Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
15. lis 2009

Car tak konečně se ti už kulatí to bříško🙂)a ten obleček zateplenej jak v něm chcete jet z porodky je teda mega úžasnej!!odkud ho máš???a ten ručníček a žínka s medvídkem taky ńuňu🙂)

Holky já pořád nevím v čem pojedeme z porodnice...fakt nevím..ale až budu prát tak to vyberem🙂

svoja
15. lis 2009

CAR tak jestli budes koupat tam a nemas vanicku kam dat (my treba budem koupat na stole v jidelne nejdriv, pozdeji dame vanicku do velke vany-ale to uz budu ohnuta a potom pujde mala do sprchace nebo do velke vany) a musela bys ji mit jinak na zemi, tak si ten stojan porid, nebo si uplne odrovnas zada...kdo vi, jak na tom budes po porodu a klecet u vanicky....nic moc 😒

hehena
autor
15. lis 2009

CARCUL oblečky nádherný a jinak nechápu, jak můžeš mít tak malililililinkatý bříško... kde je to tvoje dítě??? 🙂)))

holky díky za odpovědi... tak to omrknu a uvidíme... .)

hehena
autor
15. lis 2009

taky myslím CAR, nám když nebude vyhovovat ten stolek (se bojím, až se mimouš bude víc mlít, aby to bylo dost stabilní) tak taky koupím stojan... prodat se to dá vždycky... takže no neřeš a kup ať máš klid 🙂 😉

carculka
15. lis 2009

hehe otaceni jsem chtela a uplny leh,ze treba dam malou uz v lete do sportaku na brisko,odhrnu ji ten zadek(je tam takova sitka pres kterou muze koukat) 😀 😀 ...no a taky vim ze kamoska mela problem ze mala nechtela byt v korbe ze nevidela,tak ji supla asi ve trech nebo 4mes.do sportaku(uplny leh mela)a mala spokojena moc...a na to je dobry to otaceni,hlavne u mensiho..a taky nikdy nevis co mimi bude mit radsi jestli si zvatlat s tebou nebo se kochat

cat79
15. lis 2009

Carcul já taky nejdřív tu tašku nechtěla, ale pak mi to kámoška vylíčila, jaká je to pohoda že nemusíš mimi pracně vyndavat z korbičky a vyndáš si celou tašku, a to i když jdeš domů a naopak a pak je to taky skladnější a tu korbičku upotřebíš stejně jen dokud bude mimi malinké a ta taška se pak na další zimu dá rozložit jako zimní fusak do sporťáku, a o skladování ani nemluvím🙂))

ale každá máme svého favorita, to je jasné🙂)))

hehena
autor
15. lis 2009

CARCUL a jakou Teutonku máte? a to otáčení - má otáčecí rukojeť nebo selou tu část ručně přehazuješ?

hehena
autor
15. lis 2009

ta vložná taška by mi též nevadila... původně jsem chtěla kočárek Phil&Teds... ale ty dělají jen tříkolkový

carculka
15. lis 2009

holky tak stojan koupim..a ted jsem i videla docela stabilni za 500 😀 😀 😀 ..
svoji jinak pak myslim ze malou taky dam do vany(kamoska co dela kurzy plavani mi ukaze jak ucit i mimi ve vane) 😀 a pak sprchac..

jinak dekuju za pochvalu oblecku..jsem nadsena z tech laclacku a toho kompletu-je to z jedny kolekce 😀

hehe..maly??dyt uz se kulati jak blazen 😀

cat..mam ho od nas z plzne z plazi...prodavaj tam kvalitni detsky obleceny(zip zap,holandsky znasky a taak)no a byl z litra na 500a naky drobny 😀 ..jsem proste neodolala..

svoja
15. lis 2009

CAT ta vlozna taska je i o dost lehci, ze? prakticky si myslim!!!!!!! me by nevadila...

