Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
1. lis 2009

MONCI MOC VÁM GRATULUJUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

carculka
1. lis 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeee Monci ohromna gratulace k ty vasi princezne..moc se tesim na fotecky a vypraveni..zatim pekne odpocivej(co jen mala dovoli a obe se mejte moooc krasne...

cat..brisko krasnoucky...

hehe..tak koukam ze jste si to uzili..super..a koupilas neco Kubickovi?

my jdem zitra k dr (na gyndu) a v utery ta cukrovka 😝 ..jinak jsem dneka koupila mininku pro Sofinku(uz mame vybrano🙂)a sobe jsem koupila kabatek na bruch a hezouckou salicku a nadlabla se v mcdonaldu 😀

zuzi..se neplas,prvosenkovy dvojcatka budou moooc hodny 😉

carculka
1. lis 2009

holky tak jsem pridala bruchone...

jooo a nevite jak tam muzu pridat obrazky z netu?jdou mi tam dat jen fotky...
a taky uz mame postylku a komodu🙂

amallie
1. lis 2009

Huráááááá, gratulace Monci k Terezce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
1. lis 2009

krááásně jste vybrali CARCUL 🙂
na kontroly držím palce!!!

nene Kubítkovi jsme nic nekoupili. co se týče hadříků tak vyčkávám. na to rakousko a pak jedem taky ke kamarádce na návštěvu a ta mi psala, že mi vytřídila krabici hadříků, takže uvidím pak 🙂

jj ZUZI určitě na tebe budou dětičky hodný 🙂 😵 😉

hehena
autor
1. lis 2009

CARCUL koukám, že vy parádně zařizujete 🙂 😉 😵 pak vyfoť i komodu 🙂

hehena
autor
1. lis 2009

CARCUl takový miniaturní břuchááátkoooo ...... 😵 😵 😵

carculka
1. lis 2009

jinak jsem dnes okukovala dekorace na zed,tak mozna koupim zviratka(zoo) co myslite?a ruzne je nalepim...jinak vymalujem bile se svetlou kavou a povleceni bezov a zbytek barevny doplnky-myslite ze to bude hezky?..

hehe..ti dam miniaturni,vyskakuje snad ze dne na den..a kdy ty vyfotis?
¨
jinak komoda s postylkou je http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=1292606

a jinac ete stale taky vyckavam na to nemecko 😀 a dneska ta mikca pro malou za 150-to myslim ze jde

hehena
autor
2. lis 2009

CARCUL no to víš, že to jde.. i kdybys koupila mikču pro malou za 1500.- tak je to tvoje věc 🙂
mě to nakupování hadříků akorát moc nebaví, jinak bych asi taky něco pokoupila.... ale hodně se těším na to zařizování pokojíku 🙂

a jinak komoda s postýlkou - překrásný!!!! moc se mi líbí kombinace tmavšího dřeva a bílý! 🙂 a myslím, že vymalování i nálepky bude fajn 🙂 ale klidně bych vymalovala na žluto - dle povlečení 🙂 nebo jemně růžovou 🙂, aby to bylo veselejší ale to je fuk... myslím, že všechno bude parádní! 😉

hehena
autor
2. lis 2009

jo a bříško je fakt maličký, šak to sama musíš vidět i oproti ostatním břuchoňkům... já fotím, akorát to sem nemůžu vložit... můj počítač je pořád v servisu a k manžovi to stahovat nechci, nemá tu ani místo na disku...

cibka
2. lis 2009

zuzka: díky za radu vyZkouším ho 😉
Moni velikánská gratulace přeju vám oběma hlavně zdravíčko a at malá roste jako z vody

cibka
2. lis 2009

Dobré ranko 🙂 dnes jsem prga 😀 jak se všichni máte

p.e.t.u.l.k.a
2. lis 2009

MONCI MOC GRATULUJU 😵 😵 😵 😵 už hned ráno jsme zapínala PC , celou noc jsme na tebe myslela 🙂
Tak už se těším na Terezku 😵 😵 😵 😵

