Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
22. říj 2009

Ahoj holky, rychle se tu stavuju jen na momentek pozdravit, za cvilku letím zase na gala degustaci🙂
Včera to bylo fajn, škoda že nemůžu moc koštovat🙂))

Přeju všem krásný den a zítra večer už tu zase budu...možná i dnes k večeru🙂)
Copa nového?
Nitenka ještě neporodila?

prosteja
22. říj 2009

já taky ještě zdravím..... jednu poradu mám za sebou a teď se chystám na velkou druhou 🙄 a děkuju za pochvalu bříška a miminka 😀 😵

prosteja
22. říj 2009

jo a jak tu psala ANGE, že domeček se zvětšuje, teda holky, každej týden přesně o 1 cm přes pupíka 😀 😲 jestli to tak půjde dál, tak nevím nevím 😀 😀 😀

prosteja
22. říj 2009

jo a HEHE napsala jen, že nakoupila, ale nenapsala co a asi nenafotila.... tak musíme počkat... no nic já letím, zatím se všichni mějte 😵

hehena
autor
22. říj 2009

ahoooooj všem 🙂

holky já to ještě nenafotila. vrátili jsme se v 10 večer, i bych to jako hned nafotila, ale dovalila ségra od našich a přivezla tuny jídla a pak jsme ještě plkali.... navíc mi nejede ten komp, takže to nemám kam stáhnot a k manžovi nechci. jsem ráda, když u něj udělám rychle práci, kterou musím a doslova se o ten počítač perem... v noci jsem ještě dělala nějakou práci, kterou jsem ráno musela odesílat.

jinak teda vám musím říct, že jsem byla v noci čurdit a tak se to Kubítkovi nelíbilo, že mě neskutečným způsobem očutával, fakt takový obr kopance, že se mi vlnilo břicho... takhle mě ještě nikdy nekopal, tudíž jsem ho musela pěkně naštvat 🙂))) 😅

na NITENKU myslím... a copa MONčičáček??? 😵 😵 😵

svoja
22. říj 2009

cau zeny

carculka
22. říj 2009

ahoj holky 😀

hehena
autor
22. říj 2009

ty jo, já jsem 23tt 🙂)) 😲 😲 😲 😀 😀 😀

hehena
autor
22. říj 2009

jinak k tý výbavě:::

* mantinel do postýlky, prostěradlo, chránič matrace, krááásnou peřinko-deku, takovej obyč kolotoč nad postýlku za 150.- 🙂), spací pytel 🙂, takový tři barevný látkový košíky k přebalovacímu místu, nebo k postýlce
* "cestovní" přebalovací podložku (ve tvaru žabičky), plínky, žínky
* plyšový chrastíčko a plyšovou žirafku s natahovacím krkem - hraje melodii 🙂

no a aby manža nebyl pozadu, tak koupil nočník 🙂)))))) 😀 a barevný párty kelímky s talířkama 🙂))

no a konečně jsme dovalili běhoun k sedačce, byl slevněnej na 990.- paráááda, všude v tom rozměru koberce s cenou přes 2 litry, a taky jsme si koupili už vánoční výzdobu - takovou hvězdu do okna 😀

a to jest asi vše 🙂 😀

svoja
22. říj 2009

HEHE vyfotit vyfotit!!!! mam uplne radost za tebe🙂

hehena
autor
22. říj 2009

ten spací pytel je tyrkysovej né růžovej 🙂 - jsou tam možnosti u odkazu 🙂

no prostě když se na tu hromadu věcí podívám, tak je to všechno tak krásně barevný, ouplně to vidííííím jak to bude vypadat... mám ještě z dřívějška takovej dětskej kapsář ve tvaru draka, zelenej, tak to už visí tam, kde má bejt přebalovací místo... no se těším, až to nějak pofackujeme... vymalujeme a tak... 😵 😵 😵

hehena
autor
22. říj 2009

SVOJI 🙂) taky mám radost... je to fajn pocit, mít něco už pro mrňouska, zvlášť když vím, že to bude kluk.. jako kdyby to byla holka, tak koupím místo tyrkysovýho spacího pytle možná růžovej, ale tak je to prostě fajn...

