Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
5. lis 2009

nejsi třeba víc nervozní z těch testů? navíc je dneska zase změna počasí, tak to může být i tím.... hlavně odpočívej s mobilem při ruce...

svoja
5. lis 2009

Ja pocitam s tim, ze az budeme v provozu, tak spousta veci z te skrine proste pujde ven do obehu a ve finale zjistim, ze by fakt stacila ta komoda....my tu skrin koupili hlavne jako z hlediska i budouciho, proste tam uz zustane...kosmetiku budes mit tam, kde budes koupat, pripadne prebalovat...sezonni veci ulozis jinam, ty v komode mit nemusis...deky, fusaky, zavinky budes mit v obehu k pouzivani a ty aktualni hadriky se ti tam vejdou 😉

AMAL 😒 😒 no nic moc teda....pokud jsi rozhodnuta pockat, cekej...chlad to a zkus treba francovkou mazat...

amallie
5. lis 2009

nervní nejsem, počkám

my máme tayk komodu, jen jednu a všechno se tam vešlo, kromě plín, ty mám v tašce zatím

angetha
5. lis 2009

Amalko hlavně aby sám nic nestalo ☹ ☹

angetha
5. lis 2009

aby se vám nic nestalo ☹

hehena
autor
5. lis 2009

AMALLI tak když nestresuješ, tak vyčkej.... .) na zítra fakt držím palce, ale tedakdybych mohla, tak tě odlifruju do špitálu...

jinak komodu máš tuhle 4šuplíkoovu? http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7005...

svoja
5. lis 2009

hehe kuk do alba...na chvili...troufam si rict, ze pro malou mame vsechno (krome vany) a v te skrini je uplne vsechno, i periny, pliny, povleceni, drogerie, praci prasek, fusaky....atd atd atd. velka vetsina pujde ven, takze skrin bude poloprazdna.........dala jsem to pro predstavu, tak mrkni, ja to pak maznu

prosteja
5. lis 2009

teda AMAL já kdybych mohla tak tě taky vezu do nemocnice, ale na druhou stranu chápu, že čekáš do zítra na ty výsledky a do nemocnice se ti nechce, komu by se chtělo že 😖 .... tak mobil u ruky a kdyby něco, tak neváhej a volej 😔

cat79
5. lis 2009

Ahoj prvosenky, jsem tu na skok🙂)
Tak co nového???
Okouknu nová bříška.-))
Letím zase na jednu obch. schůzku a do banky a pak na kurz, tak se pak vrátím a budu vyprávět🙂
Jinak jsem zase dokoupila ňákou kosmetiku pro mimi a budu teda brát od své kosmetičky produkty od HADEK, je to přírodní a bez chemie, tak jsem zvědavá, jsou to olejíčky...

Amal, snad to bude OK!!!!!
Holky já dnes byla na WC na velký a měla jsem na toaleťáku trošku krve..asi hemerojky, že???do prčic, takže borovou mast a potírat apotírat, nebo???

amallie
5. lis 2009

hehe: jojo, přesně tuhle

holky, nebojte, amálka kope, tak se asi má dobře a já nikam nejedu, mudr řekl, že kdybych přestala vidět a bolela mě hlava, to díky bohu není

v nemocnici jsme nikdy nebyla, tak tam nepůjdu ani teď, fuj, je to tam hnusný 😲

je fakt, že peřinky a zavinku mám v postýlce ještě, páč do komody bych to teda nedala

prosteja
5. lis 2009

ahooj CAT 😵 já ještě uvažovala tu dětskou kosmetiku teď dělá i MANUFAKTURA a já jsem s jejich výrobkama s pokojená.... mají na flaštičkách nakreslenýho krtečka 😀 pro SVOJU 😀 ..... ale nevím, neznám nikoho, kdo by měl zkušenost.. a ta krev.... já to mívám občas když nejdu hodně dlouho a mám zácpu...... ale to se mi fakt stane jednou za čas, tak uvidíš, jestli se to bude opakovat 😉

amallie
5. lis 2009

cat: ty jo, tak to nevím, co na to, spíš asi nic moc 😲 prej to po porodu zmizí............ nebo v lékárně bych se zeptala

prosteja
5. lis 2009

AMAL ale hlídej se a kdyby cokoliv, tak volej na pohotovost ju?.... jinak pokud Amálka kope, tak je to fajn, jí snad nic není, tady jde teď o tebe mamčo 😉

hehena
autor
5. lis 2009

parádní skříň SVOJI 🙂 a i takhle je taková spíše prázdná 🙂 tak fajn, snad větší komoda postačí 🙂 😉 pak se uvidí a kdyžtak se to vymyslí jinak 🙂

amallie
5. lis 2009

prostej: to víš 😉

hehe: tak kdyžtak ke komodě pak něco přikoupíš 😉

svoja
5. lis 2009

CAT ahojky akcni zeno 😀 s tou krvi nevim, to se me nestalo, ale rekla bych ze to budou bud hm jak pises a nebo ti treba praskla nejaka zilka nebo tak....asi bych to sledovala a kdyby toho bylo vic, tak bych to hlasila, zatim nee a pokud nemas jinak bolesti nebo svedeni, nijak bych to asi neresila....

