Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
22. říj 2009

HEHE tohle ti fakt závidím 😅 😵 .... nemůžu říct, že by naše rodiny nic nedaly nebo nepřispěly nebo tak...... ale tohle jejich nadšení a nakupování a zájem ti závidím.... u nás se každej akorát zeptá, jestli jsme zdraví a jak dopadla kontrola 😔

nuki
22. říj 2009

Hehe: tak si to hezky uívej a pak si to bude užívat prďolíček..🙂)

hehena
autor
22. říj 2009

jo musím naznat, že je to pěkný a všem bych to přála!!!! 🙂

to víš i je to asi tím, že ségra už taky moc chtěla dítě, tak si aspoň užívá to nakupování... no a mamina byla snad poslední z jejího okolí, kdo ještě vnouče nemá... takže mě prý nakupujou i holky od ní z práce, neb je pověřila 🙂)) všichni tam prý čekali na potvrzení pohlaví 🙂)) 😀

papalinka
22. říj 2009

Ahojky Hehe! Jdu tě pozdravit! Doufám, že se ti jako těhulce moc daří a užíváš si bříško. 🙂

hehena
autor
22. říj 2009

a na ty nákupy v Rakous jsem zvědavá, minule tam kamarádka mamky pro nás koupila tu 6ti soupravu - body, dupačky, overal, mikinu, tepláčky, tričko a ještě něco - ouplně nový - jen za 200.- to jsem fakt mrkala...

hehena
autor
22. říj 2009

PAPALI ahooj... 🙂 - - - IP 🙂

prosteja
22. říj 2009

HEHE no u nás je to asi tím, že je ta rodina i tak daleko 😉

prosteja
22. říj 2009

takže si to prostě takhle neužívají, když nás nevidí......

hehena
autor
22. říj 2009

PROSTEJ no já se občas vídám se ségrou - bydlí od nás asi 50km, ale ta zas pracuje na směny, takže má málokdy o víkendu volno, ale naši jsou taky dál - 150 km a manžův táta je v brně - ten je ale docela mobilní a dost jezdí do phy na jednání, takže se vidíme častěji než s našima na rychlej oběd a tak... manžova máti sice bydlí v praze, ale vidíme se jednou za 3 měsíce, výjimečně dřív...

nuki
22. říj 2009

Hehe: teda tak to je něco, to je opravdu skvělý nákup..🙂))

hehena
autor
22. říj 2009

u našich jsem byla od otěhu jen jednou na tři hodiny a oni u nás taky byli jen jednou na odpoledne...

prosteja
22. říj 2009

HEHE aha, já myslela, že tvoje rodina bydlí blíž 😅 .... no vidíš, zvládají to ale fakt v pohodě.... mě se nikdo na nic neptal, jestli třeba nemá něco koupit.... udělalo by mi třeba radost, kdyby někdo přijel (třeba moje máma) a přivezla blbý ponožky, že jako pro prcka 😅 ale tak třeba se to zlomí až se narodí no... a když ne, tak se taky nepoprdím, jejich kulička ne? 😀

hehena
autor
22. říj 2009

co to je za fór - jejich kulička? 🙂)) 😀

prosteja
22. říj 2009

to se tak u nás říkalo vždycky HEHE 😀 ... jako něco v tom smyslu, že máš smůlu..... třeba já tě pozvu na kafe a ty odmítneš, tak moje reakce může být: "Tvoje kulička" 😀 😀 to neznáš????? prostě že máš peška, smůlu.... 😅

hehena
autor
22. říj 2009

no je mi to jasný, ale neznám to 🙂)) 😀

a máš recht, jejich kulička!!!! 😀 😀 😀

nuki
22. říj 2009

Prostej: tak to taky neznám...to je dobrý.🙂)) 😀

prosteja
22. říj 2009

😀 no vidíte HEHE a NUKI, jste zase o něco bohatší 😀

nuki
22. říj 2009

Prostej: tak to určitě...🙂))

tak co Pražandy, kdy se někde uvidíme..🙂))

prosteja
22. říj 2009

no vidíš NUKI..... 😀 to jsem ráda, že jsem vás o něco obohatila 😀

holky už se NUKI jednou sešly, sice v malém počtu, ale sešly 😀 .... já bych byla i pro, ale teď je to se mnou těžký, finišujeme s refinancem hypotéku, řešíme pojištění, no je toho teď nějak moc a času se nedostává, každý odpoledne něco řešíme, kromě víkendu a to mě manžel nepustí 😀 😀 😀

eeefffaaa
22. říj 2009

ahoj holky!!