CAR dik, uz bych si ho pomalu mohla zapamatovat to heslo tvoje🙂 mmch, mas nadhernou postavu, brisko se malilinko zakulatilo, ale porad jsi stabajzna🙂 a vecicky mas krasnoucky, ty zatepleny laclacky, katata, soupravka...kraaaasny 😵

Ja taky nevim, v cem pujdeme z porodky...zacinam mit psycho z toho...manzel koupil jednu soupravicku zateplenou-jakoze na odchod z porodky...ale to je 62, tak uvidime no

cat79
15. lis 2009

Hehe ten gesslein má oboje.
Future přehazuješ celou korbičku a F6 je přehazovací jen rukojeť kterou přecvakneš na 2. stranu. Navíc jsou tam ta kolečka navíc, nafukovací na zimu a na léto ta otáčecí aretovací.

Car a taky se na léto u sporťáku dá celá ta korbička otevřít a jen se tam dá ta síťka..ty naše kocíky jsou asi podobně řešené🙂))

carculka
15. lis 2009

hehe..my mame spirit a tam prehazujes celou boudicku..ale u tech ctyrkolek myslim ze maji prehaz.rukojete..

svoja
15. lis 2009

CAR ja myslim, ze kdyz to brisko porovnas s ostatnima tady na konoj, tak jasne vidis, ze ho mas malilinkate a temer neviditelne, i kdyz chapu, ze tobe se zda, ze roste...kazdopadne jsi stihlounka a bud rada🙂...myslim, ze potkat te oblecenou, tak to ani nepoznam 😀

cat79
15. lis 2009

Carcul tak to do Plzně asi zajedem🙂))ale my už toho máme tooolik🙂)

Svoji jojo, je to lehoučké a přitom když to dáš a zacvakneš tam ještě tu pevnou oporu na nožičky, nikdo by nežekl že je to jen taška🙂))

carculka
15. lis 2009

svoji tohle je 0-3mesice..ale dyztak ohrnu 😀 ..a dekuju,jsem z tech kousku taky uplne nadsena...a ten kabatek jak je mekoucky 😀

cat..ta sitka mi prijde super..a malou tam v lete dam a muze koukat..a kdyz je uplny leh tak tam muze byt i brzy 😀

cat79
15. lis 2009

jo, Carcul mít tvý tělo,to by se mi chtělo🙂))

cat79
15. lis 2009

jojo, ta síťka je super a na těhle kočárcích je i super že vše jednoduše sundáš a vypereš, to je taky bomba a my máme ještě ňáký extra kapsičky na stříšce a je k tomu super taška i s termo fusakem na lahvičky🙂)

No prý už příští pondělí si pro kočárek můžeme jet, jupííííííííííííííííííííííííííííííí!!prý kočárek už tam je, ale čeká se na tu tašku, ta nebyla na skladě a pak poslali tu 2.variantu, takže musíme ještě počkat☹(

carculka
15. lis 2009

cat..dyt ty si tycka normalne ne?ted v tehu mas taky krasny brisko..jee tak to se tesite na kocarek co 😀

svoji..tak ono sedm kilo nahore (ted uz urco zas vic za tech 14dni)je fakt znat..proste nejsem na to zvykla,takze me to prijde jak mega rust..a i ted mi rikaj(manzilek,znami,ze uz se pekne kulatime)..no ale je to tehu,tak to beru jinak,ale jako byt tlusta furt bych asi padla..co muj satnik by delal 😀

cat,ty slevy maji ted..a musim rict ze krasny veci..a ete v intersparu(tam je stejny obchudek se stejnym majitelem)ale vsude maji trosku jiny veci...tak bych objela oboje..a fakt krasny...a na chlapecky 😵 😵 😵 😵
i dziny treba za 180jsem koupila na malou(byly za pulku,odlehceny,super)

svoja
15. lis 2009

CAR fakt bozi ty vecicky....ja uz to musim taky nafotit konecne🙂

CAT uz se tesim, az ho budete mit, ten kocik, jsem na nej strasne zvedava totiz!🙂

