Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
5. lis 2009

CAT super... musím si asi taky zajít na nějakej kurz... 😅

amallie
5. lis 2009

svoji: víkendy je zřídka pryč, častěji je doma a to jsme spolu

já dokud jsem lítala, tak jsem často chodila jako on, byla pryč o víkendech a několik dní v kuse, tak mi to nevadilo
často jsem byla ráda přes den sama, že má člověk klid

no, teď bych brala, aby chodil dříve, jak bude malá na světě, ale nevím, jestli se podaří

a dnes slíbil, že přijde dřív, mluvil o osmé, tak snad do devíti dorazí 😉

hehe: ty si nezvykneš, neb jsi doma, kdybys chodila do práce ven, tak bysis zvykla, páč by ti to tolik nepřišlo, to víš, mě to teď taky štve a dřív mi to ani nenapadlo, ale jak tu sedím sama, je mi to dlouhé............

svoja
5. lis 2009

cat ahoooj...a mas k tomu nejaky jiny obtize? svedeni, bolesti atd?...mohla to byt jen praskla zilka nebo tak...nekde jsem cetla, ze to v tehu neni nic neobvykleho, jak je to vsechno prokrvene a je to tam vsechno tak nacpane🙂

Holky tak to je mazec teda s tema vasema chlapama....muj jezdi do prace den-noc-tri dny volna...obcas teda ma smeny navic, ale jinak byva doma...ty nocni jsou horsi, to me byva smutno...ale zase byvame treba na icq spolu, tak aspon....

amallie
5. lis 2009

ty jo, na to kojení chci jít taky, je to 16.11. 😉

hehe: můžeš jít taky, je to v devět ráno myslím v Motole, je to ta firma, co jsem teď byla na Vinohradech na tom prvním kurzu

snad se do té doby u nás nezhorší ty otoky a zas nepřiberu, abysme mohly být s amál ještě doma, dokud se jí nebude chtít ven, ale jako chápu jí, kdo by lezl do té zimy

cat79
5. lis 2009

Hehenko to je děsný, já bych ani neusnula☹
Holky zítra v 8 jedu do Prahy, takže tu nebudu vůbec, ale dočtu vás, nebojte.
pro dnešek toho mám taky už až až, takže si jdu udělat ňamku a pustit ňáký hezký filmík🙂)

Opatrujte se, moc toho nenadrbejte🙂))ať se to dá dočíst a hezký víkendík všem!!!!!papapa

svoja
5. lis 2009

Tak ja kdyz jsem chodila jeste do prace tak jsem i byla rada, ze mam cas jen pro sebe, ale ted jak jsem doma, je to jiny...jak pises amal. Ale proti vam si fakt nemam na co stezovat...

To jsou pravnici takhle dlouho v praci jo?

HEHE a tvuj lita kde?

amallie
5. lis 2009

no, já zas musím říct, že můj chlap teda není moc doma, ale stará se vzorně o nás, doma pomáhá, prostě se na něj můžu spolehnout

bývalej byl doma pořád a byl to chlap k hovnu, nic nedělal, spolehlivej nebyl................ takže, já si ani nestěžuju (jen občas, ale nemyslím to až tak vážně)

amallie
5. lis 2009

svoji: jak kteří .................... on zrovna teď například nesedí v kanclu, ale je na oslavě narozenin gen. ředitele KB, kde bejt musí, neb je to jejich klient

včera byl v Bratislavě někde zas

jindy nevím, den předtím jsem za ním přišla do kanclu a seděla tam do půl jedenácté, než něco dořešili, usla jsem na gauči 😀

takže je různě

svoja
5. lis 2009

AMAL tak to je dobry...

hehena
autor
5. lis 2009

SVOJI lítá po kliošovi co vůbec neplatí.. :( jde převážně o produkci - jsou tam na produkci dva, ale ta jedna holčina ještě studuje, takže bohužel jde velký množství práce na něj... když dovalil v ty tři ráno, tak byl na nějakým veletrhu...

když jsme spolu začali žít, tak makal pro oděvní firmu - marketing, produkce... a zase byl celý léto na fesťácích... a když dojel, tak třeba ve 4 ráno a já žila s jeho labilní matkou v bytě... nejednou na mě v noci se záchvatem naběhla a řvala tam na mě, jak mě celá její rodina nemá ráda a takový ho*na a prostě jak je mimo tak mlela pátý přes devátý.. no horor... pak se manža s matkou párkrát poslali až do těch nehorších míst a radši jsme se odstěhovali, bo o takovou "pomoc" by nikdo nestál že jo...

