba sama 😉

prosteja
15. říj 2009

VER takže tu odsávačku hlenů třeba vůbec nepořizovat???? to víš, my jsme v tomhle nezkušený... 😀 já ti můžu říct, jak vyplnit daňový přiznání ale to je tak všechno 😀

verlis
15. říj 2009

Klidne poridit tu co odsajes pusou, je to celkem neskodny a muze to pomoct ale stejne sama nemuzes lezt az kamsi daleko do nosiku, takze klidne odsavacku ano ale nenapojovat na vysavac 🙂

prosteja
15. říj 2009

díky VER za info...... budu moc držet palečky na tu laparku, aby se zjistilo co a jak a pohlo se to kupředu 😉

verlis
15. říj 2009

Diky prostej, jsi hodna, mam z vas velikou radost holky moje tehotny 😀

prosteja
15. říj 2009

VER nemáš vůbec zač..... 😉 třeba dostanete ten nejkrásnější dáreček pod stromeček..... napsala jsi Ježíškovi 😅 ?