Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
26. říj 2009

No to jo, ale zas budes cekat... 😒 To je na pytel....

verled
26. říj 2009

holky dvě, já se z vás asi poseru už teď😀DDDDD

amallie
26. říj 2009

vím, proto doufám, že se s nima domluvím.............. jako ve skříni chybí jen šuplíky, to se dá ještě kousnout počkat

šatna až tak neva, neb hadry nám visí na šatních tyčích, komodu máme a to, co je v krabicích já stejně teď nenosím

kuchyň je horší oříšek, neb jí mám od kuchyňského studia a desku zase od kamenictví......... takže kvůli kameníkům se nemůže dodělat kuchyň, kterou jsem ale musela už zaplatit, neb jejich chyba to není, bůhví, kdy ale budou mít čas to dodělat, potřebuju od nich ještě obklad stěny, jednu skříňku postavit, dodělat zásuvky a zapojit spotřebiče, no................ snad to už bude brzo, to ale říkám každej den, no

svoja
26. říj 2009

VER 😀

AMAL jezis to bych byla bez sebe vzteky 😠

verled
26. říj 2009

tak abych nebyla moc hubená cpu se po obědě ještě bavorskym vdolkem co mi donesla kolegyně, to je zas paráda.-)

amallie
26. říj 2009

ver: proč byses měla po............??? 😀 😀 😀

svoji: však taky jsem 😠 ale jak říkávala moje babička, není to zlomená ruka ani noha, no, jsou horší věci

svoja
26. říj 2009

amal z tohoto pohledu urcite....

amallie
26. říj 2009

ty jo, vdolek 😵 😵 😵 😵 😵 no já bych si dala něco sladkýho 😵 😵 😵

takže je to jasný, ruce i nohy v pořádku, kuchyň se dodělá

tohle jsou ty vločky: http://www.eclovicek.cz/detail.php?zbozi=351911

amallie
26. říj 2009

takže žeru margot, taky dobrá 😉

orchidei
26. říj 2009

Ahojky pupíci!
Amal teda to je trápení to jsem zvědavá co čeká nás až konečně objednáme kuchyňskou linku! Budem ted objednávat od truhláře, ale tam je to někdy ještě mnohem horší! ☹ Do porodu snad bude!

Jinak my teď doma přes týden mrzly a opravdu docela slušně, vařila jsem v čepici a zimní bundě, nádobí jsem vůbec nemyla a o koupání ani nemluvim, neměla jsem sílu si pořádně ani vyčistit zuby!

orchidei
26. říj 2009

Je Amy margotku bych si taky dala, ale dneska už mám útrum, sežrala jsem twix, ale nějak nestačí! Dala bych si ještě tu buchtu co mi včera poslala maminka, bohužel se po ní ale zaprášilo! 😅

amallie
26. říj 2009

orchi: jakto, nešlo vám topení?

my teda ještě netopíme, ale zas tady je to izolované dobře

jak útrum??? sežer klidně něco dlašího, když máš chuť 😵

cat79
26. říj 2009

Zdar ženy🙂
Ahooj Orchi, holk TYS TU NEBYLa ani nepamatuju, jéé, už máš taky 20tt!!!
..Tak jsem jen tak zběžně pročítala co jste probrali, takže praní a pak ho..o🙂)hihihihihi
Taky miluju když prádlo voní, ale asi je to fakt tím, kde to schne...na topení to třeba nádherně voní, ale ze sušáku je to hned pryč..chci sušičku!!!

