Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
20. říj 2009

prostej: no, každá to asi vnímáme jinak, ony se ty mimina asi hýbou stejně, ale já se to snažím nevnímat

ne, nepotřebuje vědět pohlaví, to ani náhodou, jen se divím, že to nevidí, když počítá prsty, prohlíží všechny orgány, tzn. že se mi zdá, že to mimino musí vidět, vem si že čumí na játra, slezinu, srdce, ledviny, prostě všechno, co má v bříšku a že by to u toho neviděl se mi nezdá 😲

carculka
20. říj 2009

amal..ale ted bylo videt i mezi nozky-ale pry dr se nemuze k nicemu priklonit,protoze pindik tak nebyl videt(ale kdysi tipovala kluka a pak se neukazal),ale zas pry ho mohl mit prilepenyho na brisku,ze se to stava v tomhle tydnu..

carculka
20. říj 2009

amal..ale ono pry zalezi i na postyveni placenty a tak-jak pohyby citis..jinak pohyby uz citim dyl,jinak to nase dite se tam hemzi nak furt, ale ted parkrat za den to je fak sranda-vcera bylo videt na brise jak skace semtam a nebo kam koplo

amallie
20. říj 2009

carcul: aha, no, podle mě má totiž mudr vidět nejen pindíka, ale třeba i pipinku, jakoby z profi hlediska, nejen nějakej ocásek, kdyby neviděl pinďu, tak by měl vidět, kde má močák a tak, ne? ale co já vím, mudroš nejsem, že

placentu mám vzadu, hemží se taky, že když mám ruku na břiše, tak mi až vyskočí, ale asi to neprožívám, nebo co 😲 teď mám položenej notebook před břichem a občas kopne, že se až noťas pohne, ale asi to neberu tak, že by nějak skákala, nebo tak

carculka
20. říj 2009

amal..no taky jsem si rikala ze by se to melo poznat podle vnitrnich pohl organu,ale bud to nechtela rict,ze by to nebylo jisty a nebo to nevi

prosteja
20. říj 2009

ahooj HEHE, tak zdravíme 😀 😵

AMAL jj, každá ty pohyby asi vnímáme jinak.... myslím, že i já se teď na to víc soustředím, když jsou to první pohyby 😉 a už chápu jak to myslíš s tím, že by měl vidět všechno, když vidí orgány..... no teoreticky je to pravda, ale otázka je jak to probíhá v praxi 😀

svoja
20. říj 2009

CAR ahoj

Moje dite se taky hemzi...prijde me, ze porad a vsude...bouli se me bricho a nadskakuje...je to hezky, i kdyz nekdy neprijemny, takovy dloubani do zeber...zuuuzo...ale zas vim, ze tam je.

A to pohlavi...taky mam pocit, ze by dr mel videt nejen vnejsi pohlavni organy, ale i ty vnitrni...kdyz teda vidi ostatni organy...ale treba jsou spatne viditelny kdyz jsou takhle "malicky"...vyvinuty jsou, ale asi jsou proste jeste blbe videt nebo ja nevim....

carculka
20. říj 2009

jee ahooj hehe

svoja
20. říj 2009

Dobrej postreh...se zeptam dr, pokud bude v dobrem rozmaru....

amallie
20. říj 2009

carcul: no právě, tak jsem to myslela, že přeci jen ten velkej UTZ je tak podrobné vyšetření, že skutečně ocásek mezi nohama není podstatnej........ ale to je jedno, možná se jim to nechtělo moc zkoumat, když to není důležité

prostej: tak tak

prosteja
20. říj 2009

taky bych se klonila k názoru, že zrovna tyhle vnitřní orgány jsou tak maličký, že to nemusí být vůbec vidět.... to by potom určení pohlaví nebyl problém 😅 a někdo s tím fakt problém má klíďo až do porodu, že si nejsou jistí nebo u někoho se seknou........ no nevím 😔

carculka
20. říj 2009

no pockam na ten 3D a kdyztak se na dalsi kontrole taky zeptam jestli se neukaze

amallie
20. říj 2009

prostej: oni ale vidí i počet cév v srdci a jestli jsou komory a síně správně, taky viděj počet cév v pupečníku, spočítaj ti prsty................ spíš to bude tak, že určení pohlaví není důležité a není standardní součástí vyšetření, takže když to hned a jasně nevidí, dále se tím nezabejvá.......

já platila pajcku za to

prosteja
20. říj 2009

aha AMAL, tak já na tom velkém utz nebyla, tak ani nevím, že mrkají na cévy a tak..... 😅 ale je fakt, že už minule jsme počítali prstíky a ty jsou asi taky maličký, tak by to vidět být mohlo...... no nevím, je možný, že to pro ně není podstatný, tak to nezkoumají, prostě když se mimi neukáže tak na to prdí 😅 a možná taky jak kterej doktor 😉

carculka
20. říj 2009

holky mejte se krasne a hlidejte si pekne ty svy broucky..ja musim..paa 😉

amallie
20. říj 2009

prostej: právě to si myslím, páč některý věci vyšetřit musím, i kdyby tam měl sedět do rána a některý ne, no, tak na to prdí

carcul: papa

amallie
20. říj 2009

tak jsem zas koukala do nějakého alba a ty lidi mají teda hader, to já jsem proti tomu břídil

