Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
2. lis 2009

Ange to musí být prča pozorovat ji, viď?.-)))hihihihhi a efi taky..jo a každé mimi je jiné, já bych se nestresovala že se jedno už přetočí..ty mimča na to přijdou sama a u maturity se vás na to nikdo ptát nebude v kolika: jste se začali přetáčet a v kolika chodit-))hihihihi

hehena
autor
2. lis 2009

ahoooj CAT: ) tebe jsem ještě nepozdravila.. 🙂

hele to je jako můj manža, má těhotnou spolustudující na dálkařině a je ve stejným týdnu jako já... a říkal mi jak s ní stál u automatu na kávu a všichni kolem ní chodili a říkali jí jak to těm těhotným sluší a že je to paráda... a jemu nedocvaklo vůbec nic 🙂)) až mu to ta slečna víc naznačila a on si jí teprve pak pořádně prohlídl 🙂)) říkal, že měla bříško skoro jako já, ale že si toho prostě vůbec nevšiml... 🙂))) některý lidi se asi nedívají bo co...a jiný toho vidí zas až moc 🙂

blahovka.cz
2. lis 2009

no ange jeho neco upouta,otoci za tim hlavu a telo ho nasleduje 😀 😀 😀

metaky neprijde,ze by hehe malej byl pulik,jako ma tvaricky,ale nijak velky njesou,akorat ma faldiky na nozickach,jinak nam prijde soumernej,uz se tesim za hodinku snad dorazi tatka a ja konecne nacpu mycku a pracku,ted nechci rambarit 😀

eeefffaaa
2. lis 2009

no to davidek kdyz pase,tak uz se trochu jako nataci na prevrat,ale vypada to jako kdyby chtel vzlitnout 😀 ma nohy uplne nahora a dela takovou kolibku,je to hrozna sranda

hehena
autor
2. lis 2009

já chci sušičkuuuuuuu 🙂))))))

cat79
2. lis 2009

Ahoj hehe🙂jojo, ale u mě už se to fakt přehlídnout nedá🙂)hihihi, je to psina

No tak já jdu na ten emitex🙂
Holky já bych si dala sušenky bebe...asi si pro ně budu muset zajet🙂)))déšť nedéš´t🙂

blahovka.cz
2. lis 2009

no a jak ja bych si dala susenky bebe dobre rano,ale ty uz mi nikdy nebudou prany 😠 je tam musli a to by me sakra prohnalo

hehena
autor
2. lis 2009

ale sím tě CAT... máš parádní malý břuško .) a přehlídnout už se nedá ani mě... ale každej prostě čučí jinak 🙂))

jé mám tady CAT dvoje bebe.... poooď poooď 🙂)))

angetha
2. lis 2009

Holky tady pár foteček, kouknětě na ty poslední 😉
http://www.facebook.com/album.php?aid=2859&id=1...

Efi jo jo, kolíbka je správný směr, pak se odpíchne ručičkou, zahrabe nožičkou a bude zírat co se to stalo 😀
chceš video, jak to dělá Vendulka?

cat79
2. lis 2009

Heh lákáš lákáš🙂)hihihihi, já budu na čerňáku až v pátek🙂
Hi jsem se tě dopo ptala jestli nevíš kde se tam vyřizuje porodný a tak, ale myslím že vím, je to naproti albertu na rajský zahradě, že?

hehena
autor
2. lis 2009

ANGE paráda 🙂 mi Vendulka příde ouplně miniaturní 🙂)

angetha
2. lis 2009

Chichi těhotenský chutě 🙂 🙂
Efi 😉 teď to zvládá i s plínou

https://www.youtube.com/watch?v=bg-ow0pITOw
verled
2. lis 2009

ange:no to bude romantika a já mezi tim všim vypouštim jedno sprostý slovo za druhym.-DDD

blahovka.cz
2. lis 2009

je ange to je bozi a jak se na zaver prekuli 😀 😀 😀

blahovka.cz
2. lis 2009

teda ten malej nejen,ze spinka ve stojicim kocare,ale spi uz pres hodku v kuse,nepichli mu oni neco naspani??? 😀 zaspava i jidlo 😀

eeefffaaa
2. lis 2009

nage me to neco pise a nic tam nenajede ☹ ale myslim,ze uz jsem Vendulku videla jak se pretocila,na posteli myslim...tak to je parada ange,to uz se snad brzy pretocime 🙂

jo a holky pristi leto se s Milanem bereme 😵 asi na Davidkovi narozky to vypada...

