Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
19. říj 2009

HEHE no me boli skoro od zacatku, ale hrudni pater a v mistech jakoby kde jsou zebra...myslim, ze to je drzenim tela. ten fusak to je do kocarku...nedes se🙂

moncicak3
19. říj 2009

Hehe ahoooooj 🙂 no to nastydnutí se mě nějak chytlo včera a dneska ráno po probuzení horší, tak doufám, že do čtvrtka budu fit, to jdu zas do poradny....
minulý týden jsem se vážila v poradně a dohromady celkem 15kg, většinou to jde myslím tak po 1 až 2 kilenkách nahoru, teda aspoň u mě 😉 doufám, že až se zvážím ve čtvrtek tak budu mít už stejně a dr mi řekne, že se otvírám 😀

moncicak3
19. říj 2009

holky dneska jsem ani nebyla venku 😅 zítra to musím napravit a provětrat se, musím si zajít do lékárny pro vápník, mám ho tam objednaný 🙂

moncicak3
19. říj 2009

jo a v pátek jsme byli na velkým nákupu a koupila jsem naší princezně v Globusu ten válec na lezení, měli ho tam v akci za 129,-, dostane ho pod stromeček, sice je až od půl roku, ale nevadí 😵 😵 😵

svoja
19. říj 2009

Jakej valec, monci??? Co to???

moncicak3
19. říj 2009

Svoji takovej válec na lezení, zkusím najít nějaký odkaz 😉 mmt

cat79
19. říj 2009

Svoji krásnej pultík, ale taky drahotka🙂
Ahoooj hehe díky za pochvalu🙂))
No tak jsem ráda že jsem koupila ten fusak a teď si jdu dáchnout, celej den jsem ouřadovala a vyřizovala...tak padáááááááááááááááááááááááááááám
papapapapa

hehena
autor
19. říj 2009

tak... a papoušci jsou pryč... snad se jim v novým domově bude líbit 🙂 😵

hehena
autor
19. říj 2009

SVOJI to čoveče nevím, kdyby to bylo držením těla, tak to bolí takhle každou těhuli.. nemáš třeba něco někde skříplýho... možná zkusit masáž... 🙂 já právě taky čekám, kdy na mě to bolení zad příde.... :( netěšíííím se....

ty jo válec... zajímacííí 🙂

hehena
autor
19. říj 2009

jdu se nabaštííít 🙂 ať pěkně přibírám 🙂)))) 😀

svoja
19. říj 2009

MONCI juuu 😵

HEHE jak to myslis s tema papouskama...? To jsem nejako nepochopila...vy jste meli papouchy a pustili je na svobodu? 😲 😲 😀

Ja myslela jako mym spatnym drzenim tela...ted uz je to trochu lepsi, asi si telo uz zvyklo, ze neco nosim a boli to jen kdyz lezim, hlavne vecer a v noci....je zajimavy, ze to je jen na jedne strane....

hehena
autor
19. říj 2009

jj já vím SVOJI, ale já mám třeba taky hodně špatný držení těla.... ale třeba na mě ještě dojde...

jj měli jsme papoušky, krásný! teď si pro něj přijeli noví majitelé... nějakej asi 15ti letej kluk s mamkou, je prý nadšenec a jezdí i na výstavy, tak papoušci budou mít kamarády i voliéru... snad jim bude hej...

moncicak3
19. říj 2009

áááá tak Svoji, taky jsem to měla tak, bolely mě ty záda jenom na jedný straně, na levý....je to zajímavý, ale taky jsem nevěděla jak je to možný....

svoja
19. říj 2009

MONCICI taky me boli na levy!!!! 😲 To je dobry teda....takze HEHE, hlidej levou 😉