Carcul za hoďku bude vědět pohalví miminka, to je krásný🙂)))
Orchi vy už víte?
Hehenka má chlapečka a Prostěj se nechají překvapit, že?

svoja
26. říj 2009

me manzel prinesl bonbony, uz jsem snedla pul pytle a zbytek me schoval 😠 😠

cat79
26. říj 2009

jinak svoji kráásnej pupík!!!!už ti vylezl pupíček?Mě ještě ne☹ale večer mívám půlku jako skoro ven, ale ráno zase důlek🙂)

amallie
26. říj 2009

schoval???? to je jak ten můj 😀 😀 taky to dělá, prevít 😠

verled
26. říj 2009

orchi:jasně, twď budeš mít stejně žrací období🙂
amal:no z toho o čem se tu vy dvě bavíte.-)))
to jsem zvědavá, u toho carcul neexistujícího břicha si netroufám hádat🙂
svoja?zbij ho ať ti to vrátí, já bych si dala třeba ještě kinder bueno.-.)

cat79
26. říj 2009

já mám rafaelo🙂))

verled
26. říj 2009

cat:to miluju jsem schopná sežrat všechno sama a taky jsme minule sežrala třetinu toho merci🙂))

verled
26. říj 2009

jeee vpátek má moje láska svátek...

orchidei
26. říj 2009

Jé holky nedělějte mi tu chutě já už tu nemám po ruce nic na zobání a doma taky ne! 🙂

verled
26. říj 2009

orchi:tak kvůli nějakýmu žrádlu nejsem lína si dojít do krámu😀Dto tu riť klidn zvednu🙂)))

orchidei
26. říj 2009

Amal nešlo, když už nám konečně zprovoznili tep.čerpadlo, tak začala být taková zima že hned namrzalo a netopilo! Nebyl o tam nastavené nějaké odmražování, a trvalo jim týden než byli schopní přiject, to nastavit! Řekla bych že jsme byli doma na 0!

orchidei
26. říj 2009

ver když já nemám kam! Při obědě to nestíhám! A v tý naší prdely maj otevřeno jen do jedný a ještě tam nic nemaj! Dneska ale jedu ještě do města na očkování se psem tak si asi někam zběhnu, protože jste mě tu nechutně nalákali! Kdybych neměla doma rajskou ze soboty tak bych udělala tvarohový buchty a buchtičky s vanilkovým krémem! 🙂

cat79
26. říj 2009

Tééda Orchi chudinko, to je teda pech!!No hlavně aby se to nestalo až bude mimi na světě, to byste museli odletět do leplých krajů🙂)hlavně že už to funguje, já bych umrzla, hlavně v noci...chce to asi hodně tulit, co???

Holky tak ta moje kamarádka spolutěhulka má tak strašný těhu exém, že si ji chtějí nechat v nemocnici, je nevyspalá a vysílená a je mi jí strašně líto☹(budeme rodit stejně, jsme takové spolubojovnice, ale ona to teda odnáší strašně to těhotenství, první 3 měsíce problindila, pak měla zánět v očích, bříško jí rostlo snad od 4. měsíce, mě až v tom 6, no a teď chuděrka ten atopickej exém, doktoři neví co s tim, snaží se to ňák rozehnat...chjo chjo☹((

verled
26. říj 2009

orchi:jojo¨

cat:chudák holka...........to je mi jí líto......

amallie
26. říj 2009

cat: ty jo, to je hnus ten ekzém, to musí svědit........ aúúúúúúú

orchi: taková zima, jo? ježíš, tak ještě, že už je to v pořádku, bych se asi po...........

holky, jdu na gaučík, mějte se, se pak ještě ukážu

verled
26. říj 2009

jinak mě teda děsně svědí břicho.-DDnemam tam strie a nic, ale svědí.-)

cat79
26. říj 2009

holky já jdu taky něco dělat, tak zase za pár hodinek papa
...jo a jdu si dát to raffaelo🙂))

orchidei
26. říj 2009

papa Ami
Cat teda chudák holka, já na ekzémy taky trpim, ale jen v takové slabé míře na prstech na rukou a vím jak je to děsný, dřu si ruce do krve o cokoliv co mi přijde pod ruku, ale musím to zaklepat co jsem těhotná tak je to o 100% lepší! tak snad už to tak zůstane!