Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
27. říj 2009

Dobre ranko prvuse🙂

SAC tebe musim pozdravit hlavne, protoze vcera vecer jsem to nestihla!!! Krasny fotecky ze krtu a vitej v klubu latkovek!!

HEHE nevim, jaky plneni mas na mysli jak jsi psala na me...myslim, ze to rikal nekdo jinej...ale mozna se pletu...to je jedno asi

Holky tak nejaky to breceni je asi normalni ne??? Ja taky planuju, ze si budeme brat malou k sobe do postele, prece ji nebudu separovat!!!! Jen at citi maminku a tatinka, ze ji maji radi, stejne to je pro malicky nejlepsi, kdyz jsou u maminek. A z toho odnaucovani nemam strach. Nase mamka to taky tak delala a v pohode.

PETULILIN krasny robatko mate 😵

sacvi
27. říj 2009

Blahu malá nemá rýmu ale šušánky a skoro každý ráno musíme odsávat

Janička nám teda neplače téměř vůbec..ťuk, ťuk 😉

p.e.t.u.l.k.a
27. říj 2009

sacvi já stříkám VÍTEČKOVI physiomer

svoja
27. říj 2009

CAT hoj, to je zajimavy...jak se zacalo ted brzy stmivat a uz je to takovy zamraceny venku, tak na me uz taky jdou choutky na cukrovi a vanoce...snad ty vanoce budou v klidu...bud uz s malou nebo bez, ale v pohode...uz se tesim. Jinak na utz jdeme taky, na normalni, jsem zvedava, jestli nam dr neco rekne konecne-treba jak je velika, jak lezi a tak....a strach mam taky, aby bylo vsechno ok.

NUKI jeeee, ze by tehu unava?🙂 Ja byla taky desne vztekla a protivna, tak to na me poznala moje mamka🙂

sacvi
27. říj 2009

Já měla malou taky za začátku v posteli a teď spinká v postýlce normálně a bez problému. A někdy ráno jak si spolu po papaní lehneme tak eště spolu usneme 😵 Je to táák krásný 😵 Třeba dneska sem taky dala malou k sobě-ona do mě úplně zaryje hlavičku a hned usne. Já pak vstala a prdelka spinká dál 🙂

sacvi
27. říj 2009

peru plínky a už se těším až vyzkouším..tchyně ale moc nadšená z toho není 😒

svoja
27. říj 2009

SAC no na tohle se prave strasne tesim...az se budeme k sobe tulikovat 😵 mmch, cim vysavas?

sacvi
27. říj 2009

To se svoji těš vážně je to nádhera a Janička se tulinkuje mooc ráda 😵

Mám odsávačku na vysavač. Vždy ho zavřu do chodby aby ji nehučel u hlavy..ale stejně se ji to moc nelíbí 😅

blahovka.cz
27. říj 2009

sac jo tak to my taky odsavame kazde rano,koupili jsme sprej s morskou vodou,kdyby to neslo odsat na zvlhceni

petul asi to bude zachvev zoubku,my cakame sterimar

ahojky svoji,no plac je samozrejme normalni,ale az budes mam,tak se naucis ty place rozlisovat a poznas,kdyz se pak neco deje.

cat,tak dneska posledni 3d,tak to púak das urco fotecku,jak denisek vyrostl 😀 😀 😀

nuki
27. říj 2009

Svoji: jojo bylo by to super, je fakt, že se necítím zrovna ve své kůži..🙂

hehena
autor
27. říj 2009

ahooooooooooooooj holky 🙂)) 😵 😵 😵

jak se máte? 🙂

PETULKO Víteček je nááádhernej... jak se takový krásný vlasatý kloučci dělají safra??? 🙂)) bych nad ním slintala od rána do večera 🙂 😵 😵 😵

SAC parádní plenky 🙂 jsem zvědavá jak se vám plenkování bude líbit 🙂 a Janička je čím dál krásnjší!!! 😵 😵 😵

hehena
autor
27. říj 2009

ty jo ono se to vložilo... zááázrak... 😀

hehena
autor
27. říj 2009

SVOJI já měla dojem, žes to psala ty, ale asi jsem se přehlídla...

no někdo tu psal, že se všem plní to, co si přály.... tak jsem psala, že my taky chtěli o fous víc holčičku. samozřejmě stejně chceme i toho chlapečka 🙂)) to se stejně nedá popsat... já bych prostě chtěla dceru, začít to, jaký to je jak s jedním pohlavím, tak s druhým... ale páreček by chtěl asi každej .)))
ale třeba představy o dvou holčičkách jsem se bála míň, než že budu mít dva kluky.... 🙂 já nevím, jestli mi rozumíte...

