Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
29. čer 2009

t\ jo tak to já holky padnu každej den🙂))jak přijedu domu kolem 17té, pak sojdu s pesanem a pak spim🙂))

prosteja
29. čer 2009

verled to věřím 😉 podle chytrých knížek by únava mohla vymizet kolem 14tt, tak jsem teda zvědavá 😀

verled
29. čer 2009

prosteja.já bych celý těh prospala kdyby to šlo.-)no tak to už mě čeká poslední týden??.-)

prosteja
29. čer 2009

no verled, poslední týden 😀 😀 😀

neeee, celý těhu neeeee, to by sis vůbec bříško neužila 😉 😵

verled
29. čer 2009

prosteja:no já si to ani nemam s kym užívat takže by mi to ani neva, kdyby bylo mimi už se mnou

prosteja
29. čer 2009

jj, já vím verled 😖 ale užívat si bříško můžeš přece i sama 😉 můžeš mu číst pěkně pohádky, radovat se z něho..... na chlapa se vykašli 😔

angetha
29. čer 2009

Můžeš se radovat s námi 🙂

prosteja
29. čer 2009

tak holky, já se pomalu balím, zajdu si po cestě do té lékárny pro Bioparox, když už mě manžel tak nakazil 🙄 a doma si lehnu a budu spát, spát a spát 😀 😀 😀

prosteja
29. čer 2009

tak se mějte, hezký zbytek dne a zítra páááááááá 😵 😵 😵

hehena
autor
29. čer 2009

PROSTEJí páááá ... odpočívej vydatně!!! 🙂

VERLED já vím, že tě to moc neuklidní, ale myslím, že je hodně matek, který celý těhu musí snášet chlapův absolutní nezájem a často je to tak i po narození. ještě pořád je dost chlapů, který s ničím nepomůžou atd... já vím, že by sis přála ten ideální stav! to opravdu chápu, bo já si tvojí situaci představit nedokážu.... ale třeba si to zkus říct takhle... možná lepší žádnej chlap, než chlap věčně zpruzelej, kterej by tě akorát mrzel a štval...

baeszinka
29. čer 2009

Ahojky Holkýýý 🙂
Jsem se na Vás přišla podívat a přidat pár foteček-teda s pomocí manži 😉 .jak se máte?nějaký novinky?
Vítám Verled 😉

baeszinka
29. čer 2009

hm,jsem si to myslela,když se tu jednou za čas objevím,všichni zmizí..to je pech 😀

hehena
autor
29. čer 2009

né jáááá tuuuuuuuu ahooooooooooooj bae

baeszinka
29. čer 2009

ahojky,ty hehenko krvácíš?? 😕

hehena
autor
29. čer 2009

nene BAE... jen slabě špiním.... nic to není... (zatím) ťuk ťuk.... 😉 😵

verled
29. čer 2009

prosteja:paaačko.-)
hehena:ale jasně že jo🙂nějak se to zvládne, ono musí:--)jenže já se nechci trápit, ale to nějak přijde samo, když ležim před spanim jenom tak v posteli ve tmě, jde to samo a slzy se derou samy do očí a vzpomínkám se neubráníš☹sice se snažim, ale jde to těžko.....
baeszinka:díky zta přivítání🙂

hehena
autor
29. čer 2009

teda BAE paráááádní pupínko.... krása... sluší vám to!!!!!!! 😵 😵 😵 a už jsi 27tt... to je něco..... 😲

hehena
autor
29. čer 2009

VERLED... tak to chápu.. noce jsou nejhorší :(((((

verled
29. čer 2009

bae.pěkný fotky🙂ty jo vypadáš jako těhotná🙂))já si zatim připadam tlustá než těhotná i tak vypadam.-)
hehena.no právě🙂

hehena
autor
29. čer 2009

no tak VERLED jestli ty jsi tlustá, tak já jsem čínskej bůh srandy... jo a pupoň mám teď větší než ty 🙂)))))))) 😀 😀 😀 😵 já myslím, že vypadáš skvěle!!!!!!!!!

verled
29. čer 2009

hehena:tak to děkuju🙂já vám ty pupky přeju🙂

baeszinka
29. čer 2009

Juj,tak to jo,jsem se lekla,že krvácícš..jak nestíhám dočítat,nevím o všem 😉
Jo Noci jsou nejhorší ☹ Ale to přejde verled,máme v pupíku mimísky 😉 a počkej až tě začne kopat..je to krásný..i když někdy au au 🙂 .Já že vypadám těhotně,no to snad ani není možný 😀 😀 Tý jo,už si ani pořádně nemůžu zavázat tkaničky u bot.. 😅

hehena
autor
29. čer 2009

a u vás nějaká změna BAE???
😵

verled
29. čer 2009

baeszinka.no já už se těšim uplně strašně až mi o sobě bude dávat vědět hned v 16tym doufám, budu to bedlivě pozorovat🙂)).....no jasně, máš přece milujícího manžu co ti je rád zaváže ne??

hehena
autor
29. čer 2009

VERLED no řeknu to radši za BAE, i když se možná něco změnilo, tak právě BAE moc milujícího manžu nemá....

baeszinka
29. čer 2009

Jó milujícícho manžu,cháá tak to asi néé,ale když ho poprosím,tak mi je zaváže 😉 U nás hehe asi změna žádná,manža se celekm snaží,ale mě pomalu dochází trpělivost a hlavně to ťuťu ňuňu..nejradši bych ho nakopla,ale už pořádně ani tu nohu nezvednu 😀 😀 😀 😀 Ale beru to s humorem 😉

hehena
autor
29. čer 2009

BAE manžel se asi před dvěma měsíci zakoukal do jiný..... normálně se pomátl... :((((((

hehena
autor
29. čer 2009

si prostě gazela BAE..... nejlepší ženská!!!! to je bře, směj se hodně, ať je Kryštůfek veselej parťák... 🙂 😵 😵 😵 on ti to všechno stonásobně vynahradí... 🙂

verled
29. čer 2009

aha:-/no taky super.....a jak to jako máte??bae??teda jestli neva že se ptám....

carculka
29. čer 2009

nojo holky ,chlapy jsou PYTLOUNI ,jak rika jedna znama 😀