Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
29. říj 2009

tak po vecer misto tv mate program s baterkou,ju,tak hlavne aby se mu chtelo a bylo to bez problemu 😉

blahovka.cz
29. říj 2009
angetha
29. říj 2009

Ahoj holky, já dnes jedu k dr., pak budeme okukovat kamna do obýváku tak tu moc nebudu..
Np Monci jde dnes na kontrolu přeci, tak se tu ukáže asi později..
Blahu vždycky je smutný, když víš, že se někomu blíží jeho konec..i když kouří a pije ☹
Cat prý pomáhá dělat kočičí hřbety..no nevím..
Ahoj Amal a Amal 🙂
A jak se tu včera ptala Efi, jestli budeme očkovat proti pneumokokovi, tak budeme, ale dáme ten Synflorix..radši ať má Vendulka nějaký den potom teploty než aby ohluchla či umřela ☹ ☹ ☹

angetha
29. říj 2009

Blahu taky jsem na ty dvojčata hned koukala 😕
a včera jsem četla o siamských dvojčatech, která prý nejdou oddělit a budou spolu muset žít 😔 😔

cat79
29. říj 2009

přesně tak.Děkuju:-)
ale já tomu pevně věřím, že se otočí, vím to, není to žádný trdlo, jen se mu prostě nechce být zbytečně dlouho hlavou dolů🙂)))je praktickej🙂))hihihihi

No nic. jdeme si zacvičit, to mu taky může pomoct a pak máme kurzík🙂))

angetha
29. říj 2009

Pa Cat 🙂 🙂

amallie
29. říj 2009

cat: otočení neřeš, je ještě brzy, mimino se zaujímá polohu až do porodu, ideálně ale v 38tt, pak už se spíš netočí...... Ty máš ještě času dost, já třeba vůbec nevím, jak ta moje holka je 😉

anget: tak jsem včera zkusila to žlučový mejdlo z dm na fleky od rajčat a světe div se, fakt to bylo pryč 😵 😵 😵 akorát je teda ve složení vážně psáno volská žluč 😖

blahovka.cz
29. říj 2009

ahojky ange,a tak ja jsem to uz tak nbejak cekala,byla to otazka casu,kdy se to stane,kdyz se clovek setkava se smrti,uz to beru jinak,no jestli se to rozsiri do mozku bude to sila,to meni chovani.

a k ockovani uvazuju o preveneru,ale jeste jsem se nestihla zeptat kolik to stoji

cat tak si uzij cvico a kurz a jestli tasm jeste vidas liliska,tak ji pozdravuj

cat79
29. říj 2009

holky díky, jste mě uklidnily.-)
Ange my budeme taky určo očkovat!!!
Tak zatím papa a myslíme na Monču!!!!!

angetha
29. říj 2009

Vidíš Amal, já včera fotila jak dělám sliz, tak to někam hodím, abys to viděla 😉
Blahu, nás to asi brzy čeká taky, babička bydlí sama, teď hodně hubne protože nejí, jen spí..aspoň obědy jí vozí služba, ven nechce chodit... ☹ ☹ a je znát že i ten mozek stárne, přitom jí není tolik ( 70) její tatínek se dožil asi 94, ale už mu to vůbec nemyslelo 😔 Mám v plánu za ní tak na týden jet, ale zase chudák manžel ....
Jedna dávka stojí asi 1600 a dávají se tři...myslím

angetha
29. říj 2009

Jé Sac, Janičce to moc sluší 😵 😵

amallie
29. říj 2009

anget: tak jo, ukaž 😉

blahovka.cz
29. říj 2009

ange to je presne pripad nas,ale otocenej,dedovi neni ani 70,prababicka umrela asi 2-3 roky zpet ve veku 93 let ange a nezkouseli jste babicce dat nutridrink???

verled
29. říj 2009

blahu:jeee díky
carcul:heheeee gratuluju k holčičce.-)
cat:ne nestíhám, ale nezvládám.-/...jako sama sebe , prostě psycho v hlavě:-/

lucikbx
29. říj 2009

dobre ranko holky tak uz sem tu.. na stole kaficko psik mi tu poletuje po obyvaku a je mi fajn... pritel jeste spi pac mel nocni... a jak se mate vy?

angetha
29. říj 2009

Amalko během dneška ukážu
blahu kde seženu ten nutridrink? ona má cukrovku jestli to neva

blahovka.cz
29. říj 2009

ahojik luci,snazilko vitej u nas,tu je velice plodna diskuse,tehulky uz zvalcovaly maminky i snazilky 😀

lucikbx
29. říj 2009

no ja sem tu nahodou vlezla vcera... a dooost veci mi tu bylo vysvetleno co a jak co pouzivat no a hlavne jak merit tu teplotu no sem furt nevedela co jak s tim..