AMAL vsak sama nejlip vis...dej nohy nahoru, chlad to...a kdyz citis Amalku, tak je v poradku 😉 drzim pesti 😔

PROSTEJ joooo, krteeeek 😀 😀 😀 😀

prosteja
5. lis 2009

no SVOJI, tak šup do Manufaktury 😀 😀 😀

svoja
5. lis 2009

HEHE nojo, my ji kupovali spis do budoucna jako...mame prazdnej pokoj, kterej bude Barci-je tady jedna postel, plocha televize, ktera stoji na skrince z peti suplicku a ten prebalovaci pultik (zatim)...takze je to tady dost prazdne zatim...ale uz jsme uvazovali jak asi to budem v budoucnu zarizovat, takze uz jsme rovnou koupili skrin velkou....a uz se tesim, az tady bude mit mala z ikei ten stolecek s zidlickama mammut nebo jak se to jmenuje...to je naprosto bozi🙂 a truhlu s hrackama a koberecek a stan...a huraaaa 😵

amallie
5. lis 2009

ty jo svoji tak mammuta budeme mít taky, židli a stoleček 😵 😵

a skříň amálce koupím, až bude místo v jejím pokoji, asi takly ikea

hehena
autor
5. lis 2009

jo tak mammuta taky kupujuuu 🙂))) a taky se na to už strašně těším 🙂))

amallie
5. lis 2009

mají i skřín a postel a komodu 😵 😵 😵 skrin se mi ale zdala mala

a maji i postylku, ta je ale zbytecne draha

angetha
5. lis 2009

Holkí tak jsem včera mluvila s kamarádkou, měla termín 16. 11. tak jsem jí řikala, že porodí když to nejmíň bude čekat...no a ona dnes v noci porodila holčičku Verunku 😵 😵 😵 ještě nevím detaily, ale je fakt, že se opravdu hodně rodí ve čtvrtek, pátek a v noci

svoja
5. lis 2009

Ja jsem do toho mammuta zamilovana uz silene dlouho🙂🙂

ANG je vyvolavacka poroduuu🙂 chichi

luciebx
5. lis 2009

ahoj holky..tak sem dosla z mesta byla sem na nehtach...
angetha: tak kamaradce gratulujeme... jejda rodit ctvrtek a patek noc.. to zrovna pritel dela.. tak mimisku pokud vse bude ok.. tak koukej prijit na svet od nedele do utery 😀 😀

prosteja
5. lis 2009

jéééé ANGE tak že kamarádce gratulujeme 😵

no a já jsem si teď projela stránky jednoho eshopu s kočárkama, mají kamennou prodejnu na Chodově, tak se tam půjdu podívat... vytiskla jsem si kočárky, na který bych chtěla mrknout a jsem zvědavá, který z nich budou mít na prodejně.... při mým štěstí ani jeden 😠 😀

prosteja
5. lis 2009

tak holky, tady stejnak nikdo není, já se loučím, doufám, že omrknu nějaké ty kočárky cestou domů a zítra páčko 😵

amallie
5. lis 2009

anget: a takhle dřív, jo? to by se mi hodilo, aby se amálka taky narodila trochu dřív 😵 Kéž by 😵 😵 😵

amallie
5. lis 2009

Jo a už mi volali ze Špuntíku, že tam máme fusak, tak snad ho nějak zítra vyzvednu, nebo někdo jiný, když bych ležela.

svoja
5. lis 2009

Cau zeny, sme se byli projit a koupili jsme krasnou teplou cepicku, vanicku a tatinek rikal, ze mala potrebuje nutne to penove lehatko, takze mame i to... 😅 😀

eeefffaaa
5. lis 2009

ahoj holky!!

novinky jsou?? 🙂

my dneska byli na ty 3mesicni kontrole a v poradne..malej pribral za tyden 300g 😅 ma uz 5 a pul kila a 63 cm...strasne byl vysmatej tdo ty doby nez dostal vcelicku,mu to tam zarvala ze zuacal rvat az nemohl popadnout dech...jsem mu musela pak jako bolestny koupit dve hrkacky,chudera malej...ale uz je v pohode pak se prospal a byl zase vysmatej...ted ma 37,2 teplotu a mudra rikala,ze do 38 stupnu mu to nemam srazet,aby se mu vytvorilo co nejvic protilatek,ale kdyby uz mel vic ze mam..za mesic jdeme na dalsi vceldu ☹ uplne me to rvalo srdce fakt...

jo rozhodla jsem se ze ho nebudu davat ockovat tim Synflorixem/Prevenarem...my jsme taky byli ziveny na Sunaru,tohle ockovani nebylo a jak jsme byli zdravi...mozna ho dam az v tech dvou letech,tu jednu davku...ale to jeste nevim..doktorka mi rikala,ze je to velka zatez na jeho organismus a tak jsem se rozhodla ze radsi,ale kdyby treba zacal byt nejak vic nemocny nebo tak neco tak ho hned dam,ale ted jsem rozhodnuta ze ne...nechci aby se mu neco stalo,kdyz to tak zatezuje organismus ☹