teď ještě řeším tu peřinku a povlečení - kamarádka mi psala, že jí dítě spalo dlouho v zavince, takže peřinku vůbec nekupovala... prý jí potřebuje až teď v roce dítěte, tak se chci zeptat maminek, jak spinkají vaše mimča??? a jestli tu peřinku teda už kupovat - i když vlastně nevím na co čekat, když to stejně budu časem potřebovat... 🙂))

hehena
autor
22. říj 2009

jinak ještě k tý přebalovací podložce - z jedný strany je to látkový a z druhý strany pogumovaný, takže to mimčo jen tak nepročůrá a nemusí se to hned prát. mi příde super... 🙂 myslím, že jelikož máme dvě patra k obývání, tak to určitě využiju 🙂

hehena
autor
22. říj 2009

jé kde je kdoooo 🙂)) 😀

verled
22. říj 2009

nazdar🙂))
u dr dobrý mrkněte do alba máte tam Tadeáškova šulinka😀

hehena
autor
22. říj 2009

VER gratuluju 🙂 krááásnej šulinek .)))) 😀 😉

hehena
autor
22. říj 2009

a ROzuška se rozhodla, že ten běhoun je její novej pelíšek 🙂)) 😀

verled
22. říj 2009

hehe:viď že je pěknej.-DD

hehena
autor
22. říj 2009

no krááásnej 🙂)) 😉 😵

verled
22. říj 2009

hehe:mě už zase přepadaj myšleny na prcka...už ho chci mačkáááááát🙂

hehena
autor
22. říj 2009

🙂)) VER to je fajn... neboj, za chvíli to bude. uteče to jako voda - stejně jak ti utelko těch 30 týdnů.

já se zatím těším s kopání a pořizování a vymejšlení a za čas asi taky příde už to mačkací 🙂)) 😀

verled
22. říj 2009

hehe:ty jo dneska malej řádí už od 5ti..........jako ďas a co zas dělal pod tim UTZ on to prostě nesnáší, vždycky jak kope dr do toho místa kde je s tim ultrazvujem.-DDD.....kopání je pěkný🙂jenomže mě teď nějak nekope ale dloube🙂je to jako když se s někym pereš o místo pod jednou dekou😀

hehena
autor
22. říj 2009

VER 😀 😀 😀

mě taky dneska v noci nekutečně kopal... až teda z toho čekám, kdy mě kopne teď jestli je v pořádku...

amallie
22. říj 2009

dobrý dééén 😵

amallie
22. říj 2009

Amálka dnes taky kope už asi hodinu v kuse, předtím spala, ale kopala celé ráno. Asi je nějaká nervní, potvůrka jedna, já se z toho málem počůrám ale 😀

prosteja
22. říj 2009

ahoooj všem... tak jsem zpět z únavné porady 😔

nuki
22. říj 2009

Ahojky holky, všechny Vás zdravím...🙂))

Hehe: idím, že jste krásně nakupovali...šikulkové oba dva..🙂))

Ver: no to je teda kluk jak buk..🙂))

prosteja
22. říj 2009

HEHE gratulace k výbavě.... moooooc krásný..... 😵 co mě zaujalo je ta přebalovací podložka 😉 a tu žirafku jak máš, tak jsem chtěla kupovat minule taky (doporučila mi ji kámoška) a neměli ji 😔 🙄 ....... takže teď už mají jo? 😀 .... a jinak na ty plínky se chystám taky 😀 ........ takže jste udělali super nákup a máte základ výbavičky, super...

VER gratulace, že je vše ok 😉

amallie
22. říj 2009

hehenko: no vidíš, taky ses dočkala a už mám pár kousků do výbavičky, gratuluju kočko 😉