amallie
29. říj 2009

anget: nutridrink maji v lekarne, i pro cukrovkare, stoji cca 50 kc/kus

my ho davali babicce taky, ale bylo to stejne k nicemu, jak ti lidi nechteji jist, neji ☹ ☹ a druhe babicce taky a stejnej system............. dva pohrby za tehu 😖

svoja
29. říj 2009

Dobre ranko zeny🙂

Cekam na remeslniky, prijde nam jeste jesdna skrinka do koupelny a novy vesacky 😀

BLAHU to je mi lito s tim dedou!! ☹

AMAL jezisi jaka zluc z vola zas? 😲 😀 😀 😀

VER no ahoooj, musim ti napsat taky nase novinky, holcicku mame potvrzenou, vazime 1600g a porodni bude cca 3300-3400, coz je docela dobry🙂 vsechno mame v poradku, dr nas chvalil...pry to bude decentni holcicka🙂 ovsem to asi nemluvil o tech pohybech, protoze v brise teda vyvadi radne a decentne se nechova🙂 jinak uz je hlavou dolu!

ANG ok, diky, promyslim jeste nakup svrchnacku...

amallie
29. říj 2009

svoji: to žlučový mýdlo, píšou, že obsahuje volskou žluč 😖 ale vonělo a vypralo mi fleky z trika 😉

a ta sůl na skvrny z dm obsahuje kromě sody ještě nějaký věci navíc, takže je lepší, než obyč soda, taky vypere fleky 😉

svoja
29. říj 2009

Nutridrink jsme davali i dedovi a babicce, kdyz nejedli, potvrzuju, ze to je dobry...a jeste jsme dedovi zkouseli davat detskou vyzivu-ty kasicky (uz jsem s nima trapna, ja vim), ale to je spis kdyz uz ti stari moc nezvykaji...a to mu taky chutnalo.

svoja
29. říj 2009

LUCI ahoj, vitej🙂 😉

blahovka.cz
29. říj 2009

ange ikdybys mi zabila,uz si nevzpomenu,jestli nutridrink delaj i pro diabetiky ale asi jo,ange to je napoj kterej ma v sobe ziviny a kalorie,ktery vyda treba za celej obed,nebo za cely dve jidla,myslim,ze se muzes zkusit zeptat v lekarne,ale myslim,ze to bude spis na predpis ,tak bych zasla za praktickym babicky,jestli je diabetik a neji,musi mit nizkou hladinu cukru a hrozi ji hypoglykemicky koma a to neni sranda!!chce to do ni neco dostat u ni jako diabetika je to jidlo 2x dulezitejsi nez u ostatnich,mame zkusenost z nemocnice,ze alespon ty nutridrinky ty lidi pijou,kdyz nechteji jist,navic je na vyber spousta prichuti,akorat bych pocitala,ze porizovani cena nebude mala

luci a to je prave tu skvele,ze si navzajem poradime a ja tu taky nasla pred tehu spoustu rad!! 😀

svoja
29. říj 2009

nutridrink neni na predpis a sezenes ho v lekarne. jestli je pro dia ti poradi tam...

lucikbx
29. říj 2009

No je fakt ze mimi bych brala hned ale planujeme na cervenec svatbu tak bych nejak od tech velikonoc chtela brat nejake vitaminy aby se nam to na svatebce treba poradilo... no tak uz ted shnaim rady a tak podobne... nikdy neni prilis brzy ze? 😉 ale podle me stejne budem muset jit na umele... pac po tolilka letech a nic.. no je to divne..

blahovka.cz
29. říj 2009

http://www.leky-domu.cz/shop.php?action=show_pr...

ange treba tahle znacka je dobra a cena dobra,vyjede ti spoustu odkazu na seznamu 😉

blahovka.cz
29. říj 2009

ahojky svoji,no co trapna,kasicky,je to ve stari holt navrat k zacatkum 😀 porodni vaha dobra,na holcicku akorat 😉

svoja
29. říj 2009

AMAL ta sul je me teda sympatictejsi🙂...mmch, koukala jsem na ten odkaz s tvym manzelem...nejdriv me tam naskocila nejaka zenska(v tech minutach, co jsi psala), tak jsem se trochu lekla, ale pak se tam objevil...hmhmhm...elegan🙂 mas doma televizni celebritu, tak doufam, ze ho nalezite opecovavas 😀 😀 😀 a pekna kravata... 😉

amallie
29. říj 2009

nutridrink jednak maji dia, pac ho jedla moje babi a jednak je to jedno holky............ ti stari lidi, když umírají, tak můžou jíst už úplně všechno, je blbost řešit něco dia nebo nedia, když sní jednu malou porci za den

já do babičky cpala i dortíky, protože se aspoň oblízla a to je k nezaplacení, mudra mi řekla, že ať jí úplně cokoliv, hlavně něco, stejně ale snědla dvě tři sousta 😖