cat79
2. lis 2009

Jéé, Efi to je paráda!!gratulace!!!!My máme taky v plánu praštit do toho v srpnu 2010🙂)
Jéé, to je krásný!!!!!

blahovka.cz
2. lis 2009

jezis efi tak to je krasny a jeste hezci to je spojit na ty narozky,teeeda tak ty budes planovat svatbu,nebo uz mas/te predstavu??

angetha
2. lis 2009

Efi tak gratulace ke svatbě 🙂 🙂

hehena
autor
2. lis 2009

EFI paráda, gratuluju 🙂 to bude super 🙂 😵

eeefffaaa
2. lis 2009

holky diky 🙂 jsem z toho byla uplne takova vyplasena 😀 no my jsme nevedeli datum,chteli jsme treba nejaky symbolicky nebo nejaky ktery je pro nas dulezity a co jinyho je dulezitejsi nez nas syn a zrovna to vychazi na sobotu...no mame predstavu,ze bysme udelali obrad a obed pro nejblizsi a pak by u nas byla pokracovacka,jeden den asi pribuzny od obou a druhej den kamaradi..to jeste presne nevime

eeefffaaa
2. lis 2009

a kdyby davidek uz chodil s cim jako moc nepocitame tak by nam donesl prstynky..ale na svatebni cestu asi nepojedem,protoze to bude Davidek jeste malej to bysme asi o rok odlozili,milan by pry jel zatim jen nekam na vikend..hlavne on ho tu nechce nechavt,pry by mel z toho spatnej pocit a porad by myslel,jestli se mu po nas nestyska 🙂

cat79
2. lis 2009

krásný datum jste si vybrali🙂))
Já chtěla původně 27.7., že to jsme se jako poznali, pak 7.8., ale nakonec to asi bude 21.8. aby měli všichni čas a naši stihli dovču🙂)a nebo pak ještě září..ale mě je to vlastně jedno, který datum, hlavně že si vezmu tohohle úžasnýho člověka se kterym čekáme Deníska..🙂)

eeefffaaa
2. lis 2009

cat tak to je parada,tak aspon budu od tebe cerpat inspiraci treba... 🙂

blahovka.cz
2. lis 2009

me se ten napad moc libi efi,a kdyz jsou prostory,tak proc ne,ja chtela nekde venku a selatko,ale bohuzel,to bych se nesmela vdavat v zari 😀 😀 😀

eeefffaaa
2. lis 2009

no blahu to my prave tak chcem...koupit sudy s pivcem,nadelat neco dobryho,mame domaci slivovicku a udelat prasatko...urcite nas to vyjde levneji jak v restauraci

blahovka.cz
2. lis 2009

prave to vyjde nejlevneji efi 😉 a ten napad s prinesenim prtynku je dobrej,ale spis jeste aby vam s nima nezdrhl 😀 😀 😀

cat krasne receno 😀

holky ten kluk chrni a chrni v tom kocarku,v teploucku oblecenej,ale ne ze by se tam varil,to ne v predsini neni takovy teplo udveri a za chvilku snad prijde tatinek,kdyz stihne autobus v 16:45,nebo pak az v pet

hehena
autor
2. lis 2009

BLAHU já se vdávala v půlce srpna a jak mi vyšlo počasí 🙂))) takže klid... tohle září bylo celý na svatby jako dělaný 🙂 😉

blahovka.cz
2. lis 2009

manza je tu,tak ja se zatim loucim

hehena
autor
2. lis 2009

když to vezmu podle sebe, tak to chce aspoň nějakej prostor, kam se schovat když počasí nevyjde... bo kdo by řekl, že v půli srpna 2008 bude 12 stupňů 🙂)) že pršelo, to bylo ještě dobrý, ale ta zimááááá 🙂)))

takže když na zahradě, tak aby byla aspoň alternativa ve stodole 🙂