takže se dá říct, že teď se to vrací do těch kolejí jako na začátku vztahu, ale zas to není až taková hrůza... někdy jsou zas dny, kdy maká celej den doma..... no a to je právě to, na co si člověk zvykne... to víš, někdy mi to leze na mozek a pak následuje den, kdy jsem ráda, že je fuč a maká venku 🙂)) ale tak teď je zase už dlouho fuč a já už bych ho zase brala doma 🙂))

prostě normálka 🙂))

amallie
5. lis 2009

zítra potřebuju dojet pro ten fusak sakriš, ale jako prej nemám autem jezdit 😲

zavolám na výsledky a pojedu, amal potřebuje fusak, že jo

hehena
autor
5. lis 2009

jo s těma fesťákama... ty oděvní firma byla partnerem, takže se tam staral o všechno možný... a dělali se u toho různý akce na podporu prodeje 🙂) né, že s kámošema z firmy jezdil pařit... no často přijel totálně dorasenej, protože celej fesťák lilo, všechno od bláta.....

nejhorší je, že když takhle maká, tak nežere... no a pak dovalí v noci a nažere se jako prasátko až se dostal zase na 110 kilo... :( což na ty křečáky teda žádná slast... navíc on je má tak velký, že se to už nedá operovat ambulatně, či jak se tomu říká...

hehena
autor
5. lis 2009

a není nějaká kamarádka, která by ti helfla AMALL?

amallie
5. lis 2009

hehe: teoreticky by to mohl vyzvednout někdo jiný............... ale nevím, já zas nikomu nechci říkat, páč jako kromě těch otoků a tlaku mi nic není, čípek a tak, všechno v pořádku, břicho taky, hzas nechci dělat hypochondra

hehena
autor
5. lis 2009

já myslím AMALLI, že jestli máš někoho blízkýho tak to pro tebe rád udělá... a rozhodně nejsi hypochondr... já bych se prostě bála, že se mi někde udělá blbě nebo tak něco....

svoja
5. lis 2009

AMAL tak zalezi jak ti bude asi zejo...

amallie
5. lis 2009

no, naši třeba bydlí kousek od obchodu, tak se zeptám

já zas nechci, aby máma, nebo kámoška hnaly z práce kvůli mýmu nákupu

blbě se mi může udělat i doma a co potom, to by snad bylo ještě horší

ale já kalkuluju tak, že do dneška mi nic nebylo, tak mi nic nebude ani zítra, kdyby mi nebylo nejlíp, pojedu metrem a ne autem a nebo vůbec, kdyžtak se to vyzvedne příští týden, to není zas tak důležitý

hehena
autor
5. lis 2009

jo to je fakt AMALLI....

amallie
5. lis 2009

že jo 😉

svoja
5. lis 2009

amal to zni celkem rozumne 😉

amallie
5. lis 2009

tak tady nebude ani v devět, páč teď volal, že jede na nákup

hehena
autor
5. lis 2009

AMALLI tak můj muž ještě ani nevolal a nákup už nestihne... ty jo a já bych si tááák dala tvarohovou buchtu 🙂)) 😀 😀 😀 😀 😀

ale jsou dobrý ty naši chlapi, to teda jo!

amallie
5. lis 2009

hehe: leda tesco, to má nonstop 😀

svoja
5. lis 2009

AMAL tak to je fakt vzornej...jeste ti priveze dobrutky

amallie
5. lis 2009

no to bych mu radila 😀 😀 😀

luciebx
5. lis 2009

no tak sem nakrmila sebe i mimiska... a ted odpocivame a koukame telku.. mnam.. pecene bramburky a kureci stehynko a zeleninka.. co vic si muzu prat...

hehena
autor
5. lis 2009

jééé LUCI... tečou mi slinýýýý 🙂)))) 😀

luciebx
5. lis 2009

jojo byla to mnamka... a uz davam nozky hore a odpocivam.. jen umyt 2 talire a to je hned.. asi tak za hodku se na to vrhnu az trosku vytravim hihi...

svoja
5. lis 2009

tyjo to bych si taky dala....asi jdu neco sezrat

luciebx
5. lis 2009

hihi.. jojo chute to jsou teda poradny.. jelikoz v anglii nejsou velke obedy jako u nas .. tak se tu vari prevazne vecere a k obedu vzdy jen neco malyho... takze ja se vzdy nadlabnu na vecer a pak se mi krasne chrupka.. az 11 hodin hihi...