Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
3. lis 2009

no ja taky, takovej ten nunu mekounkej

carculka
3. lis 2009

svoji,jojo presne ten..a dlouhej nebo kratsi?

carculka
3. lis 2009

http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...

je peknej ale kdyby byl dlouhej🙂

svoja
3. lis 2009

spis delsi teda

svoja
3. lis 2009

jako kde je kdo?????

carculka
3. lis 2009

svoji ja musela odskocit..ale ted tu beztak nejsi ty

svoja
3. lis 2009

jsem, ale uz jdu pryc

carculka
3. lis 2009

tak teda dobrou,kdyz uz jdes a at Barunka nezlobi 😉

svoja
3. lis 2009

brou s kobrou🙂

svoja
3. lis 2009

at Sofinka nezlobi...krasne jmeno 😵 😵 😵

angetha
3. lis 2009

Holky kojící polštář doporučuju, je jedno čím je plněnej, spíš aby se dal tvarovat - využijete ho v těhu i při kojení, když si třeba budete podkládat ruku, já se o něj opírám i zádama, nebo když mi při kojení Vendulka usne, tak je tam jak v pelíšku a nikam nespadne a můžu si třeba číst..usne tam i samotná ( mám na konci tkaničku a knoflík).
V noci na něm spí manžel a nemůže si ho vynachválit 😅 máme 180 cm dlouhý, plněný kuličkama

carculka
3. lis 2009

ete mam dotaz na nase maminky..holky jako prvorodicky,jak jste to zvladali po prichodu z porodky?pomahal vam nekdo?a nebo jste zvladli v pohode

prosteja
4. lis 2009

dobré ránko všem 😵

tak jsem vás zběžně dočetla......

tak kočík si určo každá vybereme a je pravda, že každá máme jiný požadavky.... 😉 ale na trhu toho je spousta, tak snad každá vybereme to co chceme 😉

SVOJI košilky krááááásný 😵

a k tomu kojícímu polštáři, mám přesně ten co sem dávala odkaz CAT - ten TERABAG a zatím musím říct, že fakt super..... tak doufám, že ho využiju i s mimi 😉

a dneska držím palec NUKI 😵

angetha
4. lis 2009

Dobré ránko 🙂
No jo Nuki 😵
Carcul..když je miminko hodné, tak stihneš hodně..ale já třeba nemusím denně vařit a sama nakupovat takže tak..ale chybí mi taková chvilka večer, abych si třeba napustila vanu, namazala krémem a tak. většinou už jsem tak utahaná, že jdu taky spát. Rozhodně ale nemáme pořád naklizíno, prostě tady žijeme a bydlíme a co je komu do toho, že tu je provozní nepořádek

prosteja
4. lis 2009

ahoooooj ANGE 😵 vy to zvládáte bravurně.... 😉 😀 a taky si myslím, že nikomu není nic do toho, jestli a jak máš doma naklizeno.... prvotní je Vendulka že jo.... 😉

prosteja
4. lis 2009

a ANGE když tě tu tak vidím, tak se tě zeptám, co vy máte za kočík? 😉

angetha
4. lis 2009

No ale včera Vendulka usnula až někdy kolem půl dvanácté 😝 sice od 10 v klidu ležela v postýlce ale vrtěla se tam a padal jí dudlík..všechno probíhalo v pohodě, sice jsem dvakrát musela přebalovat, ale smála se..dala jsem jí do postýlky, zapla kolotoč, smála se na mě..a pak spustila řev 😝 manžel byl v hospodě, tak jsem byla vyloženě navztekaná...vždy přijde do ložnice, když už Vendulka spí..má to bez starosti 😅
Kočárek máme DorJan Danny sport 2009

prosteja
4. lis 2009

ANGE tak měla nějaký svůj den no....... snad to nebude častější 😔 a díky moc, už mě trubku jednu napadlo podívat se ti do albíčka 😀 a myslím, že jsi mi psala, že jsi ho kupovala v tom obchodě v Benešově že? jak jsem se tě na něj ptala..... 😉

p.e.t.u.l.k.a
4. lis 2009

Dobré ráno 🙂

Tak kde je ta NUKI?

prosteja
4. lis 2009

ahooj PETUL 😵 taky čekám, kdy dorazí a jsem napnutá jak kšandy 😀

nuki
4. lis 2009

Ahojky holky, tak už jsem tady, měli jsme poradu....moc díky za čekání..🙂

ale čekám dál, mrcha nikde a na testu zatím stále nic..:(

p.e.t.u.l.k.a
4. lis 2009

Kdy Nuki říkala, že dorazí?

prosteja
4. lis 2009

huš je tu 😀

ahoooj NUKI 😵 a ms jsi měla vždy pravidelnou????

nuki
4. lis 2009

Prostej: jo měla, po vysazení, jsem nejpozději v pondělí ráno měla mrchu tady...🙂 každý měsíc..🙂

prosteja
4. lis 2009

tý jo, tak je možný, že jsi měla později ovulku..... to jsem teda zvědavá jak tohle dopadne 😀 😅

nuki
4. lis 2009

Prostej: jo je to záhada...tak doufám, že to dobře dopadne..🙂)) ale je to psychicky náročný, ale říkám si, že je to furt v poho, když mrcha nikde..🙂

svoja
4. lis 2009

dobre rano, dnes jsem se dokonce i vyspala... 😵
nuki ty nas teda napinas!!!!

prosteja
4. lis 2009

NUKI přesně tak, dokud mrcha nedorazila, tak je to v poho 😉 a ani nic nenasvědčuje tomu, že by měla dorazit? myslím jestli jsi měla třeba bolesti před mrškou nebo tak, jestli máš něco podobného?

nuki
4. lis 2009

Svoja: tak to je dobře, že jsi se vyspala, mě se zdálo, jak jsem dělal několik testů a na jednou se mi dokonce ukázalo + ..🙂))

prostej: břicho mě trochu pobolívá, ale přijde mi, že trochu jinak než před mrchou.....když to mám dostat tak mě občas břicho bolí, ale naštěstí to není nic hrozného, ale poznám to..🙂

svoja
4. lis 2009

NUKI jeee, no ja se divim, ze jsi vubec usnula.....🙂