Holky máte všechny tak krásné bříška 😵

My už jsme dneska skoro po 3 měsících bez tatínka 😒 . Už mu zkončila marodka
A dneska jedeme s Vítečkem do poradny, ve čtrtek tam Dr nebyl, tak jsme jeli zbytečně. Jsem zvědavá co nám řekne. Má akorát strach co mi řekne na Vítkovou vyrážku ba oušku a u obočí(se mu to loupe) snad to bude OK

A snažilkám moc držím palce ať najdou brzi ty vysněné a krásné // 😵 😉

prosteja
2. lis 2009

dobré ránko všem 😵

velikááááááááááá gratulace MONCI, už se moooooc těším na fotečky 😉 😵 nádherný datum narození, 1.11. 😵 zrovna večer když ve zprávách říkali, že porodila Paroubková jsem si říkala, jestlipak se naše MONCI s Terezkou přidají a budeme mít první nedělňátko 😀

prosteja
2. lis 2009

samozřejmě gratulace i NITENCE k Františkovi, porod těžký, ale to je teď už fuk, hlavně, že jste oba v pořádku 😵

vítám nové snažilky a doufám, že brzy najdou vysněné // 😵 😉

a jinak teda nemám sílu dočítat, to jen, co jsem tak pochytila, když jsem na vás jukla 😀

prosteja
2. lis 2009

PETULCE jsem nasísla do albíčka a krááááásný nový fotečky 😉 mooooc hezký.... PETUL, co vy máte za kočárek? 😉

p.e.t.u.l.k.a
2. lis 2009

Prostej je to Carina Alu ale tehdy ještě neměli otáecí kolečka tak podvozek mám od Oring http://www.kocarky-textil.cz/kocarky/kombinovan...

p.e.t.u.l.k.a
2. lis 2009

prostej a jaká byla dovolenka

prosteja
2. lis 2009

PETUL děkuju za odkaz, už na to půjdu mrknout 😉

jinak dovolenka parádní, jen jako všechny krátká 😅 .... i když já si můžu juchat, mě už se to krátí 😀 do práce půjdu naposledy asi před vánocema a pak už si budu dobírat volno a v půlce ledna na mateřskou 😉 ... chodili jsme hodně na procházky (každý den, i v těch mrazech 😀 ) a jinak jsem hodně odpočívala i s mimískem.... jinak mimísek se už začíná předvádět, kope opravdu hooooodně 😀 a čutá už i taťku, takže jsme spokojení všichni..... 😀 ve čtvrtek dostal taťka pár kopanců do nosu, když nám dával ráno pusu na bříško 😀

no a co vy PETUL, jak vy se máte? 😉 Vítek je fakt kouzelnej 😵

blahovka.cz
2. lis 2009

Ahojky bambulky!!!!

MONICCE GRATULUJEME AT TEREZKA JEN ROSTE DO KRASY A JSTE OBE ZDRAVE 😀 😀 😀 😀

Zdravim prostejku a Petulku!!!a miminka!

My byli v patek za tim dedou,byl to docela sok,clovek ho zna jen vychrtlyho a najednou byl celej oteklej,ale komunikoval s nama,ale mamka rikala,ze druhej den byl horsi,tak uvidime,kdy to prijde 😒

Za to story na ceste zpet:jeli jsme domu tak na tu 8hod,aby jsme tam byli,jenze asi 70km od domova nam padlo auto,stezi to manza stihnul uhnout na parkoviste,a to byla parada,zavlali jsme nasim tatkum,muj aby prijel pro me a malyho a manzovo na opravu,protoze jsme nemohli cekat,nez to tam opravi,takze ve ctvrt na osm jsme volali,jenze v osm uz malej dostal hlad,tak jsme krmili v aute,pak se nam jeste poblilkal ,takze jsme vprevlikali,ke vsemu byla v prdeli baterka,takzedochazelo nam teplo a malej uz zacinal byt pekne pretazenej,snazili jsme se ho uspat,zachumlali jsme ho do ceho vseho slo,i ja uz mela studenej nos asi po pul devaty dorazil muj tatka my se s malym presunuli do tepla,domu jsme dojeli bylo asi 22:15 a malej mi pekne vynadal,brecel a brecel,ale prevlikla jsme do pyzama,vyprdla se na koupani,udelala jeste mliko a pak usnul jako spalek,manza dorazil asi 20minut po nas

