Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
19. říj 2009

Jo a do autosedajdy mame taky emitex, takovej ten zavinovaci

cat79
19. říj 2009

Ten emitex máme do autosedajdy taky, dokonce 2, jeden teplejší a jeden pak na jaro, ale do kočárku to chce pořádnej, nejlíp asi toho beránka...jdu to omrknout🙂))
Gesslein dělá taky fusak, mrknu na to🙂)

verled
19. říj 2009

ahoj svoja🙂
cat:aha ty si chceš ještě vymejšlet 😉 😉 tak to je potom těžký holka, ale ty dva tácy je taky drsný🙂
........já plánuju dát jí na stůl a hotovo🙂stejně by se mimi mělo koupat v nejteplejší místnosti, což je u mě kuchyň🙂
........

verled
19. říj 2009

emitex mam taky do autosedačky, a do kočíku mam beránka🙂

verled
19. říj 2009

cat:pak sem hoď odkaz až vybereš ať se pokochám.-)

já už idu domu čuuus

svoja
19. říj 2009

CAT tak to musi byt krasny hnizdecko🙂 videla jsem i hezky vanicky se stojankem a vypoustenim levnejsi, neztracej nadeji🙂 ale na ty stojanky pozor, vybirej nejaky bytelnejsi, precejen...aby se ty nozky nerozjely 😀 😀 😀

Ty fusaky jsou dobry i ty LODGER pry...

VER zdarec...pijes???

verled
19. říj 2009

avoja:no neboj se dneska jsem dala ale jenom 0.5litru.-)

svoja
19. říj 2009

VER tak to je hodne malo, zenska jedna!!!!!

verled
19. říj 2009

svoja:doma dojedu🙂...holky zlatý jdu domu tak čus zejtra.-)

svoja
19. říj 2009

VER cago zitra🙂 to tady uz budu...snad

cat79
19. říj 2009

Ver papa🙂
Jojo, omrknu ty Lodgerym ale beránci teda 3400!!!mazec🙂)no asi ještě mrknu v německu, tam to vyjde levněji.
Svoji je to tu krásný bydleníčko🙂)ale za rok a půl bude baráček, na to se těšíme víc, zahrada a velká kuchyň to je můj sen🙂))
Holky tak hezký večer, jdu hledat vaničku a fusak🙂)jako každý večer🙂))

svoja
19. říj 2009

CAT tak hezky vecer🙂

moncicak3
19. říj 2009

ahojte kočandy 😎 tak jsem se teprve teď dostala k netu, jdu vás dočíst...

moncicak3
19. říj 2009

Cat pokojíček je nááááádhernej 😵 😵 😵

Ver ať se vám s Táďou krásně bydlí v novém bytečku 😉 🙂

a zdravím vydovolenkovanou Nuki 😎

Prostej krááásná výbavička, panečku, už toho máte taky dost co 😉 😵

jinak jak jste se bavily o striích, musím to zaťukat, ale nemám ani jednu jedinou 😵 a fakt se teda poctivě mažu ráno i večer....

Hehe taky jsem nachcípaná jako blázen 😒za celý těhu nic a teď několik dnů před porodem musím chytit nějaký blbouna bacila 😖 rýma, škrábání v krku 😒

moncicak3
19. říj 2009

a co Nitenka? už je Fanda na světě, nevíte někdo? 😕

moncicak3
19. říj 2009

tak jsem objednala ještě raději pár látkových plínek, mám jich jen 6, tak kdyby náhodou, pak jsem objednala ještě dvě velký tetra pleny a flanelový povlečení do postýlky 🙂

cat79
19. říj 2009

Ahoj monči, tak já mám teda plínek víc🙂 ale kdyby něco tak dokoupíš🙂))
Nitenka nevím, ale je to dost možné, počkáme si a necháme se překvapit🙂)

Tak jsem koupila emitex combi zimní fusak fleese+kožíšek za 1000kč, jsem spokojená🙂))

svoja
19. říj 2009

MONCICICI ahooj🙂 tak teplej caj a do postele, maminko🙂 at si Terinku uzijes🙂

CAT dobrej kup, nas stal ten emitex combi asi 1160🙂

cat79
19. říj 2009

http://www.e-broucek.cz/fusaky-zavinovacky-deky...