SAC je krásný jak si to užíváš......... 😵 😵 😵

zuzka.o
27. říj 2009

AHOOOJ PRVUŠKY 😵 ... japa je?

Tak mi včera přišel koj polštář.... to je pohodlíčkooooooo.....hned mi ho musel oležet i manža a prej jestli bychom si neobjednali ještě jeden 😀

hehena
autor
27. říj 2009

ZUZI ahooooooj. fakt pohodlíčko???

já nad ním uvažuju čím dál víc, jak to tady s PROSTEJ píšete 🙂)) už mě totiž začínají bolet záda, tak třeba by mi to ulevilo...

zuzka.o
27. říj 2009

HEHE: mě bolí záda snad pořád....a včera jsem si u telky náramně hověla....bomba! Neváhej a objednej. Já mám oranžový potah a pak červený s bílými hrochy.....
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20153103&tab=0
Super komunikace, paní je hrozně milá..... a ještě jsem dostala přibalené lízátko a pytlíček nescafe 2v1.... milá drobnůstka.

zuzka.o
27. říj 2009

Jo a k tomu mi poslala ještě náhradní kuličky.....a to teda byl mega pytel!

hehena
autor
27. říj 2009

ZUZI a dá se normálně natáhnout? nebo je jen takhle do podkovy? a dá se dole svázat???

zuzka.o
27. říj 2009

Jinak vás chci pobavit dalšími mými sny! Já na supestar moc nekoukám, ale přecejenom mi to uvízlo v hlavě. Z ne na po se mi zdálo,že jsem učila plavat toho soutěžícího jak má ten mega úsměv, jak teď vypadl. Normálka v bazénu...on se na mě pořád zubil..... no a venku jsem byla svědkem nehody, auto porazilo nějakého pána a za zatáčkou ještě mojí spolužačku s gymplu. Pán to přežil, ale spolužačka byla totálně nahadry...jako by jí to semlelo na kaši (sbírali jí do kýblu!!!). A já jsem přemýšlela, kde vezmu stroj času, abych jí před tím autem ochránila, přece má malý dítě, ne? 😅
A dneska se mi zdálo, že jsem byla u nějaké zubařky, co mi chtěla trhat a vrtat všechny zuby, já jsem nechtěla, ona si na mě zavolala sestřičku, aby mi přpoutala.....ale zdrhla jsem!!! 😀

zuzka.o
27. říj 2009

Tkanička na svázání tam není.... a natáhnout to úplně nejde, pořád to drží tak nějak tvar...buď užší nebo širší podkova. Už v něm spinkala i naše fenečka 😀

nuki
27. říj 2009

Ahojky Zuzi..🙂 tak to je teda něco ty Tvoje sny..🙂))

hehena
autor
27. říj 2009

jsem si chtěla objednat tenhle, ošmatala jsem si ho na veletrhu, je docela velkej a dá se právě i natáhnout, abych se mohla podkládat v posteli...

http://www.dracek.cz/kojici-polstar-uzky-pruh/k...

hehena
autor
27. říj 2009

ZUZI ty blááázne, takový sny 😲 😲 😲 už si jako dej pauzu čoveče 🙂)) 😀 😀 😀

hehena
autor
27. říj 2009

jo a vlasy bych si vyrvala... na veletrhu tenhle kojo polštář stál 450.- 😠 😠 😠

zuzka.o
27. říj 2009

NUKI....ahoooj....co to tady čtu, že by těhu únavička????? 😵 Jen houšť, ať se přidáš za mě do tabulky, jsem tam taková na ocásku sama samotinká 🙂

HEHE: já si čoveče nemůžu nijak pomoct! Po pohádce jsem jedla mrtvolu, tak ono je fakt jedno, na co se koukám! Ještě jsem teda nezkusila před spaním horor. Třeba to bude mít opačný efekt a mně se bude zdát o rozkvetlé louce 😀 😀 😀

hehena
autor
27. říj 2009

ješmarjá ani baštit neumím, jsem samej drobek 🙂))) 😀 😀 😀

nuki
27. říj 2009

Zuzi: no jo ráda bych, tak třeba už...)))

zuzka.o
27. říj 2009

HEHE: co se dá dělat. Ale dá se přijít i o víc peněz, takže to neber jao velkou trágu.

Švagrovi asi dneska dají výpověď .... prý nebyl tolik pro firmu, že si neříkal o přesčasy! Ale když přesčasy byly, nikdy neřekl ani popel a chodil i víkendy...je z toho trošku na prášky!

zuzka.o
27. říj 2009

NUKI: krásný fotečky z dovči...hned bych se tam jela vyválet!!!! 😵

hehena
autor
27. říj 2009

jasný ZUZI 🙂 žádná trága... 🙂

švagra je mi teda líto... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

NUKI a kdy (ne)čekáš mršku?