prosteja
2. lis 2009

ahoooj BLAHUŠkO 😵 teda blbej a nejapnej dotaz, ale já jak nedočítám..... copak je s dědou? 😔

a s tím autem mě to teda mrzí, to jste měli opravdu zážitek 😲 😖

p.e.t.u.l.k.a
2. lis 2009

PROSTEJ TY KOPANEČKY MI CHYBÍ , OPRAVDU ZÍVIDÍM 😵
My taky chodíme na procházky každý den, Vítekovi se v kočárku moc líbí 🙂
No minulý táden nás zlobil, ale od úterka je to zase ve starých kolejí. Teď si povídá s medvídkem už je s ním opravdu sranda a pořád se jen směje, pláče jen když má hlad a nebo když se mu chce smát. je asi po mně říkají spolupracovníci(v práci mi říkali MECHECHE) 😀

p.e.t.u.l.k.a
2. lis 2009

blahu teda to by mě asi trefilo 😠

blahovka.cz
2. lis 2009

prostejko to nic mela jsi dovcu,tak nevis,nasli mu nador na plici,kterej nejde operovat,pak asi tyden zjistovali jakej je,jestli zhoubenej,nebo nezhoubnej a ted jel do nemocnice a behem chvile se hrozne zhorsil a mudri rekli,ze uz dalsi vysetreni nejsou treba,ze ma metastazy a,ze chemoterapie nema smysl,ze uz to je konecna a ve ctvrtek tu spala mamka a volala teta novinky o dedovi a,ze doktori rkeli,ze se tak zhorsil,ze muzhe konec prijit kazdym dnem,tak jsem rekla mamce aby se vykaslal na praci a,ze v patek tam jedem,aby ho mamak videla (oni bydli 200km daleko)

blahovka.cz
2. lis 2009

peti jako z blbyho filmu,tma,zima,najednou prestali jezdit auta,my stali vedle hrbitova . . .

prosteja
2. lis 2009

PETUL no ty kopanečky jsou fakt úžasný, užíváme si je teď všichni tři..... dokonce se i boulí trošku bříško, ale jen občas....... a máme asi nějakýho levičáka nebo co 😀 věčně ho mám navalenýho na levý straně bříška 😀

BLAHU tak to je mi moc líto 😔 jestli to tak má opravdu tak rychlý spád a má to tak dopadnout, tak ať se dlouho netrápí 😔

blahovka.cz
2. lis 2009

rpostejko dekuju to je dobry,on hodne kouril,takze se to cekalo,jukla jsem na rajce na briska tobe a carculce,teda holka vy ale rostete o 106 😀 😀 😀

prosteja
2. lis 2009

BLAHU i tak je to strašný, tak hodně síly 😉 😔

jj, no fakt zatím rosteme každý týden přesně o cm přes pupíka 😀 😅 ....... váhu doma nemám, takže nemůžu sloužit, jestli jsme i přibrali nebo ne....

blahovka.cz
2. lis 2009

no je to videt,ze rostete 😉 ,my dneska jdeme do poradny,malej byla malinko nachlazenej,tak uvidime,jestli nas naockujou,jinak jsem zvedava jak vyrostl a chci se optat na prikrmy,protoze zitra nam jsou 4 mesice a zacnem pomalu s prokrmama 🙂

prosteja
2. lis 2009

jéžiš BLAHU to zní jak alchymie....... příkrmy, prokrmy 😀 😀 😀 to mě taky čeká????? 😀 ..... budu držet palec, snad vás i naočkují 😉