....ale tenhle je ještě o třídu lepší🙂 my máme ten o trošku levnější, ale myslím, že bude bohatě stačit a na jaro už bude deka🙂))

moncicak3
19. říj 2009

Cat no já jich mám 6 už vypraných a vyžehlených a ještě 10 jsem jich radši objednala, i ségra mi říkala, že jich mám málo....tady ublinkne a támhle ublinkne, tak jsem si radši nechala poradit 🙂 a ten fusak je faktis dobrej kup 😵

Svojenko však ležím 😉 ale už mě to neba 😒 jsem to chytla určo od manži, ten tady furt prská 😀

moncicak3
19. říj 2009

Cat parádní, ten bude krásně teplounkej 😉

já jen doufám, že mi ty plíny a povlečení přijde ještě než porodím, abych to stihla vyprat 🙂 prašulky jsem poslala ještě dneska, tak snad v pátek by to mohlo dojít....

svoja
19. říj 2009

CAT ja ti ani nevim jestli mame lepsi nebo levnejsi....ale je me sympatickej, ze se da ten spodek odepnout, takze do korby to dam bez spodku a pak dalsi zimu do sportaku uz i se spodkem...

MONCICI my mame blinkacich plen 10...a zvazuju jeste par dokoupit....to se ti nedivim, ze te to neba, me by to taky neba 😒

svoja
19. říj 2009

cat

http://www.babydracek.com/zbozi/1260-prebalovac...

...ale to je asi jeste drazsi nez ta BBJ

hehena
autor
19. říj 2009

ahoooj ženy, tak mi už ouplně ZASE zdechl počítač, tož píšu až teď z manžova.

CAT už jsem ti chválila pokojík? já ani nevím... no je krásnej!!! to bude mít Denísek království 🙂
a ty klučičí hadříky... mlask - slintíííím 🙂)) chci taky ještě kučičíííí 🙂))

VER jak už jsem psala... mažu se dvakrát denně. výjimečně jen jednou. teď používám ten olejík co mi koupila ségra od HIPP přímo pro těhule. krásně to voní mimochodem... 🙂
jak už tu kolikrát zaznělo, tak záleží vyloženě na elasticitě kůže... jako asi tomu můžu tím mazáním trochu pomoct, ale pokud tu kůži evidentně nemám elastickou, tak mám asi smůlu no....

PROSTEJ já ty flíčky mám zatím jen na vnější straně a zajímavý je, že fakt jen na jednom stejně... a mojí úchvatnou prdel vidím v zrcadle :((( 🙂)))

svoja
19. říj 2009

HEHE no nazdaaar zeno🙂

hehena
autor
19. říj 2009

MONCI teda zrovna jsem myslela na to, že rodím na konci února a že doufám, že bacila nechytím, protože musím teda říct, že se nesrovnatelně víc zadýchávám... :( si nedovedu představit rodit nachcípaná.... tak snad ti bude hned zejtra líp!!!!!!!!!!!!!

hehena
autor
19. říj 2009

SVOJI no nazdááááááááááááááááár 🙂)))))))))) 😵 😵 😵

jak se máte? četla jsem, že tě dost bolí záda.... 😖 kdy ti to začlo?

hehena
autor
19. říj 2009

pomoooc na co je ten fusááák.. jsem myslela, že stačí ten takovej do autosedačky, to s nožkama... ty jo jsem ztracen, já nevím, co všechno je potřeba... úúúúúú

hehena
autor
19. říj 2009

MONCI sím tě kolik jsi nakonec dohromady přibrala? se ti nemůžu dostat do alba... jen tak informativně, bo jsi psala, že v 21. týdnu jsi měla 7 kg navrch, tak by mě zajímalo, jak to letí hore pak...

hehena
autor
19. říj 2009

ha MONCI dobrý, už jsem to vyčetla... 🙂 😵