Holky nevite nekdo??? Prosim:
Nechali jsme si udelat skrin na miru do loznice, kterou manzel prevzal a zaplatil. Byl domluvenej s truhlarem, ze za 14 dni prijede a dodela nedodelky a opravi co jeste chybi+ze nam doda jeste jine kusy nabytku. To bylo 16.cervna. Od te doby pan podnikatel jen sliboval a sliboval, nezvedal telefony, zrusil si telefonni cislo, doporuceny dopis neprevzal...atd. Zajela jsem si do jeho firmy, zjistila novy telefon a zacala ho znovu nahanet. Vysmal se me do telefonu, vzdycky slibi den a hodinu a vysere se na to. Zkratka: 4 mesice ho marne nahanim, aby me to spravil a dodelal, skrin stala pres 20tisic a kvalita teda neodpovida v zadnym pripade. Mam pravo na reklamaci a vraceni penez??? Resim to i s COI, ale zatim ne tak do detailu. Asi je na nej poslu. Jen me zajima, jestli nevite na co mam pravo. Chci penize zpatky a at si to odveze, jen nevim, jestli je to mozny po tech 4 mesicich...ale zase ja jsem se o to snazila cele 4 mesice, on na to kaslal. Napsal me dnes po dalsim procekanem dni a jednom telefonatu(kdy me to polozil a tlemil se me, at jsem v klidu a slusna!!!!!), ze prijede zitra dopoledne. Jsem zvedava...bych ho zbila nejradsi!

svoja
19. říj 2009

HEHE a nestejska se ti po nich??

moncicak3
19. říj 2009

Svoji, já už bych na něj poslala ČOI, hajzl jeden, já se ti ani nedivím, taky bych ho zbila parchanta 😠

angetha
19. říj 2009

Táák holky a máme skoro domluvený plavání pro Vendulku 😵

svoja
19. říj 2009

No vsak posilam, ale kdyby naaaaahodou zitra teda prijel, tak nevim,jestli muzu vyzadovat vraceni penez a at si ten kram odveze....

svoja
19. říj 2009

ANG jeee 😵 😵 A v cem bude Vendy plavat? Jako myslim plavecky jaky planujes....

carculka
19. říj 2009

tak jsem zpet,jsem si pekne makla 😀

ange,super,plavani je fakt bezva pro mrnata...ja chci pak chodit taky

hehena
autor
19. říj 2009

SVOJI no i se stejská no... ale není to nijak vážný 🙂 vím, že šli někam, kde se jim bude jinej člověk s nadšením věnovat. s náma si moc neužili...

a jinak netuším, to je asi na projití spotřebitelskýho zákona.

v nákupních domech máš třeba jako člen - zase zmíním ikea - s jejich členskou kartou nárok na vrácení zboží asi do 120 dnů. bez tý karty myslím asi do 30ti dnů.
ale jak je to v případě živnostníka to teda netuším! skříň je sice nedodělaná, práce špatně odvedená, jenže to by podle mě pak bylo na soud a odhad odborníka jak to teda je...
každopádně na každý zboží je záruka 2 roky, ale jak postupovat v tomhle případě při reklamaci, to teda nevím...
no radila bych se s právníkem. my ti toho moc poradit nemůžeme. :(

hehena
autor
19. říj 2009

CAR a kde si byla?

a plavat asi budeme muset, bo tu máme jen sprchu...

carculka
19. říj 2009

hehe...no neco zaridit a pak jsem si makla doma,jsem uklizela a ete musim poklidit kuchyn a vydrhnu ji poradne naky den v tydnu...ale teda neni mi nic moc

hehena
autor
19. říj 2009

CARCUL no nestrhni se... já taky dneska cídila jako o život... ještě jsem měla a vlastně ještě mám resty ze stěhování 🙂) ale to nejhorší mám z krku. teď musím nějak uspořádat a vyradit oblečení a vymyslet kam dáme zatím prckovi hadříky.... .)

hehena
autor
19. říj 2009

CARCUL doplnilas album???

carculka
19. říj 2009

hehe,no ete nedoplnila...ale urco doplnim tenhle tyden..a co ty to brisko kdy pridas?

svoja
19. říj 2009

HEHE miluju vyrazovani a trideni a uklizeni obleceni🙂 uzij si to 😉
A diky za slova...jsem na to zvedava...

carculka
19. říj 2009

holky tak jsem pridala aspon brisko