mají dokonce i botky a tak, to teda jsem zvědavá, jestli naše dítě bude nějak strádat........... to bych nerada

angetha
20. říj 2009

Holky tady v benešovské porodce dají mamince čípek aby si ho sama zavedla když po porodu nemůže "na velkou"

angetha
20. říj 2009

Průjem před porodem..no bylo léto, hodně jsem pila tak těžko říct..ono se to střídalo 😎
Prostěj a mám doma Lovíky 😵 slintám 😎

prosteja
20. říj 2009

ahooj ANGE 😵 vyfotit, vyfotit, vyfotit 😀 😀 😀

amallie
20. říj 2009

anget: by mě zajímalo, kolik jsi zhubla po porodu? a kolik jsi nechala hned v porodce?

hehena
autor
20. říj 2009

čuuus bambus ženy... 🙂 tak jsem konečně tu 🙂

japa se máte? 🙂

prosteja
20. říj 2009

ahoooj HEHE 😵 dobře.... a jak vy? 😀

hehena
autor
20. říj 2009

PROSTEJ jj jak píše AMALLI dr. mrká na srdíčko, zkoumá komory, cévy... mozek, pupečník... všechno prostě 🙂 se mi to líbilo noooo 🙂))

prosteja
20. říj 2009

tak to už se taky těším HEHE 😀

hehena
autor
20. říj 2009

ale jo jde... jen ten počítač odešel do lovišť... dneska nám zkončila jedna zakázka, včéra jsem s vypětím sil dodělali v noci další, když se ho na chvíli podařilo oživit a teď sem tam se z toho něco podaří vytáhnout a udělat... ale je to teda boj. co s tím dál nevím. :( jsem doufala, že vydrží aspoň do vánoc a pak ho vyreklamujeme... se to sere se to no...

jinak jsme teď byli na rychlým obědě v ikea, tak jsem manžu ještě zatáhla do dětský části na povlečení, bo já si furt tak přemejšlím, jaký koupíme... no ten byl zas v háji kolik, že to stojí.... já už z něj chvílema fakt nemůžu 🙂))) on je naprostej zoufalec v tomhle... mi příde, jak kdyby zapomněl v kterým žije století a že všechno nepořídí za dvacku....
normálně asi pak půjdu nakupovat sama, bo na to nějak nejsem zvědavá... já jako vím, že to není levný, ale taky to není drahý a už se nad tím nechci zamejšlet 🙂 no...

jinak už taky začínám mít ten hnízdící pud nebo co, protože bych už ráda něco koupila... prostě pro dobrej pocit. i jen tak, abych na to mohla koukat a představovat si 🙂))

jo a prcek včera pěkně kopkal... byl dost aktivní, tak jsem si to užívala v podstatě celej den...

no a hlásím PREMIÉRU - kopl včera manžu do ucha 🙂)) hulákal na něj něco přes břicho, tak mu ten randál chtěl malej oplatit... 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

no a co se týče jména tak to vypadá na 90% na toho Jakoubka...
už jsme to probrali s celou rodinou a nikomu to nevadí, prý je to čistě naše věc. babička dokonce říkala, že prý kolikrát se s manžovým bratrancem uvidíme... a jí to prý neva vůbec, že si to aspoň nebude plýst... tak jsemˇrááááda, že to takhle okomentovali...
tkaže vlastně jedinej komu to vadí je tchán... 🙂)) ale to se dalo čekat 🙂)) 😀

verled
20. říj 2009

holky moje dítě chce asi veeeen, mi snad roztrhne břicho nebo co😀DD
amal:malej mě už taky nekope moc, spíš se jenom hemží, ale teď jako dloube do žeber auuu🙂

hehena
autor
20. říj 2009

jen škoda toho, že ta mamina neleží v trochu lepší poloze... hlavu jsem měla vyvrácenou jak blázen, abych něco viděla... ale manža si to užil i dosti komentoval 🙂)) ale pindíka jsem poznala i z tý vyvrácený polohy 🙂))

hehena
autor
20. říj 2009

já si myslím, že když dr. nevidí pohlaví, tak je to většinou tím, že má miminko zkřížený nožičky ne? nebo je prostě v blbý poloze... bo si teda taky myslím, že to poznat je...

prosteja
20. říj 2009

HEHE s tím počítačem je to pech...... 🙄 tak se hold bude muset reklamovat dříve ☹

tvůj manža si to čoveče představuje jak hurvínek válku 😀 😀 😀 myslím, že zrovna ty nenakupuješ to nejdražší na co kde narazíš, IKEA je poměrně levná v tomhle.... ukaž mu na netu, že se dá koupit daleko dražší a máš po starostech 😀

jinak teda musím říct, že ten pocit jsem asi taky potřebovala, jako že něco už doma na prcka je 😅 ..... máme vyřešenou tu postýlku, už mám navíc objednaný to povlečení tak jsem spokojená 😵 teď se vrhneme naplno do výběru kočárku 😉

a závidím manžovu premiéru 😀 😅 náš prcek ne a ne kopnout, když s ním chce taťka komunikovat 😀 a Jakoubka chválím HEHE, mě se Jakub líbí strašně, ale nám by nešel k příjmení, protože začíná na B 😅