jak se mate??ty jo amal ty za chvili budes rodit!!!to je mazec 😨

nam dneska prisla prvni bedna od Milanovy sestrenice s vecma po jejich detech..uz tam mam veci i na ctyrletyho 😀 tak aspon usetrime..Milan jel ted s Davidkem ven na prochajdu,tak jsem to roztridila a ted jdu asi zehlit,pokud se tady nezabrzdim 😀

jo a hehe koukala jsem na ty vecicky co jsi koupila..jsou krasny 😵 😵 😵 strasne se mi to libi...a ten kolotoc premyslim ze ybch objednala Davidkovi,ale nevim jestli to ma jeste vubec cenu...jinak ja jsem Davidka davala do zavinovacky asi do dvou mesicu...spal v zavince plus jsem ho jeste prikryvala perinkou...ted spi jen pod perinkou a kdyz je ted vic zima tak ho v noci dam jeste do spaciho pytle kdyz ho prebaluju a krmim...jinak k ranu uz ho zase z nej vyndam,protoze to zase topime,takze by mu bylo teplo pod perinkou a jeste v pytli

prosteja
22. říj 2009

ahoooj EFI 😉 😵 téda dobrej nákup 😀 😀 😀 je to super, že máte takhle věci po dětech z rodiny co se dají použít 😉

s tím kolotočem nevím, záleží taky jak je nízko, ale prý pak po tom děti hrozně chňapají a mohli by to na sebe strhnout 😅 ....

verled
22. říj 2009

ahoj efi🙂)))zdravíme Davídka🙂

eeefffaaa
22. říj 2009

no ja mam takovy kolotoc po sestrenici...a stejne mu ho obcas sundavame,protoze se blbe dostanu pres nej do postylky jak je velikej 😀 a malej stejne v postylce je jen v noci,takze nevim jestli by to melo smysl a pak jak pises uz by tom sahal...jj prostej je to fajn...zasobujou nas sestrenice moje i Milanova,takze toho mame mraky a neco davam i segre,protoze bysme byli asi zavaleny vecickama..ja jestli jsem dala do vecicek 1500kc tak je to hodne 🙂 ted nam docela zacina lizt do penez ta umela strava a kojenecka voda,tak aspon usetrime za hadriky

eeefffaaa
22. říj 2009

ahoj Ver a Tadeasku..koukala jsem ze Tadeasek je jasnej,kluk se na UTZ nezapre 😀 jinak ver uz mas krasny brisenko... 😵

holky ty briska uprimne zavidim 😵 brala bych ho znovu ale jen to brisko,to dal uz ne 😀

nuki
22. říj 2009

Ahojky Efi: tak to máš dobré, že máš věcičky po někom, nemusíš tolik kupovat.🙂))

Prostej: tak snad to nějak vyjde.🙂

prosteja
22. říj 2009

EFI taky jsem zásobená, ale zatím jen fakt starýma věcma, takže tak dupky na doma.... ještě slíbila manžova sestřenka, že mě zásobí po dvou dětech a tá má nový věcičky.... tak uvidím.... ale je to velká pomoc, to souhlasím 😉

verled
22. říj 2009

efi:teďkonc zrovna dělali ty testy a voda toma natura je vhodná pro přípravu kojeneckých papání.-)....ale ono je to asi na stejno s jinejma cenově co??.....no jo Táda je jasnej pacholek.-)...........tak to já už chci to břicho pryč.-)))neustále se o něj s Tadeášem přetahujem.-))))....ale děkuju ještě aby ne, když už mam 13kil navrch:-///se potoooo

prosteja
22. říj 2009

NUKI tak třeba se přihlásí jiný Pražandy 😀 .... já toho teď mám fakt moc, mohla bych tak maximálně čekat na jakém termínu se domluvíte a jestli to vyjde i mě..... ale se mnou je teď ta domluva těžká no... ale pak snad už bude klid, tak by to mohlo klapnout 😉

verled
22. říj 2009

prostej?ale těch věcí "na doma" právě využiješ nejvíc.-)

prosteja
22. říj 2009

VER však jo, já jsem děsně spokojená, že jsem tu krabici věciček dostala.... 😉 teď potřebuju ještě nějakou parádu 😀 ale to už nebude takovej problém 😉