Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

orchidei
22. čer 2009

Ahojky jdu na vás jen juknout mám moc práce!
Děsně mě berou ty záda a nevim z čeho! Sem teda celý víkend rýsovala u nízkýho stolku tak jestli je to z toho, ale to mě spíš v kříži bolelo a tohle spíš jako tlak v kříži jako když mám dostat mrchu! A hlava mě pobolívá asi z tlaku... Bože jak já bych zafičela do postýlky ☹

Cat gratuluju k pozemku! Kdy začnete stavět! Koukej nám ho vyfotit ať se můžem kochat s tebou! Plány na domeček už máte?

orchidei
22. čer 2009

prostej Eliška moc hezký jméno! 🙂

angetha
22. čer 2009

Ahoj Cat, to zní krásně - Andělská Hora 🙂

prosteja
22. čer 2009

cat gratuluju k pozemku....... 😉

orchi děkujuuuu 😵

orchidei
22. čer 2009

Angetko tak už máš plné bříško? Copak jste si s Vendukou dali dobrého!

orchidei
22. čer 2009

Holky copak hodláte dneska kuchtit k večeři? nějak tápu! Chtěla jsem palačinky s tvarohem a ovocem! Musim zdělat tvaroh protože jsem ho koupila apak jsem z něj nic neupekla, páč manžílek si poručil kefírovou buchtu! Bych radši než ty palačinky lívance, ty jsou pro mě snažší s palačinkama válčim!

amallie
22. čer 2009

prostej: V podolí, Motole, Apolináři tě zaregistrují nejdříve 14+0, v Krči od průkazky, Bulovku a Vinohrady nevím a jinde se v Praze nerodí. Vrchní hranice je naplnění kapacity. Vše najdeš na webu jednotlivejch porodnic.

hehena
autor
22. čer 2009

baf jsem se nažraláááá 🙂)) jak jste se tu měly co? 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
22. čer 2009

tak koukám, že probíhala diskuse o porodnicích a jménech a pohlaví a tak... 🙂)))

tož my bysme oba hrozně chtěli holčičku, takže je jasný, že to bude chlapeček .))))))))

jména:: předběžně
Anička, Elena, Eliška, a dál nevím...
Jakud, Ondřej... .

rodit asi budu v motole... anébo v podolí bo to mám dva kroky - ale se uvidí, co na to kardiolog a tak...

prosteja
22. čer 2009

orchi já smažený žampiony a bramorovou kaši 😵

amal díky za info.... na tohle se asi zeptám gyndaře 😉 ale jinak díky 😵

hehe dobře jsme se měly 😀 a já už jsem objednaná k doktorovi, tak teď ty 😀

hehena
autor
22. čer 2009

se bojíííím PROSTEJííííí 🙂))))) 😀

prosteja
22. čer 2009

hehe neboooooj 😀

a mě můžeš do tabulky napsat kontrolu 2.7. děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😵

cat79
22. čer 2009

Holky děkuju za gratulace🙂
Orchi odkaz na baráček jsem tu dávala v minulé debarě🙂
Určitě vám to nafotím a pak úošlu. Stavět se začne hned jak se vyběhají povolení a dorýsuje se nákres🙂))

Já teď dělala zapečené kuřecí kotletky s hříbkovou omáčkou🙂večeře máme studené, jen houstičky, nebo caprese, ať nejsme tlustý🙂 ale palačinky...ňáááááááááám🙂

Hele a co když je těhulka někde na návštěvě a začne rodit?Třeba v jiném městě?To jí jako nepřijmou?🙂

hehena
autor
22. čer 2009

my na večeři málokdy vaříme... většinou si uděláme salát nebo chleba s pomazánkovým máslem a zeleninou... takže tohle naštěstí vymýšlet nemusím... vyjímačně si uděláme něco jako alá čína, takže je to strašně rychlý a někdy zapeču brokolici se sýrem...

prosteja
22. čer 2009

tak holky to já mám ty žampionky ze soboty 😀

cat79
22. čer 2009

holky jdu koukat na mpu drogu...zoufalé manželky,...já ten seriál žeru🙂
mimi se teď pere s obědem, tak jdu do polohy ležmo🙂

orchidei
22. čer 2009

Jé cat tak to jsem odkázek asi přehlídla! Prosím prosím ještě jednou pro mě!
To se máte my si málokdy dáme studenou večeři! Ikdyž třeba včera jsme dostali od sousedů přávě stočenej medík tak jsme si dali jen čaj chlebíček s máslem a medem! ňááááááám ten byl! Jinak se snažim taky dělat rychlejší večeře ale pořád je to to samý!
Prostej žampionky bych si taky dala! Sem přemýšlela že by jsme mohli vyrazit houbičky! masíčko na hříbkách bych si cat taky dala ňamoňamiňam!

orchidei
22. čer 2009

papa cat
Já zas pomalu balím a jdu domů! Hurááááááááááá ale ještě musíme na úřady k vůli novým dokladům! jsem zvědavá kdy tohle lítání zkončí!

prosteja
22. čer 2009

orchi papa 😉

orchidei
22. čer 2009

tak papa mějte se krásně a zítra zase tady!
Doufám že zítra už tu budu mít i svojí spolu bojovnici vendelinku! Ať se na těhu testy mám ským třást! 😀 😀 😀
páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

carculka
22. čer 2009

cat gratuluju k mistecku na domecek...a jak chcete velkej stavet??

holky ahoj,copak novyho??se pochlubte,sup...ja budu u toho varit koprovku

prosteja
22. čer 2009

carcul ahoooooj 😵 nedělej chutě 😀 a kde máš testík babo 😀 😀 😀

u mě novinka, jsem objednaná k doktorovi na kontrolu, příští čtvrtek 😉 a co ty? kdy jdeš ty?

carculka
22. čer 2009

ja nemuzu najit ten debilni kabel od fotaku....no jestli mne nastve necham si to vypalit zitra ve meste na cd 😠

prostej byla jsem dneska,na uty furt neni mimi videt,brala mi krev zitra asi budou vysledky a v patek mam zas prijit...ze je pry asi ete brzo...
prostej a jakpak ti je tehulinko??

prosteja
22. čer 2009

holky no nic, já se pomalu balím, loučím a letím domů 😉 doma ještě zkusím vyfotit dnešní testík a hodit ho do albíčka 😉 mějte se krásně a zítra papa 😵

carculka
22. čer 2009

uz zdrhas??tak paa

prosteja
22. čer 2009

tak držím palec carcul 😉 ať hcg v krvi pěkně stoupá 😉 na utz je asi opravdu moooooc brzo 😉

mě je celkem fajn, trápí mě jen únava a teď po celém dnu v práci i podbřišek, jak se mačkám u PC, tak už jsem ráda, že jdu domů se natáhnout...... 😉

mějte se, papa 😵

amallie
22. čer 2009

prostej: jestli ti můžu doporučit, zjisti si to sama, gyndaři to neví, je to každý rok jinak, nám dokonce i vrchní sestra u apolináře tvrdila na info schůzce něco jiného a v regitrační kanceláři visela cedule jak kráva a ona, že je to asi novinka

hehena
autor
22. čer 2009
carculka
22. čer 2009

hehenko...nadherna carecka 😀

hehena
autor
22. čer 2009

CARCUl vy máte nějaký předvybraný jména???