carculka
15. lis 2009

svoji..se praved ivim zes ete nevyfotila 😀 😀 😀 😀 no a co jet z porodky v ty chlupaty kombinezce novy a pod to koupit soupru do porodky 😵 😵 😵 at si udelas radost

cat79
15. lis 2009

Carcul a co je to za obchůdek?
Je to teda v Plaze,jo?no my ještě až pojedeme pro kocík tak nakoupíme něco i v tom německu a tam mají taky bomba věcičky🙂)
Ale děkuju🙂)szejně jsem slíbila kamarádce z Plzně že se za ní zastavím🙂))

svoja
15. lis 2009

Holky ja mam novou avivaz (silan- cernej- parfum pearls nebo jak) a ten taaaaak krasne voni a navic...ted zehlim a to jde uplne samo!!!! Jsem mela doted lenor a ten nebyl teda takovej. Fakt bomba, doporucuju 😉

cat79
15. lis 2009

Svoji hned ho sem nafotím ze všech stran🙂))

Hele my asi taky pojedeme určitě v kombinézce a ještě v tom emitex fusáčku a pod to teda asi dupky a košilku, no, ale já mám jen 2x dupačky, spíš mám bodýčka a kalhoty a vše fleese, no...ještě to promyslím, možná bych koupila bílou sadu do porodky vel. 50 a bude to putovní pro každé mimi v rodině🙂))

carculka
15. lis 2009

cat..je to v plaze v posl.patre a v intersparujiny detsky obleceni(vylozene detsky)tam neni..a my se jako taky ete chystame do nemecka a k tomu my ma prijit balik z anglie od jedny holciny(disney veci po euru a taak 😀 )..no jako nevim jak to unosime 😅 ale neutraly necham na druhyho prcka 😀 ..

cat79
15. lis 2009

jo, svoji včera jsem k nemu čuchala..tak ho příště vezmem🙂))

cat79
15. lis 2009

jasan Car🙂)
a neposlala bys mi kontakt na tu holčinu co posílá ty věci po euru z UK?Nebo je to jen známá a nabízela pro holčičku???díky.-)
Já už oak budu nakupovat zase pro dalsí období a další velikosti🙂)

carculka
15. lis 2009

no cat ja chci na leto neco objednat z nextu...a taky zacnu pak asi stradat 68(ikdyz ete nejsou na to jaro leto veci)takze se proste budu krotit 😀 jinak ono je to po euru a asi treba i po dvou,trech..ja ani nevim..ale za pakatel..a je to holcina z jedny diskuze co nam to nabidla(asi trem holkam)tak se ji muzu zeptat,ale nevim..a taky vubec nevim jestli to nakonec dopadne(pry jo)..tak kdyztak kdyz bude ochotna tak az bych brala priste tak bych pripsala veci pro tebe,aby to nebylo ze podda prst a ukousnem ji ruku 😀 😀 😀

svoja
15. lis 2009

CAT s tou 50tkou velikosti bych si dala bacha....bych radej vzala 56 teda 😒 ...si vem, 50tka je pro 50ti cm miminko! vetsinou se dava nedonosenym nebo hodne malinkym....

CAR ja se taky divim, ze jsem nefotila, pritom se tady poflakuju od niceho k nicemu🙂 no treba jeste neco koupim....precejen, do porodu doba dlouha.... 😀 😀

carculka
15. lis 2009

svoji tak to prifotis 😀

cat79
15. lis 2009

Svoji asi jo, vezmu 56🙂

Car tak to bys byla mooc zlatá, tak to tak uděláme, ať tam přibalí i něco pro mě🙂 napiš mi pak do IP z čehomůžu vybírat a jak zaplatit🙂)

Holky jdu koukat na Superstar, zítra se na vás budu těšit.
Papa a hezký večer!!!!